Νέα

Σας έχει παραπονεθεί πουτάνα που δεν πήγατε την καθιερωμένη μέρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ρωταω γιατι εμενα μου ετυχε σημερα με την Μιλανα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon:
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
και εσυ δεν εισαι σωστοσ το εστησε το κοριτσι και περημενε...........
 

Επισκέπτης
Ρε μαγκες λογο δυσκολων συνθηκων πηγαινω καθε Σαββατο το πρωι στις 10 την ωρα που ξεκινανε τους τελευταιους δυο μηνες , ε το περασμενο Σαββατο πηγαμε εκδρομουλα οικογενιακος οποτε τζιφος ,παω λοιπον σημερα και μου την λεει πρωτα η τσατσα η οποια ειναι και γαμω τα παιδια, και μετα πανω μου την λεει και η μικρη που ησουνα agapoula το περασμενο Σαββατο μεχρι της 11.30 κοιταγα το ρολοι.
Ρε δεν παμε καλα σας λεω πρεπει να τα κοξουμε ολα να παμε διακοπες.
Geo εμεις θα τα πουμε απο Δευτερα που ερχετε η Francisca.
Αντε και χρονια πολλα στους Πετρους και τους Παυλους.
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
μην προσπαθεις ποτε να καταλαβεις πως σκεπτεται μια γυναικα.ειναι αδυνατο.θα σου πω μια δικη μου εμπειρια.καποια διαστημα ημουν πελατης μια ς κοπελιας.οχι κανενας καλος πελατης,την ειχα παρει καμια 10αρια φορες.ενα απογευμα λοιπον που πηγαινω μου χυμαει πανω μου σα το τζαγκουαρ,και αρχιζει και μου συμπεριφερεται,σα να ταν καψουρα μαζι μου.δεν το εκανε προσποιητα.βγαινοντας απο το δωματιο,με παιρνει απο το χερι,με πηγαινει στην υπηρεσια,και με παρουσιαζε λες και ημουν κανενα τροπαιο.η κοπελα μου δινει το κινητο της.το επομενο διαστημα κατα καιρους με επαιρνε τηλεφωνο,στο ετσι για να δω τι κανω.την ειχα ρωτησει και μου ειχε πει πως ηταν μονη.οταν καποια στιγμη την πηρα εγω στο κινητο,βγηκε ενας αντρας.ζητησα την κοπελα,μου την  εδωσε και την ρωτησα ποιος ηταν ο τυπος.μου απαντησε πως ηταν ο φιλος της,και πως του ειχε μιλησει για μενα και της επετρεπε να μου μιλαει στο τηλεφωνο.τωρα πες μου,με αυτα που σου λεω,υπαρχει λογικη?για αυτο οτι και να σου συμβαινει ουτε να νιωθεις ενθουσιασμο,ουτε  απογοητευεση.στην ψυχολογια διδασκεται οτι ατομα που λειτουργουν κατω απο ψυχικη πιεση,αντιδρουν  με κινησεις ακατανοητες.και εκτος απο τη δικη σου η τη δικη μου περιπτωση εχω ακουσει για δεκαδες αλλες ακατανοητες κινησεις.μη παρεξηγηθω.δε λεω για προμελετημενες κινησεις που σκοπο εχουν το κερδος.μιλω για κυριολεκτικα ακατανοητες κινησεις,που απο τη μια στιγμη στην αλλη,μεμια αλλη ενεργεια που θα κανει το χ ατομο,ανατρεπει την προηγουμενη
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.826
Like
415
Πόντοι
36
μην προσπαθεις ποτε να καταλαβεις πως σκεπτεται μια γυναικα.ειναι αδυνατο.θα σου πω μια δικη μου εμπειρια.καποια διαστημα ημουν πελατης μια ς κοπελιας.οχι κανενας καλος πελατης,την ειχα παρει καμια 10αρια φορες.ενα απογευμα λοιπον που πηγαινω μου χυμαει πανω μου σα το τζαγκουαρ,και αρχιζει και μου συμπεριφερεται,σα να ταν καψουρα μαζι μου.δεν το εκανε προσποιητα.βγαινοντας απο το δωματιο,με παιρνει απο το χερι,με πηγαινει στην υπηρεσια,και με παρουσιαζε λες και ημουν κανενα τροπαιο.η κοπελα μου δινει το κινητο της.το επομενο διαστημα κατα καιρους με επαιρνε τηλεφωνο,στο ετσι για να δω τι κανω.την ειχα ρωτησει και μου ειχε πει πως ηταν μονη.οταν καποια στιγμη την πηρα εγω στο κινητο,βγηκε ενας αντρας.ζητησα την κοπελα,μου την  εδωσε και την ρωτησα ποιος ηταν ο τυπος.μου απαντησε πως ηταν ο φιλος της,και πως του ειχε μιλησει για μενα και της επετρεπε να μου μιλαει στο τηλεφωνο.τωρα πες μου,με αυτα που σου λεω,υπαρχει λογικη?για αυτο οτι και να σου συμβαινει ουτε να νιωθεις ενθουσιασμο,ουτε  απογοητευεση.στην ψυχολογια διδασκεται οτι ατομα που λειτουργουν κατω απο ψυχικη πιεση,αντιδρουν  με κινησεις ακατανοητες.και εκτος απο τη δικη σου η τη δικη μου περιπτωση εχω ακουσει για δεκαδες αλλες ακατανοητες κινησεις.μη παρεξηγηθω.δε λεω για προμελετημενες κινησεις που σκοπο εχουν το κερδος.μιλω για κυριολεκτικα ακατανοητες κινησεις,που απο τη μια στιγμη στην αλλη,μεμια αλλη ενεργεια που θα κανει το χ ατομο,ανατρεπει την προηγουμενη

μα κα λα...
και εσυ Δεν την ρωτησες τι παιρνει και σε εμας Δεν δινει???/...;)..;)..;)
 

halls75

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Τι λέτε ρε παιδιά; Σε λίγο θα μας ζητάνε οι πουτάνες να χτυπάμε και κάρτα!
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Μακαρι να αναπτυξω τετοια ιδιαιτερη σχεση με καποια που εχω στο μυαλο μου και να φτασουμε στο σημειο να μου κανει τετοιου ειδους παραπονα!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Ο λόγος που κάνουν σκηνή είναι για να ψήσουν τον πελάτη και αυτός να μη δίνει τα γκαφρα του αλλού.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
μην προσπαθεις ποτε να καταλαβεις πως σκεπτεται μια γυναικα.ειναι αδυνατο.θα σου πω μια δικη μου εμπειρια.καποια διαστημα ημουν πελατης μια ς κοπελιας.οχι κανενας καλος πελατης,την ειχα παρει καμια 10αρια φορες.ενα απογευμα λοιπον που πηγαινω μου χυμαει πανω μου σα το τζαγκουαρ,και αρχιζει και μου συμπεριφερεται,σα να ταν καψουρα μαζι μου.δεν το εκανε προσποιητα.βγαινοντας απο το δωματιο,με παιρνει απο το χερι,με πηγαινει στην υπηρεσια,και με παρουσιαζε λες και ημουν κανενα τροπαιο.η κοπελα μου δινει το κινητο της.το επομενο διαστημα κατα καιρους με επαιρνε τηλεφωνο,στο ετσι για να δω τι κανω.την ειχα ρωτησει και μου ειχε πει πως ηταν μονη.οταν καποια στιγμη την πηρα εγω στο κινητο,βγηκε ενας αντρας.ζητησα την κοπελα,μου την  εδωσε και την ρωτησα ποιος ηταν ο τυπος.μου απαντησε πως ηταν ο φιλος της,και πως του ειχε μιλησει για μενα και της επετρεπε να μου μιλαει στο τηλεφωνο.τωρα πες μου,με αυτα που σου λεω,υπαρχει λογικη?για αυτο οτι και να σου συμβαινει ουτε να νιωθεις ενθουσιασμο,ουτε  απογοητευεση.στην ψυχολογια διδασκεται οτι ατομα που λειτουργουν κατω απο ψυχικη πιεση,αντιδρουν  με κινησεις ακατανοητες.και εκτος απο τη δικη σου η τη δικη μου περιπτωση εχω ακουσει για δεκαδες αλλες ακατανοητες κινησεις.μη παρεξηγηθω.δε λεω για προμελετημενες κινησεις που σκοπο εχουν το κερδος.μιλω για κυριολεκτικα ακατανοητες κινησεις,που απο τη μια στιγμη στην αλλη,μεμια αλλη ενεργεια που θα κανει το χ ατομο,ανατρεπει την προηγουμενη

Εμένα πάλι (τι πούστης είμαι!) δε μου καλλάει κάτι σε αυτά που γράφεις.
Γράφεις:
"η κοπελα μου δινει το κινητο της.το επομενο διαστημα κατα καιρους με επαιρνε τηλεφωνο"
Πως ΣΕ ΕΠΑΙΡΝΕ αφού αυτή σου έδωσε το κινητό της?
Εσύ έπρεπε να την παίρνεις!
Ή λοιπόν εσύ την έπαιρνες τηλέφωνο, ή της έδωσες κι εσύ το κινητό σου.

Γιατί δε μας τα λες ΟΛΑ και με τη σειρά?

Μακαρι να αναπτυξω τετοια ιδιαιτερη σχεση με καποια που εχω στο μυαλο μου και να φτασουμε στο σημειο να μου κανει τετοιου ειδους παραπονα!

Έλα ρέ billk, σιγά την επιτυχία, για να λες και "Μακάρι"!
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.434
Like
19
Πόντοι
16
μπας και τις παντρευτείτε ρε κιόλας στο τέλος?...

για κει τη βλέπω τη δουλειά... :rolleyes:
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Μερικες φορες σε ψαρωνουν ρε παιδια,αυτες κατα πασα πιθανοτητα δεν αισθανονται τιποτα αλλα δεν μπορω να καταλαβω τοσο καλες υποκριτριες ειναι?
Δεν ξερω εγω μαλλον την εχω πατησει με μια....
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Ποτέ μην εμπιστεύεστε τη συμπεριφορά και τα λεγόμενα μιας πουτάνας.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Ποτέ μην εμπιστεύεστε τη συμπεριφορά και τα λεγόμενα μιας πουτάνας.
Μπορει να εχεις δικιο,το θετικο ειναι οτι με τις πουτανες σκληραγωγεισαι να μη δενεσαι συναισθηματικα,πολλες φορες ειναι δυσκολο ομως οι εμπειρες γυναικες μπορουν να σε κουμανταρουν πολυ ευκολα αν σε καλυπτουν σεξουαλικα
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
κατα βαθος ολες πουτανες ειναι γι αυτο οταν νιωθουμε οτι κολλαμε ,ΔΡΟΜΟ!
 

thessal

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
242
Like
18
Πόντοι
1
εμενα  μονο παπας μου εκανε παραπονα γιατι δεν παω στην εκκλησια,  να του ριχνω χρημα στο δισκο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom