Νέα

Σας έχει παραπονεθεί πουτάνα που δεν πήγατε την καθιερωμένη μέρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.885
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Μπορει να εχεις δικιο,το θετικο ειναι οτι με τις πουτανες σκληραγωγεισαι να μη δενεσαι συναισθηματικα,πολλες φορες ειναι δυσκολο ομως οι εμπειρες γυναικες μπορουν να σε κουμανταρουν πολυ ευκολα αν σε καλυπτουν σεξουαλικα
αχ βασιλακι , περασμενα μεγαλεια και διηγωντας τα να κλαις!!!
μουαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!
ισως το πιο κουφο θρεντ που εχω δει!!!
 

bazogamias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Καλά, δεν είναι κάτι σημαντικό, και σε μένα έχει κάνει μια παράπονα που εξαφανίστηκα για ένα δίμηνο.

Όμως ήταν ολοφάνερο ο,τι το έλεγε επειδή θέλει όσο πιο πολλούς πελάτες μπορεί, δηλαδή, δε νομίζω καν να τίθεται θέμα και για αυτή ο,τι θα πήγαινε να με ξεγελάσει.

Το καλό με αυτό πάντως, είναι πως αν μια σου αρέσει, ίσως με αυτό τον τρόπο, επειδή θέλει και τα φράγκα φυσικά, να κάνεις ψηστήρι για κανένα ξενοδοχείο. Θα το δοκιμάσω σε αυτή την επόμενη φορά, θα της αρχίσω: "ναι, καλά είναι με σένα, αλλά να μωρέ, ξέρεις, βρήκα μια άλλη κοπελιά, που δεν είναι ούτε κατά το μισό πιο όμορφη ή παιχνιδιάρα απο σένα όμως πάμε σε ξενοδοχείο για κανένα δίωρο και την βρίσκουμε. Άν θές, μπορούμε να δοκιμάσουμε και μαζί, μέχρι 200 το δίωρο φυσικά", καλά, σιγά μη δεχτεί, όμως δε χάνω κάτι να δοκιμάσω :).
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Δεν εχω στανταρ μερες η ωρες που πηγαινω, οποτε δεν μου εχει τυχει κατι αναλογο.

Το μονο "κοντινο" ειναι να με ρωτησει καποια ...τανα " που χαθηκες ρε παιδι μου", αμα με ξερει και εχω καιρο να την επισκευτω.
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Μακαρι να αναπτυξω τετοια ιδιαιτερη σχεση με καποια που εχω στο μυαλο μου και να φτασουμε στο σημειο να μου κανει τετοιου ειδους παραπονα!
Εαν φτασης σε τετοια σχεση οχι μονο θα σου κανη παραπονα αλλα θα λεει οτι την απατας απο πανω
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
οι πουτανες ρε αισθηματα δεν εχουν,μονο σαν πελατες μας βλεπουν,μας αρεσει ειτε οχι αυτη ειναι η πικρη αληθεια
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
Τα "που χάθηκες μουρό μου?" κλπ είναι P.R. καφενείου.

Το "που ήσουνα χθες κι δεν ήρθες, με ποιά γυρναγες και σου κανα τόσες κλήσεις" αν τα ζουμε και με τις τάνες ... αλίμονο.
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
οι πουτανες ρε αισθηματα δεν εχουν,μονο σαν πελατες μας βλεπουν,μας αρεσει ειτε οχι αυτη ειναι η πικρη αληθεια

Πολλύ σωστά,χρόνια το εφαρμόζω αυτό καί δεν πρόκειται να αλλάξω ποτέ. Οχι όμως πικρή απλά η αλήθεια.
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.957
Like
0
Πόντοι
16
ρε παιδια οταν παμε στην πουτανα παμε να γαμισουμε.δεν παμε να βρουμε τον ερωτα τις ζωη μας.ξυπνηστε επιτελους,η πουτανες αν θελουν γκομενο δεν το ψαχνουν στο μπουρδελο.
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
ρε παιδια οταν παμε στην πουτανα παμε να γαμισουμε.δεν παμε να βρουμε τον ερωτα τις ζωη μας.ξυπνηστε επιτελους,η πουτανες αν θελουν γκομενο δεν το ψαχνουν στο μπουρδελο.
:thumbsup:
 

Rovral

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2006
Μηνύματα
286
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
Αν ειναι για να μας προσφερει τις υπηρεσιες δωρεαν ,ας μου κανει χιλια παραπονα !
 

Kokovikos

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
αυτό ελειπε να μας παραπονεθει ιεροδουλη ότι δεν πηγαμε στην ωρα μας!ούτε αφεντικο μας να ητανε και να χτυπαγαμε καρτα.Ε λ ε ο ς! :idiot:
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Oxi αλλα πλακα θα ειχε
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
μου εχει παραπονεθει και με παρακαλαγε να περασω :2funny: :2funny:
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
366
Πόντοι
5.795
Ρε μαγκες λογο δυσκολων συνθηκων πηγαινω καθε Σαββατο το πρωι στις 10 την ωρα που ξεκινανε τους τελευταιους δυο μηνες , ε το περασμενο Σαββατο πηγαμε εκδρομουλα οικογενιακος οποτε τζιφος ,παω λοιπον σημερα και μου την λεει πρωτα η τσατσα η οποια ειναι και γαμω τα παιδια, και μετα πανω μου την λεει και η μικρη που ησουνα agapoula το περασμενο Σαββατο μεχρι της 11.30 κοιταγα το ρολοι.
Ρε δεν παμε καλα σας λεω πρεπει να τα κοξουμε ολα να παμε διακοπες.
Geo εμεις θα τα πουμε απο Δευτερα που ερχετε η Francisca.
Αντε και χρονια πολλα στους Πετρους και τους Παυλους.
άν ένας πελάτης σου ερχόταν κάθε σάββατο καί ένα σάββατο δέν ερχόταν δέν θά αντιδρούσες έτσι καί μάλιστα έάν τόν΄συμπαθείς??
δέν σημένει επειδή είναι ιερόδουλος δέν έχει αισθήματα άνθρωπος είναι..
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
άν ένας πελάτης σου ερχόταν κάθε σάββατο καί ένα σάββατο δέν ερχόταν δέν θά αντιδρούσες έτσι καί μάλιστα έάν τόν΄συμπαθείς??
δέν σημένει επειδή είναι ιερόδουλος δέν έχει αισθήματα άνθρωπος είναι..
σωστοσ ;)
 

Rovral

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2006
Μηνύματα
286
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
άν ένας πελάτης σου ερχόταν κάθε σάββατο καί ένα σάββατο δέν ερχόταν δέν θά αντιδρούσες έτσι καί μάλιστα έάν τόν΄συμπαθείς??
δέν σημένει επειδή είναι ιερόδουλος δέν έχει αισθήματα άνθρωπος είναι..

"Λεπτα" αισθηματα !!
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
366
Πόντοι
5.795
μην προσπαθεις ποτε να καταλαβεις πως σκεπτεται μια γυναικα.ειναι αδυνατο.θα σου πω μια δικη μου εμπειρια.καποια διαστημα ημουν πελατης μια ς κοπελιας.οχι κανενας καλος πελατης,την ειχα παρει καμια 10αρια φορες.ενα απογευμα λοιπον που πηγαινω μου χυμαει πανω μου σα το τζαγκουαρ,και αρχιζει και μου συμπεριφερεται,σα να ταν καψουρα μαζι μου.δεν το εκανε προσποιητα.βγαινοντας απο το δωματιο,με παιρνει απο το χερι,με πηγαινει στην υπηρεσια,και με παρουσιαζε λες και ημουν κανενα τροπαιο.η κοπελα μου δινει το κινητο της.το επομενο διαστημα κατα καιρους με επαιρνε τηλεφωνο,στο ετσι για να δω τι κανω.την ειχα ρωτησει και μου ειχε πει πως ηταν μονη.οταν καποια στιγμη την πηρα εγω στο κινητο,βγηκε ενας αντρας.ζητησα την κοπελα,μου την  εδωσε και την ρωτησα ποιος ηταν ο τυπος.μου απαντησε πως ηταν ο φιλος της,και πως του ειχε μιλησει για μενα και της επετρεπε να μου μιλαει στο τηλεφωνο.τωρα πες μου,με αυτα που σου λεω,υπαρχει λογικη?για αυτο οτι και να σου συμβαινει ουτε να νιωθεις ενθουσιασμο,ουτε  απογοητευεση.στην ψυχολογια διδασκεται οτι ατομα που λειτουργουν κατω απο ψυχικη πιεση,αντιδρουν  με κινησεις ακατανοητες.και εκτος απο τη δικη σου η τη δικη μου περιπτωση εχω ακουσει για δεκαδες αλλες ακατανοητες κινησεις.μη παρεξηγηθω.δε λεω για προμελετημενες κινησεις που σκοπο εχουν το κερδος.μιλω για κυριολεκτικα ακατανοητες κινησεις,που απο τη μια στιγμη στην αλλη,μεμια αλλη ενεργεια που θα κανει το χ ατομο,ανατρεπει την προηγουμενη
πολύ σωστό τό κειμενό σου άν καί είναι πολύ σπάνια περίπτωση αυτή πού αναφέρεις...μού έχει τύχει καί μένα όμως ..κάτι περίπου ίδιο
αλλά στά στριπτιτζήδικα συμβαίνει ποιό συχνά...
οί ιερόδουλες είναι άνθρωποι καί έχουν αισθήματα καί είναι λογικό σέ κάποιον πού τούς είναι συμπαθής νά τά εκδηλώσουν..
όχι τόσο πολύ από καψούρα όμως αλλά περισσότερο γιά φιλική επαφή...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom