Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.568
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Φάε τώρα την πουτσα ΚΑΙ από τον Ατρόμητο και πανηγύρισε.Μια χρόνια δεν έχετε την επο και την παράγκα και είστε υπό διάλυση.Στο πα και στο ξαναλέω φανέλα 1 γραμμαρίου έχετε.
όσο το μυαλό σου δλδ?  :think:
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.435
Like
2.531
Πόντοι
456
να δω τι μαλακία θα σκαρφιστεί να πει ο μανόλο για ανέστη, μάνταλο εξτρέμ και λάζαρο αλλαγή,
από το δόξα το θεό στο βοήθα παναγιά είναι ο μαλάκας.
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.668
Like
2.393
Πόντοι
606
:hi: to |ελληνικο πρωταθλημα λειτουργει με τον εφησυχασμο του δημοσιου :) που ομως ειναι ιδιωτικος τομεας  :) :hi: 
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Φάε τώρα την πουτσα ΚΑΙ από τον Ατρόμητο και πανηγύρισε.Μια χρόνια δεν έχετε την επο και την παράγκα και είστε υπό διάλυση.Στο πα και στο ξαναλέω φανέλα 1 γραμμαρίου έχετε.


Ενώ τώρα που έχετε επο, παράγκα και βαρυά φανέλα μαστεράκο εσείς, τρένο πάτε.  :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.435
Like
2.531
Πόντοι
456
αν ήμουν μανόλο, θα είχα παραιτηθεί σήμερα, λιβάγια, ανέστη και λάζαρο έξω τι στιγμή που ακολουθούν 2 βδομάδες κενό,
εκτός αν παίζει κανά στοίχημα.


ροτεισιον σε τερματοφύλακα; [size=40pt]ροτεισιον σε τερματοφύλακα;[/size]    [size=60pt]έλεος!![/size]
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
169
Πόντοι
16
Και καπως ετσι η χανουμα εχΣε τη μοναδικη ευκαιρια της να παρει πρωταθλημα μετα απο 50 χρονια μ ενα γαυρο πεθαμενο ενα βαζελο μεταξυ β-γ εθνικης, ενα μπαοκ μικρουλη και πολλες παραδοσιακες δυναμεις (αρης,ηρακλης,οφη κλπ) εξαφανισμενες χρονια...
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.730
Like
3.114
Πόντοι
506
marios911r
23:16 | 01-10-2017
εννοειται ότι πάμε για πρωταθλημα.ποιος θα το πάρει εσύ? το έχεις ξαναπάρει για να το πάρεις φέτος? εμένα λείπουν 10 παίκτες δεν παίζουν οι βασικοί να μην μπορούν να αλλάξουν πάσα με την Λάρισα. .που της έριξα 4 παρεμπιπτοβτς και ει αι η χειρότερη ομάδα στην λιγκα

Giorgos PAOK G4_
23:41 | 01-10-2017
Εγω εχω 33 χρονια εσυ εχεις 24..Ποια η διαφορα??

Για την ωρα εχεις 5 ματς συνεχομενα φωτια..

ΞΑΝΘΗ-ΑΕΚ
ΑΕΚ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΕΚ
ΑΕΚ-ΠΑΟΚ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΑΕΚ

Αν δεν παρεις νικη σε ουτε 1 ματς απο αυτα μην ξαφνιαστεις...

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Και καπως ετσι η χανουμα εχΣε τη μοναδικη ευκαιρια της να παρει πρωταθλημα μετα απο 50 χρονια μ ενα γαυρο πεθαμενο ενα βαζελο μεταξυ β-γ εθνικης, ενα μπαοκ μικρουλη και πολλες παραδοσιακες δυναμεις (αρης,ηρακλης,οφη κλπ) εξαφανισμενες χρονια...
Κατσε ρε τύπε, δηλαδη η ΑΕΚ πηρε το πρωταθλημα την πεμπτη αγωνιστική και το εχασε την έκτη? Εχει πολυ δρομο ακομη και η ΑΕΚ εχει πολυ δυσκολο προγραμμα τις επομενες πεντε αγωνιστικες, οπως σωστα ειπε ο φιλος. Το βεβαιο ειναι οτι επιτελους εχουμε πρωταθλημα.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ενώ τώρα που έχετε επο, παράγκα και βαρυά φανέλα μαστεράκο εσείς, τρένο πάτε.  :2funny: :2funny:
ΕΠΟ και παράγκα δεν έχουμε ,αν είχαμε θα είμαστε 10 βαθμούς μπροστά.Αυτα είναι τα υγιή πρωταθληματα ,να χάνουν ΟΛΟΙ και όχι να σπρώχνουν μια ομάδα.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
ΕΠΟ και παράγκα δεν έχουμε ,αν είχαμε θα είμαστε 10 βαθμούς μπροστά.Αυτα είναι τα υγιή πρωταθληματα ,να χάνουν ΟΛΟΙ και όχι να σπρώχνουν μια ομάδα.
arhidia καλαβρεζικα και το μουνι της Χάιδως.
Δεν μπορειτε να διαχειριστητε την πρωτια μαδημενα κοτοπουλα. Μολις προσωρινα φτασατε στην κορυφη σας επιασε ζαλη, οπως και την αλλη μαδημενη κοτοκεφαλη.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Σηκω φυγε μωρη χυμενη καποτα που μου εμαθες και τι κοζαρει ο Μελισσανιδης ο Γιαννακοπουλος ο πρακτορας και οι αλλοι.

Τελειωμενο πρεζακι της πλακας.

Σαλτα γαμησου και εσυ και οι ομοιοι σου.

Εχουν να ερθουν πετρινα χρονια για το δημοσιο κοτετσι σου. Τον καρκινο της ελλαδας, την ντροπη του πειραια.

Υπομονη να εχεις και η ροδελα σου θα γυαλιστει και θα κανει αυτο που ξερει καλα οταν δεν ειναι προστατευμενη απο κομματα εταιριες και προδοτες.

Τον πουλο κωλαρχιδο.
απυθμενη η χαζομαρα σας..
ατελειωτα τα ψυχολογικα σας..
αμετρητη η παρανοια σας..

ΣΠΑΡΤΑΡΑΕΙ ΟΡΘΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ ΓΚΡΟΒΕΡ ΤΗΣ ΑNAL RECEIVER..
ΕΙΜΑΙ ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ..
ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΕΧΩ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ???
ΠΟΣΟ ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΕΦΤΙΑΞΑ ΠΑΛΙ???
ΑΝΙΚΑΝΑ ΚΑΣΤΡΑΤΟ ΓΙΟΥΣΟΥΦΑΚΙΑ ΜΕ ΠΕΤΙΓΚΡΙ ΠΛΕΟΝ..
ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΠΡΑΞΗΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΒΑΡΑΝΕ ΠΑΠΑΡΙΩΝΙΚΑ ΛΑΛΗΜΑΤΑ..
ΤΙ ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΠΕΡΑΝΤΗΣ ΚΑΥΛΑΣ ΘΑ ΖΗΣΟΥΜΕ Κ ΦΕΤΟΣ??

ΕΤΣΙ ΣΑΣ ΘΕΛΩ ΨΩΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ..
ΑΣΕΒΑΣΤΕΣ..ΥΠΕΡΦΙΑΛΕΣ..ΓΛΩΣΣΟΥΔΕΣ..
ΤΙΛΤΑΡΙΣΤΑ ΚΑΒΑΛΗΜΕΝΕΣ ΧΑΖΟΠΟΥΤΑΝΑΡΕΣ..
ΠΟΙΟ ΠΡΟΣΤΥΧΕΣ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ..
ΜΗ,ΜΗ,ΜΗ ΑΦΕΝΤΗ ΜΟΥ(ΜΕ ΥΦΟΣ-ΕΚΦΟΡΑ ΛΟΓΟΥ)====>ΣΚΙΣΕΜΕ Ν ΑΛΛΑΞΩ ΤΣΑΝΤΟΡ ΓΑΜΙΑ-ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΑ ΜΟΥ..

ΚΑΝΤΕ ΡΕ ΚΩΛΟΤΡΥΠΙΔΙΑ ΕΝΑ ΕΡΑΝΟ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ..
ΒΡΕΣΤΕ Κ ΑΛΛΟΥΣ ΣΙΓΟΥΡΑΤΖΕΣ ΗΛΙΘΙΟΥΣ ΣΑΝ ΕΣΑΣ..
ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΤΕ ΟΠΟΙΟ ΠΟΣΟ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΝΑ ΣΤΗΣΕΤΕ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ..
Ο ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΗΝ ΜΟΓΓΟΛΙΑ..

ΚΑΛΥΠΤΩ ΟΠΟΙΟ ΠΟΣΟ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΡΙΣΩ,ΜΕ ΕΓΓΥΗΤΗ ΤΟΝ ΑΝΤΙΣΘΕΝΗ..
ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΘΑ ΠΑΡΑΔΩΣΕΙ Η ΚΑΘΕ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟ ΜΠΑΓΙΟΚΟ..

ΕΛΑΤΕ ΡΕ ΧΙΛΙΟΤΡΥΠΗΜΕΝΑ ΧΥΣΟΔΟΧΕΙΑ..
ΤΟΣΗ ΣΙΓΟΥΡΙΑ..ΤΕΤΟΙΑ ΑΝΕΣΗ..
ΠΑΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΕΙ..
ΒΛΑΚΕΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΡΕΤΕ..
ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΑ ΚΕΡΔΗ,ΜΗΔΕΝΙΚΟ ΡΙΣΚΟ..
ΕΓΓΥΗΜΕΝΟΣ ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΜΟΣ ΤΟΥ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ..





 

Συνημμένα

  • anekshghta.jpg
    anekshghta.jpg
    120,4 KB · Εμφανίσεις: 17

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
απυθμενη η χαζομαρα σας..
ατελειωτα τα ψυχολογικα σας..
αμετρητη η παρανοια σας..

ΣΠΑΡΤΑΡΑΕΙ ΟΡΘΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ ΓΚΡΟΒΕΡ ΤΗΣ ΑNAL RECEIVER..
ΕΙΜΑΙ ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ..
ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΕΧΩ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ???
ΠΟΣΟ ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΕΦΤΙΑΞΑ ΠΑΛΙ???
ΑΝΙΚΑΝΑ ΚΑΣΤΡΑΤΟ ΓΙΟΥΣΟΥΦΑΚΙΑ ΜΕ ΠΕΤΙΓΚΡΙ ΠΛΕΟΝ..
ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΠΡΑΞΗΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΒΑΡΑΝΕ ΠΑΠΑΡΙΩΝΙΚΑ ΛΑΛΗΜΑΤΑ..
ΤΙ ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΠΕΡΑΝΤΗΣ ΚΑΥΛΑΣ ΘΑ ΖΗΣΟΥΜΕ Κ ΦΕΤΟΣ??

ΕΤΣΙ ΣΑΣ ΘΕΛΩ ΨΩΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ..
ΑΣΕΒΑΣΤΕΣ..ΥΠΕΡΦΙΑΛΕΣ..ΓΛΩΣΣΟΥΔΕΣ..
ΤΙΛΤΑΡΙΣΤΑ ΚΑΒΑΛΗΜΕΝΕΣ ΧΑΖΟΠΟΥΤΑΝΑΡΕΣ..
ΠΟΙΟ ΠΡΟΣΤΥΧΕΣ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ..
ΜΗ,ΜΗ,ΜΗ ΑΦΕΝΤΗ ΜΟΥ(ΜΕ ΥΦΟΣ-ΕΚΦΟΡΑ ΛΟΓΟΥ)====>ΣΚΙΣΕΜΕ Ν ΑΛΛΑΞΩ ΤΣΑΝΤΟΡ ΓΑΜΙΑ-ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΑ ΜΟΥ..

ΚΑΝΤΕ ΡΕ ΚΩΛΟΤΡΥΠΙΔΙΑ ΕΝΑ ΕΡΑΝΟ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ..
ΒΡΕΣΤΕ Κ ΑΛΛΟΥΣ ΣΙΓΟΥΡΑΤΖΕΣ ΗΛΙΘΙΟΥΣ ΣΑΝ ΕΣΑΣ..
ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΤΕ ΟΠΟΙΟ ΠΟΣΟ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΝΑ ΣΤΗΣΕΤΕ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ..
Ο ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΗΝ ΜΟΓΓΟΛΙΑ..

ΚΑΛΥΠΤΩ ΟΠΟΙΟ ΠΟΣΟ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΡΙΣΩ,ΜΕ ΕΓΓΥΗΤΗ ΤΟΝ ΑΝΤΙΣΘΕΝΗ..
ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΘΑ ΠΑΡΑΔΩΣΕΙ Η ΚΑΘΕ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟ ΜΠΑΓΙΟΚΟ..

ΕΛΑΤΕ ΡΕ ΧΙΛΙΟΤΡΥΠΗΜΕΝΑ ΧΥΣΟΔΟΧΕΙΑ..
ΤΟΣΗ ΣΙΓΟΥΡΙΑ..ΤΕΤΟΙΑ ΑΝΕΣΗ..
ΠΑΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΕΙ..
ΒΛΑΚΕΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΡΕΤΕ..
ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΑ ΚΕΡΔΗ,ΜΗΔΕΝΙΚΟ ΡΙΣΚΟ..
ΕΓΓΥΗΜΕΝΟΣ ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΜΟΣ ΤΟΥ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ..
Επιστημονα εσυ εχεις γραψει το μανιφεστο της gay7 για αγραμματους?
Τα λεφτα ειναι απο τα μπραβιλικια της gay7 σε δαπ κ πασπ?
Αντε στη τρουμπα σου, γιατι μας τα κανες τσουρεκια
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Ο χοντρος των 200 εκ. Κερδη μου πηρε 7 συνεχομενα πρωταθλημα, ισοφαρισε το ρεκορ του κοκκαλη και φετος παει να το σπασει...
Εσυ με 0 εσοδα εχεις τα ιδια χρονια, μια γ εθνικη και κατι 2-3 θεσεις...α ξεχασα, εχεις και μια νικη εις βαρος μου εντος εδρας με 3-2 στην τεταρτη αγωνιστικη... :2funny:

Φάε τώρα την πουτσα ΚΑΙ από τον Ατρόμητο και πανηγύρισε.Μια χρόνια δεν έχετε την επο και την παράγκα και είστε υπό διάλυση.Στο πα και στο ξαναλέω φανέλα 1 γραμμαρίου έχετε.

α ναι με συγχωρεις, εχεις δικιο...να προσθεσω και την ηττα από τον ατρομητο μες στο καραισκακη μετα την ηττα από την αεκ...ανταλλασσω τα 19 πρωταθλήματα σε 21 χρονια με το να μπορουσα να κερδισω εσας και τον ατρομητο τις δυο τελευταίες αγωνιστικες... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

υγ: για να σε προλάβω τυπε, στον δευτερο γυρο θα κανουμε γκελα και μες στα γιαννενακ κα ισως και μες στον πλατανια...στο λεω από τωρα για να μην γραφεις τσαμπα για την καταντια του ολυμπιακου που δεν μπορει να νικησει μες στα γιαννενα και τον πλατανια... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

υγ2: ας μην μιλησουμε για ποσο ζυγιζει η φανελα με μια ομαδα που της διοργανώσανε κυπελλο γ εθνικης για πρωτη φορα στην ελληνικη προδοσφαιρικη ιστορια μπας και το παρει, και καταφερε και αποκλειστηκε... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

υγ2: τα κρυα ντουζ να τα συνεχισεις, δεν είναι τιποτα....  :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ποια κερδη ρε???
απο που???
αυτοι ζουν σε αλλη εποχη..
στα κωρια δεν υφισταται το Financial Fair Play..
οτι φανε,οτι πιουνε,οτι αρπαξει ο κωλος τους..
κλεφτοκοταδες πλιατσικολογοι..
natural born sub slut γιουσουφακια..
κατωτατης κατηγοριας πεογλυφτρες ολκης..
δημοσιας χρησης χυσοδοχεια του πεταματου..
χαβουζοπουτανες της πλεμπας των μογγολοταταρων..
ρωτα τους αλληθινους ελληνες προσφυγες του απολλωνα,του νιονιου,του ΘΡΥΛΟΥ,πολλων αλλων ομαδων της περιφερειας να σου πουν..
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΓΙΑ ΜΕΡΑΚΛΗΔΕΣ,ΗΤΑΝ Ο ΑΡΧΙΚΟΣ ΤΙΤΛΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ-ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΤΗΡΙΟΥ..
τα χαρτια προσφυγιας ειναι τσουρνεμενα απο την τοτε κρατικη μηχανη..
ο καθε εξαγνισμενος μεσω επαναστασης λησταρχος-συμμοριτης φροντιζε για την επανεκλογη του πλειοδοτη..
οπως κ σημερα δηλαδη..
οπως παντα..
αυτοι ηταν,αυτοι ειναι,αυτοι θα παραμεινουν οσο εξυπηρετουν..
οταν λιγοστευουν επικινδυνα ζουμε ενα ντεζαβου..
επι παπανδρεου με τους ρωσοποντιους(μουσαντενιους ελληνες){{ορκωτα ψηφαλακια απο τις κορφες των κατσαβραχων της γεωργιας-απχαζιας-μογγολοτουρκοφονων του καυκαυσου}}που φυτεψαν στο γκετο-χωματερη μενιδιου,ανω λιοσιων οτι αχαρτογραφητου δεν ειχε καταπατησει η καθε ρικομεξ,τολμησαν να ξετσουμισουν..
πουτανες γεννηθηκαν,πουτανες θα πεθανουν..
τα κλειδια πηγαν μονα τους στους νεους μογγολους..
ποιος να πει τι???
που δεν εχουν κλαψει???
ποιο κωριο δεν εχει εκτονωσει-ανακουφιστει στα ροζαλι χειλακια τους???
ενταξει ομως..
ζορικοι καριοληδες..
με καναπεδες-καρεκλες-ψυγεια-σωστικα-μπαρ-εστιατορια-τουαλετες πλοιων,πλακωνονται με ανεσηετσι???
αρκει να πιανουν ραφηνα..
πειραια???
τι ωρα???
Μη γαμάς πολύ θα πάθεις τίποτα. Νταξ σε καταλαβαίνω κιόλας. Από τους 18 βαθμούς έχεις μαζέψει 8 και είσαι σε αχαρτογράφητα νερά. Σε γάμησε ο αετός και τώρα και το περιστέρι. Έχεις γίνει η πουτάνα των πουλιών....
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
εγω ειπα...νοεβρη...θα δουμε..
φετος βλεπω οτι δεν θα το παρει ουτε αεκ ισως ουτε εμεις ολυμπιακος..
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
marios911r
23:16 | 01-10-2017
εννοειται ότι πάμε για πρωταθλημα.ποιος θα το πάρει εσύ? το έχεις ξαναπάρει για να το πάρεις φέτος? εμένα λείπουν 10 παίκτες δεν παίζουν οι βασικοί να μην μπορούν να αλλάξουν πάσα με την Λάρισα. .που της έριξα 4 παρεμπιπτοβτς και ει αι η χειρότερη ομάδα στην λιγκα

Giorgos PAOK G4_
23:41 | 01-10-2017
Εγω εχω 33 χρονια εσυ εχεις 24..Ποια η διαφορα??

Για την ωρα εχεις 5 ματς συνεχομενα φωτια..

ΞΑΝΘΗ-ΑΕΚ
ΑΕΚ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΕΚ
ΑΕΚ-ΠΑΟΚ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΑΕΚ

Αν δεν παρεις νικη σε ουτε 1 ματς απο αυτα μην ξαφνιαστεις...

Εσύ έχεις εύκολα δηλαδή;
Πανιώνιος - ΟΣΦΠ
ΟΣΦΠ-ΠΑΟΚ
ΠΑΟ-ΟΣΦΠ
ΟΣΦΠ-Πλατανιάς
ΟΣΦΠ-Λεβαδιακός

Μέσα σ αυτά βάλε και το κυνήγι που έχεις για να πάρεις ότι μπορείς να πάρεις από την Ευρώπη. Και μη ξεχνάς ότι έχεις σοβαρό πρόβλημα φυσικής κατάστασης μετά το 60. Έχεις φάει 6 γκολ από το 6 και μετά. 3 με ΑΕΚ, 2 με Λίβερπουλ και το ένα από τον Ατρόμητο. Και εμείς έχουμε θέμα τώρα τελευταία με το γεγονός ότι στα πρώτα λεπτά του Β ημιχρόνου τρώμε γκολ. Αλλά από την άλλη από εμάς λείπουν 3 κεντρικοί αμυντικοί (που σιγά σιγά γυρνάνε) και ο βασικός μας κόφτης (και έχουμε την εμμονή του Χιμένεθ με τον Αϊνταρεβιτς). Ποιο εύκολα μπορεί να σφίξει η αμυντική λειτουργία μιας ομάδας από το να αποκτήσουν οι παίκτες φυσική κατάσταση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom