Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Οχι αλλα τον ξερω απο τοτε που ηταν ενας ψευτομαγκας ληγουρης.....πριν ακομα καν ασχοληθει με τον ιωνικο......μολαμε για  σχεδον 30 χρονια πισω......
Ρε μαλάκα και εγώ έχω γνωστό άνθρωπο πορτιέρη που πλησιάζει τα 50 και έσωνε τον παπάρα τον Μαρινάκη από ξύλο έξω από το Σόχο. Τι μου λες τώρα;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
λαθος φιλε....δεν πανηγυριζουμε για σαβιοληδες και αφελαιδες....πανυγηριζουμε που σε ριξαμε στο ερασιτεχνικο (η μεγαλυτερη ξεφτιλα στην ιστορια σας), πανυγηριζουμε που παιρνουμε το πρωταθλημα απο τον νοεμβριο (και φετος πιθανον απο τον οκτωβριο), πανυγηριζουμε που ο βαζελος κανει φιεστα επειδη περασε τελευται αγωνιστικη τον ατρομητο, πανυγηριζουμε γιατι κανουμε βηματα μπροστα στην ευρωπη....
τωρα αν τσεπωνει 200 δισ. ο βαγγελας λιγο με ενδιαφερει, αν φερνει αφελαι,σαβιολα ή μεσσι παλι λιγο με ενδιαφερει....
το ζητουμενο ειναι να κανει ολα αυτα που ανεφερα απο πανω....τωρα αν τα καταφερνει με μπουχαλακη και γκαζαριαν ή με μεσσι και ροναλντο ειναι δικο του θεμα.....
στο φιναλε δεν μπορουμε ολοι να εχουμε επιτυχημενες ομαδες και διοικησεις οσο εσυ,ο βαζελος και ο μπαοκ την τελευταια 20ετια...τι να κανουμε, εσεις ειστε οι τυχεροι.... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Εσύ μ έριξες ερασιτεχνικό;  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Ρε μαλάκα και εγώ έχω γνωστό άνθρωπο πορτιέρη που πλησιάζει τα 50 και έσωνε τον παπάρα τον Μαρινάκη από ξύλο έξω από το Σόχο. Τι μου λες τώρα;

Ε τι νομιζεις ολοι αυτοι που το παιζουν τωρα κατι........σφαλιαρακηδες ηταν............τζαμπα μαγκες....και μιλαω για  ολους........
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Ρε μαλάκα και εγώ έχω γνωστό άνθρωπο πορτιέρη που πλησιάζει τα 50 και έσωνε τον παπάρα τον Μαρινάκη από ξύλο έξω από το Σόχο. Τι μου λες τώρα;

Να φανταστεις εχω φωτο απο το γαμο του Γιαννακη........ειναι κουμπαροι....να δεις πως κοιταει τη νυφη......καλα η ευγενια τοτε  ηταν  ΜΟΥΝΑΡΟΣ,,,,,,,και διπλα η γυναικα  του.....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ρε μαλάκα και εγώ έχω γνωστό άνθρωπο πορτιέρη που πλησιάζει τα 50 και έσωνε τον παπάρα τον Μαρινάκη από ξύλο έξω από το Σόχο. Τι μου λες τώρα;
Μαλακιες λες τωρα,τι να καταλαβει αυτο το παχυδερμο απο ξυλο;Οσο και να το κοπανας δεν καταλαβαινει τιποτα.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
φυσικα...ακομα δεν το εχεις παρει χαμπαρι... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
εσυ δηλαδη ποιος νομιζεις οτι σε εριξε??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Καλά μαλάκα για να μη σου γράψω ότι έγραψε ο καβλαρχος στο μάστερ συνέχισε εσύ να πιστεύεις ότι ένας παίκτης που ΚΑΠΟΤΕ ήταν παικτούρα ΑΛΛΑ έχει ν ακουμπήσει μπάλα καμιά 3ετία είναι καλύτερος από έναν καλό παίκτη με γεμάτες χρονιές. Συνέχισε να λες πως αν ο Μαραντόνα μπει στο γήπεδο θα είναι καλύτερος του Φέτφα ξέρω γω και άντε στο καλό.

Να φανταστεις εχω φωτο απο το γαμο του Γιαννακη........ειναι κουμπαροι....να δεις πως κοιταει τη νυφη......καλα η ευγενια τοτε  ηταν  ΜΟΥΝΑΡΟΣ,,,,,,,και διπλα η γυναικα  του.....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Το ότι ήταν (και από όσο ξέρω παραμένει) μουρντάρης τον κάνει και λιγούρι; Γιατί αν το πάμε έτσι και ο δικός σας λιγούρι μεγάλο είναι

Μαλακιες λες τωρα,τι να καταλαβει αυτο το παχυδερμο απο ξυλο;Οσο και να το κοπανας δεν καταλαβαινει τιποτα.
Καλά καλά να σου λέει ο τύπος πως έτρεχε να κρυφτεί πίσω από τον πορτιέρη να πέφτεις κάτω από τα γέλια
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
μαλακιας το αναγνωσμα...χαζοι ανθρωποι χαρα γεματοι....
απελπισμενες υπαρξεις που μεσω διαδυκτυου συντηρουνται στη ζωη με τεχνητη αναπνοη...
διαβασα τρεις σελιδες πισω μετα απο καιρο που ειχα να μπω στο θρεντ και απελπιστηκα...δεν εχει αλλαξει τιποτα...η μαλλον εχει αλλαξει προς το χειροτερο...
εχω ξαναπει ...οι σωστοι αεκτζηδες η εχουν σταματησει να γραφουν η γραφουν ελαχιστα...
εχουν δεχτει το γυρισμα της ζωης με στωικοτητα και ψυχραιμια και δεν χαχανιζουν σα το ποντικι που βρυχαται...αποδεχονται την πραγματικοτητα με ταπεινοτητα ,περιμενουν την επιστροφη περιμενουν την αναγεννηση (που μαλλον ομως δεν θα ερθει με την πλειοψηφια των μαλακηδων που βολοδερνουν γυρω απο την καημενη αεκ_)
για να μιλησουν τοτε,,,,χωρις φανφαρες ,χωρις απειλες ,χωρις τυμπανοκρουσιες ,χωρις να παριστανουν τον ταρζαν...
τα υπολοιπα σκουπιδια που ξημεροβραδιαζεστε στο παρον απλα ξοδευετε την μιζερη υπαρξη σας...
απλα αναλωνετε το οξυγονο που σας αναλογει ....κριμα...
καλα ρε ...ενταξει μας πεισατε...για αλλη μια φορα...αφου ετσι θελετε ετσι ειναι...ποιο;ολα...ολα οσα γραφετε εδω με μηδεν αυτοσεβασμο και μηδενικη αξιοπρεπεια...ολα ρε...ετσι ειναι...οκ.... :jerking:
ειχε πει καποτε ο τερστιος ΝΙΤΣΕ πως ''οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο΄΄
πο διαβαζεται βεβαια και αντιστροφα...
εσεις πιο δυνατοι δεν ειστε...το αντιθετο μαλιστα...αρα αυτο το κατι μαλλον σας εχει σκοτωσει...
αυτα...δεν αναφερομαι συγκεκριμενα ...οποιος νοιωθει καταλαβαινει...σε ποιους απευθυνομαι...
βεβαια ειστε τοσο προβλεψιμοι που σε αυτα τα ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΩΣΤΑ που καταθετω ξερω ΑΚΡΙΒΩΣ τι θα πειτε σαν αντιδραση...τοσο μαλακες προβλεψιμοι ....
καλη συνεχεια...
και ειπαμε...ετσι ειναι αν ετσι το θελετε...
ΥΓ.τα σεβη μου σε ενα μεγαλο αεκτζη που ξερω οτι διαβαζει...και πιστευω κουναει συγκαταβατικα με νοημα το κεφαλι του...να εισαι καλα ΦΙΛΕ  :rockon:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Μάλιστα. Αφού λοιπόν αυτοεπιβεβαιώθηκε ότι αυτά που γράφει είναι ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΩΣΤΑ (έτσι και με μεγάλα για να μη το χάσουμε) σκάει και ο Νίτσε και δένει το γλυκό! Και έρχεται και η απθέωση με το "ότι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό" για να πέσει η αυλαίο με το "το οποίο διαβάζεται και αντίστροφα" (ότι σε κάνει πιο δυνατό δε σε σκοτώνει ;;;;;  :think: :think: :think:) :headbang: :headbang: :headbang:
Άντε να πάρετε καμία άδεια μερικοί για να ρίξετε θερμοκρασία σώματος γιατί από τις ζέστες δε ξέρετε τι λέτε. Ο άλλος γράφει πως ένας παίκτης που έχει να παίξει μπάλα 3 χρόνια που είναι συνέχεια στα πίτς με τραυματισμούς που έχει θέμα χιαστών κτλπ κτλπ ΣΑΦΩΣ και είναι καλύτερος από κάποιον που είναι απόλυτα υγιείς και με γεμάτες χρονιές στα πόδια του
Ο άλλος μας λέει πως ο Αφελάι έχει παίξει καμιά 10 ντέρμπι απέναντι στις καλύτερες ομάδες με τους καλύτερους παίκτες για ν έρθει η πληρωμένη απάντηση από τον Νικολακό που γράφει ότι έχει παίξει στα πολύ σημαντικά ντέρμπι με Μάλαγα και Λεβάντε  :headbang: :headbang:
Που να προλάβει η παναγία να δώσει φώτιση σε τόσους ανθρώπους που πραγματικά τη χρειάζονται!!!

Θα ήθελα να βάλω και εγώ ένα απόφθεγμα του Νίτσε που να διαβάζεται και αντίστροφα αλλά δεν είναι τόσο διαβασμένος. Το μόνο που μου έρχεται είναι το "νιψον ανομηματα μη μοναν οψιν" Δε μπορεί κάτι θα πιάνει και αυτό
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
766
Πόντοι
146
Κολοκυθια!!!Οχι σκέτα ομως αλλά με ρίγανη.ΤΙ σε νοιαζει πως ειναι ο Αφελάι;Σαμπως θα παιξει στην Β εθνική; :2funny:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Κολοκυθια!!!Οχι σκέτα ομως αλλά με ρίγανη.ΤΙ σε νοιαζει πως ειναι ο Αφελάι;Σαμπως θα παιξει στην Β εθνική; :2funny:
Άντε να σου πω παπάρα γιατί με "νοιάζει" (ναι ρε δε μπορώ να κοιμηθώ το βράδυ) πως θα είναι ο Αφελάι
1ον Γιατί μερικοί μας έχετε πρήξει τα ΑΡΧΙΔΙΑ (για την ακρίβεια μας τ έχετε κάνει Ζέπελιν) για τον "προεδράρα" που τα χώνει χοντρά. Τον προεδράρα που ΑΝ πουλήσει και τον Μανωλά θα έπρεπε να έχει φέτος στο ταμείο του ΟΣΦΠούστη πάνω από 60μύρια ευρώ, ενώ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ δε χώνει ΤΙΠΟΤΑ. Αντίθετα πάνε τα περισσότερα απ αυτά για την αποπληρωμή του δανείου που πήρε.
2ον Γιατί, εν αντιθέση με τον Έλληνα που έχεις συνηθίσει, εγώ προσωπικά θέλω ΟΛΕΣ τις Ελληνικές ομάδες να προχωράνε στην Ευρώπη και από τη στιγμή που μια ομάδα είναι ΛΟΓΙΚΑ οικονομικα εύρωστη, από τα 60 μύρια ΛΙΓΟΤΕΡΟ τ 20 θ έπρεπε να πάνε σε μεταγραφές παικτών που ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ στην Ευρώπη. Στην Ελλάδα καλώς ή κακώς και ο κάβλαρχος να ήταν εξτρέμ δε θα είχε κάποιο πρόβλημα στη διεκδίκιση του πρωταθλήματος.
Και πέρσι το είχα πει για τον Σαβιόλα το λέω και φέτος για τον Αφελάι. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ που χρειάζεται ο ΟΣΦΠ για να διεκδικήσει τα κεκτημένα τα φετινά. Θεωρεί ο Μίτσελ που θέλει εξτρέμ; Αφού ο Βαγγέλας είναι τόσο ανοιχτοχέρης ας κάνει ένα πραγματικό μπαμ. Ο Κρικιτς ΘΑ ΗΤΑΝ μπαμ. Ναι δεν έγινε ο παίκτης που όλοι θεωρούσαν ότι μπορεί να γίνει, αλλά αν μη τι άλλο και υγιείς είναι, και γεμάτες χρονιές έχει (πιο γεμάτες από τον Αφελάι) και εμπειρία έχει στην Ευρώπη και νέος είναι. Όταν ήταν να τα σπρώξει ΕΚΕΙ, ή σε οποιοδήποτε άλλον γράφτηκε, κότα λυράτη ο "λεφτάς προεδράρας"
Το πιασες;
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Άντε να σου πω παπάρα γιατί με "νοιάζει" (ναι ρε δε μπορώ να κοιμηθώ το βράδυ) πως θα είναι ο Αφελάι
1ον Γιατί μερικοί μας έχετε πρήξει τα ΑΡΧΙΔΙΑ (για την ακρίβεια μας τ έχετε κάνει Ζέπελιν) για τον "προεδράρα" που τα χώνει χοντρά. Τον προεδράρα που ΑΝ πουλήσει και τον Μανωλά θα έπρεπε να έχει φέτος στο ταμείο του ΟΣΦΠούστη πάνω από 60μύρια ευρώ, ενώ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ δε χώνει ΤΙΠΟΤΑ. Αντίθετα πάνε τα περισσότερα απ αυτά για την αποπληρωμή του δανείου που πήρε.
2ον Γιατί, εν αντιθέση με τον Έλληνα που έχεις συνηθίσει, εγώ προσωπικά θέλω ΟΛΕΣ τις Ελληνικές ομάδες να προχωράνε στην Ευρώπη και από τη στιγμή που μια ομάδα είναι ΛΟΓΙΚΑ οικονομικα εύρωστη, από τα 60 μύρια ΛΙΓΟΤΕΡΟ τ 20 θ έπρεπε να πάνε σε μεταγραφές παικτών που ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ στην Ευρώπη. Στην Ελλάδα καλώς ή κακώς και ο κάβλαρχος να ήταν εξτρέμ δε θα είχε κάποιο πρόβλημα στη διεκδίκιση του πρωταθλήματος.
Και πέρσι το είχα πει για τον Σαβιόλα το λέω και φέτος για τον Αφελάι. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ που χρειάζεται ο ΟΣΦΠ για να διεκδικήσει τα κεκτημένα τα φετινά. Θεωρεί ο Μίτσελ που θέλει εξτρέμ; Αφού ο Βαγγέλας είναι τόσο ανοιχτοχέρης ας κάνει ένα πραγματικό μπαμ. Ο Κρικιτς ΘΑ ΗΤΑΝ μπαμ. Ναι δεν έγινε ο παίκτης που όλοι θεωρούσαν ότι μπορεί να γίνει, αλλά αν μη τι άλλο και υγιείς είναι, και γεμάτες χρονιές έχει (πιο γεμάτες από τον Αφελάι) και εμπειρία έχει στην Ευρώπη και νέος είναι. Όταν ήταν να τα σπρώξει ΕΚΕΙ, ή σε οποιοδήποτε άλλον γράφτηκε, κότα λυράτη ο "λεφτάς προεδράρας"
Το πιασες;

Στην Ελλάδα καλώς ή κακώς και ο κάβλαρχος να ήταν εξτρέμ δε θα είχε κάποιο πρόβλημα στη διεκδίκιση του πρωταθλήματος.

Θα με προτεινεις....στο γατο ;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
766
Πόντοι
146
Άντε να σου πω παπάρα γιατί με "νοιάζει" (ναι ρε δε μπορώ να κοιμηθώ το βράδυ) πως θα είναι ο Αφελάι
1ον Γιατί μερικοί μας έχετε πρήξει τα ΑΡΧΙΔΙΑ (για την ακρίβεια μας τ έχετε κάνει Ζέπελιν) για τον "προεδράρα" που τα χώνει χοντρά. Τον προεδράρα που ΑΝ πουλήσει και τον Μανωλά θα έπρεπε να έχει φέτος στο ταμείο του ΟΣΦΠούστη πάνω από 60μύρια ευρώ, ενώ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ δε χώνει ΤΙΠΟΤΑ. Αντίθετα πάνε τα περισσότερα απ αυτά για την αποπληρωμή του δανείου που πήρε.
2ον Γιατί, εν αντιθέση με τον Έλληνα που έχεις συνηθίσει, εγώ προσωπικά θέλω ΟΛΕΣ τις Ελληνικές ομάδες να προχωράνε στην Ευρώπη και από τη στιγμή που μια ομάδα είναι ΛΟΓΙΚΑ οικονομικα εύρωστη, από τα 60 μύρια ΛΙΓΟΤΕΡΟ τ 20 θ έπρεπε να πάνε σε μεταγραφές παικτών που ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ στην Ευρώπη. Στην Ελλάδα καλώς ή κακώς και ο κάβλαρχος να ήταν εξτρέμ δε θα είχε κάποιο πρόβλημα στη διεκδίκιση του πρωταθλήματος.
Και πέρσι το είχα πει για τον Σαβιόλα το λέω και φέτος για τον Αφελάι. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ που χρειάζεται ο ΟΣΦΠ για να διεκδικήσει τα κεκτημένα τα φετινά. Θεωρεί ο Μίτσελ που θέλει εξτρέμ; Αφού ο Βαγγέλας είναι τόσο ανοιχτοχέρης ας κάνει ένα πραγματικό μπαμ. Ο Κρικιτς ΘΑ ΗΤΑΝ μπαμ. Ναι δεν έγινε ο παίκτης που όλοι θεωρούσαν ότι μπορεί να γίνει, αλλά αν μη τι άλλο και υγιείς είναι, και γεμάτες χρονιές έχει (πιο γεμάτες από τον Αφελάι) και εμπειρία έχει στην Ευρώπη και νέος είναι. Όταν ήταν να τα σπρώξει ΕΚΕΙ, ή σε οποιοδήποτε άλλον γράφτηκε, κότα λυράτη ο "λεφτάς προεδράρας"
Το πιασες;

Αλλοι τρεχουν στο αεροδρομιο  για τον Αφελάι και αλλοι τρεχουν στο κτελ για τον Φουλη!!!
 

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Στην Ελλάδα καλώς ή κακώς και ο κάβλαρχος να ήταν εξτρέμ δε θα είχε κάποιο πρόβλημα στη διεκδίκιση του πρωταθλήματος.

Θα με προτεινεις....στο γατο ;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ναι ρε.Ειδικά αν έχεις παίξει το τελευταίο 6μηνο σε 5-6 5Χ5 χαλαρά. Θα είσαι και εσύ μεταγραφή αεροδρομίου στυλ Αφελάι. Άσε που θα σε ξέρει και ο Μελισσάν. θα βγάλουμε και κανένα φράγκο
Αλλοι τρεχουν στο αεροδρομιο  για τον Αφελάι και αλλοι τρεχουν στο κτελ για τον Φουλη!!!
 

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αυτό που μυρίζει εδώ και μέρες στο δωμάτιό σου είναι η σήψη στην οποία έχει περιέλθει ο εγκεφαλός σου. Βλάκαρχε (μη παρεξηγηθείς καβλαρχε για τον αναγραμματισμό)
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
766
Πόντοι
146
Αυτό που μυρίζει εδώ και μέρες στο δωμάτιό σου είναι η σήψη στην οποία έχει περιέλθει ο εγκεφαλός σου. Βλάκαρχε (μη παρεξηγηθείς καβλαρχε για τον αναγραμματισμό)
:2funny: :2funny:Φουλης Φουλης!!!!!!! :rockon: :rockon: :2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Άντε να σου πω παπάρα γιατί με "νοιάζει" (ναι ρε δε μπορώ να κοιμηθώ το βράδυ) πως θα είναι ο Αφελάι
1ον Γιατί μερικοί μας έχετε πρήξει τα ΑΡΧΙΔΙΑ (για την ακρίβεια μας τ έχετε κάνει Ζέπελιν) για τον "προεδράρα" που τα χώνει χοντρά. Τον προεδράρα που ΑΝ πουλήσει και τον Μανωλά θα έπρεπε να έχει φέτος στο ταμείο του ΟΣΦΠούστη πάνω από 60μύρια ευρώ, ενώ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ δε χώνει ΤΙΠΟΤΑ. Αντίθετα πάνε τα περισσότερα απ αυτά για την αποπληρωμή του δανείου που πήρε.
2ον Γιατί, εν αντιθέση με τον Έλληνα που έχεις συνηθίσει, εγώ προσωπικά θέλω ΟΛΕΣ τις Ελληνικές ομάδες να προχωράνε στην Ευρώπη και από τη στιγμή που μια ομάδα είναι ΛΟΓΙΚΑ οικονομικα εύρωστη, από τα 60 μύρια ΛΙΓΟΤΕΡΟ τ 20 θ έπρεπε να πάνε σε μεταγραφές παικτών που ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ στην Ευρώπη. Στην Ελλάδα καλώς ή κακώς και ο κάβλαρχος να ήταν εξτρέμ δε θα είχε κάποιο πρόβλημα στη διεκδίκιση του πρωταθλήματος.
Και πέρσι το είχα πει για τον Σαβιόλα το λέω και φέτος για τον Αφελάι. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ που χρειάζεται ο ΟΣΦΠ για να διεκδικήσει τα κεκτημένα τα φετινά. Θεωρεί ο Μίτσελ που θέλει εξτρέμ; Αφού ο Βαγγέλας είναι τόσο ανοιχτοχέρης ας κάνει ένα πραγματικό μπαμ. Ο Κρικιτς ΘΑ ΗΤΑΝ μπαμ. Ναι δεν έγινε ο παίκτης που όλοι θεωρούσαν ότι μπορεί να γίνει, αλλά αν μη τι άλλο και υγιείς είναι, και γεμάτες χρονιές έχει (πιο γεμάτες από τον Αφελάι) και εμπειρία έχει στην Ευρώπη και νέος είναι. Όταν ήταν να τα σπρώξει ΕΚΕΙ, ή σε οποιοδήποτε άλλον γράφτηκε, κότα λυράτη ο "λεφτάς προεδράρας"
Το πιασες;
Ρε τρελαμενε συγκρινεις τον πρωην ποδοσφαιριστη κρκιτς (στα 23 του) με την τεραστια παιχταρα Αφελαι;Ο κρκιτς εμεινε ενα χαμενο ταλεντο,
ο Αφελαι ηταν ατυχος με τους τραυματισμους,αλλα ειναι δουλευταρας και ειμαι σιγουρος οτι θα επανελθει στην κατασταση που ηταν.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ρε τρελαμενε συγκρινεις τον πρωην ποδοσφαιριστη κρκιτς (στα 23 του) με την τεραστια παιχταρα Αφελαι;Ο κρκιτς εμεινε ενα χαμενο ταλεντο,
ο Αφελαι ηταν ατυχος με τους τραυματισμους,αλλα ειναι δουλευταρας και ειμαι σιγουρος οτι θα επανελθει στην κατασταση που ηταν.
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Νταξ. Άστο. Πάω για ύπνο
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Άντε να σου πω παπάρα γιατί με "νοιάζει" (ναι ρε δε μπορώ να κοιμηθώ το βράδυ) πως θα είναι ο Αφελάι
1ον Γιατί μερικοί μας έχετε πρήξει τα ΑΡΧΙΔΙΑ (για την ακρίβεια μας τ έχετε κάνει Ζέπελιν) για τον "προεδράρα" που τα χώνει χοντρά. Τον προεδράρα που ΑΝ πουλήσει και τον Μανωλά θα έπρεπε να έχει φέτος στο ταμείο του ΟΣΦΠούστη πάνω από 60μύρια ευρώ, ενώ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ δε χώνει ΤΙΠΟΤΑ. Αντίθετα πάνε τα περισσότερα απ αυτά για την αποπληρωμή του δανείου που πήρε.
2ον Γιατί, εν αντιθέση με τον Έλληνα που έχεις συνηθίσει, εγώ προσωπικά θέλω ΟΛΕΣ τις Ελληνικές ομάδες να προχωράνε στην Ευρώπη και από τη στιγμή που μια ομάδα είναι ΛΟΓΙΚΑ οικονομικα εύρωστη, από τα 60 μύρια ΛΙΓΟΤΕΡΟ τ 20 θ έπρεπε να πάνε σε μεταγραφές παικτών που ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ στην Ευρώπη. Στην Ελλάδα καλώς ή κακώς και ο κάβλαρχος να ήταν εξτρέμ δε θα είχε κάποιο πρόβλημα στη διεκδίκιση του πρωταθλήματος.
Και πέρσι το είχα πει για τον Σαβιόλα το λέω και φέτος για τον Αφελάι. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ που χρειάζεται ο ΟΣΦΠ για να διεκδικήσει τα κεκτημένα τα φετινά. Θεωρεί ο Μίτσελ που θέλει εξτρέμ; Αφού ο Βαγγέλας είναι τόσο ανοιχτοχέρης ας κάνει ένα πραγματικό μπαμ. Ο Κρικιτς ΘΑ ΗΤΑΝ μπαμ. Ναι δεν έγινε ο παίκτης που όλοι θεωρούσαν ότι μπορεί να γίνει, αλλά αν μη τι άλλο και υγιείς είναι, και γεμάτες χρονιές έχει (πιο γεμάτες από τον Αφελάι) και εμπειρία έχει στην Ευρώπη και νέος είναι. Όταν ήταν να τα σπρώξει ΕΚΕΙ, ή σε οποιοδήποτε άλλον γράφτηκε, κότα λυράτη ο "λεφτάς προεδράρας"
Το πιασες;

Κι εσυ τωρα τι χαλιεσαι, που ο Μαρινακης δουλευει τους γαυρους κανονικα εδώ και χρονια, παιρνοντας απλα τα πρωταθλήματα με ανεση? Περναει και καμια φορα τον ομιλο του τσουλου και όλα καλα.
Εσυ γιατι τόσο γκαιλέ για να παει καλά ο γαύρος και στην Ευρωπη?
Εσυ δηλαδή στη θεση του Μαρινακη θα εχωνες δεκάδες εκατομμύρια για να κανεις τι?
Να περασεις καμια φορα στους 8? Πιστεψε με, χεστηκες.
Την κουπα το Μαη, θεος ο προεδρος και ο μηνας εχει εννια.
Απορω μαζι σου ειλικρινα, γιατι σε εχω σε μεγαλη εκτιμηση.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Κανα κινεζακι σπρωχνεις να μας βγαλεις ασπροπροσωπους η αρχιδια;
Ρε συ μιλουσα με έναν φιλο γαύρο προχθες, και ηταν εξω φρενων με τον Σαμαρη επειδή βγηκε φωτογραφια στη Μυκονο με τον Κονέ, τον Κατσουρανη και τον Τζαβελλα.
Και στην αρχη νομιζα ότι κανει πλακα.
Μετα καταλαβα ότι μιλουσε σοβαρα.
Του λεω εχεις αντιληφθεί ότι ο πολυς ολυμπιακος σε εχει καταντησει ψυχωτικο?
Δεν καταλαβαινε! Του φαινοταν απολυτα λογικο να φυγει ο Σαμαρης γιατι προσβαλε τον λαο του ολυμπιακου.
Ολυμπιακιτιδα ρε φιλε. Απιστευτο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom