Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

rebelion

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
136
Like
317
Πόντοι
21
Ψάχνει γαμιά μάλλον....
Κάνε το ψυχικό ρε μάν.
Οι κίτρινοι είστε και λοατκι friendly.
Εχετε καταλαβει και οι δυο σε τι κατασταση σας εχω φερει;
Ειστε τραγικοι ειδικα ο πιθηκομυαλος ειναι μαλακας απο αλλο πλανητη.
Ποσο γελαω με κατι αμυαλα αγορακια σαν εσας μονο να ξερατε
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
Εχετε καταλαβει και οι δυο σε τι κατασταση σας εχω φερει;
Ειστε τραγικοι ειδικα ο πιθηκομυαλος ειναι μαλακας απο αλλο πλανητη.
Ποσο γελαω με κατι αμυαλα αγορακια σαν εσας μονο να ξερατε
:wanker::wanker::wanker::wanker:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Iso14

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.985
Like
29.062
Πόντοι
5.006
Εχετε καταλαβει και οι δυο σε τι κατασταση σας εχω φερει;
Ειστε τραγικοι ειδικα ο πιθηκομυαλος ειναι μαλακας απο αλλο πλανητη.
Ποσο γελαω με κατι αμυαλα αγορακια σαν εσας μονο να ξερατε
Γιατί βρίζεις ρε τυπε?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Iso14

rebelion

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
136
Like
317
Πόντοι
21
Γιατί βρίζεις ρε τυπε?
Αλλοι ξεκινησαν να βριζουν φιλε μου Εγω ανταλλαξα δυο σοβαρες κουβεντες με καποιον φιλο της ΑΕΚ αλλα καποιοι αποφασισαν να το παιξουν εξυπνοι.Οπως μιλανε αυτα θα παιρνουν
 

rebelion

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
136
Like
317
Πόντοι
21
Ρε φιλε ολοι το καταλαβαν οτι εισαι μαλακας.Το ειπαμε το ξεκαθαρισαμε το παραδεχτηκες.Γιατι συνεχιζεις να το δειχνεις οτι εισαι μονιμα με το πουλι στο χερι.ΣΙγουρα αν ψαηεις εδω στο σαιτ θα βρεις μια κοπελα να περασεις καλα.Αντε κανε την χαρη στον εαυτο σου να σταματησεις να γινεσαι ρομπα ξεκουμπωτη ολη την ωρα
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.985
Like
29.062
Πόντοι
5.006
Αλλοι ξεκινησαν να βριζουν φιλε μου Εγω ανταλλαξα δυο σοβαρες κουβεντες με καποιον φιλο της ΑΕΚ αλλα καποιοι αποφασισαν να το παιξουν εξυπνοι.Οπως μιλανε αυτα θα παιρνουν
Φιλε καυλαντα κάνουμε με τα παιδιά εδώ,δε χρειάζεται τα άλλα που λες.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Iso14

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.611
Κριτικές
8
Like
3.324
Πόντοι
456
Για να δούμε σήμερα θα τους κεράσουμε και λίγο κρεατάκι εντός γηπέδου γιατί εκτός μια χαρά έφαγαν κ ήπιαν... :rockon:
 

rebelion

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
136
Like
317
Πόντοι
21
Για να δούμε σήμερα θα τους κεράσουμε και λίγο κρεατάκι εντός γηπέδου γιατί εκτός μια χαρά έφαγαν κ ήπιαν..
Εντάξει το παραδέχομαι,τον είπα τυρόγαλο.
Α,και οτι ψάχνει γαμιά.....

:confused::confused::confused:
Ρουφα ρε βλακα τα χυσια του αντρα σου
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.611
Κριτικές
8
Like
3.324
Πόντοι
456
Καταλαβαινω οτι δεν εκλεισες ματι το βραδυ αλλα δεν εχω χρονο τωρα παω γηπεδο στραπονιαρα πηγαινε στης Ιωαννας για χαιδεμα...Τσακω και κρεμουλα να πορευεσαι:2on1:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.605
Like
21.954
Πόντοι
5.006
ηθελε μια μουφα κοκκινη οπως στο ματς με τον αστερα τριπολης για να ξεκλειδωσετε την νικη...
δεν πειραζει...η κυριακη ειναι κοντα...
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.173
Like
13.236
Πόντοι
2.606
Και βέβαια οι αδελφοποιημενες αδερφές εξαφανισμενες από παντού στο κέντρο σημερα ούτε μια δε κυκλοφορούσε ανέβασαν και μια φώτο στα,σοσιαλ με επίσκεψη στην ακροπολη από που ανέβηκαν από το ασανσέρ για τα αμεα? Γυρνάμε σήμερα κατεβείτε μια βολτίτσα να δείτε τα αρχαία
 
Τελευταία τροποποίηση:

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.173
Like
13.236
Πόντοι
2.606
3ημερο γλέντι δεν ανακοινωσατε κατεβείτε κέντρο να χορέψετε συρτάκι
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
385
Like
367
Πόντοι
21
Από πού ναρχισεις και που να τελειωσεις, εντελώς λάθος όλα απτην αρχή μέχρι τέλος.Δεν την έστησε καθόλου καλά την ομάδα δεν βάζεις μάνταλο επίθεση με τον ανέτοιμο Γκαρσία.Μανταλος απτο 60 και μετα σαν αλλαγή την μαλακιά που κάνε σήμερα την έκανε αρκετές φορές οταν παίζαμε στο Νταχάου του ΟΑΚΑ.Ενω έχουμε καλό σύνολο και ποιοτικό δεν ξέρω τι πάει στραβά και τόσο γκίνια.Διπλο και ΜΟΝΟ μέσα στον Άγιαξ για αν θέλουμε να χούμε ελπίδες για Κόνφερενς αλλιώς ούτε κει.Τωρα φαινετε πόσο εγκληματικό ήταν το Χ με Άγιαξ μεσα στην οπαπ αρένα.Δυστηχως το επίπεδο το ελληνικό μόνο για Κόνφερενς είναι η πικρή αλήθεια.Γιουροπα σε λίγα χρόνια βλέπω να παίζουμε προκριματικά για να μπούμε έτσι όπως πάμε και με τους βαθμούς που περνουμε.Για champions league δεν το συζητάω καν άπιαστο όνειρο.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.173
Like
13.236
Πόντοι
2.606
Φτάνουν τα ψησίματα στο αλσος για καμ του δώθε να δούμε πόσα απίδια χωράει ο σάκος
 

Mixalisrou

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2022
Μηνύματα
6
Like
13
Πόντοι
0
Πάλι καλά να λέμε που δεν προκρίθηκε στο τσουλου.. 0 βαθμους και ντορτια σε κάθε ματς. Εδώ την αντβερπ που δεν μπορουσες να της βάλεις γκολ έχει γίνει η Τζουλια του ομίλου της.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
Από πού ναρχισεις και που να τελειωσεις, εντελώς λάθος όλα απτην αρχή μέχρι τέλος.Δεν την έστησε καθόλου καλά την ομάδα δεν βάζεις μάνταλο επίθεση με τον ανέτοιμο Γκαρσία.Μανταλος απτο 60 και μετα σαν αλλαγή την μαλακιά που κάνε σήμερα την έκανε αρκετές φορές οταν παίζαμε στο Νταχάου του ΟΑΚΑ.Ενω έχουμε καλό σύνολο και ποιοτικό δεν ξέρω τι πάει στραβά και τόσο γκίνια.Διπλο και ΜΟΝΟ μέσα στον Άγιαξ για αν θέλουμε να χούμε ελπίδες για Κόνφερενς αλλιώς ούτε κει.Τωρα φαινετε πόσο εγκληματικό ήταν το Χ με Άγιαξ μεσα στην οπαπ αρένα.Δυστηχως το επίπεδο το ελληνικό μόνο για Κόνφερενς είναι η πικρή αλήθεια.Γιουροπα σε λίγα χρόνια βλέπω να παίζουμε προκριματικά για να μπούμε έτσι όπως πάμε και με τους βαθμούς που περνουμε.Για champions league δεν το συζητάω καν άπιαστο όνειρο.
Με Χ σε Άγιαξ περνάς.
Με δεδομένο να χάσεις εδώ από Μπραιτον και ο Άγιαξ ήττα ή Χ στην Μαρσειγ.
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
398
Like
727
Πόντοι
81
Η πρώτη θέση κλείδωσε λέει, θα γίνει μάχη για τη δεύτερη και τρίτη.
Έτσι δεν λέγατε; Τους τούρκους λέτε μετά που πανηγύριζαν από Νοέμβριο πρωτάθλημα το 2014
Ένα ματς κερδίσατε, ένα. Και θεωρείτε πως κλειδώσατε τη πρώτη θέση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom