Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Αυτό αγαπητέ Γρηγόρη δεν  το είπε ό Βασιλόπουλος αλλά το έγραψε ό " αντικειμενικός " συντάκτης του aek365 που δεν έχει καμμία σχέση με  τον Μελισσανίδη φτου κακά  :2funny: :2funny: :2funny: άλλο την λάσπη που δύο μήνες τώρα ρίχνανε με το καντάρι τόσο σε Βασιλόπουλο όσο καί στην Δούρου ( άσχετα με τις μαλακίες που έχει πεί καί αυτή )αλλά καί την εξωφρενική καί εξώφθαλμη υποστήριξη σε Ζγουρό , Γεωργαμλή ( διάδοχο του περιβόητου Τομπούλογλου για να μην ξεχνιώμαστε  :jerking: :jerking: ) , όσο το τι αποφάσισαν οί δημότες της Νέας Φιλαδέλφειας - Χαλκηδώνας με την επιλογή τους αρέσει δεν αρέσει πρέπει να το σεβαστούμε .

Όσο για τις δηλώσεις του μετά την εκλογή του voilas :

1ον Η Δούρου έχει πει σε ραδιόφωνο πως ΟΠΟΙΟΣ υποστηρίζει το σχέδιο (αυτό που υπάρχει) του γηπέδου της ΑΕΚ είναι ΡΑΓΙΑΣ.
2ον Σε παραθέρω στο προηγούμενο ποστ μου όπου από το 3:50 και μετά βλέπεις ότι μπερδεύει τα λόγια του. Ξεκινάει και λέει "θα σταθούμε ΕΜΠΟΔΙΟ" και μετά τα μασάει και λέει "δε σταθήκαμε εμπόδιο, σταθήκαμε εμπόδιο". Είναι ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ να κάνει κάποιος ένα σαρδάμ. Αλλά όχι τόσα πολλά σε 30 δεύτερα μέσα. Και αυτό που εχει στο μυαλό του είναι αυτό που είπε στην αρχή. ΘΑ ΣΤΑΘΕΙ ΕΜΠΟΔΙΟ να γίνει το γήπεδο της ΑΕΚ έτσι όπως είναι στα σχέδια. Θέλει ένα γήπεδο 15-20 χιλιάδων θέσεων και τίποτα παραπάνω.
Και εγώ λέω ΝΑΙ. ΑΠΟΛΥΤΑ σεβαστή η άποψη των ψηφοφόρων. Και το είπαν ΔΥΝΑΤΑ. ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ ΓΗΠΕΔΟ στη Ν.Φ. Οπότε μπορούν να φάνε τα σκατά τους από τη πείνα και εμείς να ψαχτούμε γι αλλού. Δε γίνεται και την πίττα ολόκληρη και τον σκύλο χορτάτο
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
1ον Η Δούρου έχει πει σε ραδιόφωνο πως ΟΠΟΙΟΣ υποστηρίζει το σχέδιο (αυτό που υπάρχει) του γηπέδου της ΑΕΚ είναι ΡΑΓΙΑΣ.
2ον Σε παραθέρω στο προηγούμενο ποστ μου όπου από το 3:50 και μετά βλέπεις ότι μπερδεύει τα λόγια του. Ξεκινάει και λέει "θα σταθούμε ΕΜΠΟΔΙΟ" και μετά τα μασάει και λέει "δε σταθήκαμε εμπόδιο, σταθήκαμε εμπόδιο". Είναι ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ να κάνει κάποιος ένα σαρδάμ. Αλλά όχι τόσα πολλά σε 30 δεύτερα μέσα. Και αυτό που εχει στο μυαλό του είναι αυτό που είπε στην αρχή. ΘΑ ΣΤΑΘΕΙ ΕΜΠΟΔΙΟ να γίνει το γήπεδο της ΑΕΚ έτσι όπως είναι στα σχέδια. Θέλει ένα γήπεδο 15-20 χιλιάδων θέσεων και τίποτα παραπάνω.
Και εγώ λέω ΝΑΙ. ΑΠΟΛΥΤΑ σεβαστή η άποψη των ψηφοφόρων. Και το είπαν ΔΥΝΑΤΑ. ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ ΓΗΠΕΔΟ στη Ν.Φ. Οπότε μπορούν να φάνε τα σκατά τους από τη πείνα και εμείς να ψαχτούμε γι αλλού. Δε γίνεται και την πίττα ολόκληρη και τον σκύλο χορτάτο

Οψώμεθα  :dunno: :dunno: !
 

antigregory

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
[size=10pt][size=10pt][move]μια ζωη θα σας γαμαει ο γρανιτσας...[/move]
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
[size=10pt][size=10pt][move]μια ζωη θα σας γαμαει ο γρανιτσας...[/move]
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Καλά ο Άρης έχει πολλούς γαμιάδες. Από που ν αρχίσεις και που να τελιώσεις; Και τώρα στη Γ; Ουουουουουουουουουου. Εκεί θ ευχαριστηθεί ο κώλος σου πούτσα. Τυχερέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε. Δε θ αφήσεις βοηδόπουτσα για βοηδόπουτσα. Σου έψεξε πάλι
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Απλα τα πράγματα τ είπαμε
Συμφωνείτε με το σχέδιο που έχει παρουσιαστεί από την ΑΕΚ για την ανέγερση του νέου γηπέδου στο χώρο που βρισκόταν το "Νίκος Γκούμας"; Σε περίπτωση που έχετε κάποιες ενστάσεις θα θέλαμε να μας διευκρινίσετε ποιες είναι αυτές.
Άρης Βασιλόπουλος: "Ως Δύναμη πολιτών έχουμε εκφραστεί θετικά στην προοπτική κατασκευής γηπέδου της ΑΕΚ στην πόλη μας, γι' αυτό άλλωστε ψηφίσαμε και θετικά επί της αρχής στο Δημοτικό συμβούλιο τον Οκτώβρη του 2013. Όπως είχαμε πει και τότε, θεωρούμε πως η ΑΕΚ έχει ανάγκη γηπέδου και η προσφυγούπολη της Νέας Φιλαδέλφειας είναι η πόλη με την οποία είναι ταυτισμένη ιστορικά η ΑΕΚ.
Αυτό που πρέπει να κατανοήσουν οι φίλοι της ΑΕΚ είναι ότι για μία αριστερή παράταξη που διεκδικεί τη Διοίκηση του Δήμου, το πιο σοβαρό θέμα είναι το πως ένα τόσο μεγάλο έργο θα γίνει με τέτοιο τρόπο, ώστε να μπορέσει να ενταχθεί αρμονικά στη ζωή της πόλης και των κατοίκων της, ώστε πραγματικά να συμβάλει στην αναβάθμισή της. Εμείς θεωρούμε ότι κάτι τέτοιο πρέπει και μπορεί να γίνει, και σε αυτό το πνεύμα έχουμε να κάνουμε τις εξής παρατηρήσεις στο νομοσχέδιο το οποίο κατατέθηκε στη Βουλή την περασμένη Παρασκευή (9/5).
Πρώτον, έχουμε ενστάσεις αναφορικά με την παραχώρηση 6 στρεμμάτων από το Άλσος της Νέας Φιλαδέλφειας. Θεωρούμε ότι το γήπεδο μπορεί να κατασκευαστεί στον υπάρχοντα χώρο των 26.6 στρεμμάτων, στον οποίο χρειάζεται να θυμίσω ότι μέχρι το 2003 υπήρχε όχι μόνο το "Νίκος Γκούμας", το οποίο μάλιστα διέθετε και στίβο και κάλυπτε και πολλά άλλα αγωνίσματα της Ερασιτεχνικής ΑΕΚ, αλλά και το κλειστό "Γεώργιος Μόσχος". Υπό αυτήν την έννοια λοιπόν πιστεύουμε ότι είναι εφικτή η κατασκευή του νέου γηπέδου, χωρίς να είναι αναγκαία η μείωση της δασικής έκτασης, που η διαφύλαξή της είναι πολύ σημαντική όχι μόνο για τη Νέα Φιλαδέλφεια, αλλά για το λεκανοπέδιο συνολικά.
Δεύτερον, όπως θα γνωρίζετε, το οικόπεδο της ΑΕΚ συνορεύει με τον παραδοσιακό προσφυγικό οικισμό, που προστατεύεται από Προεδρικό διάταγμα και το ανώτερο ύψος των σπιτιών είναι στα 12.5 μέτρα. Το ύψος του παλιού γηπέδου δεν ξεπερνούσε τα 15 μέτρα, ενώ πριν την κατασκευή των στεγάστρων μπορούσε να δει κανείς από τα γειτονικά σπίτια μέσα στο γήπεδο. Το νομοσχέδιο, απ' όσο γνωρίζουμε, δίνει τη δυνατότητα ανέγερσης γηπέδου ύψους 30 μέτρων και πυλώνων 40 μέτρων. Όπως αντιλαμβάνεστε, ένα τέτοιο ύψος σε μία τόσο μεγάλη κατασκευή θα σκεπάσει τον προσφυγικό οικισμό, παρόλο που στις μακέτες του γηπέδου δεν φαίνεται αυτό. Θεωρούμε λοιπόν ότι το ύψος του νέου γηπέδου χρειάζεται να είναι χαμηλότερο και πιστεύουμε ότι υπάρχουν τεχνικά άρτιες λύσεις που μπορούν να εξασφαλίσουν ότι αυτό είναι εφικτό, ώστε το γήπεδο να δέσει αρμονικά με τον προσφυγικό οικισμό.
Τρίτον, θεωρούμε ότι χρειάζεται να υπάρξει μεγαλύτερη πρόνοια στα ζητήματα κυκλοφορίας και στάθμευσης από αυτά που διαβάσαμε στο υπάρχον νομοσχέδιο. Σύμφωνα με αυτό οι θέσεις στάθμευσης που προτείνονται είναι 180 εντός του γηπέδου και 200 σε χώρο απόστασης 500 μέτρων από το γήπεδο. Στη σημερινή εποχή όμως ο περισσότερος κόσμος μετακινείται με το αυτοκίνητο, ενώ πρέπει να γνωρίζετε ότι στην πόλη μας έχουμε ήδη σοβαρά προβλήματα με την κυκλοφορία και τη στάθμευση ακόμη και τις καθημερινές μέρες. Γι' αυτό και πιστεύουμε ότι χρειάζεται να υπάρξουν πολλές περισσότερες θέσεις στάθμευσης από αυτές που προτείνονται, όταν μάλιστα και η υπάρχουσα νομοθεσία τις προβλέπει, ενώ χρειάζεται να γίνουν κυκλοφοριακές μελέτες, να προβλεφθούν νέοι τρόποι πρόσβασης στο γήπεδο και να ληφθούν κυκλοφοριακά μέτρα ώστε όταν υπάρχουν αγώνες να μην νεκρώνεται η κίνηση στην πόλη.
Συνοψίζοντας λοιπόν τη θέση μας, θέλω να πω τα εξής με τη μεγαλύτερη δυνατή σαφήνεια: ήμασταν και εξακολουθούμε να παραμένουμε θετικοί στην κατασκευή του γηπέδου της ΑΕΚ στην πόλη μας. Επειδή μάλιστα γύρω από το θέμα του γηπέδου αναπτύσσεται μία οικονομική, πολιτική και μικροπαραταξιακή κερδοσκοπία, εμείς θέλουμε να καταστήσουμε σαφές ότι οι παρατηρήσεις που κάνουμε έχουν ως αποκλειστικό σκοπό την αρμονική συνύπαρξη ενός νέου γηπέδου και των κατοίκων της πόλης μας".


Βρες μια εικόνα του γηπέδου που παρουσιάστηκε. Κόψε το πάνω διάζωμα ΟΛΟ, κόψε και 2-3 χιλιάδες θέσεις (γιατί θέλει να έχει και ταρτάν για το στίβο και δε ξέρω και γω τι άλλο έχει κατεβάσει η γκλάβα του) βάλε ότι θέλει και δε ξέρω και γω πόσες θέσεις πάρκιγκ (κάπου είχα διαβάσει 2000-2500) και μετά έλα πες μου οψόμεθα.
Ξαναλέω απόλυτα σεβαστή η άποψη του Φιλαδελφειότη που δε θέλει γήπεδο στη Ν.Φ. Αλλά απ τη στιγμή που δε το θέλει και δε θέλει δουλεία και κίνηση να ψοφήσει της πείνας. Η ΑΕΚ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΑ της Ν.Φ. Η ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΜΕΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ πως να το κάνουμε.
 

TLEVEND

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Like
2
Πόντοι
1
Το αλλού φυσικά είναι μεγάλη κουβέντα.

Που θα βρεθεί ο χώρο,ποιός θα τον πληρώσει κτλ.

Αυτά δεν έγιναν ούτε στις καλές εποχές.Θα γίνουν τώρα;
 

antigregory

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
Το αλλού φυσικά είναι μεγάλη κουβέντα.

Που θα βρεθεί ο χώρο,ποιός θα τον πληρώσει κτλ.

Αυτά δεν έγιναν ούτε στις καλές εποχές.Θα γίνουν τώρα;
οχι φιλε μου
η αεκ ειναι τελειωμενη περιπτωση
ο αλλος την εριξε, την ανεβασε χωρις να βαλει ουτε ενα ευρω
και αν δεν γινει το γηπεδο θα βολοδερνει μια ζωη
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
191
Πόντοι
1
Και καλό είναι να βάζεις σωστά τις δηλώσεις του

"...Αρη Βασιλόπουλου που αφιερώνει την νίκη του στους δημοκρατικούς και αντιφασίστες οπαδούς της ΑΕΚ και προαναγγέλει πως θα στηρίξει το γήπεδο της ΑΕΚ [size=30pt]αν βέβαια ταιριάζει σε αυτό που έχει στο μυαλό του[/size] που να δένει αρμονικά με την πόλη."
να δενει αρμονικά με αυτο που έχει στο μυαλο του ή να γεμίζει αρμονικά την άδεια τσέπη του? το θέμα είναι να αρπάξει απο την ΑΕΚ περισσότερα απο αυτά που θα αρπάξει απο τον Μαρινάκη για να μην γινει το γήπεδο όπως το θέλει η ΑΕΚ.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Το αλλού φυσικά είναι μεγάλη κουβέντα.

Που θα βρεθεί ο χώρο,ποιός θα τον πληρώσει κτλ.

Αυτά δεν έγιναν ούτε στις καλές εποχές.Θα γίνουν τώρα;
Λύσεις μπορούν να βρεθούν. Δε ξέρω πχ αν είναι εφικτό να γίνει μια ανταλλαγή οικοπέδων μ τ Ελληνικό κράτος. Δηλαδή πάρε τ 27 στρέμματα στη Ν.Φ και δώσε μου 30στρμ στη Χ,Ψ,Ζ περιοχή.
(λέω παράδειγμα)
Αυτό όμως που είναι ΣΙΓΟΥΡΟ είναι πως οι κάτοικοι της Ν.Φ ΕΙΤΕ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΕΙ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ. Άσχετα με το αν το θέλεις εσύ, εγώ, ο άλλος, εμείς, εσείς, ο Χαρτζηπετρής, οι ΚΑΤΟΙΚΟΙ ΤΗΣ Ν.Φ ΔΕ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ. Όσο πιο γρήγορα το καταλάβουμε τόσο το καλύτερο
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Υπαρχει  χωρος  στην  παραλιακη  ζωνη  μεταξυ  ΣΕΦ  και  του  γηπεδου  ΜΠΙΤΣΒΟΛΕΥ.........

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ειναι  και  κοντα  στα  γραφεια  της  Ετζιαν........ :2funny: :2funny: :2funny:
 

TLEVEND

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Like
2
Πόντοι
1
Λύσεις θα μπορούσαν να βρεθούν σε άλλες χώρες με πιο ξεκάθαρα "πλαίσια" κτλ.

Ανταλλαγές οικοπέδων στην Ελλάδα και στην σημερινή εποχή τις θεωρώ απραγματοποίητες.

Τι δεν έχει κολλήσει σε ότι έχει σχέση με ομάδες;

Πόσο καιρό παιδεύεται ο Ιβάν για να πάρει έγκριση για το προπονητικό τους;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
να δενει αρμονικά με αυτο που έχει στο μυαλο του ή να γεμίζει αρμονικά την άδεια τσέπη του? το θέμα είναι να αρπάξει απο την ΑΕΚ περισσότερα απο αυτά που θα αρπάξει απο τον Μαρινάκη για να μην γινει το γήπεδο όπως το θέλει η ΑΕΚ.
Εμένα δε με νοιάζει τι θα κάνει και από που θ αρπάξει. Εγώ αυτό που κατάλαβα ΕΙΔΙΚΑ από τις εκλογές της Ν.Φ είναι ότι οι κάτοικοί της ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ. Και πως να το κάνουμε. Όταν δε σε θέλουν κάπου δε πας να παρακαλάς (τουλάχιστον δε κάνω έτσι εγώ). Τους φτύνεις και φεύγεις. Το να κάτσουμε να παρακαλάμε και να λέμε ΜΑΛΑΚΙΕΣ του στυλ
"κάτσε να δούμε τι θα γίνει", "να ηρεμήσουμε" κτλπ είναι ΑΔΕΡΦΙΣΤΙΚΑ πράγματα. Οι ψηφοφόροι ήξεραν. Ο ένας έλεγε (μεταξύ άλλων) ΝΑΙ στο γήπεδο όπως είναι στο σχέδιο και ο άλλος έλεγε άλλα λόγια ν αγαπιόμαστε και έβαζε προυποθέσεις που ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ το κάνουν ΑΣΥΜΦΟΡΟ στο να γίνει και άρα δε θα γίνει
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Λύσεις θα μπορούσαν να βρεθούν σε άλλες χώρες με πιο ξεκάθαρα "πλαίσια" κτλ.

Ανταλλαγές οικοπέδων στην Ελλάδα και στην σημερινή εποχή τις θεωρώ απραγματοποίητες.

Τι δεν έχει κολλήσει σε ότι έχει σχέση με ομάδες;

Πόσο καιρό παιδεύεται ο Ιβάν για να πάρει έγκριση για το προπονητικό τους;
Δε ξέρω τι περίπτωση του ΠΑΟΚ. Ανταλλάσει δηλαδή ο Ιβαν οικόπεδο που ανήκει στον ΠΑΟΚ και έχει κολλήσει το θέμα; (Ειλικρινά δε ξέρω)
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Υπαρχει  χωρος  στην  παραλιακη  ζωνη  μεταξυ  ΣΕΦ  και  του  γηπεδου  ΜΠΙΤΣΒΟΛΕΥ.........

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ειναι  και  κοντα  στα  γραφεια  της  Ετζιαν........ :2funny: :2funny: :2funny:
Μαλάκα μαζί σου ειλικρινά. Κάνε καζούρα όσοο δε παίρνει. Γράφει ο άλλος και με διαολίζει "ο λαός της ΑΕΚ δεν είναι προβατο" και μοου γυρνάνε τα μάτια. Δηλαδή το να θέλεις να γίνει γήπεδο στη Ν.Φ και να λες μαύρο στον ορκισμένο οπαδό (και νυν δήμαρχο της Ν.Φ-Ν.Χ) του ΟΣΦΠούστη που σκοπό έχει ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΙ το γήπεδο και να χαθούν 3000 θέσεις εργασίας, σε κάνει πρόβατο.  :headbang: :headbang:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
οχι φιλε μου
η αεκ ειναι τελειωμενη περιπτωση
ο αλλος την εριξε, την ανεβασε χωρις να βαλει ουτε ενα ευρω
και αν δεν γινει το γηπεδο θα βολοδερνει μια ζωη
Τον Άρη να δούμε ποιος θα τον ανεβάσει.

Υ.Γ Λουκέτο πήρες;
 

TLEVEND

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Like
2
Πόντοι
1
Και εγώ δεν ξέρω πολλές λεπτομέρειες.Μάλλον προσπαθεί να αλλάξει χρήση στην έκταση που τον ενδιαφέρει.Αλλα σίγουρα παιδεύεται 2 χρόνια περίπου.

Τώρα ανταλλαγή στην σημερινή εποχή με μιά οριακή κυβερνητική συμμαχία πόσο μπορεί να προχωρήσει;

Εδώ δεν έγινε στον ΠΑΟ και σε καλές εποχές.

Λογικά δεν πρέπει να είμαστε καθόλου αισιόδοξοι.
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
«Δεν θα σταθούμε εμπόδιο στην ‘Αγια-Σοφιά’»
Τη διαβεβαίωση πως όχι απλώς δεν θα εμποδίσει, αλλά πως θα βοηθήσει για την κατασκευή του γηπέδου της ΑΕΚ έδωσε ο νέος δήμαρχος Ν.Φιλαδέλφειας, Άρης Βασιλόπουλος. «Νίκη της ΑΕΚ η εκλογή μου», τόνισε.


«Δεν θα σταθούμε εμπόδιο στην ‘Αγια-Σοφιά’»


Τελευταία ενημέρωση 26/05/2014, 12:56
Νίκη και για την ΑΕΚ χαρακτήρισε ο νέος δήμαρχος Νέας Φιλαδέλφειας, Άρης Βασιλόπουλος, την επικράτησή του στις δημοτικές εκλογές έναντι του Λύσανδρου Γεωργαμλή. Παράλληλα διαβεβαίωσε πως θα βοηθήσει για την κατασκευή της «Αγια-Σοφιάς» και δεν θα προβάλει εμπόδια, όπως είχε κατηγορηθεί.

«Επειδή τις τελευταίες ημέρες προσπάθησε να επιβληθεί στη Νέα Φιλαδέλφεια και τη Νέα Χαλκηδόνα ένα άτυπο δημοψήφισμα υπέρ ή κατά του γηπέδου της ΑΕΚ, όπως όλοι αναγνωρίζετε η παράταξη μας αναγνωρίζει ότι κομμάτι της πόλης είναι η ψυχή της ΑΕΚ. Θεωρούμε πως η σημερινή νίκη είναι μια νίκη για την ΑΕΚ, του δημοκρατικού κόσμου της ΑΕΚ, του αντιφασίστα κόσμου της ΑΕΚ, του κόσμου της ΑΕΚ με τον οποίο βρεθήκαμε στην Γένοβα, του κόσμου της ΑΕΚ με τον οποίο έχουμε δώσει πάρα πολλούς αγώνες τα τελευταία χρόνια», δήλωσε.

«Θέλω λοιπόν να διαβεβαιώσω όλους τους φίλους της ΑΕΚ, οι οποίοι ανησυχούν, ότι ως Δύναμη Πολιτών, όπως σταθήκαμε κάποιοι εμπόδιο στην κατεδάφιση του γηπέδου το 2003, έτσι και τώρα θα βοηθήσουμε και δεν θα σταθούμε εμπόδιο στην ανέγερση ενός νέου γηπέδου. Ενός νέου γηπέδου με σεβασμό στην πόλη που να μπορεί να δεθεί αρμονικά με την ζωή της και να την αναβαθμίσει», πρόσθεσε.


 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
«Δεν θα σταθούμε εμπόδιο στην ‘Αγια-Σοφιά’»
Τη διαβεβαίωση πως όχι απλώς δεν θα εμποδίσει, αλλά πως θα βοηθήσει για την κατασκευή του γηπέδου της ΑΕΚ έδωσε ο νέος δήμαρχος Ν.Φιλαδέλφειας, Άρης Βασιλόπουλος. «Νίκη της ΑΕΚ η εκλογή μου», τόνισε.


«Δεν θα σταθούμε εμπόδιο στην ‘Αγια-Σοφιά’»


Τελευταία ενημέρωση 26/05/2014, 12:56
Νίκη και για την ΑΕΚ χαρακτήρισε ο νέος δήμαρχος Νέας Φιλαδέλφειας, Άρης Βασιλόπουλος, την επικράτησή του στις δημοτικές εκλογές έναντι του Λύσανδρου Γεωργαμλή. Παράλληλα διαβεβαίωσε πως θα βοηθήσει για την κατασκευή της «Αγια-Σοφιάς» και δεν θα προβάλει εμπόδια, όπως είχε κατηγορηθεί.

«Επειδή τις τελευταίες ημέρες προσπάθησε να επιβληθεί στη Νέα Φιλαδέλφεια και τη Νέα Χαλκηδόνα ένα άτυπο δημοψήφισμα υπέρ ή κατά του γηπέδου της ΑΕΚ, όπως όλοι αναγνωρίζετε η παράταξη μας αναγνωρίζει ότι κομμάτι της πόλης είναι η ψυχή της ΑΕΚ. Θεωρούμε πως η σημερινή νίκη είναι μια νίκη για την ΑΕΚ, του δημοκρατικού κόσμου της ΑΕΚ, του αντιφασίστα κόσμου της ΑΕΚ, του κόσμου της ΑΕΚ με τον οποίο βρεθήκαμε στην Γένοβα, του κόσμου της ΑΕΚ με τον οποίο έχουμε δώσει πάρα πολλούς αγώνες τα τελευταία χρόνια», δήλωσε.

«Θέλω λοιπόν να διαβεβαιώσω όλους τους φίλους της ΑΕΚ, οι οποίοι ανησυχούν, ότι ως Δύναμη Πολιτών, όπως σταθήκαμε κάποιοι εμπόδιο στην κατεδάφιση του γηπέδου το 2003, έτσι και τώρα θα βοηθήσουμε και δεν θα σταθούμε εμπόδιο στην ανέγερση ενός νέου γηπέδου. Ενός νέου γηπέδου με σεβασμό στην πόλη που να μπορεί να δεθεί αρμονικά με την ζωή της και να την αναβαθμίσει», πρόσθεσε.
Και εγώ σου παρέθεσε τι έχει πει ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΑ και βάση ΑΥΤΩΝ τον ψήφισαν. Δες ξανά. Λέει για χαμηλότερο γήπεδο, για ταρταν και χώρο για ν αθλούνται τ άλλα τμήματα της ερασιτεχνικής, λέει να περιοριστεί στα 27στρμ κτλπ. ΝΑΙ ΜΕΝ θέλει γήπεδο αλλά ΜΑΞΙΜΟΥΝ 15χιλιάδων.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Τελικά κάτι ήξερε ο αιγαιας και σας ρώταγε συνεχεια :grin:
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Μαλάκα μαζί σου ειλικρινά. Κάνε καζούρα όσοο δε παίρνει. Γράφει ο άλλος και με διαολίζει "ο λαός της ΑΕΚ δεν είναι προβατο" και μοου γυρνάνε τα μάτια. Δηλαδή το να θέλεις να γίνει γήπεδο στη Ν.Φ και να λες μαύρο στον ορκισμένο οπαδό (και νυν δήμαρχο της Ν.Φ-Ν.Χ) του ΟΣΦΠούστη που σκοπό έχει ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΙ το γήπεδο και να χαθούν 3000 θέσεις εργασίας, σε κάνει πρόβατο.  :headbang: :headbang:

Ξεχωρα  απο  την  πλακα  ...... μηχανικος  δεν ειμαι  ΑΛΛΑ  μηπως  ο  συγκεκριμενος  χωρος  δεν  ειναι  ικανος  απο  πολλες  αποψεις  να  δεχτει  την  ΥΠΕΡΠΑΡΑΓΩΓΗ  που  θελει  να  στησει  ο  γατος ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom