Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
14
Πόντοι
16
Η Αεκ με νεο γηπεδο θα ειναι φοβερη δυναμη για την Ελλαδα.
Και εμας και τον Παοκ θα τους εχει μονιμα απο κατω και θα ανταγωνιζεται με τον Θρηνο για το πρωταθλημα.
Ειναι μεγαλη υποθεση να επιστρεψει μια δυνατη αεκ.
Του χρονου θα δουμε φοβερα πραγματα στη μονομαχια Βαγγελα-Μελισσανιδη! :rockon: :rockon:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Όχι ρε. Είδαμε μια μέτρια μπάλα, από μέτριους παίκτες με μέτριο προπονητή. Μη λες μαλακίες, εκτός και αν είδες άλλο παιχνίδι  :grin:

είδες μπάλα επιπέδου πρωταθλητισμού στην Β' Εθνική ή ομάδας απο την μέση του πίνακα της Α' που θα αγωνίζεται να μπει στα play off.
Κατα την ταπεινή μου γνώμη καλά είδαμε ,αυτό σημαίνει προγραμματισμός και αυτό δίνει και κίνητρα στους ποδοσφαιριστές να διακριθούν
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Η Αεκ με νεο γηπεδο θα ειναι φοβερη δυναμη για την Ελλαδα.
Και εμας και τον Παοκ θα τους εχει μονιμα απο κατω και θα ανταγωνιζεται με τον Θρηνο για το πρωταθλημα.
Ειναι μεγαλη υποθεση να επιστρεψει μια δυνατη αεκ.
Του χρονου θα δουμε φοβερα πραγματα στη μονομαχια Βαγγελα-Μελισσανιδη! :rockon: :rockon:
μακαρι....αλλα οχι για τους προεδρες....
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Με βαση την εικονα των αλλων της α κατηγοριας,η ομαδα με Μακο και Τζιμπουρ(ή καποιους αντιστοιχους στη θεση τους)
χτυπαγε κυπελο για πλακα περα απο ανοδο που με τον εναν ή τον αλλο τροπο θα ερθει.
Αν επιλεξουμε να μην ενισχυθουμε στο 9 και το 6 θα βρουμε ζορια στην πορεια της σεζον.

Απο το φετινο ροστερ ζητημα να μεινουν 10-11 παικτες του χρονου.
Οι 6-7 απο αυτους φαινονται ηδη.

Oσο για τον κοσμο,σε φιλικο αγωνα περισσοτεροι απο οσους μαζεψαν ολα τα ματσ της πρεμιερας..
Η διψα και η προσμονη ειναι τεραστια,ο γατος μας ξανακανει ΑΕΚ μερα με τη μερα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
ΡΕ Μοναξιες στη Φαληρο... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • 19643046.jpg
    19643046.jpg
    256,5 KB · Εμφανίσεις: 14

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
ενα σκαλι πανω απο εσενα κουκλα μου.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:τι βλεπεις απο εκει?
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
είδες μπάλα επιπέδου πρωταθλητισμού στην Β' Εθνική ή ομάδας απο την μέση του πίνακα της Α' που θα αγωνίζεται να μπει στα play off.
Κατα την ταπεινή μου γνώμη καλά είδαμε ,αυτό σημαίνει προγραμματισμός και αυτό δίνει και κίνητρα στους ποδοσφαιριστές να διακριθούν
Δε με πάει και να σε βρίσω γαμότο μου  >:(
Δε μιλούσα σοβαρα. Σαρκαζόμουν
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Με βαση την εικονα των αλλων της α κατηγοριας,η ομαδα με Μακο και Τζιμπουρ(ή καποιους αντιστοιχους στη θεση τους)
χτυπαγε κυπελο για πλακα περα απο ανοδο που με τον εναν ή τον αλλο τροπο θα ερθει.
Αν επιλεξουμε να μην ενισχυθουμε στο 9 και το 6 θα βρουμε ζορια στην πορεια της σεζον.

Απο το φετινο ροστερ ζητημα να μεινουν 10-11 παικτες του χρονου.
Οι 6-7 απο αυτους φαινονται ηδη.

Oσο για τον κοσμο,σε φιλικο αγωνα περισσοτεροι απο οσους μαζεψαν ολα τα ματσ της πρεμιερας..
Η διψα και η προσμονη ειναι τεραστια,ο γατος μας ξανακανει ΑΕΚ μερα με τη μερα.
Κοίτα για να λέμε και την αλήθεια. Όταν έχει η ομάδα να παίξει μμε ομάδες τύπου Ρόμα από το 2007 είναι λογικό να μαζεύει τόσο κόσμο.

Οι ΟΣΦΠούστηδες τι να παν να δουν; Αφού το πρωτάθλημα με τον εναν ή τον άλλο τρόπο ξέρουν ότι θα το πάρουν.
Οι ΠΑΟΚτζήδες ήταν τιμωρημένοι, ο ΠΑΟ ήταν τυπικα φιλοξενούμενος (και δε ξέρω αν είχε παρει εισητήρια). Οι άλλες ομάδες τι να μαζέψουν. Άντε 1000 άτομα και αυτά με το ζόρι.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
αυτο θα βλεπεις παντα κουκλιτσα..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
νευρακια βλεπω καλοκαιρι ειναι ακομα βρε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Νευράκια εγώ;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Νταξ, βγήκες από τη τρουμπα σου για να πάρεις αέρα και να πεις τη μαλακία σου. Πήγαινε τώρα πίσω γιατί έχεις και πελατεία... κουκλιτσα
 

antigregory

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
Κοίτα για να λέμε και την αλήθεια. Όταν έχει η ομάδα να παίξει μμε ομάδες τύπου Ρόμα από το 2007 είναι λογικό να μαζεύει τόσο κόσμο.

Οι ΟΣΦΠούστηδες τι να παν να δουν; Αφού το πρωτάθλημα με τον εναν ή τον άλλο τρόπο ξέρουν ότι θα το πάρουν.
Οι ΠΑΟΚτζήδες ήταν τιμωρημένοι, ο ΠΑΟ ήταν τυπικα φιλοξενούμενος (και δε ξέρω αν είχε παρει εισητήρια). Οι άλλες ομάδες τι να μαζέψουν. Άντε 1000 άτομα και αυτά με το ζόρι.
ξεκωλιαρη
πορνη της ανατολης,καραβισια αλατισμενη πουτανα
σε 2 χρονια θα σε χυνω στον τουρκικο προσφυγικο σου κωλο
[move]ερχομαστε ΑΡΗ ΟΛΕΟ ΟΛΕΟ ΟΛΕΟ[/move]
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Νευράκια εγώ;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Νταξ, βγήκες από τη τρουμπα σου για να πάρεις αέρα και να πεις τη μαλακία σου. Πήγαινε τώρα πίσω γιατί έχεις και πελατεία... κουκλιτσα
κοριτσακι μην νευριαζεις :2funny: :2funny: και μην μιλας ασχημα...
κουκλιτσες γαμαω  :2funny: :2funny: :2funny:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ξεκωλιαρη
πορνη της ανατολης,καραβισια αλατισμενη πουτανα
σε 2 χρονια θα σε χυνω στον τουρκικο προσφυγικο σου κωλο
[move]ερχομαστε ΑΡΗ ΟΛΕΟ ΟΛΕΟ ΟΛΕΟ[/move]
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Πούστη τώρα τελευταία ο λόχας ο γαμιάς σου σ αφήνει όλο και πιο συχνά να κάνεις διαλείματα. Μήπως έχει βρει κανέναν άλλο Αρειανό και γαμεί; Ψάξε το
Α! Και που σαι. Ακόμα και στην ΑΠΙΘΑΝΗ περίπτωση που ΔΕΝ πέσεις στα τοπικά παίζει να χρειαστεί να μείνεις 3 χρονιές Γ εθνική. Οπότε τα λέμε σε καμία 10ετία πουστροσκώληκα
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Νευράκια εγώ;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Νταξ, βγήκες από τη τρουμπα σου για να πάρεις αέρα και να πεις τη μαλακία σου. Πήγαινε τώρα πίσω γιατί έχεις και πελατεία... κουκλιτσα
και αμα θες δουλεια ελα τρουμπα ψαχνουμε κοριτσια.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom