Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.609
Like
68.083
Πόντοι
11.956
Οκ δεν ανεβάζω άλλο ποστ μέχρι την Παρασκευή το απόγευμα στο νήμα ...ποτέ δεν ξέρεις ας βάλουμε μπροστά τα γούρια
 

rebelion

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
136
Like
317
Πόντοι
21
suck my dick GIF
Στο προσωπο θελεις στο προσωπο θα σε χυνω καλη μου.Και μεσα σου και στον κωλο σου μεσα και οπου θελεις.
Υ.Γ τωρα σοβαρα δεν εισαι σε νοητικη κατασταση να υπερασπιστεις εστω και λιγο τον εαυτο σου μονο ασχετες βλακειες μπορεις να ανεβαζεις;;;;;
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.611
Κριτικές
8
Like
3.322
Πόντοι
456
Οκ δεν ανεβάζω άλλο ποστ μέχρι την Παρασκευή το απόγευμα στο νήμα ...ποτέ δεν ξέρεις ας βάλουμε μπροστά τα γούρια
Αντε ντε εχουμε και τον λαρσινο εδω μη μας κακοχαρακτηρισει:confused:
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.611
Κριτικές
8
Like
3.322
Πόντοι
456
Στο προσωπο θελεις στο προσωπο θα σε χυνω καλη μου.Και μεσα σου και στον κωλο σου μεσα και οπου θελεις.
Υ.Γ τωρα σοβαρα δεν εισαι σε νοητικη κατασταση να υπερασπιστεις εστω και λιγο τον εαυτο σου μονο ασχετες βλακειες μπορεις να ανεβαζεις;;;;;
Και χαρη σου κανω που ανεβαζω κι αυτα ηλιθιε μ αυτα που γραφεις...
serious cat GIF
 

rebelion

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
136
Like
317
Πόντοι
21
Αντε ντε εχουμε και τον λαρσινο εδω μη μας κακοχαρακτηρισει:confused:
Εσυ δεν χρειαζεσαι εμενα.Εσενα σε εχει κακοχαρακτηρησει το συμπαν με την μουρη που εχεις αλλα κυριως με το μυαλο που δεν εχεις.
 

rebelion

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
136
Like
317
Πόντοι
21
Και χαρη σου κανω που ανεβαζω κι αυτα ηλιθιε μ αυτα που γραφεις...
serious cat GIF
Οχι καλη μου προσπαθεις ματαια να μου την πεις αλλα εισαι σε τετοια τραγικη κατασταση που πραγματικα μπορει και να εχεις 20 πιεση.
Λοιπον επειδη εχω ραντεβου με την μαμα σου σε λιγο σε αφηνω για τωρα αλλα θα σου δειξω την τραγικη νοητικη σου κατασταση στην οποια βρισκεσαι σε λιγο
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
Εσυ δεν χρειαζεσαι εμενα.Εσενα σε εχει κακοχαρακτηρησει το συμπαν με την μουρη που εχεις αλλα κυριως με το μυαλο που δεν εχεις.
Ρε τύπε τυρόγαλο πες μας αν θα ανεβείτε φέτος.

:coffee:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Iso14

rebelion

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
136
Like
317
Πόντοι
21
Ρε τύπε τυρόγαλο πες μας αν θα ανεβείτε φέτος.

:coffee:
Ουτε με ενδιαφερει αν ανεβουμε εγω βλεπω ποδοσφαιρο γιατι μου αρεσει το αθλημα και γοθσταρω να κανω φανατικους μαλακε ςοπως ορισμενους σαν εσενα και τον αλλο τον αστειο να τρελενονται
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.611
Κριτικές
8
Like
3.322
Πόντοι
456

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
Ουτε με ενδιαφερει αν ανεβουμε εγω βλεπω ποδοσφαιρο γιατι μου αρεσει το αθλημα και γοθσταρω να κανω φανατικους μαλακε ςοπως ορισμενους σαν εσενα και τον αλλο τον αστειο να τρελενονται
Μέσα στην τρέλα είμαστε....
:confused:
Δεν είμαι Αεκ τσοπάνο.
Όταν λες για μάνες κτλ μάντεψε ποιός είναι ο μαλάκας.....
 

rebelion

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
136
Like
317
Πόντοι
21
Μέσα στην τρέλα είμαστε....
:confused:
Δεν είμαι Αεκ τσοπάνο.
Όταν λες για μάνες κτλ μάντεψε ποιός είναι ο μαλάκας.....
Ολοι εσεις που ξεκινατε να βριζετε αλλα οταν σας βριζουν ξαφνικα βγαζετε εξω τον λορδο που εχετε μεσα σας και θιγεστε.Καταλαβες ποιος ειναι ο μαλακας μαλακα μου;;;
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
Ολοι εσεις που ξεκινατε να βριζετε αλλα οταν σας βριζουν ξαφνικα βγαζετε εξω τον λορδο που εχετε μεσα σας και θιγεστε.Καταλαβες ποιος ειναι ο μαλακας μαλακα μου;;;
Μα είμαστε λόρδοι εδώ κύριε τυρόγαλε μου.

:coffee:
 

rebelion

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
136
Like
317
Πόντοι
21
Μέσα στην τρέλα είμαστε....
:confused:
Δεν είμαι Αεκ τσοπάνο.
Όταν λες για μάνες κτλ μάντεψε ποιός είναι ο μαλάκας.....
Επισης το οτι δεν εισαι ΑΕκ μου ειναι αδιαφορο οτι και να εισαι μην ξινεσαι στην γκλιτσα του τσομπανη γιατι η γκλιτσα μπαινει βαθεια και μετα πονατε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μα είμαστε λόρδοι εδώ κύριε τυρόγαλε μου.

:coffee:
Κοιτα απο αυτα που γραφεις σιγουρα και εσυ εισαι στην καλυτερη περιπτωση ηλιθιος.Τωρα αν εγω ειμαι τυριγαλο τιμη μου.Μαλακας παντως σαν εσενα σιγουρα ποτε δεν θα γινω
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.611
Κριτικές
8
Like
3.322
Πόντοι
456
Μέσα στην τρέλα είμαστε....
:confused:
Δεν είμαι Αεκ τσοπάνο.
Όταν λες για μάνες κτλ μάντεψε ποιός είναι ο μαλάκας.....
Ειναι μονος του στη ζωη του και ζει την απορριψη απο την κοινωνια ισως και απο τους δικους του ανθρωπους.:confused:Ας ειμεθα ηπιοι μαζι του γιατι μπορει αλλιως μπορει να γινει και χειροτερο:grin:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
Επισης το οτι δεν εισαι ΑΕκ μου ειναι αδιαφορο οτι και να εισαι μην ξινεσαι στην γκλιτσα του τσομπανη γιατι η γκλιτσα μπαινει βαθεια και μετα πονατε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Κοιτα απο αυτα που γραφεις σιγουρα και εσυ εισαι στην καλυτερη περιπτωση ηλιθιος.Τωρα αν εγω ειμαι τυριγαλο τιμη μου.Μαλακας παντως σαν εσενα σιγουρα ποτε δεν θα γινω
Σε ευχαριστώ τυπε για τα καλά σου λόγια.
Τώρα σάλτα και γαμήσου.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Iso14

rebelion

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
136
Like
317
Πόντοι
21
Ειναι μονος του στη ζωη του και ζει την απορριψη απο την κοινωνια ισως και απο τους δικους του ανθρωπους.:confused:Ας ειμεθα ηπιοι μαζι του γιατι μπορει αλλιως μπορει να γινει και χειροτερο:grin:
Πιθηκανθρωπε τα συμπερασματα να τα κρατας για εσενα.Δεν ειναι ολοι στην τραγικη νοητικη κατασταση που εισαι εσυ.Δυστυχως για εσενα η ζωη μου ειναι πολυ καλη και απο οικονομικης πλευρας απο απο κοινωνικης.Αντε ανεβασε τωρα παλι μια ασχετη απαντηση να γελασουμε ακομα λιγο
 

rebelion

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
136
Like
317
Πόντοι
21
Σε ευχαριστώ τυπε για τα καλά σου λόγια.
Τώρα σάλτα και γαμήσΚαι να γαμηθω εγω εσυ

Σε ευχαριστώ τυπε για τα καλά σου λόγια.
Τώρα σάλτα και γαμήσου.
Οσο και να γαμηθω εγω εσυ και ο αλλος ο ηλιθιος μαλακες θα παραμεινετε που θα γελαει ο κοσμος μαζι σας.Ισως να γαμηθεις κι εσυ να αποβαλεις απο μεσα σου ολα σου τα κομπλεξ
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
Aν ανεβουν θα μας ζαλισει τα αρχιδια αυτος ρε μη λες τετοια...Αν κ ειναι ηλιθιοι αυτοι :grin:
Ψάχνει γαμιά μάλλον....
Κάνε το ψυχικό ρε μάν.
Οι κίτρινοι είστε και λοατκι friendly.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Iso14

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom