Νέα

Σάσα Μπάστα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα diokaz
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 994K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πως προτιμάτε τη Σάσα

  • Ξανθιά

    Ψήφοι: 319 21,2%
  • Μελαχρινή

    Ψήφοι: 51 3,4%
  • Κοκκινομάλλα

    Ψήφοι: 69 4,6%
  • Ξυρισμένη

    Ψήφοι: 28 1,9%
  • Ξυρισμένη στα 4

    Ψήφοι: 686 45,5%
  • Τίποτα απ' αυτα. Μ'ενδιαφέρει ΜΟΝΟ ο εσωτερικός της κόσμος

    Ψήφοι: 354 23,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.507

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Ειχα μια γκομενα πριν καποια χρονια φοιτητρια στα μερη μου που ηταν απο την ξανθη και σε συζητηση για την σασα μπαστα που την γνωριζε με ειχε πει πως μικρη ηταν πολυ παρθενοπιπιτσα και χαμηλοβλεπουσα και πως με τους αντρες δεν το ειχε και πολυ και διαφορα τετοια.Περασαν τα χρονια και οπως φαινεται με αυτα που εχουμε δει απο την σασα μαλακιες με ελεγε η καριολα τοτε :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.492
Like
21.855
Πόντοι
5.006
Ειχα μια γκομενα πριν καποια χρονια φοιτητρια στα μερη μου που ηταν απο την ξανθη και σε συζητηση για την σασα μπαστα που την γνωριζε με ειχε πει πως μικρη ηταν πολυ παρθενοπιπιτσα και χαμηλοβλεπουσα και πως με τους αντρες δεν το ειχε και πολυ και διαφορα τετοια.Περασαν τα χρονια και οπως φαινεται με αυτα που εχουμε δει απο την σασα μαλακιες με ελεγε η καριολα τοτε :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S

τυπε μηπως ηταν συμμαθητριες στο νηπιαγωγειο?
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.433
Κριτικές
3
Like
12.218
Πόντοι
3.506
sasa.png


Η Σασαρα μας δειχνει τι καλο κανει η ασκηση,σε ορισμενα μελη του σωματος...

:pipa3:
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
με 2,000 ευροπουλα την εχεις  στο χωρο της  για 2 ωρίτσες και στα κανει όλα
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
598
Like
451
Πόντοι
26
Ειναι συνεχεια Κυπρο η Σασα. Πηγαινει σε κατι τραπεζια και τραγουδαει
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
γνωρίζω κατι παρα πανω από εσενα γιατι αυτή είναι η δουλεια μου  να μπωρω να γνωρίζω  και θελω να μαθενω  ο τι και το πος  ξερω ποιες είναι πανε  στο γραφειο του αλεξη κ  για θεματα πορνειας  αλλα ξερω υπαρχουν και κοπελίτσες που περνουν 100  και 50 ευρο  και δεν εχουν την ανεση όταν  πιανονται από την τσιμπιδα  του νομου  να βαλουν τον  μεγαλο καρχαρια  να κανει δουλεια και ετσι  μπενουν σε περετερο  προβλήματα  φιλε μου. απλα τα πραγματα  απλα εδώ μεσα στο εν λογο σαιτ υπαρχουν γραφεια  που σε καποιον πελατη μπωρει να κανουν πασα  μια κοπελα σαν την εν λογο που μιλαμε  αν θες κατι άλλο στηλε πμ ευχαριστω 
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
218
Πόντοι
66
γνωρίζω κατι παρα πανω από εσενα γιατι αυτή είναι η δουλεια μου  να μπωρω να γνωρίζω  και θελω να μαθενω  ο τι και το πος   ξερω ποιες είναι πανε  στο γραφειο του αλεξη κ   για θεματα πορνειας  αλλα ξερω υπαρχουν και κοπελίτσες που περνουν 100  και 50 ευρο   και δεν εχουν την ανεση όταν  πιανονται από την τσιμπιδα  του νομου  να βαλουν τον  μεγαλο καρχαρια  να κανει δουλεια και ετσι  μπενουν σε περετερο  προβλήματα   φιλε μου. απλα τα πραγματα  απλα εδώ μεσα στο εν λογο σαιτ υπαρχουν γραφεια  που σε καποιον πελατη μπωρει να κανουν πασα  μια κοπελα σαν την εν λογο που μιλαμε   αν θες κατι άλλο στηλε πμ ευχαριστω  
τυπε σου εχουν πει κι αλλοι οτι οταν γραφεις δεν καταλαβαινουμε Χριστο.. :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom