Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (0 μέλη και 42 επισκέπτες)

bekatsas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
144
Κριτικές
3
Like
198
Πόντοι
281
Μάστορα πριν από 20 χρόνια περίπου ο Νικολαϊδης ήταν ΜΟΝΟΣ σε άδειο τέρμα και το γκολ που θα μας πήγαινε στους 4 (;;;) του τότε Κυπέλλου ΟΥΕΦΑ ήταν διαδικαστικού χαρακτήρα. Μήπως θυμάσαι την εξέλιξη της φάσης;
Στο ποδόσφαιρο χάνονται και ΑΥΤΑ τα γκολ.
Αλλά μην αρχίζουμε τη γκρίνια. Άντε και πες ότι ο ΟΣΦΠ κερδάει σήμερα και πάμε στο -1 δεύτεροι (ο ΠΑΟΚ 3ος γιατί τον έχουμε κερδίσει στο μεταξύ μας ματς). Ε και; Ξέρεις πόσες γκέλες θα γίνουν και από τις 3 ομάδες; Ή νομίζουμε ότι ο ΟΣΦΠ θα περάσει τραίνο από τον Ατρόμητο (ούτε εμείς για να λέμε την αλήθεια).
Ξέρεις τι μου τι σπάει; Ότι τα προηγούμενα χρόνια εμείς (οι ΑΕΚτζήδες) λέγαμε "δες τι γίνεται στην Αγγλία. Παίζει η Σίτυ με τη Στόουκ στο Ετιχαντ και φέρνει ισοπαλία. Που να δεις τέτοια στην Ελλάδα". Και όταν γίνονται σπαζόμαστε και αρχίζουμε τη γκρίνια. Γιατί; Γιατί έχασε βαθμούς η ΑΕΚ από τον Απόλλωνα. Αν είχε χάσει βαθμούς ο ΟΣΦΠ από τον Απόλλωνα θα λέγαμε "επιτέλους κανονικό πρωτάθλημα"

Αν περιμένετε το γαύρο να κάνει γκελες καλα κρασιά
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Συμφωνω πλήρως!! Ερώτηση αν ξέρει κάποιος : Σε περίπτωση που πάρουμε τον Χολτσχαουζερ ( παικτουρα για εμένα ) έχει δικάιωμα συμμετοχής με Ντυναμό κλπ?
Όχι. Έχει παίξει ήδη στη διοργάνωση με άλλη ομάδα.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Αν περιμένετε το γαύρο να κάνει γκελες καλα κρασιά
Όλες οι ομάδες θα κάνουν γκέλες. Ούτε ο ΟΣΦΠ, ούτε ο ΠΑΟΚ, ούτε η ΑΕΚ θα πάνε τρένο στις επόμενες 15 στροφές. Και οι 3 έχουν Ατρόμητο στην έδρα τους (πολύ δύσκολος αντίπαλος), ο Πανιώνιος θα δυσκολέψει και τους 3 και πιθανός να κόψει και βαθμούς. Ο ΠΑΟ πιστεύω ότι θα τα δώσει όλα στο ματς με τον ΟΣΦΠ στο Καραϊσκάκη (είναι θέμα πρεστίζ), κτλπ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Μάστορα πριν από 20 χρόνια περίπου ο Νικολαϊδης ήταν ΜΟΝΟΣ σε άδειο τέρμα και το γκολ που θα μας πήγαινε στους 4 (;;;) του τότε Κυπέλλου ΟΥΕΦΑ ήταν διαδικαστικού χαρακτήρα. Μήπως θυμάσαι την εξέλιξη της φάσης;
Στο ποδόσφαιρο χάνονται και ΑΥΤΑ τα γκολ.
Το ΑΕΚ-Λοκομοτιβ Μοσχας 0-0 το 1998 λες? Κυπελλούχων ηταν.
 

skwtsezos4239

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
177
Like
20
Πόντοι
1
Όλες οι ομάδες θα κάνουν γκέλες. Ούτε ο ΟΣΦΠ, ούτε ο ΠΑΟΚ, ούτε η ΑΕΚ θα πάνε τρένο στις επόμενες 15 στροφές. Και οι 3 έχουν Ατρόμητο στην έδρα τους (πολύ δύσκολος αντίπαλος), ο Πανιώνιος θα δυσκολέψει και τους 3 και πιθανός να κόψει και βαθμούς. Ο ΠΑΟ πιστεύω ότι θα τα δώσει όλα στο ματς με τον ΟΣΦΠ στο Καραϊσκάκη (είναι θέμα πρεστίζ), κτλπ

Bγάλε τον πάοκ από την δυσκολία του ατρόμητου, παράρτημά τους είναι. Το καλό είναι ότι πέρα από καραϊσκάκη, τούμπα, κι ίσως λάρισα (λόγω παραρτήματος γαυρου) κ ατρόμητο, δεν έχουμε δύσκολα ματς εκτός. Ο βάζελος θα του την ξανακανει τη γκελα του γαυρου
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Bγάλε τον πάοκ από την δυσκολία του ατρόμητου, παράρτημά τους είναι. Το καλό είναι ότι πέρα από καραϊσκάκη, τούμπα, κι ίσως λάρισα (λόγω παραρτήματος γαυρου) κ ατρόμητο, δεν έχουμε δύσκολα ματς εκτός. Ο βάζελος θα του την ξανακανει τη γκελα του γαυρου
Σόρρυ αλλά επειδή είδα το ματς ΠΑΟΚ-Ατρόμητος, παράρτημα δε θα το έλεγα. Αν δεν ήταν ο γραμμής να εφεύρει οφσαιντ όταν το σκορ ήταν 0-1 και υπήρχε πιθανότητα με το τετ α τετ που έβγαινε να γίνει το 0-2 (και άντε μετά να το γυρίσει ο ΠΑΟΚ) ο Ατρόμητος θα τσιμπούσε και απ εκεί 3 βαθμούς. Κανένα ματς δεν θα είναι ευκολο για εμάς και ειδικά το 3βδόμαδο 5 Φλεβάρη με τέλη που θα έχουμε και Ευρώπη θα κρίνει πολλά. Εκεί έχουμε Πρωτάθλημα, Ευρώπη και Κύπελλο (αν συνεχίσουμε). Και στο Πρωτάθλημα πρέπει να είναι χοντρικά το ματς στο Καραϊσκάκη και στη Τούμπα και του Ατρομήτου
 

skwtsezos4239

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
177
Like
20
Πόντοι
1
παιδιά, εσείς οι παλαιότεροι, όλοι οι γαύροι εδώ μέσα είναι ημικαθυστερημένοι σαν τον τρουμπάκη ή υπάρχουν και τίποτα νορμάλ?
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Μάστορα πριν από 20 χρόνια περίπου ο Νικολαϊδης ήταν ΜΟΝΟΣ σε άδειο τέρμα και το γκολ που θα μας πήγαινε στους 4 (;;;) του τότε Κυπέλλου ΟΥΕΦΑ ήταν διαδικαστικού χαρακτήρα. Μήπως θυμάσαι την εξέλιξη της φάσης;
Στο ποδόσφαιρο χάνονται και ΑΥΤΑ τα γκολ.
Αλλά μην αρχίζουμε τη γκρίνια. Άντε και πες ότι ο ΟΣΦΠ κερδάει σήμερα και πάμε στο -1 δεύτεροι (ο ΠΑΟΚ 3ος γιατί τον έχουμε κερδίσει στο μεταξύ μας ματς). Ε και; Ξέρεις πόσες γκέλες θα γίνουν και από τις 3 ομάδες; Ή νομίζουμε ότι ο ΟΣΦΠ θα περάσει τραίνο από τον Ατρόμητο (ούτε εμείς για να λέμε την αλήθεια).
Ξέρεις τι μου τι σπάει; Ότι τα προηγούμενα χρόνια εμείς (οι ΑΕΚτζήδες) λέγαμε "δες τι γίνεται στην Αγγλία. Παίζει η Σίτυ με τη Στόουκ στο Ετιχαντ και φέρνει ισοπαλία. Που να δεις τέτοια στην Ελλάδα". Και όταν γίνονται σπαζόμαστε και αρχίζουμε τη γκρίνια. Γιατί; Γιατί έχασε βαθμούς η ΑΕΚ από τον Απόλλωνα. Αν είχε χάσει βαθμούς ο ΟΣΦΠ από τον Απόλλωνα θα λέγαμε "επιτέλους κανονικό πρωτάθλημα"

δεν πηδιομαστε λεω εγω που μετα απο 20 χρονια γαυρου στου μαλακα το κεφαλι θα αρχισει να γινεται πρεμιερ λιγκ το πρωταθλημα, θελω να με ακουμπανε και να παιρνουνε κοκκινη, να πεφτω στην σεντρα και να παιρνω πεναλντι και να μην σηκωνει κανεις τους κεφαλι
 

skwtsezos4239

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
177
Like
20
Πόντοι
1
Σόρρυ αλλά επειδή είδα το ματς ΠΑΟΚ-Ατρόμητος, παράρτημα δε θα το έλεγα. Αν δεν ήταν ο γραμμής να εφεύρει οφσαιντ όταν το σκορ ήταν 0-1 και υπήρχε πιθανότητα με το τετ α τετ που έβγαινε να γίνει το 0-2 (και άντε μετά να το γυρίσει ο ΠΑΟΚ) ο Ατρόμητος θα τσιμπούσε και απ εκεί 3 βαθμούς. Κανένα ματς δεν θα είναι ευκολο για εμάς και ειδικά το 3βδόμαδο 5 Φλεβάρη με τέλη που θα έχουμε και Ευρώπη θα κρίνει πολλά. Εκεί έχουμε Πρωτάθλημα, Ευρώπη και Κύπελλο (αν συνεχίσουμε). Και στο Πρωτάθλημα πρέπει να είναι χοντρικά το ματς στο Καραϊσκάκη και στη Τούμπα και του Ατρομήτου

Ναι, το πάλεψε αλλά άφησε πόσους βασικούς έξω στην τούμπα και δεν έβγαλε κιχ ο σπανός για την σφαγή. θυμάσαι πώς έκανε στο περιστέρι όταν (τάχα μου) αδικήθηκε με το βάζελο?
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
παιδιά, εσείς οι παλαιότεροι, όλοι οι γαύροι εδώ μέσα είναι ημικαθυστερημένοι σαν τον τρουμπάκη ή υπάρχουν και τίποτα νορμάλ?
Υπάρχουν και καμένοι υπάρχουν και νορμάλ, όπως σε όλες τις ομάδες.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ναι, το πάλεψε αλλά άφησε πόσους βασικούς έξω στην τούμπα και δεν έβγαλε κιχ ο σπανός για την σφαγή. θυμάσαι πώς έκανε στο περιστέρι όταν (τάχα μου) αδικήθηκε με το βάζελο?
Φίλε δε ξέρω τι συμφωνία υπάρχει με τους δανεικούς. Αν η συμφωνία προέβλεπε ότι οι δανεικοί δε μπορούν να παίζουν ενάντιων του ΠΑΟΚ δε μπορούσε να κάνει και πολλά.
Όσο για το Σπανό, δεν ασχολούμαι γιατί ΝΟΜΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ στον Ατρόμητο. Οι μετοχές που είχε πρέπει να είναι παρκαρισμένες μέχρι να τελιώσει η υπόθεση της Ε.Ο
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
δεν πηδιομαστε λεω εγω που μετα απο 20 χρονια γαυρου στου μαλακα το κεφαλι θα αρχισει να γινεται πρεμιερ λιγκ το πρωταθλημα, θελω να με ακουμπανε και να παιρνουνε κοκκινη, να πεφτω στην σεντρα και να παιρνω πεναλντι και να μην σηκωνει κανεις τους κεφαλι
Δικαίωμά σου να το θέλεις. Εγώ από την άλλη όχι. Σπάστικα πολύ με το πέναλντυ εφεύρεση με τη Λαμία (το οποίο σαν ΑΕΚ το πληρώνεις ακόμα αφού έχεις να πάρεις πέναλντυ 11 αγωνιστικές -και μας πάει η διαιτησία κατά τα άλλα- και χθες στο 79 ήταν Ο ΟΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΕΝΑΛΝΤΥ) με κάτι παπάρες ΟΣΦΠουστηδες που έλεγαν "πέναλντυ μισό μέτρο έξω από τη περιοχή;;;" Βεβαια επειδή δεν είμαι μικρός τους θυμησα το Παπουτσέλειο, τους έτριψα ένα άρθρο του Νικολακό στη μούρη και τέλος τους έβαλα στον πάτο τους και την ανακοίνωση της Θ7 την επομένη του Παπουτσέλειου.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.602
Like
27.840
Πόντοι
5.506
δεν πηδιομαστε λεω εγω που μετα απο 20 χρονια γαυρου στου μαλακα το κεφαλι θα αρχισει να γινεται πρεμιερ λιγκ το πρωταθλημα, θελω να με ακουμπανε και να παιρνουνε κοκκινη, να πεφτω στην σεντρα και να παιρνω πεναλντι και να μην σηκωνει κανεις τους κεφαλι
σε καταλαβαινω τυπε...ετσι νοιωθαμε και εμεις με τον βαρδηνογιαννη και τους γαμησαμε τα πεταλα σε ολα τα επιπεδα
 

skwtsezos4239

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
177
Like
20
Πόντοι
1
Βεβαια επειδή δεν είμαι μικρός τους θυμησα το Παπουτσέλειο, τους έτριψα ένα άρθρο του Νικολακό στη μούρη και τέλος τους έβαλα στον πάτο τους και την ανακοίνωση της Θ7 την επομένη του Παπουτσέλειου.

Στείλε ρε γκρεγκορυ αυτά τα διαμαντάκια

Κατά τ' άλλα η λαμία είναι παράρτημα της αεκ, αλλά χρειάστηκε τέτοιο πέναλτι για να νικήσει. Όποιος δεν σπάστηκε με αυτό το πέναλτι πάντως, καλύτερα να γίνει παοκ.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.602
Like
27.840
Πόντοι
5.506
Δικαίωμά σου να το θέλεις. Εγώ από την άλλη όχι. Σπάστικα πολύ με το πέναλντυ εφεύρεση με τη Λαμία (το οποίο σαν ΑΕΚ το πληρώνεις ακόμα αφού έχεις να πάρεις πέναλντυ 11 αγωνιστικές -και μας πάει η διαιτησία κατά τα άλλα- και χθες στο 79 ήταν Ο ΟΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΕΝΑΛΝΤΥ) με κάτι παπάρες ΟΣΦΠουστηδες που έλεγαν "πέναλντυ μισό μέτρο έξω από τη περιοχή;;;" Βεβαια επειδή δεν είμαι μικρός τους θυμησα το Παπουτσέλειο, τους έτριψα ένα άρθρο του Νικολακό στη μούρη και τέλος τους έβαλα στον πάτο τους και την ανακοίνωση της Θ7 την επομένη του Παπουτσέλειου.
δεν εχετε κανει λιγα και εσεις....απλα ησασταν πολυ γραφικοι
αθωος και ελληνικο ποδοσφαιρο δεν υπαρχει...
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Στείλε ρε γκρεγκορυ αυτά τα διαμαντάκια

Κατά τ' άλλα η λαμία είναι παράρτημα της αεκ, αλλά χρειάστηκε τέτοιο πέναλτι για να νικήσει. Όποιος δεν σπάστηκε με αυτό το πέναλτι πάντως, καλύτερα να γίνει παοκ.

Για το άρθρο του Νικολακό ψάξε "οι μεγαλύτερες νίκες του ΟΣΦΠ" ή "οι 10 σημαντικές νίκες του ΟΣΦΠ" κάπως έτσι του Νικολακό. Είναι άρθρο που έγραψε στο γκαζέτα
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Δικαίωμά σου να το θέλεις. Εγώ από την άλλη όχι. Σπάστικα πολύ με το πέναλντυ εφεύρεση με τη Λαμία (το οποίο σαν ΑΕΚ το πληρώνεις ακόμα αφού έχεις να πάρεις πέναλντυ 11 αγωνιστικές -και μας πάει η διαιτησία κατά τα άλλα- και χθες στο 79 ήταν Ο ΟΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΕΝΑΛΝΤΥ) με κάτι παπάρες ΟΣΦΠουστηδες που έλεγαν "πέναλντυ μισό μέτρο έξω από τη περιοχή;;;" Βεβαια επειδή δεν είμαι μικρός τους θυμησα το Παπουτσέλειο, τους έτριψα ένα άρθρο του Νικολακό στη μούρη και τέλος τους έβαλα στον πάτο τους και την ανακοίνωση της Θ7 την επομένη του Παπουτσέλειου.

με αυτα τα μυαλα μετραμε 24 χρονια ατιτλοι και συνεχιζουμε στο ελληνικο ποδοσφαιρο νομος ειναι νομος της ζουγκλας και του ισχυροτερου αρπακτικου, τα αλλα ειναι για βορειοευρωπαιους και να χαμε να λεγαμε
δεν με νοιαζει τι λενε οι γαυροι, με νοιαζει τι κανω εγω και αν χρειαστει να τιναξω το πρωταθλημα στον αερα για το παρω ζμπουτσαμ  :rockon: :rockon: :rockon:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
δεν εχετε κανει λιγα και εσεις....απλα ησασταν πολυ γραφικοι
αθωος και ελληνικο ποδοσφαιρο δεν υπαρχει...
Συμφωνώ ότι δεν υπάρχει αθώος (εκτός ίσως από τον Ηρα).
Όσο για το συγκεκριμένο,κατάπτυστο (από εμένα) αλλά τουλάχιστον δεν ορκίστηκαν σε κανένα σταυρό που σου κάνω όπως πχ ο Αλεξανδρής.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom