Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
μπορεις να μου πεις ρε σκοτεινε ποια ηταν η λογικη του κοντου οταν εβαζε τετοια ρητρα?οταν η ομαδα σας αυτη την μεταγραφικη περιοδο ηταν 12η σε φραγκα που ξοδεψε για μεταγραφες......
μπορεις να μου πεις ρε σκοτεινε ποια ηταν η λογικη του κοντου οταν εβαζε τετοια ρητρα?οταν η ομαδα σας αυτη την μεταγραφικη περιοδο ηταν 12η σε φραγκα που ξοδεψε για μεταγραφες......

Έλα μου ντε.Δεν ήξερε προφανώς τι έπαιρνε.ΗΘελε προφανώς να τον δέσει με γερό συμβόλαιο,νομίζοντας ότι είχε πάρει προπονηταρά.ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕ.ΡΙΣΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ.
Υποθέτω τώρα θα προσέξει τι θα ξαναδώσει.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Όχι ρε!!!! Αυτό το είδος δεν μπορεί να πάθει τίποτα, εξάρτηση ;)
Όχι ρε!!!! Αυτό το είδος δεν μπορεί να πάθει τίποτα, εξάρτηση ;)


Προστατευόμενο κιόλας που έχει την συμπάθειά μας,όπως κ όλα τα προστατευόμενα του μάταιου τούτου πλανήτη.
 

Επισκέπτης
συνεχιστε να μας διασκεδαζετε κακομοιρηδες..
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Έλα μου ντε.Δεν ήξερε προφανώς τι έπαιρνε.ΗΘελε προφανώς να τον δέσει με γερό συμβόλαιο,νομίζοντας ότι είχε πάρει προπονηταρά.ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕ.ΡΙΣΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ.
Υποθέτω τώρα θα προσέξει τι θα ξαναδώσει.
ηξερε πολυ καλα τι επερνε...αλλα δεν ξερει απο διοικηση...αυτη ειναι η διαφορα του να εισαι παιχτης απ το να εισαι προεδρας!!!
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ΈΛα τώρα μας την είπες μικρέ κατρουλή μου.Άντε στις τσοντούλες σου τώρα όμορφα-όμορφα,να πας να ομορφύνεις το σάιτ μας;

Έτσι;
...και φρόνιμα.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Πάντως για μένα αποτελείσ οφή κ γενναία απόφαση της διοίκησης,αφού θέλει κώτσια κ φράγκα για να πληρώσουν τέτοια ρήτρα ,που δεν τα λυπήθηκαν προκειμένου το καλό της ομάδας.Βέβαια ας προσεχαν τι συμβόλαια έκαναν...
Εντάξει ας μην θεωρήσουμε και μαγκιά την ρήτρα που μπήκε και η οποία πιθανότατα θα μας στοιχίσει 2-3 εκ. ευρώ...γιατί το καλοκαίρι θα την βγάλουμε πάλι με δανεικούς και μετά θα απορούμε γιατί βλέπουμε την πλάτη των απαταιώνιων!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
πααααααααααααααλι πικρααααααααααααααααααααααα..πααααααααααααααααλι κλααααααααααμαααααααα..μια ζωη αεκακι δηλαδη..ουτε δευτεροι φετος..ετσι πρεπει γιατι πολυ γλωσσα βγαλατε..το τραινο & το τραινο μας τα πρηξατε..τωρα που εκτροχιαστηκατε αρχισατε παλι να μιλατε με ξενα αρχιδια???

χιλιες φορες ο ΠΑΟ πρωταθλημα παρα οι βρωμοΑΕΚτζηδς / ο κομπλεξισμος τους και οι καρπαζιες που τρωνε τους βγαινουν πολυ ασχημα οταν κανουν κατι καλο / κανουν σαν τη χηρα στο κρεβατι / ουστ βρωμιαρηδες ..............
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
χιλιες φορες ο ΠΑΟ πρωταθλημα παρα οι βρωμοΑΕΚτζηδς / ο κομπλεξισμος τους και οι καρπαζιες που τρωνε τους βγαινουν πολυ ασχημα οταν κανουν κατι καλο / κανουν σαν τη χηρα στο κρεβατι / ουστ βρωμιαρηδες ..............

Σε ευχαριστούμε που δεν μας έβρισες και τις μάνες......φερέφωνο ;)
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Εντάξει ας μην θεωρήσουμε και μαγκιά την ρήτρα που μπήκε και η οποία πιθανότατα θα μας στοιχίσει 2-3 εκ. ευρώ...γιατί το καλοκαίρι θα την βγάλουμε πάλι με δανεικούς και μετά θα απορούμε γιατί βλέπουμε την πλάτη των απαταιώνιων!
Εντάξει ας μην θεωρήσουμε και μαγκιά την ρήτρα που μπήκε και η οποία πιθανότατα θα μας στοιχίσει 2-3 εκ. ευρώ...γιατί το καλοκαίρι θα την βγάλουμε πάλι με δανεικούς και μετά θα απορούμε γιατί βλέπουμε την πλάτη των απαταιώνιων!


Σε αυτό έχεις δίκιο.Ελπίζω να μην τα δώσουν από το προβλεπόμενο μπάτζετ του καλοκαιριού αλλά να θεωρηθεί σαν έκτακτη ζημια
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
χιλιες φορες ο ΠΑΟ πρωταθλημα παρα οι βρωμοΑΕΚτζηδς / ο κομπλεξισμος τους και οι καρπαζιες που τρωνε τους βγαινουν πολυ ασχημα οταν κανουν κατι καλο / κανουν σαν τη χηρα στο κρεβατι / ουστ βρωμιαρηδες ..............
χιλιες φορες ο ΠΑΟ πρωταθλημα παρα οι βρωμοΑΕΚτζηδς / ο κομπλεξισμος τους και οι καρπαζιες που τρωνε τους βγαινουν πολυ ασχημα οταν κανουν κατι καλο / κανουν σαν τη χηρα στο κρεβατι / ουστ βρωμιαρηδες ..............


Εγώ κάνω μπάνιο,κάθε Χριστούγεννα κ Πάσχα.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Όλοι σχεδόν οι υπουργοί είναι  :jerking:...αυτός εδώ γιατί να είναι εξαίρεση?
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
;)
 

Συνημμένα

  • ypourgos.jpg
    ypourgos.jpg
    145 KB · Εμφανίσεις: 41

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μπουα,χα,χ,α,χα,χ,α,χα,χα

Τι άντρακλας είναι αυτός;

Ο Νικήτας Κακλαμάνης είναι;;;; :2funny: :2funny: :2funny: ;) ;) ;) ;) :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Την έβαλα για να την κάνει αβατάρ ο Υπουργός, ελπίζω να μην μου βρίσει τη μάνα πάλι!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom