Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
κοιτα να δεις τι ειχε γινει. ηρθαν να μας βαψουν το σπιτι κατι Αλβανοι που γνωριζαμε. Εβαψαν το σπιτι . Δεν ειναι και κανενα μεγαλο , ενα υπογειο στο Μεταξουργειο. Μετα θελανε και λεφτα. Τους λεω ρε παιδια δεν εχω τωρα ολα να τα δωσω. Αμα θελετε ριξετε τα λιγο στην γυναικα μου δεν εχει και προβλημα επαγγελματιας ηταν. Ενας απο αυτους την ερωτευτικε ετσι τουλαχιστον της ελεγε και αρχισε να βγαινει μαζι του χωρις να το ξερω εγω. Δηλαδη με ΑΠΑΤΟΥΣΕ. εφυγε απο το σπιτι και κοιμοταν μαζι του. Ερχονταν και σε μενα βεβαια. Μια μερα σε αυτο μια σε μενα. Τελικα αρχισε να τον θελει πιο πολυ οταν 2 φορες  δεν μπορεσα να την γαμισω λογω της μεσης μου. Τοτε εφαγα και ξυλο απο την χοντρη. Εφυγε και πηγε μαζι του αλλα το μετανιωσε γιατι την εδερνε και ηθελε να την βγαλει απο οτι φενεται παλυ στο κλαρι.  Ασε που πρεπει να τη πηδηξαν ολοι οι φιλοι του

1. Μπορείς να στείλεις αυτούς τους Αλβανούς να ρίξουν και κανα πούτσο σε μια σαβούρα που με σπάει τα @@ια;  :2on1:

2. Οταν έτρωγες σφαλιάρες απο την χοντρή ερεθίστηκες; (ρωτάω γιατι εγώ ψιλογουστάρω καμιά φορά... :s&m_1:)

3. Τελικά πόσο χοντρή είναι;  :think:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
1. Μπορείς να στείλεις αυτούς τους Αλβανούς να ρίξουν και κανα πούτσο σε μια σαβούρα που με σπάει τα @@ια;  :2on1:

2. Οταν έτρωγες σφαλιάρες απο την χοντρή ερεθίστηκες; (ρωτάω γιατι εγώ ψιλογουστάρω καμιά φορά... :s&m_1:)

3. Τελικά πόσο χοντρή είναι;  :think:


δεν ειναι χοντρη,απλα τωρα ετσι λεει αυτος.

εχασε την γυναικα μεσα απο τα χερια του.

τωρα αντε να βρει καμμια ελληνιδα,να αρχισει ο πραγματικος εφιαλτης.. :cheesy:

 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
δεν μπορω να καταλαβω ρε παιδια που βρισκεται το περιεργο σε ολα αυτα.Την αγαπαω βαθια και ουσιαστικα την χοντρη. το καταλαβα χτες που ειχα μπει βαθια μεσα στο κωλαντερο της .Μας ακουσε ολη η γειτονια
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Φιλε μου ειναι παρα πολυ χοντρη και Ελληνιδα.Δεν με εχει παρατησει γυρισε αποκλιστικα σε μενα.
Αμα θες να σου δειξω πολλα βιντεο. Εχω και cam . οποτε θελεται να την βαλω αλλα δεν γουσταρουμε να δειξουμε τα προσωπα μας
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
για βάλε, και φυσικά μην δείξεις πρόσωπο. Φόρα μάσκα σαν τους κουκουλοφόρους. Εγώ είμαι περίεργος να δώ.

 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Φιλε μου ειναι παρα πολυ χοντρη και Ελληνιδα.Δεν με εχει παρατησει γυρισε αποκλιστικα σε μενα.
Αμα θες να σου δειξω πολλα βιντεο. Εχω και cam . οποτε θελεται να την βαλω αλλα δεν γουσταρουμε να δειξουμε τα προσωπα μας
υπαρχουν και αλλα εκτος απτο κλασσικο βιντεο??
τυπε πρεπει να τα βαλεις
κρυψε την φατσο μονο
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
οποιος γουσταρει να την δει ας μου γραψει. Να δειτε τι γυναικαρα εχω εγω ολη δικια μου και ασ λετε οτι θελετε ζηλιαριδες. Ξερω οτι ζηλευετε
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
300 μερες αυτον αυτη κ το μυστηριο τους συζηταμε
να μην εχω ξεκαθαρη αποψη?
δεν γινεται.. καταπιεζομαι..
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ειπαμε μυνημα. Τι το παραξενο βλεπετε σε καποιον που παντρευτικε μια επαγγελματια. δεν το καταλαβαινω αυτο
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
ειπαμε μυνημα. Τι το παραξενο βλεπετε σε καποιον που παντρευτικε μια επαγγελματια. δεν το καταλαβαινω αυτο
ατους τυπε μου
δεν πιστευουν γιατι δεν εχουν δει
οταν δουν θα πιστεψουν
οπως η σιλβα
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
αισθανομαι σαν θυμα ρατσισμου. Ολοι με εχου απομονωσει απο τους γνωστους μου γιατι παντρευτικα επαγγελματια. Εχω και την μεση μου και δεν μπορω να δουλεψω. Ασε που στο δρομο μας κοιτανε καλα καλα. Ακουω και διαφορα που τον βρηκε τον Ελεφαντα και αλλα πολλα. Ρατσισμος με ολη την σημασια της λεξης.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Ο κοινωνικος φασισμος δεν εινα αποδεχτος σε μενα γιαυτο θελω να χαρω μαζι σας το αντικειμενο του ποθου μου..και οπωσδηποτε να εκφρασω τις ανησυχιες μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom