Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.682
Κριτικές
42
Like
28.906
Πόντοι
28.246
Όχι εντάξει. Αν είχες γράψει ότι κυνηγάτε την 2η θέση, με κάλυψες. Κρίμα που δεν τα καταφέρατε και ήρθατε τρίτοι. Του χρόνου σας εύχομαι να έρθετε 2οι.

Υ.γ. την πρώτη ήττα στο λυόμενο από την ΑΕΚ δεν την είχατε ή θυμάμαι λάθος ; Δεν το λέω με σιγουριά. Αν θες το επιβεβαιώνεις.

εγώ χρωστάω να ψάξω απο ποια ομάδα αποκλείστηκε περισσότερες φορές η ομάδα σου στο κύπελλο Ελλάδας. Όταν το βρω θα στο πω
Δεν θυμαμαι ποιος μου ματωσε το Καραισκακη σοβαρα. Ψαξτο εσυ. Για το ματωμα που σου εκανα εγω εκει μεσα οσο το πανηγυρισα το πανηγυρισα δεν θα το κανω και αφισα. Ας το κανει ο πρωτσθλητης και το to10 η κανενας Τσουκαλας.

Μπεμπης, καπετανιε (γιατι μου ξεφυγε να σου απαντησω πριν) δεν ειναι αυτος που ψαχνει γιατι οποιος ψαχνει βρισκει και τριβει στα μουτρα του αλλου οπως θα σου τριψω τωρα οτι και καλα οι αεκτζηδες μετρανε μονο πρωταθληματα και κύπελλα που πηγες να μου κάνεις ψαλιδι στις κουπες. Το επισημο σαητ της αεκ δεν ειναι στο λινκ; Για κοιτα τι τιτλους μετραει το επισημο σαητ της ομαδας σου, που μου ηθελες να σου κανω και ψαλιδι.


Μπεμπης λοιπον ειναι αυτος που μετραει ποσες φορες κερδισε περισσοτερες απο τους αλλους εναν μισητο αντιπαλο στην εδρα του. Σας τα λεει η ΩΡΑ κανενα σαητ κανενας Τσακιρης για να πουλησει σανο γιατι αυτη ειναι η δουλεια του και εσεις πανω στη καβλα σας το τρωτε αμασητο. Και εμας πουλανε ο μηχανισμος υποστηριξης του γαυρου αλλα τουλαχιστον το μασαμε πρωτα μην πνιγουμε, η δεν το πλησιαζουμε. Χορτασαμε βλεπεις.... Χεστηκα λοιπον και αν εισαι αυτος πουμε σπεκλεισε περισσοτερες φορες απο το κυπελλο. Αν δεν εισαι εσυ ειναι αλλος. Και καπου αλλου ειμαι εγω περισσότερα απο αλλον Κουπες μετραω ομως, και οχι νικες. Εσυ μετρα αν εισαι πιο γαμιας μου απο αλλον στο κυπελλο.
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.614
Κριτικές
1
Like
5.533
Πόντοι
2.356
γραφτε τωρα ΑΕΚ στο γκουγκλ να βλεπετε τα πυροτεχνηματα και αφηστε τα ναχαμε να λεγαμε και ναχαμε να λεμε
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.682
Κριτικές
42
Like
28.906
Πόντοι
28.246
γραφτε τωρα ΑΕΚ στο γκουγκλ να βλεπετε τα πυροτεχνηματα και αφηστε τα ναχαμε να λεγαμε και ναχαμε να λεμε
Οχι, μου αραδιασε τις κουπες ολων και μου ελεγε οτι εμεις οι αεκτζηδες δεν μετράμε λινκ καπ και σούπερ καπ. Και μου τις εβγαλε 75 αντι 79 εμενα. Εχει ή δεν εχει μεσα δυο σουπερ καπ και ενα λινκ καπ, κατσαπλια;
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.745
Κριτικές
3
Like
9.618
Πόντοι
1.336
Δεν θυμαμαι ποιος μου ματωσε το Καραισκακη σοβαρα. Ψαξτο εσυ. Για το ματωμα που σου εκανα εγω εκει μεσα οσο το πανηγυρισσ το πανηγυρισα δεν θσ το κανω και αφισα. Ας το κανει ο πρωτσθλητης και το to10 η κανενας Τσουκαλας.

Μπεμπης καπετανιε (γιατι μου ξεφυγε να σου απαντησω πριν) δεν ειναι αυτος που ψαχνει γιατι οποιος ψαχνει βρισκει και τριβει στα μουτρα του αλλου οπως θανσου τριψω τωρα οτι και καλα η αεκτζηδες μετρανε μονο πρωτσθληματα και κυοελλα που πηγες να μου κσνεις ψαλιδι στις κουπες. Το επισημο σαητ της αεκ δεν ειναι στο λινκ; Για κοιτα τι τιτλους μετραει το επισημο σαητ της ομαδας σου, που μου ηθελες να σου κανω και ψαλιδι.


Μπεμπης λοιπον ειναι αυτος που μετραει ποσες φορες κερδισε περισσοτερες αο τους αλλους εναν μισητο αντιπαλο στην εδρα του. Σας τα λεει η ΩΡΑ κανενα σαητ κανενας Τσακιρης για να οουλησει σανο γιατι αυτη ειναι η δουλεια του και εσεις πανω στη καβλα σας τρωτε αμασητο. Και εμας πουλανε ο μηψανισμος υποστηριξης του γαυρου αλλα τουλαχιστον το μασαμε πρωτα μην πνιγουμε, η δεν το πλησιαζουμε. Χορτασαμε βλεπεις.... Χεστηκα λοιπον και αν εισαι αυτος πουμε σπεκλεισε περισσπτερες φορες απο το κυπελλο. Αν δεν εισαι εσυ ειναι αλλος. Και καπου αλλου ειμαι εγω περισσότερα απο αλλον Κπυπες μετραω ομως, και οχι νικες. Εσυ μετρα αν εισια πιο γαμιας μου απο αλλον στο κυπελλο.
Ζεμπουλινο, εγώ μίλησα για μένα. Δεν μετράω μαλακίες είπα. Δεν ξέρω τι μετράει η ώρα και φαντάζομαι ότι όλες οι ομάδες βάζουν κάθε διάκριση στα σάιτ τους. Αλλά για μένα μετράει μόνο πρωτάθλημα , κύπελλο και βέβαια ευρωπαϊκοί τίτλοι όπως έχουν μόνο οι μπασκετικες ομάδες στην Ελλάδα. Δεν εκπροσωπώ την ΩΡΑ. Σου ξαναλέω λοιπόν, μιλώντας σοβαρά ότι έχεις 47 και 28. Το κύπελλο γινόταν πάντα με τον ίδιο τρόπο. Το πρωτάθλημα είναι πραγματικό πρωτάθλημα από το 1959-60. Πιο πριν έπαιζες με εθνικό και προοδευτική , η ΑΕΚ με ΠΑΟ, ο ΠΑΟΚ με Άρη. Συνεπώς , πριν το 59 ειχες πάντα το πλεονέκτημα ότι έφτανες στην τελική φάση πάντα εσύ ενώ σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη γινόταν μάχη. Ο,τι άλλο μου λες είναι βλακεία και ναι, στην ιστορία της Α' Εθνικής τις περισσότερες ήττες εντός έδρας τις έχεις από την ΑΕΚ παρόλο που έλειψε και 2 χρονιές, όταν ο τίγρης αποφάσισε να την ρίξει για να την πάρει τσάμπα.

Το φετινό νταμπλ ήταν πεντακάθαρο και η ΑΕΚ με διάφορα η καλύτερη και πιο σταθερή ομάδα.

Περαστικά.

Υ.Γ. γιατί δεν παίρνετε Λουτσεσκου; Σας ταιριάζει απίστευτα. Το λένε χιλιάδες άνθρωποι. Δεν του κάνει του Χοντρού;
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.682
Κριτικές
42
Like
28.906
Πόντοι
28.246
Ζεμπουλινο, εγώ μίλησα για μένα. Δεν μετράω μαλακίες είπα. Δεν ξέρω τι μετράει η ώρα και φαντάζομαι ότι όλες οι ομάδες βάζουν κάθε διάκριση στα σάιτ τους. Αλλά για μένα μετράει μόνο πρωτάθλημα , κύπελλο και βέβαια ευρωπαϊκοί τίτλοι όπως έχουν μόνο οι μπασκετικες ομάδες στην Ελλάδα. Δεν εκπροσωπώ την ΩΡΑ. Σου ξαναλέω λοιπόν, μιλώντας σοβαρά ότι έχεις 47 και 28. Το κύπελλο γινόταν πάντα με τον ίδιο τρόπο. Το πρωτάθλημα είναι πραγματικό πρωτάθλημα από το 1959-60. Πιο πριν έπαιζες με εθνικό και προοδευτική , η ΑΕΚ με ΠΑΟ, ο ΠΑΟΚ με Άρη. Συνεπώς , πριν το 59 ειχες πάντα το πλεονέκτημα ότι έφτανες στην τελική φάση πάντα εσύ ενώ σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη γινόταν μάχη. Ο,τι άλλο μου λες είναι βλακεία και ναι, στην ιστορία της Α' Εθνικής τις περισσότερες ήττες εντός έδρας τις έχεις από την ΑΕΚ παρόλο που έλειψε και 2 χρονιές, όταν ο τίγρης αποφάσισε να την ρίξει για να την πάρει τσάμπα.

Το φετινό νταμπλ ήταν πεντακάθαρο και η ΑΕΚ με διάφορα η καλύτερη και πιο σταθερή ομάδα.

Περαστικά.

Υ.Γ. γιατί δεν παίρνετε Λουτσεσκου; Σας ταιριάζει απίστευτα. Το λένε χιλιάδες άνθρωποι. Δεν του κάνει του Χοντρού;
1-2... 1-2 TEST! Στ αρχιδια μου αν μετρας εσυ προσωπικα και τι οχι, εγω μετραω οσες κατεκτησε η ομαδα μου με τον ιδρωτα των ποδοσφαιριστων της.

1-2... 1-2 TEST Στ αρχιδια μου απο ποτε σμιξαμε ολοι μαζι εσυ μετρα απο τοτε. Εγω ξερω οτι ο Ολυμπιακος παίζει μπαλα απο τις 10 Μαρτιου 1925 και απο τοτε 98 χρονια εχει παρει 80 τιτλους +18 φορες εχει κανει νταμπλ. Ποσα ειναι; 98 χρονια; Για μετρα τα... Μια ολοκληρη ζωη τιτλους! ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΖΩΗ.

Ασε ποιον προπονητη θα παρουμε εμεις. Υπαρχει τεχνικος διευθυντης που πληρωνεται απο την περασμενη Δευτερα για να κανει αυτην την δουλεια και τις υπολοιπες που ειναι υποχρεωμενος να κανει.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.745
Κριτικές
3
Like
9.618
Πόντοι
1.336
1-2... 1-2 TEST! Στ αρχιδια μου αν μετρας εσυ προσωπικα και τι οχι, εγω μετραω οσες κατεκτησε η ομαδα μου με τον ιδρωτα των ποδοσφαιριστων της.

1-2... 1-2 TEST Στ αρχιδια μου απο ποτε σμιξαμε ολοι μαζι εσυ μετρα απο τοτε. Εγω ξερω οτι ο Ολυμπιακος παίζει μπαλα απο τις 10 Μαρτιου 1925 και απο τοτε 98 χρονια εχει παρει 80 τιτλους +18 φορες εχει κανει νταμπλ. Ποσα ειναι; 98 χρονια; Για μετρα τα... Μια ολοκληρη ζωη τιτλους! ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΖΩΗ.

Ασε ποιον προπονητη θα παρουμε εμεις. Υπαρχει τεχνικος διευθυντης που πληρωνεται απο την περασμενη Δευτερα για να κανει αυτην την δουλεια και τις υπολοιπες που ειναι υποχρεωμενος να κανει.
Γιατί προσθέτεις και τα νταμπλ στους τίτλους; Αφού είναι ήδη μετρημένα. Από προσωπική χαζομάρα ή από την πανθομολογούμενη ολυμπιακή χαζομάρα;

Φίλε λέγε ο,τι θες. Στην Ελλάδα όλοι οι οπαδοί ομάδων σιχαίνονται την ομάδα σου και κανείς δεν σας σέβεται. Κανεις δεν έχει την ιδέα για εσάς ότι έχετε πάρει άξια ο,τι έχετε πάρει. Μόνο εσείς πιστεύετε ότι είστε θρύλος. Αυτόν που ικανοποιείται μόνος του έπρεπε να ξέρεις πως τον λένε.

Στην Ευρώπη είστε κάτι σαν Πανθρακικός. Γιατί; Γιατί στην Ελλάδα παίζετε με άλλους όρους. Αν είχατε μεγάλη ομάδα κάπως θα σας σέβονταν και οι αντίπαλοι σε Ελλαδα και Ευρώπη, κάποια διάκριση θα είχατε και εκτός Ελλάδας. Αλλά που; Μηδέν εις το πηλίκο.

Εγώ που είμαι αεκτζής, σέβομαι τον ΠΑΟ (άλλο αν τρολαρουμε ο ένας τον άλλο κλπ)παρόλο που τον αντιπαθώ πολύ. Οι Παναθηναϊκοί υπολογίζουν και σέβονται την ΑΕΚ και πάει λέγοντας. Εσάς σας έχουν όλοι γραμμένους γιατί από τα 75 είναι ζήτημα να αξίζατε τα 30 κι αυτά επειδή είχατε την ψευδαίσθηση της μεγάλης ομάδας ακριβώς στηριζόμενοι στα κάλπικα.

Όπως και να χει, θα τα ξαναπούμε απο Δεκέμβριο.

Καλή επιτυχία στην επιλογή προπονητή.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.682
Κριτικές
42
Like
28.906
Πόντοι
28.246
Γιατί προσθέτεις και τα νταμπλ στους τίτλους; Αφού είναι ήδη μετρημένα. Από προσωπική χαζομάρα ή από την πανθομολογούμενη ολυμπιακή χαζομάρα;
Δεν υπαρχει περιπτωση να σου εμπιστευτηκαν εσενα πηδάλιο σε καραβι και δεκαδες ανθρώπινες ζωες στα χερια σου!

Ειπα 80 τιτλους και 18 φορες εχει κανει νταμπλ. Τους 80 μετρησαμε ποδοσφαιρικα και πριν λιγες μερες που τις καναμε 300 στο συνολο σε ολα τα αθληματα

Τα υπολοιπα που γραφεις... Μας εκανες τα μουτρα κρεας τωρα. Τι να σου πω...
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.138
Πόντοι
6.056
ο σαββιδης η ο λουτσεσκου?
ο σαββιδης θελει τον παοκ για να κανει τα δικα του

ο πορτοφολας παραειναι φιλοδοξος αν δει οτι θα εχει το φετινο τσιρκο (που αυτο θα εχει) νομιζω οτι θα βαλει την κελεμπια του και θα παει να τα αρπαξει απο κανεναν σαουδαραβα :undecided:
Άμα φύγει ποιος θα έρθει? Τα ίδια λέγανε οι άσχετοι δικοί μας για τον Μελ.
Νομίζεις ότι σφάζονται οι επενδυτές για ελληνικές ομάδες???
συμφωνω ισως δεν θα ερθει κανεις

απο την αλλλη παλι
και με τον κανεναν τοσα χρονια 4ος εβγαινα με και καλα "θαυματουργα πιτσιρικια" απ τις ακαδημιες και μεταγραφες καλυτερες απο κατι ακπομ καργα μουργκ κλπ σαπακια

βγαινω και ζημιωμενος δλδ με αυτον καταλαβες :2funny:

τεσπα δεν υπαρχει πουθενα ο σαββιδης 2 χρονια τωρα ας πουλησει οπου μπορει και αμε στο καλο ο ανθρωπακος
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.614
Κριτικές
1
Like
5.533
Πόντοι
2.356
ο σαββιδης θελει τον παοκ για να κανει τα δικα του

ο πορτοφολας παραειναι φιλοδοξος αν δει οτι θα εχει το φετινο τσιρκο (που αυτο θα εχει) νομιζω οτι θα βαλει την κελεμπια του και θα παει να τα αρπαξει απο κανεναν σαουδαραβα :undecided:

συμφωνω ισως δεν θα ερθει κανεις

απο την αλλλη παλι
και με τον κανεναν τοσα χρονια 4ος εβγαινα με και καλα "θαυματουργα πιτσιρικια" απ τις ακαδημιες και μεταγραφες καλυτερες απο κατι ακπομ καργα μουργκ κλπ σαπακια

βγαινω και ζημιωμενος δλδ με αυτον καταλαβες :2funny:

τεσπα δεν υπαρχει πουθενα ο σαββιδης 2 χρονια τωρα ας πουλησει οπου μπορει και αμε στο καλο ο ανθρωπακος
θεωρω οτι για τον παοκ η μεταβατικη περιοδος συνεχιζεται...

μη ξεχνας οτι με το εμπαργκο δε μπορει να σου στειλει ο ιβαν ρωσικα κεφαλαια.


οποτε αν δε τελειωσει το ουκρανικο ζητημα δυσκολα βλεπω τον παοκ να διεκδικει κατι καλυτερο...
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.614
Κριτικές
1
Like
5.533
Πόντοι
2.356
Οχι, μου αραδιασε τις κουπες ολων και μου ελεγε οτι εμεις οι αεκτζηδες δεν μετράμε λινκ καπ και σούπερ καπ. Και μου τις εβγαλε 75 αντι 79 εμενα. Εχει ή δεν εχει μεσα δυο σουπερ καπ και ενα λινκ καπ, κατσαπλια;
που ξερω γω τι κατσαρολες εχει η καθε ομαδα. η τελευταια παντα ειναι η καλυτερη απο ολες τις προηγουμενες. καθεστε τωρα για περσινα ξινα σταφυλια
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.745
Κριτικές
3
Like
9.618
Πόντοι
1.336
Δεν υπαρχει περιπτωση να σου εμπιστευτηκαν εσενα πηδάλιο σε καραβι και δεκαδες ανθρώπινες ζωες στα χερια σου!

Ειπα 80 τιτλους και 18 φορες εχει κανει νταμπλ. Τους 80 μετρησαμε ποδοσφαιρικα και πριν λιγες μερες που τις καναμε 300 στο συνολο σε ολα τα αθληματα

Τα υπολοιπα που γραφεις... Μας εκανες τα μουτρα κρεας τωρα. Τι να σου πω...
Δεν υπάρχει περίπτωση εσύ να είσαι κάτι παραπάνω από π.χ. μπάτσος.

Δεν ξεκολλάς Ζεμπουλινο από το νήμα της ΑΕΚΑΡΑΣ. Λογικό. Σε όλους αρέσει το σεξ και όπως όλοι ξέρουν, ΑΕΚ, μόνο ΑΕΚ, οποίος σας γαμαει είναι ΑΕΚ.

Περαστικά ρε!
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.729
Κριτικές
15
Like
6.445
Πόντοι
8.345
ο σαββιδης θελει τον παοκ για να κανει τα δικα του

ο πορτοφολας παραειναι φιλοδοξος αν δει οτι θα εχει το φετινο τσιρκο (που αυτο θα εχει) νομιζω οτι θα βαλει την κελεμπια του και θα παει να τα αρπαξει απο κανεναν σαουδαραβα :undecided:

συμφωνω ισως δεν θα ερθει κανεις

απο την αλλλη παλι
και με τον κανεναν τοσα χρονια 4ος εβγαινα με και καλα "θαυματουργα πιτσιρικια" απ τις ακαδημιες και μεταγραφες καλυτερες απο κατι ακπομ καργα μουργκ κλπ σαπακια

βγαινω και ζημιωμενος δλδ με αυτον καταλαβες :2funny:

τεσπα δεν υπαρχει πουθενα ο σαββιδης 2 χρονια τωρα ας πουλησει οπου μπορει και αμε στο καλο ο ανθρωπακος
Δεν διαφωνώ ότι δεν υπάρχει πουθενα τώρα 2 χρονια. Απλά για να θέλουμε να φύγει κάποιος πρέπει τουλάχιστον να υπάρχει εναλλακτική. Και οι δικοί μας λεγανε πουκσ κσι φύγε, αλλά δεν μας έλεγαν σε ποιον να πουλήσει.
Δυστηχως το πρωτάθλημα μας είναι τέτοιο που δύσκολα καποιος ( ειδικά ξένος) θα έδινε λεφτά να αγοράσει ομάδες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

349411063_2001690893507372_4936292686887066923_n-1.jpg
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.745
Κριτικές
3
Like
9.618
Πόντοι
1.336
Χρωστάω κάτι στατιστικά σε κάποιον γαυρούλη. Λοιπόν:
Ο Ολυμπιακός στο Κύπελλο ποδοσφαίρου συναντήθηκε με τον ΠΑΟΚ 23 φορές. Προκρίσεις 15-8 υπέρ του Ολυμπιακού.
Με τον Παναθηναϊκό συναντήθηκε 28 φορές. Προκρίσεις 19-9 υπέρ του Ολυμπιακού.
Με την ΑΕΚ συναντήθηκε 32 φορές. Προκρίσεις 16-16.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.682
Κριτικές
42
Like
28.906
Πόντοι
28.246
Χρωστάω κάτι στατιστικά σε κάποιον γαυρούλη. Λοιπόν:
Ο Ολυμπιακός στο Κύπελλο ποδοσφαίρου συναντήθηκε με τον ΠΑΟΚ 23 φορές. Προκρίσεις 15-8 υπέρ του Ολυμπιακού.
Με τον Παναθηναϊκό συναντήθηκε 28 φορές. Προκρίσεις 19-9 υπέρ του Ολυμπιακού.
Με την ΑΕΚ συναντήθηκε 32 φορές. Προκρίσεις 16-16.
Ρε τι δύσκολο καρύδι που είναι η αεκ. Δύσκολα την κάνει ζαφτι ο Ολυμπιακός. Ρε τι ομαδάρα είναι αυτή. Αφίσα σε ειδικό χώρο στην Αγια Σοφιά, αμέσως.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.280
Πόντοι
10.336
Χρωστάω κάτι στατιστικά σε κάποιον γαυρούλη. Λοιπόν:
Ο Ολυμπιακός στο Κύπελλο ποδοσφαίρου συναντήθηκε με τον ΠΑΟΚ 23 φορές. Προκρίσεις 15-8 υπέρ του Ολυμπιακού.
Με τον Παναθηναϊκό συναντήθηκε 28 φορές. Προκρίσεις 19-9 υπέρ του Ολυμπιακού.
Με την ΑΕΚ συναντήθηκε 32 φορές. Προκρίσεις 16-16.
τελικους κυπελλου (και νικητης) ολυμπιακος-αεκ για να σπασει η ισοβαθμια στις λεπτομεριες. παμε

το 50κατι που οι περισσοτεροι δεν ζουσαμε, μια σας και μια μας.
το 66 νικη αεκ στα χαρτια.
το 2002 νικη αεκ.
2006 νικη γαυρος.
2009 ο τελικος των τελικων, νικη γαυρος.
2016 νικη αεκ
2020 νικη γαυρος.

4-4 :coffee:
(1-1 με το νεο αφμ)
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.745
Κριτικές
3
Like
9.618
Πόντοι
1.336
τελικους κυπελλου (και νικητης) ολυμπιακος-αεκ για να σπασει η ισοβαθμια στις λεπτομεριες. παμε

το 50κατι που οι περισσοτεροι δεν ζουσαμε, μια σας και μια μας.
το 66 νικη αεκ στα χαρτια.
το 2002 νικη αεκ.
2006 νικη γαυρος.
2009 ο τελικος των τελικων, νικη γαυρος.
2016 νικη αεκ
2020 νικη γαυρος.

4-4 :coffee:
(1-1 με το νεο αφμ)
O Ζεμπού είναι πολύ πιο έξυπνος από εσένα. Τραγικό φίλε μου.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.729
Κριτικές
15
Like
6.445
Πόντοι
8.345
τελικους κυπελλου (και νικητης) ολυμπιακος-αεκ για να σπασει η ισοβαθμια στις λεπτομεριες. παμε

το 50κατι που οι περισσοτεροι δεν ζουσαμε, μια σας και μια μας.
το 66 νικη αεκ στα χαρτια.
το 2002 νικη αεκ.
2006 νικη γαυρος.
2009 ο τελικος των τελικων, νικη γαυρος.
2016 νικη αεκ
2020 νικη γαυρος.

4-4 :coffee:
(1-1 με το νεο αφμ)

και ο ολυμπιακος με το αφμ εχει μονο 20 πρωταθληματα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom