Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (0 μέλη και 46 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
εφοσον ειχαμε αγωνες προκρισης για το τσου λου ΓΙΑΤΙ δεν πηραμε παιχτες για αυτο τον λογο? Δεν λεω να βαλει κανα αστρονομικο ποσο να παθει κανα εγκεφαλικο ο μητσαρας αλλα εστω καποια βασικα λεφτα ρε παιδι μου
Γιατί έπαιζες ως αδύνατος και άρα η πιθανότητα να σου πέσει αντίπαλος τύπου Ατλέτικο ήταν μεγάλος. Και αν μετά δεν τι; Αλλά ΠΑΟ τώρα;
Ο Μητσάρας πήρε λελογισμένα ρίσκα. Γιατί και η Μπριζ δεν ήταν εύκολη ομάδα (πρώτη στο καλύτερο από το Ελληνικό) Βελγικό πρωτάθλημα είναι. Μη κοιτάς που μας άνοιξε ολίγον και της βάλαμε 3
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
α)περασαμε σε ομιλο τσου λου οχι λιλιανα ροκετι...
β)να παρουμε το πρωταθλημα
γ)πολλα λαθη φετος....
ολυμπιακος 2017
Λίγο άκυρη η απάντησή σου. Εγώ χρησιμοποίησα τα λόγια ΤΩΝ ανθρώπων του ΟΣΦΠ μετά τη κλήρωση, όταν και είπαν ότι η Σπόρτιγκ ήταν στα μέτρα του ΟΣΦΠ και πολλοί απ εσάς τους πίστεψαν. Η Σπόρτιγκ ήταν τουλάχιστον 2 κλάσεις πάνω απ εσάς και σίγουρα καλύτερη και απ αυτή τη Γιούβε. Άποψή μου η 2η καλύτερη ομάδα του ομίλου με την εικόνα της
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Γιατί έπαιζες ως αδύνατος και άρα η πιθανότητα να σου πέσει αντίπαλος τύπου Ατλέτικο ήταν μεγάλος. Και αν μετά δεν τι; Αλλά ΠΑΟ τώρα;
Ο Μητσάρας πήρε λελογισμένα ρίσκα. Γιατί και η Μπριζ δεν ήταν εύκολη ομάδα (πρώτη στο καλύτερο από το Ελληνικό) Βελγικό πρωτάθλημα είναι. Μη κοιτάς που μας άνοιξε ολίγον και της βάλαμε 3

ρε πλακα μου κανεις, ειπα εγω να βαλει 45 εκατομμυρια μεσα την ΑΕΚ οπως το αλλο το πλειμομπιλ με τον βαζελο που και καλα τον "εξυγιανε"? βασικα πραγματακια μετριοπαθη με συνεση και να μην παμε στο αλλο ακρο να κλαιμε την δεκαρα καθε φορα και ολο δανεικους η ελευθερους η οτι περισεψε στα πανερια της λαικης
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.602
Like
27.840
Πόντοι
5.506
Λίγο άκυρη η απάντησή σου. Εγώ χρησιμοποίησα τα λόγια ΤΩΝ ανθρώπων του ΟΣΦΠ μετά τη κλήρωση, όταν και είπαν ότι η Σπόρτιγκ ήταν στα μέτρα του ΟΣΦΠ και πολλοί απ εσάς τους πίστεψαν. Η Σπόρτιγκ ήταν τουλάχιστον 2 κλάσεις πάνω απ εσάς και σίγουρα καλύτερη και απ αυτή τη Γιούβε. Άποψή μου η 2η καλύτερη ομάδα του ομίλου με την εικόνα της
συμφωνω...δεν καταλαβαινω τι μου λες και που ειμαι ακυρος.
επειδη καποιοι ειπαν?
καποιοι ειπαν οτι εισαστε καλυτεροι απο την μιλαν.το κανω θεμα?
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
συμφωνω...δεν καταλαβαινω τι μου λες και που ειμαι ακυρος.
επειδη καποιοι ειπαν?
καποιοι ειπαν οτι εισαστε καλυτεροι απο την μιλαν.το κανω θεμα?
Σαν ομάδα ή σαν μονάδες; Γιατί σαν μονάδες ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ. Σαν ομάδα από τη Μίλαν που αντιμετοπίσαμε απλά ένα σκαλί κάτω. Με τη Μιλαν του Γκατούζο; 2 κλάσεις πάνω είμαστε (έχασε η Μίλαν 3-0 από την Ελλάς Βερόνα). Αν παίζαμε ΣΗΜΕΡΑ με τη Μίλαν το  παιχνίδι καλώς τα παιδιά καλώς τα 3-0  :grin: :grin: :grin:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Σαν ομάδα ή σαν μονάδες; Γιατί σαν μονάδες ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ. Σαν ομάδα από τη Μίλαν που αντιμετοπίσαμε απλά ένα σκαλί κάτω. Με τη Μιλαν του Γκατούζο; 2 κλάσεις πάνω είμαστε (έχασε η Μίλαν 3-0 από την Ελλάς Βερόνα). Αν παίζαμε ΣΗΜΕΡΑ με τη Μίλαν το  παιχνίδι καλώς τα παιδιά καλώς τα 3-0  :grin: :grin: :grin:

ναι και ο Παρασχος θα της εβαζε πεντε  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.435
Like
2.531
Πόντοι
456
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Το πρωταθλημα δεν ειναι σπριντ.Ειναι μαραθώνιος....
 

skwtsezos4239

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
177
Like
20
Πόντοι
1
ποιο πρωταθλημα? Παει αυτο. Απο του χρονου παλι η καραμελα και τα θα....  :2funny: :2funny: :2funny:

σταμάτα μωρέ γκρίνια, κάτσε να δούμε, να βγει ο φλεβάρης και κάνουμε τότε απολογισμό. Πάντως μπάλα βλέπεις φέτος, την ίδια στιγμή που οι ανταγωνιστές σου ψιλοσέρνονται
 

skwtsezos4239

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
177
Like
20
Πόντοι
1
Βιντεάκι φτιαγμένο από γαύρους και παοκτσήδες για την διαιτητική εύνοια της ΑΕΚ, δείτε το πριν το κατεβάσουν  :headbaning1:

 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
σταμάτα μωρέ γκρίνια, κάτσε να δούμε, να βγει ο φλεβάρης και κάνουμε τότε απολογισμό. Πάντως μπάλα βλέπεις φέτος, την ίδια στιγμή που οι ανταγωνιστές σου ψιλοσέρνονται

ψιλοσερνονται αλλα ψιλοπαιρνουνε τα τριποντα εκτος εαν εχει πουλησει ο Μελισσανιδης τον τιτλο στον Ρωσο(γιατι πολλα ειναι αλλα μαλακας να του κανει πλακα ο Σαββιδης με τα κορακια δεν ειναι)
 

skwtsezos4239

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
177
Like
20
Πόντοι
1
Γιατί ρε γαμώτο δεν παίρνει τον Μολέντο και τον Χουλτ αυτός ο τσιγκουναράς? Τι τάχαμ δήθεν φιλανθρωπίες είναι αυτές με τον βάζελο? Ας του δώσει λεφτά αν είναι, ας μην τους πάρει τσάμπα. Δεν δίνονται κάθε μέρα τέτοιες ευκαιρίες
 

lippy

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
762
Κριτικές
148
Like
6.872
Πόντοι
27.055
Γιατί ρε γαμώτο δεν παίρνει τον Μολέντο και τον Χουλτ αυτός ο τσιγκουναράς? Τι τάχαμ δήθεν φιλανθρωπίες είναι αυτές με τον βάζελο? Ας του δώσει λεφτά αν είναι, ας μην τους πάρει τσάμπα. Δεν δίνονται κάθε μέρα τέτοιες ευκαιρίες
δεν θελει να χτυπησει παικτες του βαζελου τωρα που ειναι σε οικονομικη αδυναμια. Σωστο μακρυπροθεσμα
 

skwtsezos4239

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
177
Like
20
Πόντοι
1
δεν θελει να χτυπησει παικτες του βαζελου τωρα που ειναι σε οικονομικη αδυναμια. Σωστο μακρυπροθεσμα

Γιατί σωστά μακροπρόθεσμα? Δεν είπε κανείς να τους αρπάξει, όπως κάνανε αυτοί με Κουτρουμπή (για σπουδαίο παίχτη λεκιαστήκανε). Να τους δώσει κάποια χρήματα για τις μεταγραφές. Εξαγορά να κάνει, να μην τους πάρει τσάμπα
 

lippy

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
762
Κριτικές
148
Like
6.872
Πόντοι
27.055
προφανως υπαρχει ατυπη συμφωνια
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.667
Πόντοι
606
Γιατί ρε γαμώτο δεν παίρνει τον Μολέντο και τον Χουλτ αυτός ο τσιγκουναράς? Τι τάχαμ δήθεν φιλανθρωπίες είναι αυτές με τον βάζελο? Ας του δώσει λεφτά αν είναι, ας μην τους πάρει τσάμπα. Δεν δίνονται κάθε μέρα τέτοιες ευκαιρίες
καλυτερα να του βγαλεις δοντι..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom