Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
gatto αφου δεν εχω φωτο της ντιανας εβαλα αυτη τι να κανω.  :grin:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
ναι τον παλιοτσιγγουνη ουτε 10.000.000 δεν εδωσε αυτο το μηνα!
ενω ο δικος σας εσπασε τα ταμεια!
Αυτό τον μήνα τα έδωσε???Δεν μπορούσε να αφήσει και μερικά για τον επόμενο μήνα? :2funny:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ρε λαστμοχικαν δε πας στα ποστ του γαυροβαζελου η θες να γαμ...με?το παιζεις μαγκας?τι ακριβως το παιζεις?
Πρώτον, δεν νομίζω να προσέβαλλα κανέναν εδώ μέσα.
Δεύτερον, τις μαγκιές στις παρέες σου που σε παίρνει. άμα ήθελα να γαμηθούμε να ήξερες πως δεν θα ξάπλωνες μπρούμητα. Δεν σου μίλησα εσένα έτσι και σε κανέναν άλλο εδώ μέσα. Ξελαμπίκαρε λίγο νέουμπα και μετά μάθε να μιλάς εδώ μέσα νιάνιαρο.
Τρίτον, ο Αρτσούμπι αποδεικνύει του λόγου το αληθές για τους δανεικούς, πως δηλαδή δεν γίνεται δουλειά στις μεταγραφές με τέτοια. Κι αν θέλετε κι άλλο παράδειγμα, ο ΑΛΒΕΣ που ήρθε κι έπαιξε για εσάς, έφυγε και ακόμα ψάχνετε αντικαταστάτη του. Γιατί μόνο με Δέλλα Παπασταθόπουλο δεν βγαίνει, και δεν νομίζω να μιλάω οπαδικά τώρα, απλή λογική είναι.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Δεν διαφωνεί κανείς lastmoican...απλά δεν πέφτει κανένας λόγος στον Πετράκη για το τι κάνουν οι άλλοι!Κουμάντο να κάνει στο μαγαζί του!Θα του άρεσε να βγει ο Ντέμης και να του πει "αλλα εμείς δεν παντελωνιάσαμε 15εκ από τον Καστίγιο"...
 

Επισκέπτης
Πρώτον, δεν νομίζω να προσέβαλλα κανέναν εδώ μέσα.
Δεύτερον, τις μαγκιές στις παρέες σου που σε παίρνει. άμα ήθελα να γαμηθούμε να ήξερες πως δεν θα ξάπλωνες μπρούμητα. Δεν σου μίλησα εσένα έτσι και σε κανέναν άλλο εδώ μέσα. Ξελαμπίκαρε λίγο νέουμπα και μετά μάθε να μιλάς εδώ μέσα νιάνιαρο.
Τρίτον, ο Αρτσούμπι αποδεικνύει του λόγου το αληθές για τους δανεικούς, πως δηλαδή δεν γίνεται δουλειά στις μεταγραφές με τέτοια. Κι αν θέλετε κι άλλο παράδειγμα, ο ΑΛΒΕΣ που ήρθε κι έπαιξε για εσάς, έφυγε και ακόμα ψάχνετε αντικαταστάτη του. Γιατί μόνο με Δέλλα Παπασταθόπουλο δεν βγαίνει, και δεν νομίζω να μιλάω οπαδικά τώρα, απλή λογική είναι.
ρε φίλε δεν πας να κάνεις καμιά άλλη δουλειά να τα οικονομήσεις?
έχεις σηκωθεί από τα μαύρα χαράματα και ποστάρεις εδώ και εκεί, δεν έχεις τίποτα άλλο να κάνεις? από της 10 το πρωί έφυγα γύρισα τώρα και εσύ εδώ καλά αυτό που έχεις στο σώβρακο μέσα δεν κάνει κουκου? να πας να βρεις καμιά Μολδαβέζα τίποτα και αδειάζεις και ξεβουλώσουν τα μπουριά σου και ξελάμπικάρης  λίγο?
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Τελικά το thread μας τραβάει όλα τα είδη του ανθρώπου........μην αρχίσω να αναλύω τώρα ε αρίων? ;)
 

Επισκέπτης
Τελικά το thread μας τραβάει όλα τα είδη του ανθρώπου........μην αρχίσω να αναλύω τώρα ε αρίων? ;)
ρε μήπως μάθανε μερικοί ότι έχουμε βαρβατίλες τώρα τελευταία εμείς οι ΑΕΚτσήδες και έρχονται να χαρεί ο κ...........................τους?
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Όλοι χωράνε εδώ αφού αισθάνονται μοναξιά και μιζέρια αλλού. ;)
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Καλησπέρα σε ΄όλους τους αετούς, Πάμε δυνατά σήμερα για το τρίποντο.. :rockon: :rockon:

η σημερινή νίκη να είναι αφιερωμένη στον αδελφό dfwk  που πάει αύριο να τελειώσει την στρατιωτική του θητεία.
Εγώ του αφιέρωσα τη χθεσινή -απογευματινή -νίκη!!!!!Καλημέρα αδέρφια!!!
Αδέρφια σας ευχαριστώ για την ψυχική δύναμη που μου χαρίζεται!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Τελικά το thread μας τραβάει όλα τα είδη του ανθρώπου........μην αρχίσω να αναλύω τώρα ε αρίων? ;)
καλημέρα χανούμια....εγώ που είμαι πηθικοειδές μπορώ να μπαίνω?...ή μόνο οι όμορφοι?---βλέπε αρίων---χαχα....άντε αν σήμερα τα κοράκια παίξουν σωστά θα είμαστε δεύτεροι...

Υ.Γ ...χαιρετίσματα στην σκατοπαρέα όλη...
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.231
Like
450
Πόντοι
36
Καλησπέρα φίλοι!  :)

Χρόνια μου πολλά! (not personal  ;) )

Να τα εκατοστήσετε κι εσείς!

Φίλε dfwk καλός πολίτης!!!  :dancing:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Άμα είσαι σαν τον Αρίων no problem!!! Μην μιάζεις του Καραγκούνη όμως.
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
Πρώτον, δεν νομίζω να προσέβαλλα κανέναν εδώ μέσα.
Δεύτερον, τις μαγκιές στις παρέες σου που σε παίρνει. άμα ήθελα να γαμηθούμε να ήξερες πως δεν θα ξάπλωνες μπρούμητα. Δεν σου μίλησα εσένα έτσι και σε κανέναν άλλο εδώ μέσα. Ξελαμπίκαρε λίγο νέουμπα και μετά μάθε να μιλάς εδώ μέσα νιάνιαρο.
Τρίτον, ο Αρτσούμπι αποδεικνύει του λόγου το αληθές για τους δανεικούς, πως δηλαδή δεν γίνεται δουλειά στις μεταγραφές με τέτοια. Κι αν θέλετε κι άλλο παράδειγμα, ο ΑΛΒΕΣ που ήρθε κι έπαιξε για εσάς, έφυγε και ακόμα ψάχνετε αντικαταστάτη του. Γιατί μόνο με Δέλλα Παπασταθόπουλο δεν βγαίνει, και δεν νομίζω να μιλάω οπαδικά τώρα, απλή λογική είναι.
νεουμπας ειμαι στο μπουρδελα κομ.οχι μπροστα στην αφεντια σου.και σου ξαναλεω αμα θες να γαμηθ..με ΚΑΝΕΝΑ προβλημα.οσο για το πουστρακι τον αρτσουμπαλο αν δε κανω λαθος εχει ποστ του γαυρου.ενα ποστ φτιαγμενο απο αεκτζη ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ εσυ μπαινεις να το γαγησεις.μια ζωη τα ιδια.μη δειτε αεκτζηδες να μιλανε.σας εκανε ο γρανιτσας μαγκες.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Ηρεμήστε μάγκες!!!!
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Ο Χετεμάι παίζει σαν το αφηνιασμένο με την Καλαμαριά!!! Ε ρε και να κάτσει κάνα παστελάκι!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Άμα είσαι σαν τον Αρίων no problem!!! Μην μιάζεις του Καραγκούνη όμως.
ρε σόνυ..εγώ σε έβρισα?..εσύ γιατί με βρίζεις να μοιάζω στον καραγκούνη?.....να κάνεις mute τον εαυτό σου..που βρίζεις τον κόσμο εδω μέσα..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
α..ναι...και χρόνια μας πολλά όπως λέει και ο άλφα.....και στα δικά σας..
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
ρε σόνυ..εγώ σε έβρισα?..εσύ γιατί με βρίζεις να μοιάζω στον καραγκούνη?.....να κάνεις mute τον εαυτό σου..που βρίζεις τον κόσμο εδω μέσα..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αν μη τι άλλο ο talos είναι και γαμώ τους άντρες.Αφού άμα ήμουν γκόμενα θα του την έπεφτα!!!!!!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
λετε να τους καρφωσει ο περπαριμ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom