Νέα

Σάσα Μπάστα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα diokaz
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 994K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πως προτιμάτε τη Σάσα

  • Ξανθιά

    Ψήφοι: 319 21,2%
  • Μελαχρινή

    Ψήφοι: 51 3,4%
  • Κοκκινομάλλα

    Ψήφοι: 69 4,6%
  • Ξυρισμένη

    Ψήφοι: 28 1,9%
  • Ξυρισμένη στα 4

    Ψήφοι: 686 45,5%
  • Τίποτα απ' αυτα. Μ'ενδιαφέρει ΜΟΝΟ ο εσωτερικός της κόσμος

    Ψήφοι: 354 23,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.507

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.689
Κριτικές
183
Like
43.784
Πόντοι
21.896
Και γω! :Pμετάλαξη δεν έχει πάθει το τεμάχιο;;συμφωνούμε;
καλα ειστε ειστε λιγο ψωναρες εδω στο ξανθη αν κατεβαιτε και αθηνα θεσσαλονικη γινεσται........................ :grin: :grin:
καλα εσυ δεν εισαι του 82 η εναι παραπλανητικο? :think: :think:
και πως την ξερεις αφου εισαι πιο μ,εγαλη :grin: :grin: :grin:
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
ναι μικρη του 88 ειναι και απο αβατο -τοπειρο
αλλα πηγιανε σχολειο με την μικρουλα ξαδερφουλα χαζοκοριτσο και οχι πουτανακι!!
μαλιστα με τον θειο της εχω κανει προπερσυ και πασχα και αυτη ηταν την δευτερη ημερα του πασχα και απαιτουσε απο το σοι να σφαξουν κατσικακι γιατι λεει δεν παχαινει αλλα αυτοι σαν σαρακατσανη που ειναι ειχαν μονο προβατα και ετσι εσφαξαν αρνι χωρις να της το πουνε και μολις το ετρωγε νομιζωντας οτι ειναι κατσικι ελεγε........... ειδατε που σας το ελεγα τι νοστημα που ειναι τα κατσικακια.πιο πολυ απο τα αρνακια :grin: :grin:
:2funny: :2funny: :2funny:σιγά μη το καταλάβαινε.....την πέτυχες που δούλευε μικρούλα σε beach bar γνωστο της περιοχής;
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
καλα ειστε ειστε λιγο ψωναρες εδω στο ξανθη αν κατεβαιτε και αθηνα θεσσαλονικη γινεσται........................ :grin: :grin:
καλα εσυ δεν εισαι του 82 η εναι παραπλανητικο? :think: :think:
και πως την ξερεις αφου εισαι πιο μ,εγαλη :grin: :grin: :grin:
Πόσο σίγουρος είσαι ότι είναι του ΄88;;;;;;;;Δεν είναι τόση μικρή!!!
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.689
Κριτικές
183
Like
43.784
Πόντοι
21.896
:2funny: :2funny: :2funny:σιγά μη το καταλάβαινε.....την πέτυχες που δούλευε μικρούλα σε beach bar γνωστο της περιοχής;
οχι καλε σιγα μην κοιτουσα τα μοιξιαρικα
μαγγανα δουλευε?? στο μπερτου το μαγαζι και μυρωδατο
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
οχι καλε σιγα μην κοιτουσα τα μοιξιαρικα
μαγγανα δουλευε?? στο μπερτου το μαγαζι και μυρωδατο
yeapppppppp!!Πολύ καρφωνόμαστε...!!!!όσο για την ηλικία τι να πω ρε γμτ....τόσο μεγαλόδειχνε από μικρή;;Νόμιζα ότι ήταν του ΄83...αλλά τέλος πάντων. Και εγγονή παπά ε;
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.689
Κριτικές
183
Like
43.784
Πόντοι
21.896
yeapppppppp!!Πολύ καρφωνόμαστε...!!!!όσο για την ηλικία τι να πω ρε γμτ....τόσο μεγαλόδειχνε από μικρή;;Νόμιζα ότι ήταν του ΄83...αλλά τέλος πάντων. Και εγγονή παπά ε;
pantvw edv sthn perioxh maw den htan petaxtoyle me syntrofoyw gia na leme ta syka syka kai th skafh skafh
oso gia to ti kanei sthn auhne den jerv!!!!!!!!
παντως για εδω στην πολη μας ηταν ηρεμη και δεν μπορω αν και φαλοκρατης να την κατηγορησω :grin:
σοβαρα το λεω
μολις τωρα το ειδα 23 απριλιου του 1988
ταυρακι ειναι αχ τι καλα ταιριαζω μαζι της
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
pantvw edv sthn perioxh maw den htan petaxtoyle me syntrofoyw gia na leme ta syka syka kai th skafh skafh
oso gia to ti kanei sthn auhne den jerv!!!!!!!!
παντως για εδω στην πολη μας ηταν ηρεμη και δεν μπορω αν και φαλοκρατης να την κατηγορησω :grin:
σοβαρα το λεω
μολις τωρα το ειδα 23 απριλιου του 1988
ταυρακι ειναι αχ τι καλα ταιριαζω μαζι της
Εχεις δίκιο...χαζοκόριτσο αλλό όχι πουτανάκι. Για την ΄΄μεταλαξη ΄΄ που σου λέω δεν σχολιάζεις τπτ!! :cheesy:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.689
Κριτικές
183
Like
43.784
Πόντοι
21.896
Εχεις δίκιο...χαζοκόριτσο αλλό όχι πουτανάκι. Για την ΄΄μεταλαξη ΄΄ που σου λέω δεν σχολιάζεις τπτ!! :cheesy:
δεν ξερω αν εννοεις τις πλαστικες καλα εκανε ζω βουλγαρια και εκει οσες εχουν κανουν παντα πλαστικες οποτε ειμαι ενοιχτος σε αυτες
οσο αφορα την παρουσια της κατω ολα βρε γινονται για τον παρα
και πρεπει να αγαπουσε το χρημα για να κανει τον καρναβαλο
τωρα για το αν κανει βιζιτες και τετοια δεν ξερω πραγματικα και δεν εχω ακουσει κατι
αλλα αν καποιος φυγει απο το χωριο του και παει σε μεγαλυτερες κοινωνιες παιρνουν τα μυαλα του αερα και κανει καθε λογης χαζομαρα για να μαζεψει χρημα αλλ και να ανδειχτει
ε?????
παντως εχει ωρειο σωμα αν και σαρακατσανα ξερακιανει με τις πλαστικες το βοηθησε πολυ
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
για γαμησι καλη..αλλα...
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
Κάτσε ρε συ Volcano.....εγώ όταν πήγα και την βρήκα στην Αθήνα που τραγουδούσε το ΄΄ήθελα ερωτα να καιει σαν καμίνι΄΄  πριν 5 χρόνια ...πόσο ήταν δλδ;;;ανήλικο σχεδόν;;;;;;;;δεν ξέρωωωωω ...κάποιο λάθος κάνουμε όλοι μας!
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.689
Κριτικές
183
Like
43.784
Πόντοι
21.896
Κάτσε ρε συ Volcano.....εγώ όταν πήγα και την βρήκα στην Αθήνα που τραγουδούσε το ΄΄ήθελα ερωτα να καιει σαν καμίνι΄΄  πριν 5 χρόνια ...πόσο ήταν δλδ;;;ανήλικο σχεδόν;;;;;;;;δεν ξέρωωωωω ...κάποιο λάθος κάνουμε όλοι μας!
23 απριλιου 1988 σιγουρα αλλα ξεκινησε απο τα 17 της το μοντελινγκ και το τραγουδι
σου ειπα ειανι και ταυρακι και μου ταιριαζει γαντι :grin: :grin: :grin: :grin:
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
δεν ξερω αν εννοεις τις πλαστικες καλα εκανε ζω βουλγαρια και εκει οσες εχουν κανουν παντα πλαστικες οποτε ειμαι ενοιχτος σε αυτες
οσο αφορα την παρουσια της κατω ολα βρε γινονται για τον παρα
και πρεπει να αγαπουσε το χρημα για να κανει τον καρναβαλο
τωρα για το αν κανει βιζιτες και τετοια δεν ξερω πραγματικα και δεν εχω ακουσει κατι
αλλα αν καποιος φυγει απο το χωριο του και παει σε μεγαλυτερες κοινωνιες παιρνουν τα μυαλα του αερα και κανει καθε λογης χαζομαρα για να μαζεψει χρημα αλλ και να ανδειχτει
ε?????
παντως εχει ωρειο σωμα αν και σαρακατσανα ξερακιανει με τις πλαστικες το βοηθησε πολυ
Εγώ πιστευω πως έγινε άλλος άνθρωπο εξωτερικά. Καμιά σχέση το πριν και το μετά...και ψηλή πολυ είναι!!
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
Καλά πότε τελειωσε το σχολειο(αν τελειωσε κανα επαλ)πότε την έκανε και ΄΄μπήκε στην αγορά ΄΄ στην Αθήνα...τέλος πάντων...
εδώ η Παολα λέει ότι είναι 28 χρονών... :2funny: :2funny: :2funny:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.689
Κριτικές
183
Like
43.784
Πόντοι
21.896
Εγώ πιστευω πως έγινε άλλος άνθρωπο εξωτερικά. Καμιά σχέση το πριν και το μετά...και ψηλή πολυ είναι!!
μπα για 1.68 την κοβω περιπου αλλα φορα τακουνια ψιλα παντα!!
παντως μπορει να ειναι κουκλα αλλα ειναι ανεραστη σαν εκφραση θηλυκοτητας και ξερακιανη
εχω δει κοπελα συμφοιτητρια μου που πηγε εκει και εγινε αλλος ανθρωπος
κλινικη πλαστικων επεμβασεων στο πλοβντιβ που σπουδαζες και εσυ εκει???????????? :think: :think:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.689
Κριτικές
183
Like
43.784
Πόντοι
21.896
Καλά πότε τελειωσε το σχολειο(αν τελειωσε κανα επαλ)πότε την έκανε και ΄΄μπήκε στην αγορά ΄΄ στην Αθήνα...τέλος πάντων...
εδώ η Παολα λέει ότι είναι 28 χρονών... :2funny: :2funny: :2funny:
ακι η απολα τοσο ειναι και εχω την καφετζου μου απο τις συκες χαλκιδικης που ηταν μαζι στο χωριο της
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
μπα για 1.68 την κοβω περιπου αλλα φορα τακουνια ψιλα παντα!!
παντως μπορει να ειναι κουκλα αλλα ειναι ανεραστη σαν εκφραση θηλυκοτητας και ξερακιανη
εχω δει κοπελα συμφοιτητρια μου που πηγε εκει και εγινε αλλος ανθρωπος
κλινικη πλαστικων επεμβασεων στο πλοβντιβ που σπουδαζες και εσυ εκει???????????? :think: :think:
Καλέ εγω δεν σπούδασα Βουλγαρία...3 βδομαδες είχα πάει στο Gabrovo στο Πολυτεχνείο για δουλειά .
Καλά ρε τι κοθόρνους φοραει και αυτη;;;!!
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
ακι η απολα τοσο ειναι και εχω την καφετζου μου απο τις συκες χαλκιδικης που ηταν μαζι στο χωριο της
Ε τότε εγώ πρέπει να μαι ευτυχισμένη....είμαι πιο μεγάλη από αυτές και μπροστά τους είμαι ΄΄μπέμπα΄΄΄......
Αχ τα τσιγάρα, τα ποτά και τα ξενύχτια...φταίνε!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom