Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
αδέλφια ξέρετε αν στην Λάρισα θα υπάρχουν ταμεία για δικό μας κόσμο?
επίσημα ξέρω δεν μας δίνουν εισιτήρια.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
αδελφια ΤΩΡΑ θελει στηριξη η ομαδα!!!
ελατε ολοι στο γηπεδο λιγα ματς εχουν μεινει νεχρι τελους του πρωταθληματος..
ας μην αφησουμε(τουλαχιστον εμεις....)την ευκαιρια να παει χαμενη!!!
στο ματς με ξανθη ΠΡΕΠΕΙ το οακα να γινει ΕΔΡΑ!!!

DARK βγαλε το πολλ...εχει κανει αρκετα λαθη ο προεδρος αλλα δεν πρεπει ΤΩΡΑ να βαζουμε τετοια πολλ...υπαρχει καιρος γιαυτο!!

δυνατο το χαστουκι απο τον πανιωνιο αλλα πρεπει να συνεχισουμε.
ακομα δεν εχει χαθει τιποτα εχουν δυσκολεψει τα πραγματα αλλα ακομα ειναι στο χερι μας.....

αριων δεν νομιζω να γινει κατι τετοιο...αλλα πιστευω οτι οι ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ που θα πανε ανεξαρτητου εισιτηριου θα κατσουν σε ιδια θυρα!
 

Επισκέπτης
συμφωνώ μαζί σου αδελφέ πρέπει να στηρίξουμε την ομάδα στο διάστημα που απομένει πλέον και αν πετύχουμε και κατακτήσουμε την κούπα θα ανασάνει οικονομικά η ομάδα και θα ξημερώσει ένα καλύτερο αύριο.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
χεστηκα για την οικονομικη ανασα!!!
26οοο διαρκειας ειναι μεγαλη ανασα....
εγω θελω το πρωταθλημα για ΕΜΕΝΑ!!!
οι εξαγγελειες για "οικονομικες ανασες" "εξυγιανση" ....μου θυμιζουν την εκαστοτε κυβερνηση που μιλαει για λιτοτητα και ο καθε υπουργος ειναι 2οο κιλα....
το ποδοσφαιρο ειναι η καβλα μας....
να χωσουν χρημα οι εφοπλιστες και οι φραγκατοι μετοχοι μας και να φερουν τον τιτλο
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
εκτος αυτου η γνωμη μου ειναι οτι την επομενη χρονια καμια ελληνικη ομαδα δεν θα ειναι στους ομιλους του ch.l.
θα παιξουν προκριματικα και θα αποκλειστουν!!
 

Επισκέπτης
χεστηκα για την οικονομικη ανασα!!!
26οοο διαρκειας ειναι μεγαλη ανασα....
εγω θελω το πρωταθλημα για ΕΜΕΝΑ!!!
οι εξαγγελειες για "οικονομικες ανασες" "εξυγιανση" ....μου θυμιζουν την εκαστοτε κυβερνηση που μιλαει για λιτοτητα και ο καθε υπουργος ειναι 2οο κιλα....
το ποδοσφαιρο ειναι η καβλα μας....
να χωσουν χρημα οι εφοπλιστες και οι φραγκατοι μετοχοι μας και να φερουν τον τιτλο
αδελφέ το χρήμα για ποιο μεγάλες μεταγραφές δεν είναι από τα διαρκείας αυτά δεν φτάνουν ούτε για τους μισθούς του προσωπικού για την χρονιά.
τα λεφτά που θα μπούν στα ταμεία της ομάδας για να κάνεις της πολύ καλές μεταγραφές θα έρθουν από τα ταμεία της ΟΥΕΦΑ και ταυτόχρονα η συμμετοχή στο τσάμπιονς λίγκ θα φέρει και καλύτερα συμβόλαια με τους χορηγούς.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
δεν νομιζω....
26οοο διαρκειας ειναι ο ΜΕΓΑΣ χορηγος της ομαδας....με 10οοοοοο ευρω..
συν οτι εχεις και μεγαλη διαφημιστικη αξια...
αν δεν παρουμε τον τιτλο του χρονου θα εχουμε το πολυ 10οοο διαρκειας...τοτε να δω τι θα λενε στην παε....

 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Από το Τσάμπιονς Λιγκ πέρυσι είχανε βγάλει λίγα χρήματα? :think:
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
καλημερα φιλοι μου
να κανω μια ερωτηση? οχι οτιθελω να γινω ο συνηγορος του διαοολου
αλλα τι σας κανει να πιστευεται οτι ο ντεμης δεν βλεπει και αυτο την ομαδα σαν επιχειρηση?
να γινει πιο συγκεκριμενος
εγω πιστευω οτι αν φετος η αεκ παρει το πρωταθλημα του χρονου θα παρει παιχτες απο το καλαθι
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
αν και δεν πολυκαταλαβα την ερωτηση σου θα σου πω οτι να παρει φετος τον τιτλο και ας παρει απο το καλαθι παιχτες...
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.231
Like
450
Πόντοι
36
Kαλημέρα φίλοι!  :)

Ένα "μικρό" νέο. Ο γκρίζος του μπάσκετ Νίκος Πιτσίλκας συζητιέται για μάνατζερ στο λιμανίσιο μπάσκετ. Αν τα σφυρίγματά του σας φαίνονταν "τουλάχιστον περίεργα" είναι πιθανότατα σύμπτωση.  :sunglasses:
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
αν και δεν πολυκαταλαβα την ερωτηση σου θα σου πω οτι να παρει φετος τον τιτλο και ας παρει απο το καλαθι παιχτες...
οκ παω πασο
απλα δεν ειναι ολοι σαν και σενα
δηλαδη εχουν την εντυπωση οτι μια ομαδα η οποια βγηκε απο τα χρεη πολυ προσφατα
δεν ειναι δυνατον να τα χωνει ετσι μπαμ
θελει σιγα σιγα
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
σιγα σιγα θα χασει αυτους που την βοηθησαν να βγει απο τα χρεη...
ο κοσμος ειναι εδω !!!!
ξεκινησε με 17οοο συνεχισε με 21οοο και εφτασε στο εξωπραγματικο αριθμο 26οοο διαρκειας!!!
ειναι περα απο καθε λογικη!!!
ο τιτλος ΕΠΙΒΑΛΕΤΕ!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Kαλημέρα φίλοι!  :)

Ένα "μικρό" νέο. Ο γκρίζος του μπάσκετ Νίκος Πιτσίλκας συζητιέται για μάνατζερ στο λιμανίσιο μπάσκετ. Αν τα σφυρίγματά του σας φαίνονταν "τουλάχιστον περίεργα" είναι πιθανότατα σύμπτωση.  :sunglasses:
Kαλημέρα φίλοι!  :)

Ένα "μικρό" νέο. Ο γκρίζος του μπάσκετ Νίκος Πιτσίλκας συζητιέται για μάνατζερ στο λιμανίσιο μπάσκετ. Αν τα σφυρίγματά του σας φαίνονταν "τουλάχιστον περίεργα" είναι πιθανότατα σύμπτωση.  :sunglasses:


Διαιτητές,δικαστές....από όλα έχει ο μπαξές
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
σιγα σιγα θα χασει αυτους που την βοηθησαν να βγει απο τα χρεη...
ο κοσμος ειναι εδω !!!!
ξεκινησε με 17οοο συνεχισε με 21οοο και εφτασε στο εξωπραγματικο αριθμο 26οοο διαρκειας!!!
ειναι περα απο καθε λογικη!!!
ο τιτλος ΕΠΙΒΑΛΕΤΕ!!!
σιγα σιγα θα χασει αυτους που την βοηθησαν να βγει απο τα χρεη...
ο κοσμος ειναι εδω !!!!
ξεκινησε με 17οοο συνεχισε με 21οοο και εφτασε στο εξωπραγματικο αριθμο 26οοο διαρκειας!!!
ειναι περα απο καθε λογικη!!!
ο τιτλος ΕΠΙΒΑΛΕΤΕ!!!


Στα τέτοια μου ο τίτλος.ΕΓΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΑΛΙ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΘΑ ΠΑΡΩ κ ας μην βγούμε ούτε ΟΥΕΦΑ.
Από ''Αεκτζήδες'' έχουμε γεμίσει
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ρε σεις μια ερώτηση:ο Ντέμης που βρβεύτηκε ως ο μάνατζςερ της χρονιάς από το STATUS δεν πήγε να παρει τελικά το βραβείο του;
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
αυτη ειναι νεα μοδα....
παλαιοι διαιτητες αρχηγοι αστυνομιας να αναλαμβανουν ποστα σε ομαδες....
α ρε μπακας που σας χρειαζετε!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Ρε σεις μια ερώτηση:ο Ντέμης που βρβεύτηκε ως ο μάνατζςερ της χρονιάς από το STATUS δεν πήγε να παρει τελικά το βραβείο του;
Βραβεύεται και ο Μελισσανίδης από το ίδιο περιοδικό και μπορεί να φοβάται μη τυχόν και τον συναντήσει... :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ηταν κ ο Μητσικώστας εκεί κ όταν βγήκε να δώσει ένα βραβείο είπε στον Μελισσανίδη ΄΄που είναι ο Ντέμες΄΄; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom