Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
δεν μπορω να την βλεπω ετσι ολη μερα τρωει και κλαιει. Τα λεφτα τα περνω παντα απο την τσαντα της .
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
λεφτα εχει παντα . Ελπιζω να της περασουν τα ψυχολογικα να παει να δουλεψει απο βδομαδα.
Οπου να ειναι . Η γυναικα πρεπει να δουλευει αυτο ειναι αρχη μου.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
δεν μπορω να την βλεπω ετσι ολη μερα τρωει και κλαιει. Τα λεφτα τα περνω παντα απο την τσαντα της .
παντως εχει καιρο να την δειρεις με την ζωστηρα τυπε...και επειδη η φυση απεχθανεται το κενο εστειλε τον αμπντουλ... :rockon: :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
λεφτα εχει παντα . Ελπιζω να της περασουν τα ψυχολογικα να παει να δουλεψει απο βδομαδα.
Οπου να ειναι . Η γυναικα πρεπει να δουλευει αυτο ειναι αρχη μου.
εχεις ευελικτες και μοντερνες αρχες... :rockon:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Εχω αρχες εγω. Σημερα το πρωι μου εριξε μια κατσαρολα στο κεφαλι και ποναω. Μετα πηρε την σκουπα και με κινιγαγε μεσα στο σπιτι . Της την εχει δωσει δεν ξερω τι να κανω. Κλαιει και φωναζει . δεν πρεπει να ειναι πολυ ευχαριστιμενη
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
μπα που να δειρω μετα απο αυτο που εγινε. αμα λειει η γυναικα σου οτι σε εσωσε απο το να σε γαμισουν τι να πεις. με τα δικα της λεφτα και με το σωμα της σωθηκα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Εχω αρχες εγω. Σημερα το πρωι μου εριξε μια κατσαρολα στο κεφαλι και ποναω. Μετα πηρε την σκουπα και με κινιγαγε μεσα στο σπιτι . Της την εχει δωσει δεν ξερω τι να κανω. Κλαιει και φωναζει . δεν πρεπει να ειναι πολυ ευχαριστιμενη
η κατσαρολα δεν ηταν ασορτι δωρο με τον δονητη τυπε;πως και δεν σε κυνηγαγε μ αυτον; :think: :2funny: :2funny:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
παιδια πρεπει να βαλω ταξη στην ζωη μου. Πρεπει να μας δει κανενας ειδικος
 

Επισκέπτης
μπα που να δειρω μετα απο αυτο που εγινε. αμα λειει η γυναικα σου οτι σε εσωσε απο το να σε γαμισουν τι να πεις. με τα δικα της λεφτα και με το σωμα της σωθηκα.
ασε τις παπαριες & πες ολη την αληθεια..
κυκλοφορει βιντεακι σου να τσιμπουκωνεις τον αμπντουλ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom