Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Μετάφραση (και απλά λέω αυτά που έχει πει ΑΥΤΟΣ) να γίνει πάρκιγκ 2500 θέσεων και μάλιστα να είναι ελεύθερο για τους δημότες 3 μέρες την εβδομάδα (χώρος για τέτοιο πάρκιγκ απλά δεν υπάρχει) να είναι χαμηλότερο το ύψος του γηπέδου (άρα ξέχνα σκέπαστρο και κόψε και 2-3 χιλιάδες θεατές) και φυσικά να ΞΑΝΑΕΛΕΧΘΟΥΝ τα σχέδια ώστε το γήπεδο να γίνει στ αρχικό οικόπεδο (έχουν δωθεί από το άλσος που μαραζώνει 3 στρέμματα περιπου για τον εξορθολογισμό του οικοπέδου) ΚΟΙΝΟΣ όσο είναι αυτός δήμαρχος γήπεδο έτσι όπως παρουσιάστηκε δε γίνεται και άσε να λέει που αφιερώνει τη νίκη του
Θα με αναγκάσεις να σε βρίσω πραγματικά. Δηλαδή δε μπορούν να το σταματήσουν ακόμα και 2 μήνες μετά; Αυτό θέλεις να μου πεις; Στον πούτσο τους πόσος κόσμος θα δουλεύει. Πάνε στο ΣτΕ λένε περί κορμοράνων ή αν θέλεις για τα 200 δέντρα που θα χαθούν από το άλσος (που ξαναλέω έχει καταντήσει χωματερή και πρεζοφωλιά) και καληνύχτα. Πίστευε ότι νομίζεις. Στην πούτσα του. Μετά το δημαρχιλίκη επόμενο σταθμό έχει το βουλευτιλίκη. Θα κάνει ότι του πουν και σα καλό παιδί ακολουθήσει διαταγές και μετάλ βουλευτής. Καημένε! Που νόμιζεις ότι ζεις;;


Υ.Γ Αφού οι κάτοικοι της Ν.Φ έδειξαν ότι δε θέλουν το γήπεδο στη Ν.Φ μήπως ν αρχίσει να ψάχνεται γι αλλού; Και τελικά μήπως είχε δίκιο ο κοντός που έλεγε πως από τη στιγμή που γκρεμίστηκε το γήπεδο άλλο δε μπορεί να φτιαχτεί εκεί; Μήπως ήξερε κάτι παραπάνω;
Οχι βρε Γρηγορη δεν θα μπορουν να το σταματησουν.Αν ψηφιστει ο νεος νομος,το Αλσος της ΝΦ μετατρεπεται σε μητροπολιτικο παρκο,κατι που σημαινει οτι αιρεται ο συνταγματικα προστατευομενος του χαρακτηρας,που ειχε σαν αναδασωτεα δασικη εκταση.Για αυτο και περιμενουν να ψηφιστει ο νεος νομος,ωστε το γηπεδο να ειναι νομικα καλυμενο σε καθε περιπτωση.
Απο την στιγμη που θα βει η αδεια το γηπεδο εχει τελειωσει.Την τεταρτη θα συζητηθει ο νομος στην βουλη,αν τελικα ο συριζα οπως δεσμευτηκε τον ψηφισει,λες ο Βασιλοπουλος να πει οχι;Τι σχεση εχουν οι κατοικοι ρε συ Γρηγορη,δηλαδη επρεπε σωνει και καλα να ψηφισουν τον συνδυασμο του Τομπουλογλου;Καλα εκαναν και ψηφισαν συνειδητα.
Και για να ξερεις,στον βοτανικο το εμπορικο κεντρο σταματησε,οχι το γηπεδο.Οι βαζελοι θελανε να τους φτιαξει τσαμπα ο βωβος το γηπεδο μαζι με ενα γιγαντιο εμπορικο κεντρο.Το ΣΤΕ ακυρωσε το εμπορικο αλλα εδωσε αδεια για το γηπεδο.
Και φυσικα δεν προχωρησε γιατι οι βαζελοδιοικουντες δεν ηθελαν να βαλουν ουτε ενα ευρω.
 

bull4cuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2012
Μηνύματα
531
Κριτικές
6
Like
565
Πόντοι
306
Ξεχωρα  απο  την  πλακα  ...... μηχανικος  δεν ειμαι  ΑΛΛΑ  μηπως  ο  συγκεκριμενος  χωρος  δεν  ειναι  ικανος  απο  πολλες  αποψεις  να  δεχτει  την  ΥΠΕΡΠΑΡΑΓΩΓΗ   που  θελει  να  στησει  ο  γατος ;
Ούτε εγώ είμαι μηχανικός, αλλά νομίζω ότι με υποβάθμιση του αγωνιστικού χώρου κατά 2-3 επίπεδα και με ηλεκτροφωτισμό στυλ Καραϊσκάκης μπορούν να τηρηθούν τα όρια ύψους της περιοχής.
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Στο οικοπεδο Ιδιοκτησιας ΑΕΚ κανεις δεν μπορει να πει πως θα κατασκευαστει το γηπεδο εκτος απο τον Ιδιοκτητη
Επισης σε μια Ιδιοκτησια κατασκευαστικα μπορεις να κανεις τα ΠΑΝΤΑ
Αρκει οι μελετες να μην εμπεριεχουν πολεοδομικες παραβασεις.

Τα λογια του Δημαρχου ειναι αλλα λογια να αγαπιομαστε πεταει μηνυματα εκει που θελει...  (ας μπει και αυτος στην παρεα)
Και απο την Βουλη να περασει... αν καποιοι δεν θελουν να γινει το γηπεδο... μπορουν να το καταφερουν με πολλους τροπους (προσφυγη στο ΣΤΕ ενας απο αυτους και μεχρι να βγει αποφαση φεξε μου και γλυστρισα)
Τεραστιο Λαθος της Ωρας να δωσει πολιτικες προεκτασεις στο γηπεδο της ΑΕΚ, οι ΑΕΚτσηδες δεν ειναι προβατα για να τα κατευθυνεις τι θα ψηφισουν... ο καθε ενας στο ποστο του...
Ελπιζω ο Τιγρης να μην τα βρει σκουρα, δεν του βγηκε τιποτα μεχρι στιγμης ....
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Στο οικοπεδο Ιδιοκτησιας ΑΕΚ κανεις δεν μπορει να πει πως θα κατασκευαστει το γηπεδο εκτος απο τον Ιδιοκτητη
Επισης σε μια Ιδιοκτησια κατασκευαστικα μπορεις να κανεις τα ΠΑΝΤΑ
Τα λογια του Δημαρχου ειναι αλλα λογια να αγαπιομαστε πεταει μηνυματα εκει που θελει...  (ας μπει και αυτος στην παρεα)
Και απο την Βουλη να περασει... αν καποιοι δεν θελουν να γινει το γηπεδο... μπορουν να το καταφερουν με πολλους τροπους (προσφυγη στο ΣΤΕ ενας απο αυτους και μεχρι να βγει αποφαση φεξε μου και γλυστρισα)
Τεραστιο Λαθος της Ωρας να δωσει πολιτικες προεκτασεις στο γηπεδο της ΑΕΚ, οι ΑΕΚτσηδες δεν ειναι προβατα για να τα κατευθυνεις τι θα ψηφισουν... ο καθε ενας στο ποστο του...
Ελπιζω ο Τιγρης να μην τα βρει σκουρα, δεν του βγηκε τιποτα μεχρι στιγμης ....
Ρε μαν το ειπαμε και το ξαναλεμε,αν το αλσος μετατραπει απο αναδασωτεα εκταση σε μητροπολιτικο παρκο,δεν στεκει
καμια προσφυγη στο στε.Και να προσφυγει καποιος ομως,κανει ασφαλιστικα μετρα η ΑΕΚ και συνεχιζει κανονικα οπως ακριβως εγινε με το the mall...Νομιζω προσφατα εκδικαστηκε η υποθεση του,ενω η προσφυγη ειχε γινει το 2005.Το ολο ζουμι ειναι τι θα κανει μεθαυριο ο συριζας.Θα ψηφισει τον νομο οπως υποσχεθηκε με γραπτη δηλωση του;Η θα αλλαξει αποψη και δεν θα τον ψηφισει;
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Ρε μαν το ειπαμε και το ξαναλεμε,αν το αλσος μετατραπει απο αναδασωτεα εκταση σε μητροπολιτικο παρκο,δεν στεκει
καμια προσφυγη στο στε.Και να προσφυγει καποιος ομως,κανει ασφαλιστικα μετρα η ΑΕΚ και συνεχιζει κανονικα οπως ακριβως εγινε με το the mall...Νομιζω προσφατα εκδικαστηκε η υποθεση του,ενω η προσφυγη ειχε γινει το 2005.Το ολο ζουμι ειναι τι θα κανει μεθαυριο ο συριζας.Θα ψηφισει τον νομο οπως υποσχεθηκε με γραπτη δηλωση του;Η θα αλλαξει αποψη και δεν θα τον ψηφισει;

Δεν στεκει ε ? Στις Σκουριες τι εγινε για γραψε ...

Και με το MALL δεν τα ξερεις καλα ... βαριεμαι να γραψω για οτι εγινε και εκει.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Δεν στεκει ε ? Στις Σκουριες τι εγινε για γραψε ...
Mα στις σκουριες καταπατησαν αν δεν κανω λαθος 2 στρεμματα δασους το οποιο ειναι προστατευομενο
απο την συνθηκη Natura.Το αλσος της ΝΦ απο οτι θυμαμαι δεν ειναι μεσα σε αυτη την συνθηκη.
Εκτος απο αυτο ολα τα ασφαλιστικα μετρα τα κερδισε η εταιρια.
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
191
Πόντοι
1
Ρε μαν το ειπαμε και το ξαναλεμε,αν το αλσος μετατραπει απο αναδασωτεα εκταση σε μητροπολιτικο παρκο,δεν στεκει
καμια προσφυγη στο στε.Και να προσφυγει καποιος ομως,κανει ασφαλιστικα μετρα η ΑΕΚ και συνεχιζει κανονικα οπως ακριβως εγινε με το the mall...Νομιζω προσφατα εκδικαστηκε η υποθεση του,ενω η προσφυγη ειχε γινει το 2005.Το ολο ζουμι ειναι τι θα κανει μεθαυριο ο συριζας.Θα ψηφισει τον νομο οπως υποσχεθηκε με γραπτη δηλωση του;Η θα αλλαξει αποψη και δεν θα τον ψηφισει;
Ο συριζας αυτο που θα αρχισει να κανει ειναι κολοτουμπες σε οτι δηθεν εχει υποσχεθει 
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Mα στις σκουριες καταπατησαν αν δεν κανω λαθος 2 στρεμματα δασους το οποιο ειναι προστατευομενο
απο την συνθηκη Natura.Το αλσος της ΝΦ απο οτι θυμαμαι δεν ειναι μεσα σε αυτη την συνθηκη.
Εκτος απο αυτο ολα τα ασφαλιστικα μετρα τα κερδισε η εταιρια.

Μαθε πως γινονται αυτες οι δουλειες

Κατοικοι και φορεις (συλλογοι, συνεταιρισμοι, Φιλοι του Περιβαλλοντος κτλ κτλ) της περιοχης μπορουν να καταθεσουν προσφυγη κατα της επενδυσης οπως εγινε στις Σκουριες.
Επισης μπορουν ακομα και αυτονομα πολιτες να προσφυγουν στο ΣτΕ ζητωντας την ακυρωση εξ ολοκληρου της ΚΥΑ με διαφορες αιτιολογιες που ευκολα μπορει να ισχυριστει καποιος.
Βαση νομου αν το εργο δεν εχει ολοκληρωθει, μεχρι την εκδοση αποφασης αυτοματα σταματουν τα παντα.
Εαν το εργο εχει ολοκληρωθει χρειαζεται νεα κυβερνητικη αποφαση εφοσον το ΣΤΕ αποφασισει κατι τετοιο και πληρωμη προστιμων εφοσον το ΣΤΕ παρει την σχετικη αποφαση (και τα 2 γινανε στο THE MALL)... το εργο ομως θα εχει κολλησει εκτος και ΑΝ (επαναλαμβανω) ολα αυτα γινουν αφου κατασκευαστει το γηπεδο.

Οποτε δεν παιζει ρολο (σε περιπτωση προσφυγης στο ΣΤΕ) η εκδοση οικοδομικης αδειας... αλλα το περας κατασκευης του σταδιου.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Μαθε πως γινονται αυτες οι δουλειες

Κατοικοι και φορεις (συλλογοι, συνεταιρισμοι, Φιλοι του Περιβαλλοντος κτλ κτλ) της περιοχης μπορουν να καταθεσουν προσφυγη κατα της επενδυσης οπως εγινε στις Σκουριες.
Επισης μπορουν ακομα και αυτονομα πολιτες να προσφυγουν στο ΣτΕ ζητωντας την ακυρωση εξ ολοκληρου της ΚΥΑ με διαφορες αιτιολογιες που ευκολα μπορει να ισχυριστει καποιος.
Βαση νομου αν το εργο δεν εχει ολοκληρωθει, μεχρι την εκδοση αποφασης αυτοματα σταματουν τα παντα.
Εαν το εργο εχει ολοκληρωθει χρειαζεται νεα κυβερνητικη αποφαση εφοσον το ΣΤΕ αποφασισει κατι τετοιο και πληρωμη προστιμων εφοσον το ΣΤΕ παρει την σχετικη αποφαση (και τα 2 γινανε στο THE MALL)... το εργο ομως θα εχει κολλησει εκτος και ΑΝ (επαναλαμβανω) ολα αυτα γινουν αφου κατασκευαστει το γηπεδο.

Οποτε δεν παιζει ρολο (σε περιπτωση προσφυγης στο ΣΤΕ) η εκδοση οικοδομικης αδειας... αλλα το περας κατασκευης του σταδιου.
Aυτο το ειχαμε πει απο την αρχη οτι μπορει να γινει,το θεμα ηταν να θωρακωθει νομικα το ολο εγχειρημα.
Για αυτο και περιμεναν να βγει νεος νομος και δεν εβγαλαν αδειες με τον παλιο,γιατι τοτε δεν θα ειχαν καμια τυχη.
Για το the mall τα ξερω,μιλαμε για το μεγαλυτερο αυθαιρετο ολων των εποχων.Ποσες προσφυγες ειχαν γινει στο ΣΤΕ
και ομως με ασφαλιστικα μετρα το εργο προχωρουσε και ολοκληρωθηκε.Το εργο του γηπεδου,ΑΝ λεμε,ΑΝ περασει ο νομος
οπως ειναι τωρα,ειναι θωρακισμενο απο παντου νομικα.Το μονο που μπορει να φοβιζει ειναι να μην γινει τελικα
μητροπολιτικο παρκο το αλσος,τοτε οποιαδηποτε προσφυγη και να γινει,εχει κερδιθει.
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Aυτο το ειχαμε πει απο την αρχη οτι μπορει να γινει,το θεμα ηταν να θωρακωθει νομικα το ολο εγχειρημα.
Για αυτο και περιμεναν να βγει νεος νομος και δεν εβγαλαν αδειες με τον παλιο,γιατι τοτε δεν θα ειχαν καμια τυχη.
Για το the mall τα ξερω,μιλαμε για το μεγαλυτερο αυθαιρετο ολων των εποχων.Ποσες προσφυγες ειχαν γινει στο ΣΤΕ
και ομως με ασφαλιστικα μετρα το εργο προχωρουσε και ολοκληρωθηκε.Το εργο του γηπεδου,ΑΝ λεμε,ΑΝ περασει ο νομος
οπως ειναι τωρα,ειναι θωρακισμενο απο παντου νομικα.Το μονο που μπορει να φοβιζει ειναι να μην γινει τελικα
μητροπολιτικο παρκο το αλσος,τοτε οποιαδηποτε προσφυγη και να γινει,εχει κερδιθει.

Το THE MALL εγινε γιατι ηταν οι Ολυμπιακοι Αγωνες τοτε, γιατι υπηρχαν πλατες στην Πολεοδομια, στην Κυβερνηση και συμφεροντα επιχειρηματιων.
Αν ο Τιγρης ειναι αναλογο μεγεθος τοτε δεν θα αντιμετωπισει κανενα προβλημα.
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.669
Like
2.393
Πόντοι
606
παιδια τελικα το γήπεδο της ΑΕΚ θα γινει η οχι? Το λεω αυτο γιατι στο fb ήδη οι Παοκτσηδες λιώνουν απο τα γελια  και κανουν χαβαλε τους Αεκτσηδες :) Αν ειναι να κανω και εγω απλα επειδή δεν διαβασα πολυ γιαυτο το θεμα :)   λεω ας ρωτησω και εδω :)  Αν ειναι να κανω χαβαλε κατι ΑΕΚτσιδες που μας έπρηξαν τα @@ :) Ενω ειναι Γ εθνικη :) :) :)ΥΓ.. Μόλις ψήφησα στην ψηφοφορία οχι :)  Οχι οτι δεν θελω να γινει :) για μενα Σαν Παοκτση δεν μου τρεχει λογος Εμεις εχουμε εδρα την θεσσαλονικη και οχι την Αθηνα :) Αν ο αρης εκανε καινουργιο γηπεδο και εγω ειχα την τουμπα που ειναι πιο μεγαλη απο το πλατανι που εχουμε στο χωριο μου Ναι εκει θα με πηραζε :)  :)  Τωρα ψήφησα οχι γιατι εκει που υπάρχει καπνος δεν γίνεται να μην υπάρχει και φωτιά :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
παιδια τελικα το γήπεδο της ΑΕΚ θα γινει η οχι? Το λεω αυτο γιατι στο fb ήδη οι Παοκτσηδες λιώνουν απο τα γελια  και κανουν χαβαλε τους Αεκτσηδες :) Αν ειναι να κανω και εγω απλα επειδή δεν διαβασα πολυ γιαυτο το θεμα :)   λεω ας ρωτησω και εδω :)  Αν ειναι να κανω χαβαλε κατι ΑΕΚτσιδες που μας έπρηξαν τα @@ :) Ενω ειναι Γ εθνικη :) :) :)
ΠΑΟΚτσηδες ειναι ρε Χρηστο μην τους παιρνεις στα σοβαρα. :2funny:
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.669
Like
2.393
Πόντοι
606
ΠΑΟΚτσηδες ειναι ρε Χρηστο μην τους παιρνεις στα σοβαρα. :2funny:
Κοιτα για να τρωνε οι Αεκτσηδες τον χαβαλε στην Μαπα :cheesy: :cheesy: κατι πρεπει να παίζει δεν μπορεί στα καλα καθουμενα να γινετε τζερτζελες :) :) :)  Τεσπα θα δείξει :)  Περιμενω να με απαντησει και το φιλαρακι μου ο Χρηστιδης γιαυτο το θεμα αν μπορει και θελει :) :) να μας πει την γνωμη του γιατι πιστεύω ειναι ενημερωμένος και σαν ολυμπιακος θα ειναι πιο αντικειμενικος  εσυ Μαστερ21 εισαι ΑΕΚ μπορει :) :) :) να μιλάς και λιγο υποκειμενικα η οχι :grin: :) :) :)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Κοιτα για να τρωνε οι Αεκτσηδες τον χαβαλε στην Μαπα :cheesy: :cheesy: κατι πρεπει να παίζει δεν μπορεί στα καλα καθουμενα να γινετε τζερτζελες :) :) :)  Τεσπα θα δείξει :)  Περιμενω να με απαντησει και το φιλαρακι μου ο Χρηστιδης γιαυτο το θεμα αν μπορει και θελει :) :) να μας πει την γνωμη του γιατι πιστεύω ειναι ενημερωμένος και σαν ολυμπιακος θα ειναι πιο αντικειμενικος  εσυ Μαστερ21 εισαι ΑΕΚ μπορει :) :) :) να μιλάς και λιγο υποκειμενικα η οχι :grin: :) :) :)
Χρηστο την τεταρτη συζητιεται ο νομος για το γηπεδο της ΑΕΚ στην βουλη,αν περασει ως εχει,το γηπεδο θα γινει.
Οποτε περισσοτερα θα μπορουμε να πουμε μεθαυριο.Εγω χαβαλε και ειδικα απο παοκια δεν εχω δει παντως σε ποιο σαιτ
τα εχεις δει;
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.669
Like
2.393
Πόντοι
606
Χρηστο την τεταρτη συζητιεται ο νομος για το γηπεδο της ΑΕΚ στην βουλη,αν περασει ως εχει,το γηπεδο θα γινει.
Οποτε περισσοτερα θα μπορουμε να πουμε μεθαυριο.Εγω χαβαλε και ειδικα απο παοκια δεν εχω δει παντως σε ποιο σαιτ
τα εχεις δει;
μα δεν ειπα σαιτ αλλα στο facebook απο φιλους του ΠΑΟΚ εναντι φιλων Αεκτσηδων που χω σαν φιλους :) Απλα εκει η περιέργεια με εβαλε να μπω σε σκεψεις για να αρχηζω να πηραζω και εγω καποιους Αεκτσηδες που ξερω  :) Και απλα ρωτησα και εδω αν ισχύει κατι τετιο η οχι για να ειμαι σιγορους για τον χαβαλε που θελω να κανω :) Μην βγω στο τελος και μακακας :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Ενταξει θα περιμενω τοτε μεχρι την τεταρτη για να κανω η οχι χαβαλε :) :) :)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
μα δεν ειπα σαιτ αλλα στο facebook απο φιλους του ΠΑΟΚ εναντι φιλων Αεκτσηδων που χω σαν φιλους :) Απλα εκει η περιέργεια με εβαλε να μπω σε σκεψεις για να αρχηζω να πηραζω και εγω καποιους Αεκτσηδες που ξερω  :) Και απλα ρωτησα και εδω αν ισχύει κατι τετιο η οχι για να ειμαι σιγορους για τον χαβαλε που θελω να κανω :) Μην βγω στο τελος και μακακας :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Ενταξει θα περιμενω τοτε μεχρι την τεταρτη για να κανω η οχι χαβαλε :) :) :)
Ε κανε ρε ποιος σε σταματαει,για χαβαλε ζουμε. :grin:
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.669
Like
2.393
Πόντοι
606
Ε κανε ρε ποιος σε σταματαει,για χαβαλε ζουμε. :grin:
ναι εχεις δικιο απλα ηθελα να ειμαι σιγουρος ο αληθινος χαβαλες ειναι πιο γλυκος :) :) :) ΥΓ.. Μισο λεπτο να σου βαλω και μια συζητηση ενος Παοκτση με ενος Αεκτση απο το facebook moy :)
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.669
Like
2.393
Πόντοι
606
Παοκτσης To gipedo sas Itan ena oneiro Kai paei......to lamogio o sgouros tora mporei na paei na g............
Μου αρέσει! ·

Αεκτσης xaxaxaxaxa exo proedro tn melisanidi re file oxi tn rosopontio karpazoipraktora xaxaxaxaxax
3 ώρες πριν · Μου αρέσει!

Παοκτσης Nai re file Gia auto proedro sou se erikse g ethniki.....giati einai aplas Kai Gia auto parakalouse tin sgouro Gia kondulia....mpeeeeeeeeeeeeee
3 ώρες πριν · Μου αρέσει!

Αεκτσης xaxaxaxaxaxaxaxxaxa eseis oi paoktsides exete poli plaka xaxaxa loipon etoimastite tora gia tn augousto kante etoimasies protathlimatos kai tn oktovri me noevri programamtismos gia tn nea xronia to megetho s einai poli mikro file distixos
3 ώρες πριν · Μου αρέσει!

Παοκτσης Kala esu lege Oti ego alla Leo se Leo re Malaka eiste tosoi ligoi San kosmos pou den mporeite oute enan perifereiarxi na vgalete....anurpaktoi ......xAxaxa xaxa
3 ώρες πριν · Μου αρέσει!

Aεκτσης o kosmos fenete file st gipeda kai ekei eisai ligo ego eimai stn g ethniki exo perisotera diarkias kai perisotera eisitiria..mas eixate zalisei tarxidia gia tn teliko stn athina kai dn mporesate n eksadlisete t eisitiria sas stin toumpa sold out egine mono m gauro gelaei o kosmos
3 ώρες πριν · Μου αρέσει!

Παοκτσης Kai timi se Kano pou asxoloumai me mikromaisaies omadas.......tzampa diafimisi sas Kano...etsi Kai allios kanenas den asxoleite mazi sas.....
3 ώρες πριν · Μου αρέσει!

Aεκτσης kai i aniparkia tou proedrou s p s etakse ronaldo mesi ronaldinio berbatof kai s efere nini xousen mousen lousen itan p tn ekane plaka o alafouzos s pire kai t kipelo m katevasmena xeria kai sas petakse kai apo t tsou-lou.....akou kai kati teleutaio os...Δείτε περισσότερα
3 ώρες πριν · Μου αρέσει!

Παοκτσης Xaxaa xaxa
3 ώρες πριν · Μου αρέσει!
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Τελικά κάτι ήξερε ο αιγαιας και σας ρώταγε συνεχεια :grin:
ΑΝ ήξερε ότι θα βγει η πουτάνα του Τσοχατζό μαζί με τον ορκισμένο επαγγελματία οπαδό του ΟΣΦΠούστη τότε είναι Ο μάντης. Και είναι μαλάκας που δε κάθεται να παίξει ένα τζοκεράκι να λύσει το πρόβλημα της ζωής τους ο σφραγιδοχτυπητής
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom