Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
  Συμφωνω, ασςε που απο τοτε που επιασαν τον Κατσαρο (???) τα κλαμματα σε ενα ευρωπαικο παιχνιδι ΔΕΝ εχει ξαναπεριγραψει ομοιδεατης παιχνιδι της ΑΕΚ!!!

  Οσο για τον Μανωλα (ο οποιος στην εποχη μου ηταν ΤΟ ινδαλμα) ολα εδω πληρωνονται!! τα ραντεβου με Βαρδινογιαννη και Κοσκωτα η πιθανη του δωροδοκια απο Κοσκωτα (τελικα την πληρωσε ο Θεολόγης Παπαδοπουλος και ο Βραζιλιανο-αθιγγανος απο τη Ροδο Παπαιωαννου)  η ΜΟΝΙΜΗ αρνηση του να συμμετεχει σε καλοκαιρινη προετοιμασια.

  Ας παει με τον κολλητο του τον  Γεωργαμλη τεχνικος διευθυντης στο βαζελο!! Αλλα ξεχασα δεν τον παει ο καπετανιος αλιως θα ειχε παει στον βάζελο ΠΡΙΝ τον Γεωργαμλη και τον Βλάχο!!!

ΥΓ Ας παρουμε τον Σαντος να μας βγαλει 2ους όπως κανει πάντα
γειά σας συναγωνιστές. Κα΄τ'αρχήν τα κλάματα πιάσανε τον Τσόχο(τον παλιό) στο ΑΕΚ ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ που νικήσαμε 2-1 και στην συνέντευξη μετά το τέλος του παιχνιδιού έκλαψε ο Μπάγιεβιτς και έκλαψε και ο Τσόχος που ήταν Ολυμπιακός.
Ολοι σήμερα γήπεδο και ενωμένοι. Τίποτα δεν τελείωσε ακόμα για το πρωτάθλημα.
Οσον αφορά στον προπονητή πιστεύω ότι πρέπει να είναι ξένος και να δουλέψει αρμονικά με τον Ζήκο τεχνικό δ/ντή.


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Καλημερα χανουμια...δεν ξερω αν ειπωθηκε αλλα χθες το βραδυ ακουσα μια πολυ ενδιαφερουσα αποψη για το ΔΙΩΞΙΜΟ του φερερ...ακουσα λοιπον οτι ολες αυτες τις μαλακιες που εκανε φετος τις εκανε επιτηδες για να τον διωξουν και να τσιμπησει την ριτρα,την οποια διαπραγματευεται σκληρα απ οτι ακουγεται,γι αυτο και πιστευω οτι εχει βαση αυτη η θεωρια...Αυτος την αποφαση του να φυγει την ειχε παρει πολυ νωριτερα και προκαλουσε το να τον διωξουν...
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Καλημερα χανουμια...δεν ξερω αν ειπωθηκε αλλα χθες το βραδυ ακουσα μια πολυ ενδιαφερουσα αποψη για το ΔΙΩΞΙΜΟ του φερερ...ακουσα λοιπον οτι ολες αυτες τις μαλακιες που εκανε φετος τις εκανε επιτηδες για να τον διωξουν και να τσιμπησει την ριτρα,την οποια διαπραγματευεται σκληρα απ οτι ακουγεται,γι αυτο και πιστευω οτι εχει βαση αυτη η θεωρια...Αυτος την αποφαση του να φυγει την ειχε παρει πολυ νωριτερα και προκαλουσε το να τον διωξουν...
Αυτό όμως βρε φίλε θα τον ακολουθεί στην υπόλοιπη (?????  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: μαλακίες γράφω) καρίερα του.
Δεν μπορεί να είναι ΤΟΣΟ μαλάκας.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Δεν ξέρω αν είναι αλήθεια,αλλά κάπου το υποψιαστηκα κ εγώ.Τόσες πολλές μαλακίες να κάνει κ τόσες πολλε΄ς μαλακίες να λέει,δεν ταίριαζαν σε σώφρων ον.Οπότε κάπου έχει βάση αυτό που λες.
Άσε που θέλει να πάει διακαώς στην Μπέτις.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Καλημερα χανουμια...δεν ξερω αν ειπωθηκε αλλα χθες το βραδυ ακουσα μια πολυ ενδιαφερουσα αποψη για το ΔΙΩΞΙΜΟ του φερερ...ακουσα λοιπον οτι ολες αυτες τις μαλακιες που εκανε φετος τις εκανε επιτηδες για να τον διωξουν και να τσιμπησει την ριτρα,την οποια διαπραγματευεται σκληρα απ οτι ακουγεται,γι αυτο και πιστευω οτι εχει βαση αυτη η θεωρια...Αυτος την αποφαση του να φυγει την ειχε παρει πολυ νωριτερα και προκαλουσε το να τον διωξουν...
Διαφωνώ με αυτή την θεωρία!Για όσους παρακολουθούν από κοντά την ΑΕΚ παρόμοια (ίσως λιγότερα) λάθη είχε κάνει και πέρυσι ο Φερέρ!Ποιος ξεχνάει το τραγικό ροτέισον στην αρχή της χρονιάς το οποίο μας έβγαλε από την διεκδίκηση του πρωταθλήματος από τον Σεπτέμβριο ουσιαστικά?Ποιος ξεχνάει την χρησιμοποίηση του Καπετάνου ως δεξί χαφ δίπλα στον ασβέστη? :headbang:
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Διαφωνώ με αυτή την θεωρία!Για όσους παρακολουθούν από κοντά την ΑΕΚ παρόμοια (ίσως λιγότερα) λάθη είχε κάνει και πέρυσι ο Φερέρ!Ποιος ξεχνάει το τραγικό ροτέισον στην αρχή της χρονιάς το οποίο μας έβγαλε από την διεκδίκηση του πρωταθλήματος από τον Σεπτέμβριο ουσιαστικά?Ποιος ξεχνάει την χρησιμοποίηση του Καπετάνου ως δεξί χαφ δίπλα στον ασβέστη? :headbang:
φετος ομως γατε υπηρχαν φορες που οταν μιλουσε στα αποδητηρια στους παιχτες γελουσαν ολοι και κολλητοι παιχτες του νικολαιδη τον παιρναν τηλ και λεγαν"μαζεψε τον γινεται ρομπα"...δεν ξερω αλλα εμενα μου κανει το σεναριο...
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Αυτό όμως βρε φίλε θα τον ακολουθεί στην υπόλοιπη (?????  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: μαλακίες γράφω) καρίερα του.
Δεν μπορεί να είναι ΤΟΣΟ μαλάκας.
δηλαδη πιστευεις οτι αν παει σε καποια αλλη ομαδα και "μεγαλουργησει" θα βρεθει καποιος να πει τι μαλακας που ηταν τοτε με την αεκ?δεν νομιζω...Στο λεω γιατι εκει που ακουσα την θεωρια αυτη,ακουσα κι αυτο που λες σαν ανταπαντηση....
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Πιο πολύ οδηγεί σε αυτό το σενάριο τα λεγόμενα του στα αποδυτήρια παρά οι επιλογές του στην ενδεκάδα.Αυτά που έλεγε έκαναν μόνο σε άνθρωπο που χει κάνει σε Δρομοκαϊτειο.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
φετος ομως γατε υπηρχαν φορες που οταν μιλουσε στα αποδητηρια στους παιχτες γελουσαν ολοι και κολλητοι παιχτες του νικολαιδη τον παιρναν τηλ και λεγαν"μαζεψε τον γινεται ρομπα"...δεν ξερω αλλα εμενα μου κανει το σεναριο...
Ότι φέτος το παράκανε και καταλαβαν και οι πέτρες ότι είναι λίγος για την ΑΕΚ είναι αλήθεια!Αλλά δεν πιστεύω ότι το έκανε εσκεμμένα!Είναι διαφορετική η φιλοσοφία του και ο υπέρμετρος εγωισμός του τον οδηγεί να λέει και να κάνει  :jerking:
Τα ίδια είχε κάνει και στην Μπέτις και τα αποδυτήρια είχανε γίνει μύλος στο τέλος...
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Ο χρόνος θα δείξει μάγκες τι θα γίνει με την ομάδα. Μην τρελένεσται!!! Όσο γι'αυτούς που έχασαν το γέλιο τους επειδή έφυγε ο Φερές.......απλά υπομονή.......έρχεται η Τρίτη ;)
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
δηλαδη πιστευεις οτι αν παει σε καποια αλλη ομαδα και "μεγαλουργησει" θα βρεθει καποιος να πει τι μαλακας που ηταν τοτε με την αεκ?δεν νομιζω...Στο λεω γιατι εκει που ακουσα την θεωρια αυτη,ακουσα κι αυτο που λες σαν ανταπαντηση....
Οχι, απλά η θεωρία οτι ηθελημένα έκανε μαλακίες για να τον διώξουν μου φαίνεται υπερβολική.
Όπως και να το κάνουμε σου χαλάει το όνομα μια τέτοια κίνηση, οτι συμβόλαια ή συμφωνίες έχεις κλείσει με μια άλλη ομάδα.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Οχι, απλά η θεωρία οτι ηθελημένα έκανε μαλακίες για να τον διώξουν μου φαίνεται υπερβολική.
Όπως και να το κάνουμε σου χαλάει το όνομα μια τέτοια κίνηση, οτι συμβόλαια ή συμφωνίες έχεις κλείσει με μια άλλη ομάδα.
οταν αυτα που κανεις στο γηπεδο δεν σου βγαινουν και πλεον δεν σε γουσταρουν ο "καλυτερος" τροπος να φυγεις ειναι να σε διωξουν και να τσιμπησεις και την ΤΕΡΑΣΤΙΑ ριτρα που ο πανεξυπνος κοντος εβαλε...εγω παντως το πιστευω οτι ετσι εγινε...
Ο χρόνος θα δείξει μάγκες τι θα γίνει με την ομάδα. Μην τρελένεσται!!! Όσο γι'αυτούς που έχασαν το γέλιο τους επειδή έφυγε ο Φερές.......απλά υπομονή.......έρχεται η Τρίτη ;)
μωρη κουφαλα ;) για μενα χτυπαει η κουδουνα?που μου χαλασε την αποψινη βραδια ο φερερ και δεν ξερω τι να κανω τους ηλιοσπορους που εχω αγορασει για την "παρασταση" αποψε?
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
οταν αυτα που κανεις στο γηπεδο δεν σου βγαινουν και πλεον δεν σε γουσταρουν ο "καλυτερος" τροπος να φυγεις ειναι να σε διωξουν και να τσιμπησεις και την ΤΕΡΑΣΤΙΑ ριτρα που ο πανεξυπνος κοντος εβαλε...εγω παντως το πιστευω οτι ετσι εγινε...μωρη κουφαλα ;) για μενα χτυπαει η κουδουνα?που μου χαλασε την αποψινη βραδια ο φερερ και δεν ξερω τι να κανω τους ηλιοσπορους που εχω αγορασει για την "παρασταση" αποψε?

Δεν αναφέρομαι σε σένα, ξέρει αυτός.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Πάντως ήταν ένα γερό χαστούκι στη νεόκοπη διοίκηση αυτό του Φερέρ κ κυρίως λόγω του παχυλού συμβολαίου συνοδευόμενο από την μεγάλη ρήτρα.Μέχρι να μάθεις θα φας πολλά χαστούκια.Από αυτά μαθαίνεις κ τώρα θα προσέξουν τι θα ξαναδώσουν στον επόμενο προπονητή.

Πάντως για μένα αποτελείσ οφή κ γενναία απόφαση της διοίκησης,αφού θέλει κώτσια κ φράγκα για να πληρώσουν τέτοια ρήτρα ,που δεν τα λυπήθηκαν προκειμένου το καλό της ομάδας.Βέβαια ας προσεχαν τι συμβόλαια έκαναν...

Πάντως αν είχαν κάνει την κίνηση πριν την Λάρισα,ίσως τα πράγματα στην βαθμολογία να ήταν καλύτερα για μας.
 

Επισκέπτης
Ο χρόνος θα δείξει μάγκες τι θα γίνει με την ομάδα. Μην τρελένεσται!!! Όσο γι'αυτούς που έχασαν το γέλιο τους επειδή έφυγε ο Φερές.......απλά υπομονή.......έρχεται η Τρίτη ;)
πααααααααααααααλι πικρααααααααααααααααααααααα..πααααααααααααααααλι κλααααααααααμαααααααα..μια ζωη αεκακι δηλαδη..ουτε δευτεροι φετος..ετσι πρεπει γιατι πολυ γλωσσα βγαλατε..το τραινο & το τραινο μας τα πρηξατε..τωρα που εκτροχιαστηκατε αρχισατε παλι να μιλατε με ξενα αρχιδια???
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Πάντως ήταν ένα γερό χαστούκι στη νεόκοπη διοίκηση αυτό του Φερέρ κ κυρίως λόγω του παχυλού συμβολαίου συνοδευόμενο από την μεγάλη ρήτρα.Μέχρι να μάθεις θα φας πολλά χαστούκια.Από αυτά μαθαίνεις κ τώρα θα προσέξουν τι θα ξαναδώσουν στον επόμενο προπονητή.

Πάντως για μένα αποτελείσ οφή κ γενναία απόφαση της διοίκησης,αφού θέλει κώτσια κ φράγκα για να πληρώσουν τέτοια ρήτρα ,που δεν τα λυπήθηκαν προκειμένου το καλό της ομάδας.Βέβαια ας προσεχαν τι συμβόλαια έκαναν...

Πάντως αν είχαν κάνει την κίνηση πριν την Λάρισα,ίσως τα πράγματα στην βαθμολογία να ήταν καλύτερα για μας.
μπορεις να μου πεις ρε σκοτεινε ποια ηταν η λογικη του κοντου οταν εβαζε τετοια ρητρα?οταν η ομαδα σας αυτη την μεταγραφικη περιοδο ηταν 12η σε φραγκα που ξοδεψε για μεταγραφες......
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Στα έχω πρόχειρα  ;)
 

Συνημμένα

  • wipes.jpg
    wipes.jpg
    33,4 KB · Εμφανίσεις: 16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom