Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
θα την βαλω παλι να το κανει να την παρω βιντεο με το κινητο. οταν φυγει η μανα μου βεβαια
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
λεφτα εχει παντα . Ελπιζω να της περασουν τα ψυχολογικα να παει να δουλεψει απο βδομαδα.
Οπου να ειναι . Η γυναικα πρεπει να δουλευει αυτο ειναι αρχη μου.
για αυτο ψηφιζουμε καρατζαφερη,τα ειπαμε αρχηγε μου
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Εχω αρχες εγω. Σημερα το πρωι μου εριξε μια κατσαρολα στο κεφαλι και ποναω. Μετα πηρε την σκουπα και με κινιγαγε μεσα στο σπιτι . Της την εχει δωσει δεν ξερω τι να κανω. Κλαιει και φωναζει . δεν πρεπει να ειναι πολυ ευχαριστιμενη
ωχ αρχισαμε τα παλια;που σου τις εριχνε!!!παρε μετρα γιατι θα το χασεις το ματσακι
 

SAOUL

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Σας έχει τύχει ποτέ να ερωτευτείτε τρελά μία πουτάνα;;;Αν ναι πως το αντιμετωπίσατε;;; :helpplea:

Δεν ερωτευθηκα με την κλασσικη εννοια του ορου μια κοπελα αλλα για το οτι μου προσφερει ανανεωση και με κανει να αισθανομαι καλυτερα ψυχολογικα.Δυστυχώς ομως εχει πολλα ψυχολογικα η ιδια,με αποτελεσμα να μην μπορω να της πω ευθαρσως οτι θελω να χωρισουμε.ολο βρισκω προφασεις για να μη συναντιομαστε (δουλειες,υποχρεωσεις,επαγγελματικα ταξιδια και λογους υγειας)
Λογω διαφορας ηλικιας και του οτι ηδη εχω οικογενεια δεν υπαρχει ουδεμια περιπτωση για να το προχωρησω.Ωστοσο σκεπτομαι,και ολα αυτα τα εμποδια-λογοι να μην συνετρεχαν αν θα το σοβαρευα?
Σε καμια περιπτωση οχι.Ξερω οτι ειναι γελοιο θέαμα μια νεαρη με εναν ανθρωπο στην ηλικια του πατερα της, ομως και εκεινη με τη σειρα της δε θα επρεπε να εχει αντιληφθει ορισμενα πραγματα? Μονο και μονο τα ειρωνικα βλεμματα του κοσμου οταν κυκλοφορουσαμε ηταν αρκετα για να κατανοησει και ο πλεον καλοπροαιρετος ανθρωπος οτι προκειται για διασυρμό τον οποίο ΕΠΕΛΕΓΑ εν γνωσει μου γιατι οπως προειπα με ανανεωνε η παρεα της.
Ειλικρινα αν εβρισκε εναν αλλο ανθρωπο θα ηταν ευχης εργον για να το παρουμε πλεον και οι 2 αποφαση πως ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΕΛΛΟΝ.
 

SAOUL

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Σας παρακαλω ειλικρινα οποιος φιλος εχει αποψη ας την παραθεσει (ολοψυχως ζητω ευπρεπεια και σεβασμο)
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Χμ...

Ακόμη και ο δερμάτινος, κρυβόταν καλύτερα όταν έκανε κλώνους!

:grin:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Σας παρακαλω ειλικρινα οποιος φιλος εχει αποψη ας την παραθεσει (ολοψυχως ζητω ευπρεπεια και σεβασμο)

ε νταξει, ταχουμε ξαναπει μην επαναλαμβανομαστε  :2funny:

hit and run, don't hit and stick
 

SAOUL

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
ειλικρινα πιστευετε οτι αυτου του ειδους το χιουμορ με βοηθαει ή μου κανει καλό?
σας ζητω τη γνωμη σας και τι θα κανατε εσεις τιποτα αλλο.με αξιοπρεπεια.αν δεν θελετε,μην μπαινετε στον κοπο να γραφετε τετοια σχολια φιλοι μου.
ουτε ξερετε ποιος ειμαι ουτε τιποτα.
 

SAOUL

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
σας παρακαλω μη στελνετε pm.δεν μπηκα για αυτο.απλα θελω τη γνωμη καποιου υπευθυνου ανθρωπου με αναλογα βιωματα.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
ειλικρινα πιστευετε οτι αυτου του ειδους το χιουμορ με βοηθαει ή μου κανει καλό?
σας ζητω τη γνωμη σας και τι θα κανατε εσεις τιποτα αλλο.με αξιοπρεπεια.αν δεν θελετε,μην μπαινετε στον κοπο να γραφετε τετοια σχολια φιλοι μου.
ουτε ξερετε ποιος ειμαι ουτε τιποτα.




ε νταξει, ταχουμε ξαναπει μην επαναλαμβανομαστε  :2funny:
[size=45pt]
hit and run, don't hit and stick
[/size]
 

SAOUL

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
φιλε μου αντιλαμβανομαι πως σκοπος σου ειναι να κανεις χιουμορ.
Θέλω να σου πω ομως οτι αυτο ΔΕΝ με βοηθα.Σου μιλαω λογω τιμής.Αυτή μου κολλαει,οχι εγω.Προφανώς δεν ειμαστε πολλοι που να δειχνουμε ανοχη στο οτι καποια κοριτσια κανουν αυτη τη δουλεια.Καταλαβαινω πως δεν μπορει να βρει συντροφο.Εχω αναγκαστει να εχω 1 κρυφο αριθμο κινητου στον οποιο μιλαμε συγκεκριμενες ωρες της ημερας.Παγωνω στη σκεψη του διασυρμου.Πιο πολυ φοβαμαι την καταστροφη της οικογενειας μου σε περιπτωση που το μαθουν.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
φιλε μου αντιλαμβανομαι πως σκοπος σου ειναι να κανεις χιουμορ.
Θέλω να σου πω ομως οτι αυτο ΔΕΝ με βοηθα.Σου μιλαω λογω τιμής.Αυτή μου κολλαει,οχι εγω.Προφανώς δεν ειμαστε πολλοι που να δειχνουμε ανοχη στο οτι καποια κοριτσια κανουν αυτη τη δουλεια.Καταλαβαινω πως δεν μπορει να βρει συντροφο.Εχω αναγκαστει να εχω 1 κρυφο αριθμο κινητου στον οποιο μιλαμε συγκεκριμενες ωρες της ημερας.Παγωνω στη σκεψη του διασυρμου.Πιο πολυ φοβαμαι την καταστροφη της οικογενειας μου σε περιπτωση που το μαθουν.

αντιλαμβανομαι οτι η επιμονη σου στο οτι κανω χιουμορ ενω δεν εχει τιποτα αστειο αυτο που στο εκανα και τεραστιο να δεις, ειναι για αλλους λογους.
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
στριππερ μου τον επαιξε τζαμπα, και μου εδωσε το κινητο της...

δεν ειμαι κανας θεος, ουτε φαινομαι λεφτας...

να ανησυχησω ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom