Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (6 μέλη και 16 επισκέπτες)

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
εσύ δεν θυμάσαι μικρέ.Επειδή έίμαι 52 χρονών θυμάμαι καλύτερα.Μπορεί να ήταν σκόρερ αλλά ήταν λίγος κ δεν απέδιδε κ πολύ.Για υτό κ έφυγε στα 2 χρόνια.
Είχε ισοφαρίσει στην Ευρωπη την Μονακό στο 1-1 στην Φιλαδέλφεια.
γεια σου ρε σκοτεινε σειρουλα του αριον.  :grin:  :grin:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ξέχασα να αναφέρω ότι η σημερινή μέρα του ΄΄ΡΕ ΜΟΝΟ Η ΧΑΝΟΥΜΑ΄΄ είναι αφιερωμένη στην μνήμη των άτυχων παιδιών της θύρας 7.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
γειά σας συναγωνιστές. Οσο και ο Λύμπε φέτος να μην βάζει τα γκολ άλλων ετών, μην ξεχνάτε όμως ότι κάνει πολύ δουλειά μέσα στο γήπεδο. Κρατάει μπάλλα και την σπάει. Μην τα ισοπεδώνουμε όλα. Θα ξαναβρεί τον δρόμο προς τα δίχτυα είμαι σίγουρος. Πάμε γερά αύριο για τη νίκη.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

tyfeas

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2006
Μηνύματα
594
Like
3
Πόντοι
6
Ο Γιωργος Στρατος ειναι ειναι ο αντιπροεδρος και δικηγορος του παο (ουτε τον αντιπροεδρο τους δεν ξερουν μερικοι βαζελοι)
Αυτος ντε που εκπροσωπησε εχθες τον παο(εννομο συμφερον) στην εκδικαση της υποθεσης Βαλνερ...
Παρεπιπτοντως αναφερω  ζητηθηκε η εξαιρεση του δικαστη Γιωργου Στεφανακη απο το νομικο επιτελειο της Καλαμαριας λογω οτι ο υιος του
Αλεξανδρος εργαζεται σε εταιρεια που συνεργαζεται με τον Ολυμπιακο...
Ο Γιωργος Στεφανακης μολονοτι ειχε ΥΠΟΔΕΙΧΘΕΙ απο παο και καλαμαρια για τη θεση του αθλητικου δικαστη αυτοεξαιρεθηκε(τα διαπλεκομενα πανε και ερχονται βεβαιως βεβαιως >:().
Γραφω τα παραπανω για καποιο βαζελο που ελεγε σε αυτο το thread οτι δεν υπαρχει Στρατος στον παναθηναικο,
οταν αποκαλυψα οτι ο εν λογω κυριος τα εσπαγε στα μπουζουκια με τον πατερα του κορακα
πριν το παιχνιδι παο-αστερα...
βεβαιως σαν γνησιος λαγος το εβαλε στα ποδια αφου εχει σβησει και το συγκεκριμενο post..

 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Αυτό να ακούσω τώρα, ...πως σας ξυνίζει ο Λυμπερόπουλος, να πέσω κάτω από τα γέλια...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Σόνυ,σόρρυ, αλλά δεν είμαι από τα στόματα που φιμώνονται...
και επίσης δεν μου αρέσει να μου μιλούν έτσι όταν δεν έχω προκαλέσει κανέναν με ό,τι γράφω.
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Καλησπέρα αδέλφια,έχω δυο μέρες να μπω μέςα,δουλειά με τη σέσουλα....Γερά με τα τυράκια να ξαναπάρουμε κεφάλι....
[move][size=14pt]Περνάει η σκύλα το λαγό??????? :rockon: :rockon: :rockon:[/size][/move]
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Καλησπέρα αδέλφια,έχω δυο μέρες να μπω μέςα,δουλειά με τη σέσουλα....Γερά με τα τυράκια να ξαναπάρουμε κεφάλι....
[move][size=14pt]Περνάει η σκύλα το λαγό??????? :rockon: :rockon: :rockon:[/size][/move]
καλως τον ναυαρχο.καλησπερα.παμε ναυαρχε οι δυο μας αυριο στη λαρισα?θα κερδισει σιγουρα η ομαδα.  :grin:
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Αυτό να ακούσω τώρα, ...πως σας ξυνίζει ο Λυμπερόπουλος, να πέσω κάτω από τα γέλια...
πεσε!!!
ο φετινος λυμπεροπουλος ΜΟΥ ΞΙΝΙΖΕΙ!!!
πρεπει να ειναι στον παγκο!!
ο μπλανκο εβαλε περισσοτερα γκολ σε λιγοτερα παιχνιδια με λιγοτερες πασες...
δεν ειναι κακο να κατσει και λιγο παγκο ο νικολακης...
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
πεσε!!!
ο φετινος λυμπεροπουλος ΜΟΥ ΞΙΝΙΖΕΙ!!!
πρεπει να ειναι στον παγκο!!
ο μπλανκο εβαλε περισσοτερα γκολ σε λιγοτερα παιχνιδια με λιγοτερες πασες...
δεν ειναι κακο να κατσει και λιγο παγκο ο νικολακης...
συμφωνω καιγω.απο την αρχη της χρονιας φαινεται οτι δεν ειναι σε καλη κατασταση ο λυμπε.
 

Επισκέπτης
Σόνυ,σόρρυ, αλλά δεν είμαι από τα στόματα που φιμώνονται...
και επίσης δεν μου αρέσει να μου μιλούν έτσι όταν δεν έχω προκαλέσει κανέναν με ό,τι γράφω.
άκου φίλε μου εσύ λες ότι δεν φιμώνεσαι αλλά εσύ πως θέλεις να κατακρίνεις μια σκέψη ενός μέλους εδώ, δεν είναι κακό σε κάποιο παιχνίδι να μείνει και ο Λύμπε έξω από την στιγμή που με της μεταγραφές που έκανες τώρα από το κέντρο και μπροστά έχεις μια πολύ καλή πλέον δύναμη και μάλιστα με τον Καλόν που έδειξε πολύ καλά στοιχεία επιθετικού και γρήγορου παίκτη και από τα δείγματα που δείχνει και ο Εντίνιο είναι ένας δυνατός επιθετικός τσαμπουκάς και μπουκαδόρος ειδικά τώρα που ο Λύμπε είναι και λίγο κουρασμένος από τα δυο απανωτά ματς με την εθνική στην Κύπρο.
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
καλως τον ναυαρχο.καλησπερα.παμε ναυαρχε οι δυο μας αυριο στη λαρισα?θα κερδισει σιγουρα η ομαδα.  :grin:
Το σκέτομαι να σου πω την αλήθεια να ξεμπουκώσω και το αμάξι λίγο...Αλλά άμα γίνει η στραβή βλέπεις τι μας περιμένει!Άσε λοιπόν να πάω κανένα Λουτράκι για ανάληψη!!!!!!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Το σκέτομαι να σου πω την αλήθεια να ξεμπουκώσω και το αμάξι λίγο...Αλλά άμα γίνει η στραβή βλέπεις τι μας περιμένει!Άσε λοιπόν να πάω κανένα Λουτράκι για ανάληψη!!!!!!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
και στην Τρίπολη το ξεμπούκωσες.
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
τι λες ρε!!!μαλον δεν θυμασε καλα!!!
σκορερ και πρωταθλητης ο ζοραν!!!
ΣΕΒΑΣΜΟΣ!ο σλισκο εχει βαλει το πιο γρηγορο γκολ που εχει φαει ο γαυρος στο πρωταθλημα για οσους θυμουνται
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
αληθεια με αυτο το παλικαρι ξερει κανεις τι παιζεται ρε παιδια?[youtube=425,350]LTmiDsxYAAQ[/youtube]
 

SEGAMOKAIXYNO

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2008
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
δεν λεω καλος ο νικολας αλλα φετος ρε φιλε τιποτα.παντως με την εθνικη ο τυπος ξεσκιζεται στο τρεξιμο και με την αεκ<φετος>αρχιδια
 

Επισκέπτης
αληθεια με αυτο το παλικαρι ξερει κανεις τι παιζεται ρε παιδια?[youtube=425,350]LTmiDsxYAAQ[/youtube]
για τον Κονέ λες εγώ ελπίζω ότι όχι μόνο αυτός αλλά και άλλα ταλεντάκια από την επόμενη αγωνιστική περίοδο θα αρχίσουν να ανεβαίνουν η ομάδα θα έχει καλύτερο έμψυχο υλικό θα έχει την δυνατότητα να καθαρίζει τα περισσότερα παιχνίδια ποιο εύκολα και να έχουν μεγάλη συμμετοχή  και οι πιτσιρικάδες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom