Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Δεν θα είναι τόσο εύκολο το ματσάκι!Εγώ νομίζω ότι το Χ έχει την πρώτη τύχη...φυσικά μακάρι να κάτσει ο άσσος!!! :rockon:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Μένουμε πολύ πίσω στη βαθμολογία με δεύτερο συνεχόμενο Χ......
 

Επισκέπτης
αδέλφια ποιοι θα είστε σήμερα μέσα? εγώ λόγο μιας μικροεπέμβασης θα το δω το ματσάκι από το σπίτι ελπίζω να πάμε καλά παρ ότι θα έχουμε την απουσία των Ρίμπο και Λύμπε πιστεύω ότι η ομάδα σήμερα θα είναι ποιο γρήγορη και θα πάει καλά.
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
αδέλφια ποιοι θα είστε σήμερα μέσα? εγώ λόγο μιας μικροεπέμβασης θα το δω το ματσάκι από το σπίτι ελπίζω να πάμε καλά παρ ότι θα έχουμε την απουσία των Ρίμπο και Λύμπε πιστεύω ότι η ομάδα σήμερα θα είναι ποιο γρήγορη και θα πάει καλά.
Άστα αρίωνα, τελειώνω από μια δουλειά στις 21:30, και μετά σφαίρα να το δω. Περαστικά....
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Και εγώ μέσα θα είμαι,ελπίζω να μη φάμε τσάμπα το κρύο. :rockon:
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
και το γαμημένο το ΟΑΚΑ τραβάει πολύ κρύο σκέψου σε μερικά χρόνια στα άνω λιόσα εκεί θα πηγαίνουμε με στολή εκστρατείας.
Θα έρχομαι με μια κανάτα τσίπουρο, παραγωγής μου, για να ζεσταθούν όλα τα αδέρφια.....
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Αρίων γάματα :headbang:Πάντως απ'οτι ξέρω ο κοντός ακόμα και τώρα τη ψάχνει για γήπεδο κάπου αλλού αλλά δυστηχώς είναι πάρα πολύ δύσκολο
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
αντε γερα σημερα μωρη αρρωστεια με φωνη κ τραγουδι..... :rockon:αεκαρα σε χιονια κ βροχες
 

Επισκέπτης
Αρίων γάματα :headbang:Πάντως απ'οτι ξέρω ο κοντός ακόμα και τώρα τη ψάχνει για γήπεδο κάπου αλλού αλλά δυστηχώς είναι πάρα πολύ δύσκολο
αυτός ο κόπανος ο Γρανίτσας με τον Λιάννη την κάνανε την δουλειά και ξεσπιτωθήκαμε και έκανε την αρπαχτή ο Κόκκαλης και του κάνανε δώρο το Καραΐσκάκη στημένη 1000% η ιστορία.
 

Επισκέπτης
αυτός ο κόπανος ο Γρανίτσας με τον Λιάννη την κάνανε την δουλειά και ξεσπιτωθήκαμε και έκανε την αρπαχτή ο Κόκκαλης και του κάνανε δώρο το Καραΐσκάκη στημένη 1000% η ιστορία.
μου φαίνεται θα στήσουμε κανένα καζάνι στην εξέδρα και θα το πίνουμε και ζεστό ζεστό. 
 

Επισκέπτης
αυτός ο κόπανος ο Γρανίτσας με τον Λιάννη την κάνανε την δουλειά και ξεσπιτωθήκαμε και έκανε την αρπαχτή ο Κόκκαλης και του κάνανε δώρο το Καραΐσκάκη στημένη 1000% η ιστορία.
και μετα ο κακος ο λυκος αρπαξε την κιτρινοσκουφιτσα..παλι τις θεωριες συνομωσιας ξεθαψες???ποτε θα ξυπνησετε επιτελους???μια ζωη στην κλαψα..νισαφι ρε φιλε..και βεβαια περαστικα για να μην ξεχνιομαστε..
 

Επισκέπτης
και μετα ο κακος ο λυκος αρπαξε την κιτρινοσκουφιτσα..παλι τις θεωριες συνομωσιας ξεθαψες???ποτε θα ξυπνησετε επιτελους???μια ζωη στην κλαψα..νισαφι ρε φιλε..και βεβαια περαστικα για να μην ξεχνιομαστε..
άντε έμπα στον τάφο σου εσύ.
 

Επισκέπτης
άντε έμπα στον τάφο σου εσύ.
ειδες ποσο  :jerking: εισαι τελικα???εγω σου ευχομαι περαστικα και εσυ μου απαντας με μαλακιες..αντε..συνεχισε την κλαψα τωρα βροχοπουλου & αμα σου τελειωσουν τα χαρτομαντηλα σκουπισου με τον αρχιδοσπαστη..
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Αδέρφια μου ενωσίτες καλό απόγευμα,τα λέμε αύριο με καλό αποτέλεσμα ελπίζω.Μην ασχολείστε με τους κομπλεξικούς γαύρους.Το έκανα εγω ο μαλάκας σήμερα και ακόμα το χτυπάω :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
ειδες ποσο  :jerking: εισαι τελικα???εγω σου ευχομαι περαστικα και εσυ μου απαντας με μαλακιες..αντε..συνεχισε την κλαψα τωρα βροχοπουλου & αμα σου τελειωσουν τα χαρτομαντηλα σκουπισου με τον αρχιδοσπαστη..
τελικά είσαι ότι χειρότερο υπάρχει εδώ μέσα να σε χαίρονται η μάνα και ο πατέρας σου για την πανεπιστημιακή διαγωγή που σου δώσανε. 
 

Επισκέπτης
κλαψ,λυγμ..συνεχισε να αυτοξεφτιλιζεσαι μαρθα βουρτση μου..
πολύ αξία σου δώσαμε εδώ μέσα έτσι είναι η τσάμπα μάγκες το παίζουν στο μουλωχτό όπως εσύ με την φοβερή διαγωγή σου και πάλι μπράβο στους δικούς σου που έβγαλαν έναν λεβέντη σαν εσένα.
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
πολύ αξία σου δώσαμε εδώ μέσα έτσι είναι η τσάμπα μάγκες το παίζουν στο μουλωχτό όπως εσύ με την φοβερή διαγωγή σου και πάλι μπράβο στους δικούς σου που έβγαλαν έναν λεβέντη σαν εσένα.
Αρίωνα μην ασχολείσαι με τα "ανακυκλωμένα μπάζα" του site.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom