Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
χαχαχαχα...
όχι μωρέ ...είναι που έχω το αυχενικό...χαχαχαχα
 

Επισκέπτης
χαχαχαχα...
όχι μωρέ ...είναι που έχω το αυχενικό...χαχαχαχα
ξέρω εγώ έχεις πάρει βόλτα τα θρεντ πρωί πρωί και ποστάρεις ασταμάτητα θα μπει στο σαιτ κανείς που στραβοκοιμήθηκε το βράδυ και θα γίνεται της πλατείας Κοραή εχθές.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Χαχαχαχα...ήθελα τα βρήκα πρόχειρα...κοιμώνται και τα παιδιά τώρα και βρήκα ευκαιρία...
Πάντως ευτυχώς που είσαι κι εσύ και συνομιλούμε. Άσχετο...για το ΑΕΚ, τελικά ποιους πήρατε ; Γιατί τη βδομάδα που μας πέρασε ήμουν εκτός Ελλάδος.
 

Επισκέπτης
Χαχαχαχα...ήθελα τα βρήκα πρόχειρα...κοιμώνται και τα παιδιά τώρα και βρήκα ευκαιρία...
Πάντως ευτυχώς που είσαι κι εσύ και συνομιλούμε. Άσχετο...για το ΑΕΚ, τελικά ποιους πήρατε ; Γιατί τη βδομάδα που μας πέρασε ήμουν εκτός Ελλάδος.
εγώ τον καφέ πίνω σπίτι μου και την κάνω κοντά κέντρο το μενού έχει Λευκορωσίδα σήμερα.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Για τις μεταγραφές όμως όυτε κουβέντα...με τον Εντίνιο δηλαδή τι θα αλλάξει;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Α!..εσείς γιατί κάνατε μεταγραφές; Πρώτοι δεν είστε; Μπαλάρα δεν παίζετε; Τους παραπάνω τι τοιυς θέλετε; Σάμπως θα παίξουνε; Σε ποιανού θέση;
 

Επισκέπτης
Α!..εσείς γιατί κάνατε μεταγραφές; Πρώτοι δεν είστε; Μπαλάρα δεν παίζετε; Τους παραπάνω τι τοιυς θέλετε; Σάμπως θα παίξουνε; Σε ποιανού θέση;
να βάλει κανένα φράγκο στην τσέπη από την μίζα ο Σέρα, βολεύτηκες?
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Και η ψηφοφορία σας πάντως το ίδιο δείχνει. Περιττό να πω πως εγώ ψήφισα να πάρετε τέρμα, να μπαίνουν πιο εύκολα τα γκολ (χιχιχι)
 

Επισκέπτης
η σημερινή νίκη να είναι αφιερωμένη στον αδελφό dfwk  που πάει αύριο να τελειώσει την στρατιωτική του θητεία.
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
η σημερινή νίκη να είναι αφιερωμένη στον αδελφό dfwk  που πάει αύριο να τελειώσει την στρατιωτική του θητεία.
Εγώ του αφιέρωσα τη χθεσινή -απογευματινή -νίκη!!!!!Καλημέρα αδέρφια!!!
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
ολοι οακα σημερα ρεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
ωπα!τι γινεται ρε εδω?παντου αεκαρα ρε.ετσι ρε.μαγκες πατηστε andytsa στο γοογλε η στο γιουτουμπ και απολαυστε 3 βιντεακια που εφτιαξα για την αεκαρα μας.αν σε περιπτωση δε τα βρισκετε εδω ειμαι..ΠΑΜΕ ΑΛΑΝΙΑ!
εισαι θεος εισαι μεγαλος γαμανε τα βιντεακια.ανεβαστε καποιος παιδια .πως ανεβενουν στο θρεντ? :helpplea:  andytsa πατηστε στο youtube 3 βιντεο ειναι
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
:rockon:[youtube=425,350]QZz955TtoAg[/youtube]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom