Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Καλημέρα μάγκες!Είχε πλάκα χθες στο πειθαρχικό της "Σούπερ κλίκας"!Και να πεις ότι δεν είχαμε πρόσφατο παράδειγμα...η πρωταθλήτρια Ευρώπης Μιλαν και ο Ντίντα παραδέχθηκαν το λάθος του τερματοφύλακα να κάνει θέατρο,ζήτησαν συγγνώμη,ζήτησαν από μόνοι τους να τιμωρηθούν, ο Ντίντα τιμωρήθηκε με 2 αγωνιστικές,ούτε εφέσεις , ούτε καραγκιοζιλίκια και έχουμε εδώ τα βαζέλια και τον Ντόι (πως στα κομμάτια τον λένε!) να δίνουν δικαστικές μάχες και να κάνουν και ειρωνικά σχολιάκια!
Αλλά όταν το κράτος και η διοργανώτρια αρχή είναι της πλάκας και της  :jerking:βρίσκεις και τα κάνεις!
Εντάξει δεν έχεις τα αρχίδια ( όπως θα κάναν πιθανόν και οι υπόλοιπες Ελληνικές ομάδες)
να ζητήσεις από μόνος σου να τιμωρηθεί ο παίχτης σου...κάνε τουλάχιστον τουμπεκί!!!!
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Καλημέρα μάγκες!Είχε πλάκα χθες στο πειθαρχικό της "Σούπερ κλίκας"!Και να πεις ότι δεν είχαμε πρόσφατο παράδειγμα...η πρωταθλήτρια Ευρώπης Μιλαν και ο Ντίντα παραδέχθηκαν το λάθος του τερματοφύλακα να κάνει θέατρο,ζήτησαν συγγνώμη,ζήτησαν από μόνοι τους να τιμωρηθούν, ο Ντίντα τιμωρήθηκε με 2 αγωνιστικές,ούτε εφέσεις , ούτε καραγκιοζιλίκια και έχουμε εδώ τα βαζέλια και τον Ντόι (πως στα κομμάτια τον λένε!) να δίνουν δικαστικές μάχες και να κάνουν και ειρωνικά σχολιάκια!
Αλλά όταν το κράτος και η διοργανώτρια αρχή είναι της πλάκας και της  :jerking:βρίσκεις και τα κάνεις!
Εντάξει δεν έχεις τα αρχίδια ( όπως θα κάναν πιθανόν και οι υπόλοιπες Ελληνικές ομάδες)
να ζητήσεις από μόνος σου να τιμωρηθεί ο παίχτης σου...κάνε τουλάχιστον τουμπεκί!!!!
Βλέπεις τώρα τι γράφεις?
Το τουμπεκί, καλέ μου Α(δ)εκ(αρε)τζη φίλε, είναι που μας έχει γαμήσει τόσα χρόνια στο Ελλάντα. Οχι μόνο στο ποδοσφαίρο, γενικότερα.
Και κάνουν όλοι τα δικά τους. Και μετά "πλακωνόμαστε" εμείς, οι απέξω, ποιός είναι ο καλύτερος.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα κιτρινόμαυρα αδέλφια,ξαδέλφια και φίλοι μου.
Αντί να το βουλώσουν οι βάζελοι για τον καραγκιόζη τους,βρήκαν ακουσον-άκουσον να τα χώσουν στον Νικολαϊδη με παραδείγματα ιστορικά κ παραβολές.Λες κ η προσπάθεια του να πάρουμε το πρωτάθλημα,εξαρτάται από το αν θα τιμωρηθεί ο Εν Ντόι.Οπότε μιλάμε για ηλίθιους ανθρώπους.ΜΟΝΟ Η ΑΕΚ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ είχε τα κώτσια να τιμωρήσει τον παίκτη μας πριν 3 χρόνια που έπαιξε μπουνιές με τον Γκονζάλες,πράγμα που καμμιά άλλη ομάδα δεν το έχει κάνει.ΑΥΤΑ για όσους ξεχνάνε.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Βλέπεις τώρα τι γράφεις?
Το τουμπεκί, καλέ μου Α(δ)εκ(αρε)τζη φίλε, είναι που μας έχει γαμήσει τόσα χρόνια στο Ελλάντα. Οχι μόνο στο ποδοσφαίρο, γενικότερα.
Και κάνουν όλοι τα δικά τους. Και μετά "πλακωνόμαστε" εμείς, οι απέξω, ποιός είναι ο καλύτερος.
Ενώ π.χ. στη Μίλαν (και όχι μόνο) ήταν κορόιδα και βλάκες που ζητήσαν να τιμωρηθεί ο παίχτης τους!Γι ' αυτό θα μείνουμε κακομοίρηδες και το πρωτάθλημα μας θα είναι της πλάκας...
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Ενώ π.χ. στη Μίλαν (και όχι μόνο) ήταν κορόιδα και βλάκες που ζητήσαν να τιμωρηθεί ο παίχτης τους!Γι ' αυτό θα μείνουμε κακομοίρηδες και το πρωτάθλημα μας θα είναι της πλάκας...
Γι αυτό ας σπάμε και εμείς πλάκα μαζί τους. Ας είστε Α(δ)εκ(αροι)τζήδες, ας είμαστε "κρυφοβάζελοι"  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: , το αποτέλεσμα παραμένει το ίδιο. Μας δουλεύουν.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ναι ρε Gatto στις (α)τιμωρησίες κόλλησες;Εδώ  βάζουν μέσα κ μέσα για να κερδίζουν στις μη τιμωρίες των κλοουν τους κόλλησες;;

Και cretan ΝΑΙ είμαστε ΑΔΕΚΑΡΟΙ.Εσείς που έχετε τόσα λεφτά κ πήρατε άλλα τόσα με την πώληση του κωλοπαιδαρά σας,αναρωτηθείτε τι έγιναν αυτά τα λεφτά κ μην μου πεις ότι πήγαν στις αγορες των παλτών κ των γουνών βιζόν;;;;
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Και ναι ρε cretan σε κάποιες περιπτώσεις πρέπει να κάνεις και τουμπεκί...ειδικά αν δεν έχεις τα αρχίδια να παραδεχθείς το σφάλμα σου! Εδώ στο Ελλάντα μιλάμε εκεί που πρέπει να κάνουμε τουμπεκί και κάνουμε τουμπεκί εκεί που πρέπει να μιλάμε! :think:
Εσύ τώρα κάνεις τον συνήγορο του Πάο???Καλά σας λέει ο dark βαζέλια!!! :2funny:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Εδώ την πάτησες. Ποιά λεφτά? Απο την τσέπη μου μπήκαν? Ή μήπως θα μπούν?
Δήλαδή δεν ξέρουμε όλοι μας οτι το καλοκαίρι έγινε ένα ωραίο ξέπλυμα. Η εως τώρα πορεία του παλτού στην νέα του ομάδα έχει αποδείξει κάτι διαφορετικό που δεν πήρα χαμπάρι?

Σοβαρός άνθρωπος είσαι ρε Dark, αν και Α(δ)εκ(αρο)τζης, τι κάθεσαι και ασχολείσαι με την τσέπη του θείου, του καπετάνιου ή οποιουδήποτε άλλου. Άκρη δεν βγάζουν οι "αρχές", εγώ και εσυ θα το λύσουμε το πρόβλημα?
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Δεν με νοιάζουν τα ΄λέφτα του πράκτορα Κρόκους,αλλά επειδή ασχολείστε συνέχεια μα συνέχεια για τις αφραγκιές μας,καλό θα ήταν να ασχολειθήτε με τα πλούτη σας κ με τα ΄΄πλούτη΄΄ σας.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Εδώ την πάτησες. Ποιά λεφτά? Απο την τσέπη μου μπήκαν? Ή μήπως θα μπούν?
Δήλαδή δεν ξέρουμε όλοι μας οτι το καλοκαίρι έγινε ένα ωραίο ξέπλυμα. Η εως τώρα πορεία του παλτού στην νέα του ομάδα έχει αποδείξει κάτι διαφορετικό που δεν πήρα χαμπάρι?

Σοβαρός άνθρωπος είσαι ρε Dark, αν και Α(δ)εκ(αρο)τζης, τι κάθεσαι και ασχολείσαι με την τσέπη του θείου, του καπετάνιου ή οποιουδήποτε άλλου. Άκρη δεν βγάζουν οι "αρχές", εγώ και εσυ θα το λύσουμε το πρόβλημα?


Α μπα,τώρα έγινε ξέπλυμα;
Α μπα τώρα είναι παλτό;
Γιατί κάτι φιλαράκια σου τον θεώρησαν ισάξιο του Μαραντόνα κ ότι κανένα ξέπλυμα δεν έγινε αλλά αυτά τα λεφτά δόθηκαν που και παλι λίγα ήταν κ θα έπρεπε να δοθούν κοντά 200 εκ.ευρώ.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Α μπα,τώρα έγινε ξέπλυμα;
Α μπα τώρα είναι παλτό;
Γιατί κάτι φιλαράκια σου τον θεώρησαν ισάξιο του Μαραντόνα κ ότι κανένα ξέπλυμα δεν έγινε αλλά αυτά τα λεφτά δόθηκαν που και παλι λίγα ήταν κ θα έπρεπε να δοθούν κοντά 200 εκ.ευρώ.
Καλό είναι να κρίνουμε όταν έχουμε στοιχεία. Το καλοκαίρι πήγε με όλες τις καλές πρόθεσεις σε μια νέα ομάδα. Και ο θείος  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: κονόμησε 15.
Τόσους μήνες μετά δεν τον έχουμε δεί ακόμα σε τσου-λου και τα μόνα νέα που ακούσαμε γι αυτόν ήταν ο υποτιθέμενος δανεισμός του. Τώρα μπορείς κάλλιστα να τον αποκαλέσεις παλτό.
Αύριο βλέπουμε. Πολλά ίσως να αλλάξουν.
 

Επισκέπτης
Καλό είναι να κρίνουμε όταν έχουμε στοιχεία. Το καλοκαίρι πήγε με όλες τις καλές πρόθεσεις σε μια νέα ομάδα. Και ο θείος  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: κονόμησε 15.
Τόσους μήνες μετά δεν τον έχουμε δεί ακόμα σε τσου-λου και τα μόνα νέα που ακούσαμε γι αυτόν ήταν ο υποτιθέμενος δανεισμός του. Τώρα μπορείς κάλλιστα να τον αποκαλέσεις παλτό.
Αύριο βλέπουμε. Πολλά ίσως να αλλάξουν.
ουτε πριν,ουτε τωρα,ουτε μετα,μπορει κανεις να αποκαλεσει τον νερι παλτο γιατι εχει αποδειξει περιτρανα ποσα κανταρια μπαλλα ξερει..το γιατι δεν παιζει στην ουκρανια κλπ δεν μπορει να το ξερει κανεις & σιγουρα αυτο δεν τον κανει παλτο..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ποιος σου μιλησε εσενα???αντε κλαψε & μην ασχολεισαι μαζι μου κακομοιρε..
ποιος σου μιλησε εσενα???αντε κλαψε & μην ασχολεισαι μαζι μου κακομοιρε..


Εσυ ασχολείσαι μαζί μου μονίμως αργόσχολε.Και βέβαια δεν θέλω να ασχολούμαι μαζί σου γιατί το θεωρώ ΞΕΠΕΣΜΟ μέγιστο.Άντε ανέβασε καμμιά τσόντα να ξελαμπικάρεις.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Και για να γυρίσουμε στα δικά μας γιατί κουράστηκα να ασχολούμαι με αργόσχολους πραγματικά,δεν πιστεύω να μην πάτε στο γηπεδο την Κυριακή;;;; :tickedoff: :tickedoff:

Ευκαιρία για ανάκαμψη και γιατί όχι ίσως κ να ξαναανεβούμε στην 1η θέση.

Στο ημίχρονο κανονικά η συνάντηση στο γνωστό σημείο(το ακούς ΑΕΚΤΖΗ για να μην με ψάχνεις) και θα είναι κ ο αδελφός Νίκος για όσους έχετε απορίες να τον ρωτήσετε θα μπορέσετε.

ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.... :tickedoff: :tickedoff:
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Καλημέρα σε όλους τους αετούς, όλων των χρωματικών αποχρώσεων. Να πω και την καλημέρα μου σε όλα τα τρωκτικά όλων των κατηγοριών που έχουν μπερδέψει την "φωλιά τους" με το thread μας.

Ελπίζω την Κυριακή η γνωστή καλή τροχιά της ομάδας μας να επανέλθει.

κατέβα το πολύ να πάμε για ούζα.
ούζο???? μου μύρισε χταποδάκι στα κάρβουνα.... αχχχχ θα το ρίξω...
Αφήστε τα ουζάκια και τα χταποδάκια για το καλοκαιράκι δίπλα στην θάλασσα www.smilies.4-user.de] [/url] οι κρύες νύχτες προστάζουν μόνο κρασάκι και τσιπουράκι και καλό μεζέ.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Αδέλφια,φίλοι και ξάδελφε καλό απόγευμα και καλό Σ/Κ.

Την Κυριακή ΑΕΚΤΖΗ ,δεν χρειάζεται να σου θυμίσω που πρέπει να είσαι;;;;; :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Στο ημίχρονο του ματς,η καθιερωμένη συνάντηση στο καθιερωμένο σημείο...

ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


[move]Εσύ ΑΕΚΤΖΗ θα αφήσεις την ΑΡΡΩΣΤΙΑ μόνη;;;;[/move]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom