Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Καλά αυτός ο Φερέρ πότε επιτέλους θα παραδεχθεί ότι έχει κάνει ένα λάθος , πότε θα ζητήσει μια συγγνώμη από τον κόσμο για την εμφάνιση της ομάδας...σε κάθε συνέντευξη τύπου ψάχνει για δικαιολογίες!Πάλι καλά που δεν μας είπε για το μπάτζετ της Ξάνθης!
:helpplea:
πέρσι με τεχ. διευθυντή μπορεί κάπου να κωλώσαμε όμως είχαμε κάνει ένα βήμα μπροστά.
μετά δεν ήθελε τεχ. διευθυντή έδιωξε παίκτες σαν τον Τσιρίλο που ήταν και ογκόλιθος πίσω σου είχε και καθαρίσει παιχνίδια και μπροστά μάλλον της μίζας είναι παρά στο να κάνει κάποιο έργο εδώ έχει σκοπό.
 

LARY13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
111
Like
1
Πόντοι
1
καλα,αυτο εννοειται,αλλη ειναι η ερωτηση....ο ρατζινσκι μηπως ειναι κλασσεις ανωτερος απο σαλπιγγιδη,παπαδοπουλο,λουα λουα?

O ρατζινσκι με τον τζιμπουρ και το φιλομενο ειναι μακραν οι τρεις καλυτεροι επιθετικοι του πρωταθληματος...
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
χωρις παρεξηγηση, επειδη εχετε πεσει ολοι πανω στον δον λορεντσο (οχι οτι δεν εχει ευθυνες), σκεφτειτε ποιοι παικτες σας θα μπορουσαν να ειναι βασικοι στο γαυρο. αν εξαιρεσεις τον παπασταθοπουλο, οι υπολοιποι ειναι ισως και κατω του μετριου.
μηπως και η στηριξη στον ντεμη ειναι υπερβολικη;
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
πέρσι με τεχ. διευθυντή μπορεί κάπου να κωλώσαμε όμως είχαμε κάνει ένα βήμα μπροστά.
μετά δεν ήθελε τεχ. διευθυντή έδιωξε παίκτες σαν τον Τσιρίλο που ήταν και ογκόλιθος πίσω σου είχε και καθαρίσει παιχνίδια και μπροστά μάλλον της μίζας είναι παρά στο να κάνει κάποιο έργο εδώ έχει σκοπό.
εδω δε κρατησαμε τον καπανταη που ηταν και ψυχαρα για 50000 ευρο και πηραμε τον αρουαμπαρενα για 800000 το χρονο.
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
για ακομα μια φορα φετος ε?
καλα...μετα και τα σημερινα αλλα και το αποτελεσμα του μεταξυ μας ντερμπυ,συνεχιζετε το ιδιο βιολι?
οντως μας τους εδωσε τους βαθμους...σε ικανοποιει η ομαδα σου?εμενα ναι με η χωρις πολατιαν...εσενα?
Αδερφέ καλά μας τα λες....Γυρίστε το μαχαίρι τώρα που πονάει στην πληγή....Αντέχουμε όμως,μαθημένοι είμαστε...
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
ποτε γιατι ειναι εγωισταρος.ο ανθρωπος δεν εχει καταλαβει που βρισκεται.προφανως πιστευει οτι ειναι κατορθωμα να κατακτησει η αεκ το κυπελλο ελλαδας οπως ηταν της μπετις που το πηρε στην ισπανια.γιαυτο θεωρει φυσιολογικο τον αποκλεισμο σημερα.
δεν καταλαβες καλα...κατορθωμα θεωρει το να φτασει η αεκ στους 16 του κυπελου... :)
σε λιγο θα αρχισουν τα οργανα στα ραδιοφωνα....

χωρις παρεξηγηση, επειδη εχετε πεσει ολοι πανω στον δον λορεντσο (οχι οτι δεν εχει ευθυνες), σκεφτειτε ποιοι παικτες σας θα μπορουσαν να ειναι βασικοι στο γαυρο. αν εξαιρεσεις τον παπασταθοπουλο, οι υπολοιποι ειναι ισως και κατω του μετριου.
μηπως και η στηριξη στον ντεμη ειναι υπερβολικη;
σιγουρα και ειναι...αλλα οι αεκτζηδες μεχρι πριν το ματς με εμας καναν λογο για καλυτερες μοναδες της αεκ σε σχεση με τον ολυμπιακο...αν ειναι δυνατον...
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Αδερφέ καλά μας τα λες....Γυρίστε το μαχαίρι τώρα που πονάει στην πληγή....Αντέχουμε όμως,μαθημένοι είμαστε...
εγω καλα τα λεω ναυαρχε αλλα ευτηχως τα λες κι εσυ καλα...και καλως τα εχωσες και στον κοντο πριν...ειμαι περιεργος να δω τις αυριανες κολοφυλαδες τι θα γραψουν....
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
χωρις παρεξηγηση, επειδη εχετε πεσει ολοι πανω στον δον λορεντσο (οχι οτι δεν εχει ευθυνες), σκεφτειτε ποιοι παικτες σας θα μπορουσαν να ειναι βασικοι στο γαυρο. αν εξαιρεσεις τον παπασταθοπουλο, οι υπολοιποι ειναι ισως και κατω του μετριου.
μηπως και η στηριξη στον ντεμη ειναι υπερβολικη;
με τους ιδιους σχεδον παιχτες περυσι παιξαμε καλη μπαλιτσα για κανα 3μηνο.δε λεω οτι ειναι παιχταραδες αλλα ο παππους δε μπορει να παρει ουτε το 60% απτον καθενα με τις επιλογες του. :helpplea:
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
παρτε τον νατσο να σωθειτε, ετσι δεν ειναι warhol;
απο περυσι λειπουν σορε, τσιριλο (μου διαφευγει ακομη ενας), και ολοι οι αλλοι (οι τριανταφευγα) ειναι ενα χρονο μεγαλυτεροι .
η μεγαλη πικρα ειναι αυτος ο δελας, οταν τον βλεπεις να (προσπαθει να) τρεχει
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
με τους ιδιους σχεδον παιχτες περυσι παιξαμε καλη μπαλιτσα για κανα 3μηνο.δε λεω οτι ειναι παιχταραδες αλλα ο παππους δε μπορει να παρει ουτε το 60% απτον καθενα με τις επιλογες του. :helpplea:
και μετα χλευαζατε τον Λεμονη...φυσικα και δεν συγκρινω την ιστορικη αξια του σερ τακη με τον παππου αλλα το γηπεδο λεει αλλα φετος...
ο τακης βγαζει το 110% απ τους 5-6 παιχτες σε καθε κρισημο ματς...
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
εγω καλα τα λεω ναυαρχε αλλα ευτηχως τα λες κι εσυ καλα...και καλως τα εχωσες και στον κοντο πριν...ειμαι περιεργος να δω τις αυριανες κολοφυλαδες τι θα γραψουν....
θα μας παραμυθιασουν ως συνηθως.νομιζεις οτι οι αεκτζηδες διαβαζουν score και ενωση?1000 φυλλα κοβουν οι εφημεριδες αυτες.το ειχα πει και τη κυριακη σε μια κουβεντα εδω μετα τη τριπολη οτι οι αεκτζηδες εχουν ξυπνησει.15000 μ.ο εισητηριων με 25000 διαρκειας δε κολαει.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Μόλις γύρισα από αγώνες bowling και είδα τα ωραία στα πηγάδια!!!! Το μπούλο και φέτος!!!! Γίνομαι Αστέρας Τρίπολης από αύριο!!!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Μόλις γύρισα από αγώνες bowling και είδα τα ωραία στα πηγάδια!!!! Το μπούλο και φέτος!!!! Γίνομαι Αστέρας Τρίπολης από αύριο!!!
καλως το παιδι...
μαζι σου...θα σου κανω και δωρο την φανελλα....του φιλομενο!!!
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
και μετα χλευαζατε τον Λεμονη...φυσικα και δεν συγκρινω την ιστορικη αξια του σερ τακη με τον παππου αλλα το γηπεδο λεει αλλα φετος...
ο τακης βγαζει το 110% απ τους 5-6 παιχτες σε καθε κρισημο ματς...
εγω προσωπικα τον λεμονη δεν τον παω για τον οπαδισμο που εβγαζε παλια.αν και φαινεται πιο ωριμος στη δευτερη θητεια του.
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Μόλις γύρισα από αγώνες bowling και είδα τα ωραία στα πηγάδια!!!! Το μπούλο και φέτος!!!! Γίνομαι Αστέρας Τρίπολης από αύριο!!!
και εγω το σκεφτομαι, αν και πεφτει λιγο μακρυα ειδικα για τα εντος εδρας ματς
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
Αποχωρώ γιατί δεν μπορώ να αναλύω άλλο τα χάλια μας.Αυριο πάλι όλη μέρα αυτά θα λέμε...Καληνύχτα συνχάνουμοι και μην ξεχνάτε ότι Η ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ και όχι οι διάφοροι τυχάρπαστοι....

[move][size=14pt]Βαράτε αλλόθρησκοι ,αντέχουμε....[/size][/move]
 

menis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
604
Like
3
Πόντοι
6
εγω προσωπικα τον λεμονη δεν τον παω για τον οπαδισμο που εβγαζε παλια.αν και φαινεται πιο ωριμος στη δευτερη θητεια του.
για μενα ο λεμονης ειναι ψυχολογος και οχι προπονητης..παιδια κανει μπαμ:ο θρυλος ανεβηκε επιπεδο οχι απο τον τακη αλλα απο τις μςταγγραφες
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
εγω προσωπικα τον λεμονη δεν τον παω για τον οπαδισμο που εβγαζε παλια.αν και φαινεται πιο ωριμος στη δευτερη θητεια του.
ειναι πιο ωριμος και φαινεται και στο παιχνιδι αλλα και σε δηλωσεις......

και εγω το σκεφτομαι, αν και πεφτει λιγο μακρυα ειδικα για τα εντος εδρας ματς
να περιμενεις τα εκτος...3 καθε χρονο θα βλεπεις στη θεσνικη....χοχοχοχοχοχο(σε λιγο αμολιεμαι στους δρομους αν και με αδεια αρχιδ_@)
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
για μενα ο λεμονης ειναι ψυχολογος και οχι προπονητης..παιδια κανει μπαμ:ο θρυλος ανεβηκε επιπεδο οχι απο τον τακη αλλα απο τις μςταγγραφες
κανεις μεγαλο λαθος αλλα δεν θα στο αναλησω...στοιχιωδεις ποδοσφαιρικες γνωσεις ειναι...


καληνυχτα ναυαρχε!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
για ακομα μια φορα φετος ε?
καλα...μετα και τα σημερινα αλλα και το αποτελεσμα του μεταξυ μας ντερμπυ,συνεχιζετε το ιδιο βιολι?
οντως μας τους εδωσε τους βαθμους...σε ικανοποιει η ομαδα σου?εμενα ναι με η χωρις πολατιαν...εσενα?
Διάβασε παραπάνω και παλιότερα ποστ μου για να καταλάβεις αν με ικανοποιεί η ομάδα μου!Για τον Πολατιάν μίλησε κάποιος δικός σου...αμφιβάλλεις ότι σου χάρισε 2 βαθμούς προχτές?Από το μεταξύ μας ματς τι κατάλαβες?Ότι είστε καλύτεροι????Και επειδή σε πείραξε το "για μια ακόμη φορά" εσύ είσαι ευχαριστημένος από τις εμφανίσεις της ομάδας σου???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom