Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
τελιωσαν οι μαλακιες θα κοιταξω την οικογενια μου τωρα. Ουτε μαυροι ουτε ασπροι τιποτα.
Θα παρω την γυναικουλα μου και θα την βαλω να δουλεψει τιμια σαν καθαριστρια λιγο πιο ενταντικα/.
εγω θα γυρισα στους καφεδες μου και θα πινω λιγοτερο. Κανω καινουργια αρχη.,
Ηρθε η μανα μου σπιτι και θα βαλει ταξη
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
τελιωσαν οι μαλακιες θα κοιταξω την οικογενια μου τωρα. Ουτε μαυροι ουτε ασπροι τιποτα.
Θα παρω την γυναικουλα μου και θα την βαλω να δουλεψει τιμια σαν καθαριστρια λιγο πιο ενταντικα/.
εγω θα γυρισα στους καφεδες μου και θα πινω λιγοτερο. Κανω καινουργια αρχη.,
Ηρθε η μανα μου σπιτι και θα βαλει ταξη

έτσι ρε bbwlover τώρα μιλάς σωστά αλλά για τα τσιμπουκώματα ούτε λόγος για πες μας πως και τι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
τελιωσαν οι μαλακιες θα κοιταξω την οικογενια μου τωρα. Ουτε μαυροι ουτε ασπροι τιποτα.
Θα παρω την γυναικουλα μου και θα την βαλω να δουλεψει τιμια σαν καθαριστρια λιγο πιο ενταντικα/.
εγω θα γυρισα στους καφεδες μου και θα πινω λιγοτερο. Κανω καινουργια αρχη.,
Ηρθε η μανα μου σπιτι και θα βαλει ταξη
1ον Οχι γυναικούλα γυναικάρααααααααααααααα
2ον Πρόσεχε την μανούλα σου μην την φάει.
3ον Πρόσεχε που θα την βάλεις καθαρίστρια μην έχουμε ατυχήματα
:rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
τελιωσαν οι μαλακιες θα κοιταξω την οικογενια μου τωρα. Ουτε μαυροι ουτε ασπροι τιποτα.
Θα παρω την γυναικουλα μου και θα την βαλω να δουλεψει τιμια σαν καθαριστρια λιγο πιο ενταντικα/.
εγω θα γυρισα στους καφεδες μου και θα πινω λιγοτερο. Κανω καινουργια αρχη.,
Ηρθε η μανα μου σπιτι και θα βαλει ταξη
πρωτα τραβα καμια καλη φωτο..
http://[URL unfurl="true"]www.myboundwife.com/galleries/free-wives/bound-and-punished-sub-wives/4.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.myboundwife.com/galleries/free-wives/bound-and-punished-sub-wives/2.jpg[/img[/URL]]
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
τελιωσαν οι μαλακιες θα κοιταξω την οικογενια μου τωρα. Ουτε μαυροι ουτε ασπροι τιποτα.
Θα παρω την γυναικουλα μου και θα την βαλω να δουλεψει τιμια σαν καθαριστρια λιγο πιο ενταντικα/.
εγω θα γυρισα στους καφεδες μου και θα πινω λιγοτερο. Κανω καινουργια αρχη.,
Ηρθε η μανα μου σπιτι και θα βαλει ταξη
tyπε γτ δεν σε παει η μανα σου στο ριαλιτι που ψαχνουν γαμπρους για τους γιους τους?
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
1ον Οχι γυναικούλα γυναικάρααααααααααααααα
2ον Πρόσεχε την μανούλα σου μην την φάει.
3ον Πρόσεχε που θα την βάλεις καθαρίστρια μην έχουμε ατυχήματα
:rockon: :rockon:

1ον γυναικάρα με τα όλα της  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

2ον γιατί να την φάει που θα βρεί κορόιδο να τους τρέφει  :P :P

3ον λες τα ατυχήμτα μεσα στην ζωή είναι  :grin: :grin:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
η μανα μου λεει οτι αξιζω κατι καλυτερο απο αυτη την χοντρη και οταν ερχετε σπιτι το λεει μπροστα της δεν κωλονει. Την πουτανα και φαλαινα και να ξεκουμπιστει να φυγει απο το σπιτι.
Η δικια μου καθετε σε μια γωνια και δεν μιλαει.Της ειπε πως αμα δεν κανεις παιδια μωρη να φυγης.
Η χοντρη εχει φαει ξυλο απο την μανα μου τι νομιζετε
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
δεν καθαρισε καλα την τουαλετα και την εβαλε στα τεσσερα να καθαριζει σημερα ...Εγω επινα τον καφε μου με την μανα μου και η δικια μου στα τεσσερα καθαριζε ολο το σπιτι.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
η μανα μου λεει οτι αξιζω κατι καλυτερο απο αυτη την χοντρη και οταν ερχετε σπιτι το λεει μπροστα της δεν κωλονει. Την πουτανα και φαλαινα και να ξεκουμπιστει να φυγει απο το σπιτι.
Η δικια μου καθετε σε μια γωνια και δεν μιλαει.Της ειπε πως αμα δεν κανεις παιδια μωρη να φυγης.
Η χοντρη εχει φαει ξυλο απο την μανα μου τι νομιζετε
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
καλα σκυλακι η δικια μου σημερα. Μονον που δεν γαυγιζει. Παλια την ειχα βαλει την χοντρη να γαυγιζει. Την ειχα γυμνη στα τεσσερα να γαυγιζει. Το βιντεο δυστυχωσ το εχασα. Ηταν βιντεοκασετα απο τα παλια
 

Επισκέπτης
δεν καθαρισε καλα την τουαλετα και την εβαλε στα τεσσερα να καθαριζει σημερα ...Εγω επινα τον καφε μου με την μανα μου και η δικια μου στα τεσσερα καθαριζε ολο το σπιτι.
δειξε την φωτο στην μαννα σου να παρει ιδεες..
URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom