Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
φετος αν δεν παρουμε τον τιτλο θα ειναι καθαρα ευθηνη της διοικησης!!!
αρκετοι ισως με λενε γκρινιαρη αλλα τις συνεπειες του χαμενου(αν το χασουμε..) τιτλου θα τις δουνε αρκετα συντομα....
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Σε ιδιωτικό συμφωνητικό που υπέγραψε η ΑΕΚ με τον Παπασταθόπουλο αναφέρεται ότι σε περίπτωση που ο Νικoλαϊδης πάψει να είναι νόμιμος εκπρόσωπος της ΠΑΕ, τότε ο παίκτης θα μπορεί να φύγει την επόμενη μεταγραφική περίοδο με 1,5 εκατ. ευρώ.
Πάνω απ' όλα η ΑΕΚ... :think:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μάλλον θα έχεις γνωριστεί με τον gatto για αυτό γκρινιάζεις.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
μπορει....
αλλα μετα τον απριλιο και πριν την νεα σεζον εγω ΔΕΝ  θα γκρινιαζω... ;)
τοτε ολοι οι αλλοι θα γκρινιαζουν...
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
o dark δικαιολογητε να λεει οτι θελει!!!δεν τον παρεξηγω γιατι ειναι αρωστακι σαν και εμενα!!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ούτε εγώ κρύβομαι πίσω από το δάχτυλό μου.Πολλάκις τα έχω γράψει δεκάδες φορές.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
o dark δικαιολογητε να λεει οτι θελει!!!δεν τον παρεξηγω γιατι ειναι αρωστακι σαν και εμενα!!!!
Ε καλά όλοι αρρωστάκια είμαστε...αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι θα κάνουμε το άσπρο μαύρο... ;)
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
o dark εχει το ακαταλογιστο!!
τον εχω γνωρισει και ξερω ποιος ειναι!!!
ασχετα αν διαφωνω μαζι του ξερω με "τι" "τροπο" μιλαει!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
o dark εχει το ακαταλογιστο!!
τον εχω γνωρισει και ξερω ποιος ειναι!!!
ασχετα αν διαφωνω μαζι του ξερω με "τι" "τροπο" μιλαει!!
Ρε ηλιθιε,πάψε να ασχολείσαι μαζί μου.Λες κ είσαι ο ψυχολόγος μου.Που θα μου πεις ότι έχω το ακαταλόγιστο.
Όπως έχω πει είμαι 52 χρονών, 1,65 μπόι και 95 κιλά με φαλάκρα αλά Τσάκωνα....αλλά όχι ότι έχω κ το ακαταλόγιστο.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
1,63 εισαι!!!
και ναι!!!
εχεις το ακαταλογιστο!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
τι βλεπετε να κανουμε αυριο?
εγω βλεπω νικη!!
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Έκτακτη συνάντηση  των βασικών μετόχων της ΠΑΕ, πραγματοποιήθηκε σήμερα στα γραφεία του συλλόγου.
Η συνάντηση κρίθηκε απαραίτητη από τους μετόχους της ΠΑΕ, ώστε να τεθούν άμεσα προς συζήτηση τα θέματα της τρέχουσας επικαιρότητας.
Παράλληλα, υπήρξε ενημέρωση και συζήτηση για τα μείζονος σημασίας - για τον σύλλογο - έργα δηλαδή την ανέγερση του γηπέδου και τη δημιουργία του προπονητικού κέντρου.
Σε ότι αφορά το γήπεδο έγινε λεπτομερής ανάλυση των προοπτικών που υπάρχουν και παρουσιάστηκαν οι παράμετροι και τα θέματα που αφορούν την ανέγερσή του και βρίσκονται σε πλήρη εξέλιξη. Αποφασίστηκε σύντομα να υπάρξει ενημέρωση των φιλάθλων για την πρόοδο του έργου. Σε ότι αφορά το θέμα του προπονητικού κέντρου, ο διευθύνων σύμβουλος της ΠΑΕ, κ. Νίκος Θανόπουλος, ενημέρωσε τους μετόχους για την διαπραγμάτευση συγκεκριμένης έκτασης η οποία αναμένεται να ανακοινωθεί στο προσεχές χρονικό διάστημα.

Βασικό θέμα συζήτησης όμως, ήταν η κατάσταση που επικρατεί στο ελληνικό ποδόσφαιρο και συγκεκριμένα στο χώρο της διαιτησίας και της αθλητικής δικαιοσύνης.

Μετά την ολοκλήρωση της συνάντησης, οι μέτοχοι εξέδωσαν την παρακάτω ανακοίνωση:

«Γνωρίζουμε πολύ καλά, ότι η διαφθορά στο ποδόσφαιρο δεν είναι μια αόριστη και γενική έννοια που όλοι θεωρητικά καταδικάζουμε, αλλά συγκεκριμένη πρακτική και νοοτροπία που διαιωνίζεται από συγκεκριμένους ανθρώπους, οι οποίοι συντηρούνται και τρέφονται από αυτήν. Δεν επιλέξαμε ποτέ να χρησιμοποιήσουμε μεθόδους χάραξης της πορείας του πρωταθλήματος και αυτό απορρέει από το σεβασμό στον εαυτό μας, στην ιστορία του συλλόγου μας, στους αντιπάλους μας, στους φιλάθλους μας.
Θα συνεχίσουμε να στηρίζουμε και να υποστηρίζουμε τα όνειρα μας που ξεκίνησαν από το 2004 αλλά πλέον δεν έχουμε καμία αμφιβολία ότι για να τα καταφέρουμε θα πρέπει να αντιμετωπίσουμε τη διαφθορά που υπάρχει στο ελληνικό ποδόσφαιρο. Αυτός είναι ο νέος στόχος που θέσαμε. Μέσα σε νόμιμα και ηθικά πλαίσια θα προσπαθήσουμε να τον πετύχουμε».

Οι μέτοχοι:
Ντέμης Νικολαΐδης
Τάκης Κανελλόπουλος
Νίκος Κούλης
Γκίκας Γκούμας
Νάσος Θανόπουλος
Νίκος Νοτιάς
Πέτρος Παππάς
dark darkidis
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Ο τελευταίος μέτοχος ποιος είναι??? :cheesy:
Οι άλλοι έχουν διπλάσια φράγκα από τον Κόκκαλη...τώρα που προστέθηκε και ο darkidis έχουνε τριπλάσια! :dancing:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μου χε κάνει πρόταση ο Αρίωνας για να πουλήσω,αλλά ΔΕΝ...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Mπλάνκο-καλόν μπροστά για να γίνουν όλα κωλόν :dancing: :dancing:
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
φοβαμε μην ξαναβαλει τον καλον δεξι χαφ...
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Πάμε ρε Αεκάρα
 

Συνημμένα

  • prwt3ana.jpg
    prwt3ana.jpg
    94,4 KB · Εμφανίσεις: 41

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom