Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
οι γαύροι μάλλον την έχουν δει στραβά την Κυριακή με τον βάζελο και μας εμψυχώνουν για να μην διαλύσουμε το μαγαζί μπας και κόψουμε κανένα βαθμό από τον βάζελο στο ΟΑΚΑ.

Είχες δεν είχες την είπες την μαλακία σου πάλι . Να δω τι στραβά με τον βάζελο ?  :cheesy:
Τεσπα , ο παππούς για κάποιον λόγο μου είναι συμπαθής αλλά είναι φανερό πως τελευταία έχει βραχυκυκλώσει.
 

Επισκέπτης
Θα σκοτώσουμε το θηρίο το Σάββατο , μπορεί να βρεθούμε στην κορυφή λόγω ντέρμπι,θα κλείσουμε 1-2 δανεικούς παίχτες , θα πέσει και λίγη προπαγάνδα από τα μέσα...και όλα ΜΙΑ ΧΑΡΑ! :idiot:
και οι Έλληνες το 1821 μια χούφτα ήμαστε αλλά τα βάλαμε με την Οθωμανική αυτοκρατορία τώρα έχουμε έναν προπονητή που παίζει την χούφτα.
 

Επισκέπτης
Είχες δεν είχες την είπες την μαλακία σου πάλι . Να δω τι στραβά με τον βάζελο ?  :cheesy:
Τεσπα , ο παππούς για κάποιον λόγο μου είναι συμπαθής αλλά είναι φανερό πως τελευταία έχει βραχυκυκλώσει.
καλά ρε σεις λίγο χιούμορ δεν υπάρχει? λίγο φαντασία?
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
τον γεναρη ηθελα να ξερα τι παθαινει η ομαδα ακριβως και παρουσιαζεται ετσι?τους πεφτουν βαρια τα μελομακαρονα και η γαλοπουλα?ειναι 4-5 χρονια η ιδια ιστορια τωρα.για τους παιχτες μιλαω γιατι ο φερερ ειναι παντος καιρου και εποχων πια.
Μπα, μάλλον το ετήσιο ρεβεγιόν της Βανδής θα φταίει.
Αμα ακούς τσιρίδες πρωτοχρονιάτικα ρε παιδί μου...........
[move] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:[/move]

Ήρεμα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Έχει ακόμα δρόμο
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Εκτός τόπου και χρόνου ο Μπλανκο σήμερα ... μήπως τελικά δεν είναι αυτός που όλοι νομίζετε ? Μήπως ο παππούς βλέπει πως το παιδί "δεν" ...
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
αν όμως εσύ είχες την δική μου φαντασία θα το έβλεπες διαφορετικά το θέμα.
σιγα μην βαλω το μυαλο και τη φαντασια μου να δουλεψει οταν ασχολουμαι με το αεκ...εχω και πιο σοβαρα πραγματα να φανταστω...
 

Επισκέπτης
σιγα μην βαλω το μυαλο και τη φαντασια μου να δουλεψει οταν ασχολουμαι με το αεκ...εχω και πιο σοβαρα πραγματα να φανταστω...
φίλε δεν ξέρω την ηλικία σου να ξέρω και τί έχεις βιώσει μέσα στα γήπεδα, εγώ όμως είμαι της παλιάς σχολής που πήγαινα παρέα με τον γαύρο και τον βάζελο με την πλάκα μας και  όλα τα σχετικά, πέρα από κάθε φανατίλα το ποδόσφαιρο είναι κάτι σαν διασκέδαση και η δική μου σχολή δεν έσπαγε και δεν σκότωνε και τότε το ποδόσφαιρο ήταν ποιο αληθινό στην σημερινή εποχή οι ομάδες δεν διαφέρουν από τους θιάσους και τα περιπλανώμενα τσίρκα.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
συμφωνω αριωνα...για την αεκ ομως τσιρκο...χιχιχιχι χιουμορ...μην αρχισεις παλι!!!
 

Επισκέπτης
συμφωνω αριωνα...για την αεκ ομως τσιρκο...χιχιχιχι χιουμορ...μην αρχισεις παλι!!!
εγώ γουστάρω την πλάκα δεν έχω πρόβλημα  αλλά λίγοι με έχουν καταλάβει αν όμως δεν υπήρχε η οπαδίλα δεν θα ήταν όμορφο να είχαμε μια καλή παρέα από όλες της ομάδες να πάμε να κάνουμε την πλάκα μας και να πιούμε μετά τα ούζα μας?
φέραμε το ποδόσφαιρο σε μοίρα που ακόμα και μόνοι μας εντός έδρας να παίζουμε να φοβόμαστε να πάμε στο γήπεδο?
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Φταίει ο Πολατιάν που δεν διέκοψε τη φάση αποβάλλοντας τον Ραζίνσκι για υπερβολική ταχύτητα στο 2ο γκολ, ενώ στο πρώτο γκολ επίσης έπρεπε να σταματήσει τη φάση αφού είχε δώσει προτεραιότητα αλλού ο Τροχονόμος Μορέτο. Επίσης φταίει ο Πολατιάν που έληξε τον αγώνα στο 92:58 ενώ είχε δείξει ότι θα κρατήσει 3 λεπτά καθυστέρηση. Με τον Εορτασμό των Θεοφανίων έφυγαν και οι Καλικάτζαροι με τα Pampers!!! Μεγιά τον Ρίμπο για προπονητή!!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Φταίει ο Πολατιάν που δεν διέκοψε τη φάση αποβάλλοντας τον Ραζίνσκι για υπερβολική ταχύτητα στο 2ο γκολ, ενώ στο πρώτο γκολ επίσης έπρεπε να σταματήσει τη φάση αφού είχε δώσει προτεραιότητα αλλού ο Τροχονόμος Μορέτο. Επίσης φταίει ο Πολατιάν που έληξε τον αγώνα στο 92:58 ενώ είχε δείξει ότι θα κρατήσει 3 λεπτά καθυστέρηση. Με τον Εορτασμό των Θεοφανίων έφυγαν και οι Καλικάτζαροι με τα Pampers!!! Μεγιά τον Ρίμπο για προπονητή!!!!
Ότι και να πεις φίλε για τον Πολατιάν...σου έδωσε 2 βαθμούς το Σάββατο ενώ σερνόσουνα για μια ακόμη φορά φέτος!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Και ο Φερέρ συνεχίζει να βρίσκεται στην κοσμάρα του...

«Δεν ψάχνω για δικαιολογίες, αλλά τόσο ο Αστέρας, όσο και η Ξάνθη είναι καλές ποιοτικά ομάδες με πολλές αρετές στο παιχνίδι τους, που έχουν καλές εμφανίσεις και θετικά αποτελέσματα απέναντι σε Ολυμπιακό και Παναθηναϊκό...», δικαιολογήθηκε αυτή τη φορά ο Ισπανός τεχνικός, ο οποίος... ανακάλυψε ένα νέο πρόβλημα στην ομάδα του: «Αποδείχθηκε ότι κάποιοι παίκτες δεν έχουν γρήγορη αποκατάσταση. Δεν μπορούν να παίξουν δυο παιχνίδια σε διάστημα τριών ημερών. Μας έλειπε η φρεσκάδα, ενώ ο Δέλλας αισθάνονταν ενοχλήσεις στους προσαγωγούς από το ημίχρονο».

Τέλος, ο Σέρα Φερέρ δήλωσε ικανοποιημένος (!) από την απόδοση του... παροπλισμένου Μπούρμπου: «Όποιος παίκτης ανήκει στο ρόστερ μας αξίζει τον σεβασμό μας. Ο Μπούρμπος με εξαίρεση το λάθος στο δεύτερο γκολ ήταν καλός, αν και δεν έπαιξε σε μια θέση που είναι συνηθισμένη γι’ αυτόν».
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
τον γεναρη ηθελα να ξερα τι παθαινει η ομαδα ακριβως και παρουσιαζεται ετσι?τους πεφτουν βαρια τα μελομακαρονα και η γαλοπουλα?ειναι 4-5 χρονια η ιδια ιστορια τωρα.για τους παιχτες μιλαω γιατι ο φερερ ειναι παντος καιρου και εποχων πια.
Θα σου πω εγώ ποιος φταίει αδελφέ.Ο κακός μας ο καιρός και ο ΜΑΚΑΚΑΣ ο ΚΟΝΤΟΣ!!!!Α! Και οι ...καλικάντζαροι. :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Επισκέπτης
Και ο Φερέρ συνεχίζει να βρίσκεται στην κοσμάρα του...

«Δεν ψάχνω για δικαιολογίες, αλλά τόσο ο Αστέρας, όσο και η Ξάνθη είναι καλές ποιοτικά ομάδες με πολλές αρετές στο παιχνίδι τους, που έχουν καλές εμφανίσεις και θετικά αποτελέσματα απέναντι σε Ολυμπιακό και Παναθηναϊκό...», δικαιολογήθηκε αυτή τη φορά ο Ισπανός τεχνικός, ο οποίος... ανακάλυψε ένα νέο πρόβλημα στην ομάδα του: «Αποδείχθηκε ότι κάποιοι παίκτες δεν έχουν γρήγορη αποκατάσταση. Δεν μπορούν να παίξουν δυο παιχνίδια σε διάστημα τριών ημερών. Μας έλειπε η φρεσκάδα, ενώ ο Δέλλας αισθάνονταν ενοχλήσεις στους προσαγωγούς από το ημίχρονο».

Τέλος, ο Σέρα Φερέρ δήλωσε ικανοποιημένος (!) από την απόδοση του... παροπλισμένου Μπούρμπου: «Όποιος παίκτης ανήκει στο ρόστερ μας αξίζει τον σεβασμό μας. Ο Μπούρμπος με εξαίρεση το λάθος στο δεύτερο γκολ ήταν καλός, αν και δεν έπαιξε σε μια θέση που είναι συνηθισμένη γι’ αυτόν».
πέρσι είχαμε το λεγόμενο ροτέισιον εφέτος έχουμε του παππού το μαλακέισιον.
 

Επισκέπτης
Θα σου πω εγώ ποιος φταίει αδελφέ.Ο κακός μας ο καιρός και ο ΜΑΚΑΚΑΣ ο ΚΟΝΤΟΣ!!!!Α! Και οι ...καλικάντζαροι. :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
βάλε μέσα τον Αραμπατζή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!νομίζω θα αρχίσω να βλεπω πάλι  Αχιλλέα  Κάτω  Αχαρνών.
 

menis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
604
Like
3
Πόντοι
6
μια ερωτηση ακομα:του χρονου ποσες μεταγγραφες χρειαζεται η αεκ? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:??και ποσες βγηκαν φετος απ τις αποκλειστικες επιλογες του μουστακια :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:??κ ποσες βγηκαν απ αυτες π εκανε ο ιβιτς που εδιωξαν?? :think: :think: :think:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Καλά αυτός ο Φερέρ πότε επιτέλους θα παραδεχθεί ότι έχει κάνει ένα λάθος , πότε θα ζητήσει μια συγγνώμη από τον κόσμο για την εμφάνιση της ομάδας...σε κάθε συνέντευξη τύπου ψάχνει για δικαιολογίες!Πάλι καλά που δεν μας είπε για το μπάτζετ της Ξάνθης!
:helpplea:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
Το καλύτερο ποστ μακράν σήμερα από τους "κιτρινόμαυρους":
[size=16pt]AEK[/size] [size=14pt]AEK[/size][size=12pt]AEK[/size][size=8pt]AEK[/size][size=6pt]AEK[/size][size=4pt]AEK[/size][size=2pt]AEK[/size]..

[move][size=14pt]Πόσο πιο χαμηλά ακόμη...[/size][/move]
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Καλά αυτός ο Φερέρ πότε επιτέλους θα παραδεχθεί ότι έχει κάνει ένα λάθος , πότε θα ζητήσει μια συγγνώμη από τον κόσμο για την εμφάνιση της ομάδας...σε κάθε συνέντευξη τύπου ψάχνει για δικαιολογίες!Πάλι καλά που δεν μας είπε για το μπάτζετ της Ξάνθης!
:helpplea:
ποτε γιατι ειναι εγωισταρος.ο ανθρωπος δεν εχει καταλαβει που βρισκεται.προφανως πιστευει οτι ειναι κατορθωμα να κατακτησει η αεκ το κυπελλο ελλαδας οπως ηταν της μπετις που το πηρε στην ισπανια.γιαυτο θεωρει φυσιολογικο τον αποκλεισμο σημερα.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Ότι και να πεις φίλε για τον Πολατιάν...σου έδωσε 2 βαθμούς το Σάββατο ενώ σερνόσουνα για μια ακόμη φορά φέτος!!!
για ακομα μια φορα φετος ε?
καλα...μετα και τα σημερινα αλλα και το αποτελεσμα του μεταξυ μας ντερμπυ,συνεχιζετε το ιδιο βιολι?
οντως μας τους εδωσε τους βαθμους...σε ικανοποιει η ομαδα σου?εμενα ναι με η χωρις πολατιαν...εσενα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom