Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
URL]]
 

koproskulo21

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
17
Like
1.212
Πόντοι
2.300
Να είσαι σίγουρος θα έρθει καλύτερος!!!!
 

koproskulo21

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
17
Like
1.212
Πόντοι
2.300
Όλα μπαίνουν σε μια ταξη στην ΑΕΚ

Είχα ξενερώσει λιγο με το γήπεδο- δήμο -Δούρου κλπκλπ

αλλα μετά το φιλικό με την Ξάνθη είδα ότι έχει γινει δουλεία(αν και θέλει πολυ δρόμο ακόμα) και μόνο θετικά ειναι τα μηνύματα. Μου άρεσε πολύ το ρόστερ και έπεται συνέχεια.
Είδατε τι έγινε με  Φούντα , Βλάχο και λοιποι.
Τέρμα το συρε και έλα. Τέλος τα καφενεία .  ΘΑ  ΓΙΝΕΙΣ ΑΕΚ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Καλημέρα ΑΕΚάρες μου
Διβαζω ΠΑΛΙ για Κατσουρ στην ΑΕΚ. Να τον κάνουμε τι; Να μαζεύει τις πετσέτες του Φάγε και των άλλων παικτών; Αν ψάχνει για δουλεία ως φροντιστής μια χαρά μας κάνει. Ως παίκτης είναι τελιωμένος.
Το ματς με τον Ηλισιακο δε το είδα. Δεν παίξαμε και με καμία ομάδα δυναμικότητας αλλά και πάλι απ ότι διαβάζω και μου είπαν δείξαμε κάποια καλά στοιχεία. Η ΑΕΚ είναι ουσιαστικά μαι καινουργια ομάδα με 14 νέους παίκτες (και θ έρθουν και άλλοι) που θέλει ακόμα πολύ δρόμο για να μονταριστεί.
Στο μπάσκετ δεν έχω ιδέα τι κινείται. Αν και με τον Γιαννάκη στον πάγκο έχω ξενερώσει τη ζωή μου.
Απ ότι διάβασα (αλλά όχι με λεπτομέρειες) έκλεισε χρυσή συμφωνία με τη Τράπεζα του Πειραιά. Η Τράπεζα του Πειραιά ΠΡΟΤΙΜΗΣΕ να διαφημιστεί μέσα από τις φανέλες της ΑΕΚ και όχι μέσα από τις φανέλες της ομάδας του Πειραιά!!!
Και αφού διαβάσαμε για Μπόγιαν, για παικτατά εξτρεμ για για για τελικά ήρθε το μπαμ ε τον Αφελάϊ  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:. Έναν παίκτη που ναι μεν πριν από 3-4 χρόνια θα ερχόταν στην Ελλάδα για διακοπές μόνο αλλά που ούτε ο ίδιος θυμάται πότε έπαιξε τελευταία φοορά μπάλα. Για να μη πω για τους τραυματισμούς του. Και ο Βαγγέλας τον πήρε σχεδόν τζάμπα. Θ έδινε η Μπάρτσα τσάμπα έναν παίκτη που πριν από χρόνια έσκασε καμιά 20αριά μυρίονια για να τον πάρει αν δεν υπήρχε θέμα; Και πανυγυρίζουν οι ΟΣΦΠούστηδες για τον "άνθρωπο που θα μπορούσε να γίνει παικτατάς".
Υ.Γ Πολλά συγχαρητήρια στον Αστέρα. Το να κερδίζεις με 3-1 μια ξένη ομάδα και μάλιστα Γερμανική δεν είναι καθόλου εύκολο. Μακάρι να περάσουν στην Ευρώπη να ενισχυθούν και να ξεκινήσουν ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ μια δική τους αυτόνομη πορεία μακριά από άρματα κκαι δορυφόρους
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Καλημέρα ΑΕΚάρες μου
Διβαζω ΠΑΛΙ για Κατσουρ στην ΑΕΚ. Να τον κάνουμε τι; Να μαζεύει τις πετσέτες του Φάγε και των άλλων παικτών; Αν ψάχνει για δουλεία ως φροντιστής μια χαρά μας κάνει. Ως παίκτης είναι τελιωμένος.
Το ματς με τον Ηλισιακο δε το είδα. Δεν παίξαμε και με καμία ομάδα δυναμικότητας αλλά και πάλι απ ότι διαβάζω και μου είπαν δείξαμε κάποια καλά στοιχεία. Η ΑΕΚ είναι ουσιαστικά μαι καινουργια ομάδα με 14 νέους παίκτες (και θ έρθουν και άλλοι) που θέλει ακόμα πολύ δρόμο για να μονταριστεί.
Στο μπάσκετ δεν έχω ιδέα τι κινείται. Αν και με τον Γιαννάκη στον πάγκο έχω ξενερώσει τη ζωή μου.
Απ ότι διάβασα (αλλά όχι με λεπτομέρειες) έκλεισε χρυσή συμφωνία με τη Τράπεζα του Πειραιά. Η Τράπεζα του Πειραιά ΠΡΟΤΙΜΗΣΕ να διαφημιστεί μέσα από τις φανέλες της ΑΕΚ και όχι μέσα από τις φανέλες της ομάδας του Πειραιά!!!
Και αφού διαβάσαμε για Μπόγιαν, για παικτατά εξτρεμ για για για τελικά ήρθε το μπαμ ε τον Αφελάϊ  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:. Έναν παίκτη που ναι μεν πριν από 3-4 χρόνια θα ερχόταν στην Ελλάδα για διακοπές μόνο αλλά που ούτε ο ίδιος θυμάται πότε έπαιξε τελευταία φοορά μπάλα. Για να μη πω για τους τραυματισμούς του. Και ο Βαγγέλας τον πήρε σχεδόν τζάμπα. Θ έδινε η Μπάρτσα τσάμπα έναν παίκτη που πριν από χρόνια έσκασε καμιά 20αριά μυρίονια για να τον πάρει αν δεν υπήρχε θέμα; Και πανυγυρίζουν οι ΟΣΦΠούστηδες για τον "άνθρωπο που θα μπορούσε να γίνει παικτατάς".
Υ.Γ Πολλά συγχαρητήρια στον Αστέρα. Το να κερδίζεις με 3-1 μια ξένη ομάδα και μάλιστα Γερμανική δεν είναι καθόλου εύκολο. Μακάρι να περάσουν στην Ευρώπη να ενισχυθούν και να ξεκινήσουν ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ μια δική τους αυτόνομη πορεία μακριά από άρματα κκαι δορυφόρους
Παλι με τον ολυμπιακο ασχολεισαι.......κρυφογαυρακι.....οσο για τον Αφελαι....ασε να δουμε τι ψαρια πιανει πρωτα και μετα τα λεμε.........και μη ξεχασω  ο κουβαρντας  σας ουτε τον τζιμπουρ δεν μπορουσε να φερει ....βολευτειτε  με κατσουρανη..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: μεταγραφη αεροδρομιου ειναι και αυτος..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Παλι με τον ολυμπιακο ασχολεισαι.......κρυφογαυρακι.....οσο για τον Αφελαι....ασε να δουμε τι ψαρια πιανει πρωτα και μετα τα λεμε.........και μη ξεχασω  ο κουβαρντας  σας ουτε τον τζιμπουρ δεν μπορουσε να φερει ....βολευτειτε  με κατσουρανη..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: μεταγραφη αεροδρομιου ειναι και αυτος..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ναι, ναι είμαι τόσο κρυφογαύρος όσο είσαι εσύ και κάποιοι άλλοι κρυφοχανούμια.
Ακού τώρα να δεις. Ο Μελισσάν καλώς (για μένα) έθεσε κάποιους όρους στο Τζεμπούρ. Αυτός δε τους δέχτηκε και να πα στο καλό. Προσωπικά ξαναλέω δεν τον ήθελα. 1000000 Μπλάνκο παρά αυτόν.
Εκτός αν εσύ νομίζεις ότι η διαφορά ήταν στα λεφτά  :headbang: :headbang:. Και όπως καλά έκανε με τον Τζεμπουρ το ίδιο καλά έκανε και για τον Φούντα που ενώ πέρσι θα μπορούσε να είναι ένα σημαντικό κομμάτι στο ρόστερ της ΑΕΚ και άρα φέτος να πάρει ένα καλό συμβόλαιο αυτός και ο αντζέντης του ονειρεύτικαν τ ευρωπαϊκό όνειρο. ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ Έλληνες παίκτες έχουν καταφέρει στα 20 τους να κάνουν μια καλή πορεία σ ευρωπαϊκή ομάδα. Ο Παπαδόπουλος και ο Παπασταθό, ο Φέτφα (έστω και λίγο μεγαλύτερος) και κανένας ακόμα που μου διαφεύγει
Όσο για τον Αφελάι. Σου είπα. Πριν 3-4 χρόνια δε θα περνούσε ούτε έξω από τη πόρτα ΚΑΜΙΑΣ Ελληνικής ομάδας δε πα να του έδιναν του κόσμου τα λεφτά. Τραυματισμοί, ίσως και το γεγονός ότι υπέγραψε ένα ηγεμονικό συμβόλαιο με τη Μπάρτσα και άραξε τον έφεραν πίσω. Τα τελευταία 2 χρόνια το λιγότερο δε ξέρω ΑΝ έχει παίξει και κανένα παιχνίδι σε καμία σοβαρή ομάδα. Αλλά αυτόν ΕΣΕΙΣ (οι εφημερίδες σας δηλαδή) τον έκαναν τρελλή μεταγραφή!! Δηλαδή ο Αφελάι από τον Μπαρμπόσα που πήραμε πόσο καλύτερος είναι; Και μιλάω ΤΩΡΑ. Αυτή τη στιγμή. Ο μεν δεν έχει παιχνίδια στα πόδια του και ο δε έχει γεμάτα 2 χρόνια. Η διαφορά είναι ότι ο Αφελάι πριν από 3-4 χρόνια θεωρούνταν ότι καλύτερο έχει να δείξει η Ολλανδική σχολή του ποδοασφαίρου στους νέους. Από και και πέρα εγώ σου λέω ότι θα είναι ο Σαβιόλα σας για φέτος. Όπως ο Σαβιόλα πήρε πολλά από τον ΟΣΦΠούστη (σε χρήματα εννοώ) και έδωσε λίγα, σε ελάχιστά παιχνίδια ήταν ο καλύτερός σας παίκτης. Πάντωςς δε μπορώ να πω. Έξυπνος ο Βαγγέλας. Και από μένα πολλά μπράβο του του αξίζουν. Πήρα τσάμπα παίκτες από την ΑΕΚ και έβγαλε τρελλά φράγκα (τ οποία και τσεπώνει για ν αποπληρώσει το δάνειο που πήρε για να πάρει τον ΟΣΦΠούστη) και από την άλλη κάνει μεταγραφές παίκτες ονόματα τελιωμένους παίκτες και πουλάει μετά φανέλες με τη σέσουλα. Από τον περσινό ΟΣΦΠούστη.
Τον Κάμπελ που πέρσι έκανε καταπληκτικά παιχνίδια ούτε ΚΑΝ συζήτησε την αγορά του. Και αν δεν ήταν τόσο μαλάκες στην Ατλέντικο θα χρειαζόταν το λιγότερο τα διπλάσια για να αγοράσει και τον τερματοφύλακα.
Όσο για τον Κατσουρ, την γνώμη μου την έχω πει. Είναι πρώην παίκτης. Έχει τελιώσει. Πιο πολλά τσιγάρα κάνει αυτός παρά ένας μέσος Κινέζος. Δεν είναι επαγγελματίας πως να το πω. Χίλιες φορές για μένα να πάει και να πάρει Καραγκούνη που είναι ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ (άσχετα αν είναι βάζελος) και να έχει και μια ανελακτικη στο κέντρο για 20-30 λεπτά παρά τον Κατσουρ. Ο Κατσούρ στην ΑΕΚ μόνο ως βοηθός φροντιστή.
 

antigregory

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
πουτανες σκυλες ξεσκισμενες
να μας φοβαστε βρωμοσκυλα
ερχεται ο αρβανιτιδης βρωμοσκυλα του κερατα
το ξερει ο δικος σας οτι αντιπαλο δεος ειναι ο ΑΡΗΣ για την αεκουλα για το ποιος θα ανεβει
και μας θελει στην Γ'
βρωμοσκυλα...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
πουτανες σκυλες ξεσκισμενες
να μας φοβαστε βρωμοσκυλα
ερχεται ο αρβανιτιδης βρωμοσκυλα του κερατα
το ξερει ο δικος σας οτι αντιπαλο δεος ειναι ο ΑΡΗΣ για την αεκουλα για το ποιος θα ανεβει
και μας θελει στην Γ'
βρωμοσκυλα...
Παρτε κανα Σαμπουαν απο τα Σουπερ μαρκετ του και Πλυντε τον Κωλο σας..και Ελατε με την Οπισθεν.. :zfuck:ΣΚουλικαντερες ΣΙχαμενες!!!!!
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.494
Like
21.861
Πόντοι
5.006
Δηλαδή ο Αφελάι από τον Μπαρμπόσα που πήραμε πόσο καλύτερος είναι; Και μιλάω ΤΩΡΑ. Αυτή τη στιγμή. Ο μεν δεν έχει παιχνίδια στα πόδια του και ο δε έχει γεμάτα 2 χρόνια.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μολις κερδισες επαξια το βραβειο της μεγαλυτερης μαλακιας που εχει λεχθει ποτε στο σαιτ αυτο.......

υ.γ: και ο γκαζαριαν ειναι καλυτερος απο τον αφελαι...καπου ακουσα οτι εχει 150 παιχνιδια στα ποδια του τα τελευταια 2 χρονια.....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
766
Πόντοι
146
Θ έδινε η Μπάρτσα τσάμπα έναν παίκτη που πριν από χρόνια έσκασε καμιά 20αριά μυρίονια για να τον πάρει αν δεν υπήρχε θέμα; Και πανυγυρίζουν οι ΟΣΦΠούστηδες για τον "άνθρωπο που θα μπορούσε να γίνει παικτατάς".
Ποσα εδωσε η Μπαρτσα;20 εκ; :2funny: :2funny: ασχετος ή κακοβουλος;
3 μυρια έδωσε
:birdman:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μολις κερδισες επαξια το βραβειο της μεγαλυτερης μαλακιας που εχει λεχθει ποτε στο σαιτ αυτο.......

υ.γ: και ο γκαζαριαν ειναι καλυτερος απο τον αφελαι...καπου ακουσα οτι εχει 150 παιχνιδια στα ποδια του τα τελευταια 2 χρονια.....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μιλάω για τώρα. Δηλαδή ένας παίκτης που έχει παίξει από το 2011 μέχρι σήμερα καμιά 30αριά φορές (10 φορές το χρόνο δηλαδή) που κουβαλάει ένα βαρύ ιστορικό τραυματισμών κτλπ κτλπ παραμένει να είναι ένας σπουδαίος ποδοασφαιριστής!!!! ΟΚ μεγάλε. Τότε ο Μαραντόνα συνεχίζει να είναι κορυφαίος παίκτης από τον....βάλε όποιον θέλεις, έτσι και αλλιώς σύμφωνα με τη δική σου λογική ένας παίκτης παραμένει μεγάλος δε πα να χρειάζεται Π για να περπατήσει  :headbang: :headbang: :headbang:
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Μιλάω για τώρα. Δηλαδή ένας παίκτης που έχει παίξει από το 2011 μέχρι σήμερα καμιά 30αριά φορές (10 φορές το χρόνο δηλαδή) που κουβαλάει ένα βαρύ ιστορικό τραυματισμών κτλπ κτλπ παραμένει να είναι ένας σπουδαίος ποδοασφαιριστής!!!! ΟΚ μεγάλε. Τότε ο Μαραντόνα συνεχίζει να είναι κορυφαίος παίκτης από τον....βάλε όποιον θέλεις, έτσι και αλλιώς σύμφωνα με τη δική σου λογική ένας παίκτης παραμένει μεγάλος δε πα να χρειάζεται Π για να περπατήσει  :headbang: :headbang: :headbang:

Ελα ρε σε βλεπω να παιρνεις διαρκειας στο γαυρο φετος... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ποσα εδωσε η Μπαρτσα;20 εκ; :2funny: :2funny: ασχετος ή κακοβουλος;
3 μυρια έδωσε
:birdman:
Γράψε λάθος. Είχα την εντύπωση ότι κάπου εκεί είχε δώσει. Δε γνώριζα ότι όταν έγινε η μεταγραφή ήταν λίγο πριν το τέλος του συμβολαίου του. Αλλά και πάλι θ έδινε η Μπάρτσα έναν 28χρονο παίκτη στο τσάμπα αν δεν υπήρχε κάποιο θέμα; Τι είναι; Φιλόπτωχο ταμείο;
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Μιλάω για τώρα. Δηλαδή ένας παίκτης που έχει παίξει από το 2011 μέχρι σήμερα καμιά 30αριά φορές (10 φορές το χρόνο δηλαδή) που κουβαλάει ένα βαρύ ιστορικό τραυματισμών κτλπ κτλπ παραμένει να είναι ένας σπουδαίος ποδοασφαιριστής!!!! ΟΚ μεγάλε. Τότε ο Μαραντόνα συνεχίζει να είναι κορυφαίος παίκτης από τον....βάλε όποιον θέλεις, έτσι και αλλιώς σύμφωνα με τη δική σου λογική ένας παίκτης παραμένει μεγάλος δε πα να χρειάζεται Π για να περπατήσει  :headbang: :headbang: :headbang:
ρε μαν δηλαδη αν ο ενας εχει παιξει 150 παιγχιδια με την τραχανοπλαγια και την κατω ραχουλα ειναι καλυτερος απο αυτον που θα εχει παιξει και καμια δεκαρια ντερμπυ με τις κορυφαιες του κοσμου, και θα εχει συμπαιχτες μερικους αο τους καλυτερους παιχτες του πλανητη;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ελα ρε σε βλεπω να παιρνεις διαρκειας στο γαυρο φετος... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Εσένα και του άλλου πάντως σας τ έχω υποσχεθεί. θα κλείσω σουίτα στο γήπεδο της ΑΕΚ και στο πρώτο ματς ΑΕΚ-ΟΣΦΠούστη θα σας έχω με τ ουισκάκια σας και τα ξηροκάρπιά σας. Θα απολαμβάνεται το γαμήσι που θα τρώτε  :2funny: :2funny: :2funny: :grin: :grin: :rockon: :rockon: :rockon:

Διαρκεία πάντως στον ΟΣΦΠούστη θα πάει να πάρει σε λίγες μέρες ο αδερφός μου. Άλλο πρόβατο και αυτός. Διάβασε για Αφελάι και θα τρέξει να τα σκάσει για να δει τον άνθρωπο που ούτε με Π δε μπορεί να περπατήσει (θ έλεγα κουτσάλογο αλλά μακάρι να είναι κουτσάλογο. Θα σας βγεί λίρα 100)
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Εσένα και του άλλου πάντως σας τ έχω υποσχεθεί. θα κλείσω σουίτα στο γήπεδο της ΑΕΚ και στο πρώτο ματς ΑΕΚ-ΟΣΦΠούστη θα σας έχω με τ ουισκάκια σας και τα ξηροκάρπιά σας. Θα απολαμβάνεται το γαμήσι που θα τρώτε  :2funny: :2funny: :2funny: :grin: :grin: :rockon: :rockon: :rockon:

Διαρκεία πάντως στον ΟΣΦΠούστη θα πάει να πάρει σε λίγες μέρες ο αδερφός μου. Άλλο πρόβατο και αυτός. Διάβασε για Αφελάι και θα τρέξει να τα σκάσει για να δει τον άνθρωπο που ούτε με Π δε μπορεί να περπατήσει (θ έλεγα κουτσάλογο αλλά μακάρι να είναι κουτσάλογο. Θα σας βγεί λίρα 100)

Βλεπω ο αδερφος σου ειναι ορθοδοξος..... :2funny: :2funny: :2funny: παντως την προσκληση σου την αποδεχομαι.....οσο για το ποιος θα φαει πουτσα........μεγαλη μπουκια φαε......
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ρε μαν δηλαδη αν ο ενας εχει παιξει 150 παιγχιδια με την τραχανοπλαγια και την κατω ραχουλα ειναι καλυτερος απο αυτον που θα εχει παιξει και καμια δεκαρια ντερμπυ με τις κορυφαιες του κοσμου, και θα εχει συμπαιχτες μερικους αο τους καλυτερους παιχτες του πλανητη;
Ποια είναι ακριβώς τα ντέρμπι που έπαιξε και πόσα είναι αυτά; Γιατί τ 7 που έπαιξε με τη Μπάρτσα δε νομίζω (δε θα κάτσω να ψάξω κιόλας) να έπαιξε με την Ρεάλ. Και η Σάλκε ΔΕΝ είναι στις κορυφαίες ομάδες του κόσμου και εκεί 15 παιχνίδια έπαιξε όλα και όλα.
Και μάθε επίσης ότι όπως όλα τα πράγματα έτσι και το ταλέντο και η ικανότητα στη μπάλα ΑΝ δε τα συντηρείς με παιχνίδια απλά μειώνονται και παύεις να είσαι όσο καλός όσο ήσουν. Τα παραδείγματα πάρα πολλά από παίκτες που πριν τραυματισούν ήταν παικταράδες και μετά από τον τραυματισμό τους που τους κράτησε για πολύ καιρό εκτός απλά δεν. Μη πας μακριά σε ξένη χώρα. Δες τον Κωστή που πριν από τον τραυματισμό του ήταν παικτούρα και μετά απλά ούτε με τη κάτω ραχούλα δε μπορούσε να παίξει.
Και μια και το ανέφερες. Ο Μπαρμπόσα σε ποια κάτω ραχούλα έπαιξε ακριβώς;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Βλεπω ο αδερφος σου ειναι ορθοδοξος..... :2funny: :2funny: :2funny: παντως την προσκληση σου την αποδεχομαι.....οσο για το ποιος θα φαει πουτσα........μεγαλη μπουκια φαε......
Μάλακας πρώην οργανωμένος της παλιάς θύρας 7.
Εσύ θα φας μεγάλη μπουκιά. Γεμάτη κρέας. Από το καβλί της ΑΕΚ  :2funny: :2funny: :2funny: :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom