Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Αυτό που θα ήθελα από τους ΑΕΚτζήδες σαν σχολιο είναι το εξής:
πριν το ματς έλεγαν πως ο Λυμπερόπουλος δεν βάζει γκολ φέτος κλπ. Και λέγανε πως έπρεπε να παίξει ο Μπλάνκο από την αρχή για να μπει γκολ.
Ο φερούκος σας έκανε τη χάρη, από την αρχή ο Μπλάνκο. Όμως blanco η εμφάνιση...ένα μεγαλο τίποτα.
:thumbsup: Ο Λύμπε είναι ψιλοφορ, ψιλοδεκάρι, ψιλοαπόλα..... Ο Ζορρός ήμουνα σίγουρος ότι μετά την τύχη του πρωτάρη θα ξεφουσκώσει.... Απορία... Ο Σέζαρ γιατί είναι στα αζήτητα;;;;;;;;;;
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
[youtube=425,350]-A2Mpdl5Fzk&feature=related[/youtube] :rockon:
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
[youtube=425,350]C2YY2QtSY30&feature=related[/youtube] :rockon:
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
μελαγχολησαμε αδερφε gt21 με τα βιντεακια σου.
 

Επισκέπτης
άσχετη ερώτηση. Λόγω καταγωγής κάποτε τη συμπαθούσα. Τώρα με αυτά που έχουν γίνει την έχω σιχαθεί.
άλλο τη συμπαθούσες λόγο καταγωγής και άλλο ποια φυλλάδα διαβάζεις λόγο ότι είσαι μάλλον γαύρος.
δεν μου αρέσουν τα μισά λόγια και οι υπαινιγμοί.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
άλλο τη συμπαθούσες λόγο καταγωγής και άλλο ποια φυλλάδα διαβάζεις λόγο ότι είσαι μάλλον γαύρος.
δεν μου αρέσουν τα μισά λόγια και οι υπαινιγμοί.
Καλά σε τόσα ποστς που έχω γράψει δεν έχεις διαβάσει τι είμαι ;
Είμαι βάζελος.
Εάν η ΑΕΚ είχε πέσει Δ' Εθνική θα ήμουνα μαζί της σε όλα..... Για 1 εκατομμύριο ευρώ σύνολο Παναχαική και Φωστήρας διαλύθηκαν από ΠΑΕ και πήγαν Δ' Εθνική. Εσάς σας χάρισαν 120 εκατομμύρια και μιλάτε......
Σ αυτή τη χώρα τα λαμόγια γίνονται μάγκες και οι ρουφιάνοι κριτές των πάντων.
Κανένας υπαινιγμός. Οταν σου λέω τη σιχαίνομαι τι καταλαβαίνεις; Βλέπεις πουθενά μισόλογα;
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
sweet home filadelfeia!τα καλυτερα χρονια πολλων ανθρωπων..
 

Επισκέπτης
Καλά σε τόσα ποστς που έχω γράψει δεν έχεις διαβάσει τι είμαι ;
Είμαι βάζελος.
Εάν η ΑΕΚ είχε πέσει Δ' Εθνική θα ήμουνα μαζί της σε όλα..... Για 1 εκατομμύριο ευρώ σύνολο Παναχαική και Φωστήρας διαλύθηκαν από ΠΑΕ και πήγαν Δ' Εθνική. Εσάς σας χάρισαν 120 εκατομμύρια και μιλάτε......
Σ αυτή τη χώρα τα λαμόγια γίνονται μάγκες και οι ρουφιάνοι κριτές των πάντων.
Κανένας υπαινιγμός. Οταν σου λέω τη σιχαίνομαι τι καταλαβαίνεις; Βλέπεις πουθενά μισόλογα;
στην ΑΕΚ χαρίστηκαν 120 εκ όπως λες στην οικογένεια που κατέχει την ομάδα σου χαρίστηκαν 2,5 δις από λαθραίο πετρέλαιο 1,5 δις σε ασφαλιστικά ταμεία από εταιρεία του ομίλου η οποία είχε σχέση με δίκτυα υπολογιστών προμήθεια μηχανημάτων κλπ και 260 εργαζόμενους απλήρωτους συνεργάτες μου οι περισσότεροι, ποιοι είναι τα λαμόγια? 
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Ο Κοντος εκανε δηλωσεις μετα τη χθεσινη στεγνη τσαπου?Δεν θα πει για τη διαφθορα?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
στην ΑΕΚ χαρίστηκαν 120 εκ όπως λες στην οικογένεια που κατέχει την ομάδα σου χαρίστηκαν 2,5 δις από λαθραίο πετρέλαιο 1,5 δις σε ασφαλιστικά ταμεία από εταιρεία του ομίλου η οποία είχε σχέση με δίκτυα υπολογιστών προμήθεια μηχανημάτων κλπ και 260 εργαζόμενους απλήρωτους συνεργάτες μου οι περισσότεροι, ποιοι είναι τα λαμόγια? 
φοβερή λογική συμψηφισμού.... Μου αρέσει ο τρόπος που οι Ελληνες δικαιολογούν τις κομπίνες τους με τις κομπίνες άλλων.
Α και φίλε ορισμένοι δεν είναι στόκοι σαν τους έλληνες που ψηφίζουν ΝΔ επειδή τα ίδια έκανε και το ΠΑΣΟΚ....
Τα δις που λες ΔΕΝ χαρίστηκαν στον ΠΑΟ. Χαρίστηκαν στον Βαρδινογιάννη για άλλες επιχειρηματικές δραστηριότητες. τα 120 εκατομμύρια χαρίστηκαν στην ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΕΚ. Αυτά στα μαλακισμένα των 18 χρόνων. Οχι σε μας.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866

Επισκέπτης
φοβερή λογική συμψηφισμού.... Μου αρέσει ο τρόπος που οι Ελληνες δικαιολογούν τις κομπίνες τους με τις κομπίνες άλλων.
Α και φίλε ορισμένοι δεν είναι στόκοι σαν τους έλληνες που ψηφίζουν ΝΔ επειδή τα ίδια έκανε και το ΠΑΣΟΚ....
Τα δις που λες ΔΕΝ χαρίστηκαν στον ΠΑΟ. Χαρίστηκαν στον Βαρδινογιάννη για άλλες επιχειρηματικές δραστηριότητες. τα 120 εκατομμύρια χαρίστηκαν στην ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΕΚ. Αυτά στα μαλακισμένα των 18 χρόνων. Οχι σε μας.
η ΑΕΚ δεν έκανε καμιά κομπίνα χρήση  νόμου έκανε ενώ ο δικός σας έκανε κομπίνα και χοντρή και στα έγραψα γιατί μιλάς για λαμόγια.
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
τι εγινε βαζελακια?ησασταν μονο τα 2 σας στο θρεντ του παοβ και σκασατε εδω για κακιες?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
η ΑΕΚ δεν έκανε καμιά κομπίνα χρήση  νόμου έκανε ενώ ο δικός σας έκανε κομπίνα και χοντρή και στα έγραψα γιατί μιλάς για λαμόγια.
Οταν θα μάθεις νομικά τα ξαναλέμε..... το Αρθρο 44 είχε ισχύ για ανώνυμες εταιρείες προκειμένου να μη μείνουν στο δρόμο οι εργαζόμενοι. Τα λαμόγια φρόντισαν να εντάξουν επιλεκτικά κάνα δυό ΠΑΕ... Γι αυτό την Παναχαική και το Φωστήρα τις διάλυσαν..... Ασε τις παπαριές το γνωρίζω καλά το θέμα και δε σε παίρνει.
 

Επισκέπτης
Θα τα βάλει με τα κυκλώματα της Αθήνας που λυμαίνονται το ελληνικό ποδόσφαιρο....... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
ξέχασες της δηλώσεις του σοφέρ την προηγούμενη εβδομάδα? την καμπούρα μας την ξεχνάμε και μάλιστα κάνοντας χρήση της ιδιότητας του προέδρου της λίγκας.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Οταν θα μάθεις νομικά τα ξαναλέμε..... το Αρθρο 44 είχε ισχύ για ανώνυμες εταιρείες προκειμένου να μη μείνουν στο δρόμο οι εργαζόμενοι. Τα λαμόγια φρόντισαν να εντάξουν επιλεκτικά κάνα δυό ΠΑΕ... Γι αυτό την Παναχαική και το Φωστήρα τις διάλυσαν..... Ασε τις παπαριές το γνωρίζω καλά το θέμα και δε σε παίρνει.
Μπήκαν κάμποσες ΠΑΕ, τελευταίος ήταν ο ΨΟΦΗΣ, και νομίζω και κάποιες ΚΑΕ.
Πλέον δεν ισχύει αυτός ο νόμος.
Οι απλές ΑΕ πήραν απο τα τρια το μακρύτερο....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom