Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

tallman

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Δεν επαιξε ασχημα η ομαδα αν και εμφανως κουρασμενη και σε βαρυ γηπεδο. 70-30 κατοχη, καμια 15αρια τελικες με τον Λοπεζ να μην το βαζει απο τα 2 μετρα μονος του...Τεσπα, το αντιποδοσφαιρο του Παρασχου τσιμπησε το βαθμο, μεταγραφες ουσιας επειγοντως.
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
24 χρονια οι ιδιες μαλακιες, οταν σοβαρευουνε τα πραγματα αρχιζει το κομπλεξ κατωτεροτητας και οι πλατες που λυγιζουνε γιατι δεν αντεχουνε το βαρος, το παραξενο δεν ητανε οτι εγινε γκελα αλλα οτι δεν εγινε νωριτερα στην Λιβαδεια πχ
κουραστικη αυτη η ομαδα ρε μαλακα  :jerking: :jerking: :jerking:
ξαναφατε την γαβριελα πρωταθλητη χειμωνα παλι στην μαπα  για να μαθετε, που μου το παιζατε και ανετιλα οτι θα βγει η χρονια με εναν Μασουντ
 

skwtsezos4239

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
177
Like
20
Πόντοι
1
24 χρονια οι ιδιες μαλακιες, οταν σοβαρευουνε τα πραγματα αρχιζει το κομπλεξ κατωτεροτητας και οι πλατες που λυγιζουνε γιατι δεν αντεχουνε το βαρος, το παραξενο δεν ητανε οτι εγινε γκελα αλλα οτι δεν εγινε νωριτερα στην Λιβαδεια πχ
κουραστικη αυτη η ομαδα ρε μαλακα  :jerking: :jerking: :jerking:
ξαναφατε την γαβριελα πρωταθλητη χειμωνα παλι στην μαπα  για να μαθετε, που μου το παιζατε και ανετιλα οτι θα βγει η χρονια με εναν Μασουντ

Κανείς δεν το παίζει άνετος. Μασούντ και δυο τρεις παίχτες να φέρει ο τσιγκουναράς και κλείσαμε. Όντως αυτό το κόμπλεξ της ομάδας κάθε φορά που πιάνει την κορυφή είναι εκνευριστικό.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.602
Like
27.840
Πόντοι
5.506
24 χρονια οι ιδιες μαλακιες, οταν σοβαρευουνε τα πραγματα αρχιζει το κομπλεξ κατωτεροτητας και οι πλατες που λυγιζουνε γιατι δεν αντεχουνε το βαρος, το παραξενο δεν ητανε οτι εγινε γκελα αλλα οτι δεν εγινε νωριτερα στην Λιβαδεια πχ
κουραστικη αυτη η ομαδα ρε μαλακα  :jerking: :jerking: :jerking:
ξαναφατε την γαβριελα πρωταθλητη χειμωνα παλι στην μαπα  για να μαθετε, που μου το παιζατε και ανετιλα οτι θα βγει η χρονια με εναν Μασουντ
γαβριελα?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
σιγα υπερομαδα....μια γκελα κανατε μην κομπλαρετε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Σημερα κάναμε φαβορι για τον τιτλο τον ΠΑΟΚ που τους περιμενει ολους εντος εδρας.
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Κανείς δεν το παίζει άνετος. Μασούντ και δυο τρεις παίχτες να φέρει ο τσιγκουναράς και κλείσαμε. Όντως αυτό το κόμπλεξ της ομάδας κάθε φορά που πιάνει την κορυφή είναι εκνευριστικό.

αμα ητανε να φερει θα το ειχε δρομολογησει, ψωλοβροντανε μεχρι να ληξει η μεταγραφικη περιοδος και να πουνε δεν βρηκαμε τιποτα της προκοπης συνεχιζουμε ως εχει
 

skwtsezos4239

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
177
Like
20
Πόντοι
1
γαβριελα?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
σιγα υπερομαδα....μια γκελα κανατε μην κομπλαρετε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Σκέψου αν λες ειρωνικά υπερομάδα την φετινή ΑΕΚ, που αντικειμενικά παίζει την καλύτερη μπάλα στη σουπερ λιγκ, πόσο χωνί θεωρείς τη γαβριέλα, που της έχει βάλει γκολ μέχρι και η κάτω ραχούλα.

:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

skwtsezos4239

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
177
Like
20
Πόντοι
1
αμα ητανε να φερει θα το ειχε δρομολογησει, ψωλοβροντανε μεχρι να ληξει η μεταγραφικη περιοδος και να πουνε δεν βρηκαμε τιποτα της προκοπης συνεχιζουμε ως εχει

Για να δούμε, ίσως με τη γκέλα κινητοποιηθούν.. Θα δείξει
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Καποιοι βγαλανε γλωσσα βλεπω, αλλά εχουν ξεχασει οτι πρεπει να κερδισουν τα Γιαννινα πρωτα.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Κανείς δεν το παίζει άνετος. Μασούντ και δυο τρεις παίχτες να φέρει ο τσιγκουναράς και κλείσαμε. Όντως αυτό το κόμπλεξ της ομάδας κάθε φορά που πιάνει την κορυφή είναι εκνευριστικό.
Μισό λεπτό. Η ΑΕΚ (μέχρι να παίξει και ο ΟΣΦΠ, εκτός και αν το έχουν σιγουράκι και αυτοί το τρίποντο) είναι πρώτη στις 10-11 από τις 15 αγωνιστικές (μόνη ή με παρέα). Οπότε το κόμπλεξ που λέτε δε μπορώ να το καταλάβω. Επίσης, έχουμε υπογράψει πουθενά ότι την έχουμε κλειδώσει την κορυφή και δε το ξέρω. Ας το καταλάβουμε ΟΛΟΙ. ΦΕΤΟΣ γίνεται πρωτάθλημα. Και ΟΠΩΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ υπάρχουν και οι γκέλες. Είναι μέσα στο παιχνίδι.

Υ.Γ Υποθέτω ότι ακόμα κάποιοι θα επιμένουν ότι η διατησία μας πάει τρένο και θα φέρουν ως παράδειγμα τη Λαμία. Σήμερα ΣΙΓΟΥΡΑ μια φορά (παίζει και δεύτερη) ο διαιτητής το έπνιξε το πέναλντι.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Για να δούμε, ίσως με τη γκέλα κινητοποιηθούν.. Θα δείξει
Η γκελα ηρθε την καταλληλη στιγμη. Αλλιως ο Μελισσανιδης θα πηγαινε μεχρι την 20η αγωνιστικη στο Καραισκακη με τα παραμυθια. Τωρα κοπηκε η πλακα.
 

skwtsezos4239

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
177
Like
20
Πόντοι
1
Σημερα κάναμε φαβορι για τον τιτλο τον ΠΑΟΚ που τους περιμενει ολους εντος εδρας.

Έλα ρε συ Άλεξ, σιγά που είναι φαβορί ο Πάοκ. Δεν τραβάνε κι αυτοί, ούτε το ότι έχουν όλα τα ντέρμπι εντός λέει κάτι. Πιο πιθανόν να το πάρει η γαυριέλα, αν και τα πάντα θα φανούν με το ποιός θα ενισχυθεί ουσιαστικά το γενάρη
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Μισό λεπτό. Η ΑΕΚ (μέχρι να παίξει και ο ΟΣΦΠ, εκτός και αν το έχουν σιγουράκι και αυτοί το τρίποντο) είναι πρώτη στις 10-11 από τις 15 αγωνιστικές (μόνη ή με παρέα). Οπότε το κόμπλεξ που λέτε δε μπορώ να το καταλάβω. Επίσης, έχουμε υπογράψει πουθενά ότι την έχουμε κλειδώσει την κορυφή και δε το ξέρω. Ας το καταλάβουμε ΟΛΟΙ. ΦΕΤΟΣ γίνεται πρωτάθλημα. Και ΟΠΩΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ υπάρχουν και οι γκέλες. Είναι μέσα στο παιχνίδι.

Υ.Γ Υποθέτω ότι ακόμα κάποιοι θα επιμένουν ότι η διατησία μας πάει τρένο και θα φέρουν ως παράδειγμα τη Λαμία. Σήμερα ΣΙΓΟΥΡΑ μια φορά (παίζει και δεύτερη) ο διαιτητής το έπνιξε το πέναλντι.
:hi: :hi:
Σε όλα μεσα....
 

skwtsezos4239

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
177
Like
20
Πόντοι
1
Η γκελα ηρθε την καταλληλη στιγμη. Αλλιως ο Μελισσανιδης θα πηγαινε μεχρι την 20η αγωνιστικη στο Καραισκακη με τα παραμυθια. Τωρα κοπηκε η πλακα.

Αααακριβώς..


Μισό λεπτό. Η ΑΕΚ (μέχρι να παίξει και ο ΟΣΦΠ, εκτός και αν το έχουν σιγουράκι και αυτοί το τρίποντο) είναι πρώτη στις 10-11 από τις 15 αγωνιστικές (μόνη ή με παρέα). Οπότε το κόμπλεξ που λέτε δε μπορώ να το καταλάβω. Επίσης, έχουμε υπογράψει πουθενά ότι την έχουμε κλειδώσει την κορυφή και δε το ξέρω. Ας το καταλάβουμε ΟΛΟΙ. ΦΕΤΟΣ γίνεται πρωτάθλημα. Και ΟΠΩΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ υπάρχουν και οι γκέλες. Είναι μέσα στο παιχνίδι.

Υ.Γ Υποθέτω ότι ακόμα κάποιοι θα επιμένουν ότι η διατησία μας πάει τρένο και θα φέρουν ως παράδειγμα τη Λαμία. Σήμερα ΣΙΓΟΥΡΑ μια φορά (παίζει και δεύτερη) ο διαιτητής το έπνιξε το πέναλντι.

Δεν ξέρω ρε συ gregory35, ίσως είμαι και προκατειλημμένος από προηγούμενες χρονιές. Απλά νιώθω ότι δεν έχουμε αυτό το λεγόμενο "μέταλλο" πρωταθλητή που έχει ο γαύρος. Μακάρι να κάνω λάθος. Και χωρίς παρεξήγηση, κάποια στιγμή να σταματήσουμε να κοιτάμε τις γκέλες των άλλων και να κοιτάμε πώς θα παίρνουμε τα τρίποντα. Αν κερδίζαμε σήμερα, σε γιάννενα, και σε τρίπολη, δεν θα μας ένοιαζε τί θα κάνει ο σκατόγαυρος. Είναι μακρύς ακόμα ο δρόμος και γραφικοί όσοι μιλάνε για εύνοια από διαιτησία παρόλα αυτά.
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Η γκελα ηρθε την καταλληλη στιγμη. Αλλιως ο Μελισσανιδης θα πηγαινε μεχρι την 20η αγωνιστικη στο Καραισκακη με τα παραμυθια. Τωρα κοπηκε η πλακα.

ναι εδω δεν ντραπηκε περσυ να εχει τον Γουιλι τον μαυρο θερμαστη απο το Τζιμπουτι προπονητη για τοσους μηνες και πηγαινε η φαπα συννεφο θα ιδρωσει το αυτι του με ενα Χ με τον Παρασχο
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Αααακριβώς..


Δεν ξέρω ρε συ gregory35, ίσως είμαι και προκατειλημμένος από προηγούμενες χρονιές. Απλά νιώθω ότι δεν έχουμε αυτό το λεγόμενο "μέταλλο" πρωταθλητή που έχει ο γαύρος. Μακάρι να κάνω λάθος. Και χωρίς παρεξήγηση, κάποια στιγμή να σταματήσουμε να κοιτάμε τις γκέλες των άλλων και να κοιτάμε πώς θα παίρνουμε τα τρίποντα. Αν κερδίζαμε σήμερα, σε γιάννενα, και σε τρίπολη, δεν θα μας ένοιαζε τί θα κάνει ο σκατόγαυρος. Είναι μακρύς ακόμα ο δρόμος και γραφικοί όσοι μιλάνε για εύνοια από διαιτησία παρόλα αυτά.
Είμαστε στου δρόμου τα μισά. Και ξαναλέω οι γκέλες σε ένα ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ πρωτάθλημα είναι στο πρόγραμμα. Δεν είπα ότι δε τρέχει τίποτα αν γίνονται σερί. Άλλο το ένα άλλο το άλλο. Σήμερα με άδειο τέρμα ο Λόπεζ την έστειλε στο γάμο του Καραγκιόζη (δεν είναι και η δουλειά του να σκοράρει). Η ομάδα θέλει αριστερό εξτρέμ, χαφ και αριστερό μπακ (γιατί έτσι και κλατάρει και ο Λόπεζ τρέχα μετά). Αλλά είχες καμιά 10αριά εντός στόχου. Αν δε θέλει η πουτάνα να μπει δε θα μπει.
Πάντως εγώ προσωπικά το γουστάρω αυτό το πρωτάθλημα. Γουστάρω ρε παιδί μου να είμαστε τη 15η αγωνιστική και ο Ατρόμητος να είναι μέσα στο παιχνίδι της διεκδίκησης (και υπόψη έχει ΑΕΚ και ΟΣΦΠ και ΠΑΟΚ στην έδρα του)
 

skwtsezos4239

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
177
Like
20
Πόντοι
1
ναι εδω δεν ντραπηκε περσυ να εχει τον Γουιλι τον μαυρο θερμαστη απο το Τζιμπουτι προπονητη για τοσους μηνες και πηγαινε η φαπα συννεφο θα ιδρωσει το αυτι του με ενα Χ με τον Παρασχο

Φέτος υπάρχουν απαιτήσεις. Αποπνέει μια υγεία ο σύλλογος κι είναι ευκαιρία να ανέβεις ένα σκαλοπάτι παραπάνω. Πέρσι κανείς δεν νοιαζόταν αν θα τελείωνες 2ος ή 5ος
 

skwtsezos4239

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
177
Like
20
Πόντοι
1
Είμαστε στου δρόμου τα μισά. Και ξαναλέω οι γκέλες σε ένα ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ πρωτάθλημα είναι στο πρόγραμμα. Δεν είπα ότι δε τρέχει τίποτα αν γίνονται σερί. Άλλο το ένα άλλο το άλλο. Σήμερα με άδειο τέρμα ο Λόπεζ την έστειλε στο γάμο του Καραγκιόζη (δεν είναι και η δουλειά του να σκοράρει). Η ομάδα θέλει αριστερό εξτρέμ, χαφ και αριστερό μπακ (γιατί έτσι και κλατάρει και ο Λόπεζ τρέχα μετά). Αλλά είχες καμιά 10αριά εντός στόχου. Αν δε θέλει η πουτάνα να μπει δε θα μπει.
Πάντως εγώ προσωπικά το γουστάρω αυτό το πρωτάθλημα. Γουστάρω ρε παιδί μου να είμαστε τη 15η αγωνιστική και ο Ατρόμητος να είναι μέσα στο παιχνίδι της διεκδίκησης (και υπόψη έχει ΑΕΚ και ΟΣΦΠ και ΠΑΟΚ στην έδρα του)

Είναι άτυχη η ομάδα ρε γαμώτο. Τραυματισμοί, χαμένες ευκαιρίες με ατρόμητο, ξάνθη, κλπ. Τουλάχιστον παίζουμε την καλύτερη μπάλα στο πρωτάθλημα.
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Είμαστε στου δρόμου τα μισά. Και ξαναλέω οι γκέλες σε ένα ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ πρωτάθλημα είναι στο πρόγραμμα. Δεν είπα ότι δε τρέχει τίποτα αν γίνονται σερί. Άλλο το ένα άλλο το άλλο. Σήμερα με άδειο τέρμα ο Λόπεζ την έστειλε στο γάμο του Καραγκιόζη (δεν είναι και η δουλειά του να σκοράρει). Η ομάδα θέλει αριστερό εξτρέμ, χαφ και αριστερό μπακ (γιατί έτσι και κλατάρει και ο Λόπεζ τρέχα μετά). Αλλά είχες καμιά 10αριά εντός στόχου. Αν δε θέλει η πουτάνα να μπει δε θα μπει.
Πάντως εγώ προσωπικά το γουστάρω αυτό το πρωτάθλημα. Γουστάρω ρε παιδί μου να είμαστε τη 15η αγωνιστική και ο Ατρόμητος να είναι μέσα στο παιχνίδι της διεκδίκησης (και υπόψη έχει ΑΕΚ και ΟΣΦΠ και ΠΑΟΚ στην έδρα του)

ολα τα "μικρα θαυματα" του ελληνικου ποδοσφαιρου στην πλατη της ΑΕΚ εχουνε γινει,να μου λειπει το πρωταθλημα τυπου πρεμιερ λιγκ αμα μενω ακουπος
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.602
Like
27.840
Πόντοι
5.506
θα μεινεις παλι....
αναλογικα καλυτερη ομαδα ειναι ο ατρομητος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom