Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
το ph είναι όξινο δεν είναι κατάλληλο για να γίνει γήπεδο :S

Τυπε το γηπεδο του Βαζελου κριθηκε OFF συμφωνα με το ΣΤΕ γιατι θα πεθαινε ενας καραφλοκορακας πτηνος (δεν θυμαμαι την επιστημονικη του ονομασια, φωτο του ειδα και ελυσα στα γελια) ... και τα βαζελια μεινανε χωρις γηπεδο και ο Βωβος με τους σκελετους και τα @@ του Τσιπρα πανω.
 

mr anderson 21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2013
Μηνύματα
213
Like
0
Πόντοι
1
a+papandreoy.gif

H oμαδα του ΜΠΑΤΣΟΚ δεν ειναι η ΑΕΚ παντως αλλα το πλυντηριο του ΠΑ(Σ)ΟΚ.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Eννοειται οτι δεν χρειαζοταν... ειναι χαρτογραφημενα ολα οσο αφορα την καταλληλοτητα του εδαφους
Οι υπολοιποι πως βγαζανε οικοδομικες αδειες τοσα χρονια στην συγκεκριμενη περιοχη δηλαδη ?
Τωρα θα ξεκινησουνε και τις στατικες μελετης θελεμελειωσης και πιασε το αυγο και κουρεφτο
Φτανουμε φλεβαρη και ουτε τα στατικα δεν εχουνε τελειωσει οσον αφορα τον φακελο για την εκδοση της οικοδομικης αδειας

Ψυλλοι πολλοι μπαινουνε στα αυτια μου και εγω δεν μασαω ταραμα λεμεεεεεε
Ρε συ πας καλα;Πες μου κατι απλο,στο χωρο του  καραισκακη εγινε πρωτα η μελετη εδαφους πριν χτιστει;Ναι η οχι;Και τι εβγαλε το πορισμα;Ξερεις;Στο γηπεδο του Πηλαδακη;Εγινε;Η οχι;Που ειναι χαρτογραφημενα αφου μεχρι το 2004 υπηρχε γηπεδο σε αυτο το σημειο απο το 1930.Ουτε επι γρανιτσα δεν εγινε.Ειχε βαλει 2 μπουλντοζες να κοβουν βολτες μεσα επειδη ηταν περιοδος εκλογων και ειχε βαλει για βουλευτης.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Eννοειται οτι δεν χρειαζοταν... ειναι χαρτογραφημενα ολα οσο αφορα την καταλληλοτητα του εδαφους
Οι υπολοιποι πως βγαζανε οικοδομικες αδειες τοσα χρονια στην συγκεκριμενη περιοχη δηλαδη ?
Τωρα θα ξεκινησουνε και τις στατικες μελετης θελεμελειωσης και πιασε το αυγο και κουρεφτο
Φτανουμε φλεβαρη και ουτε τα στατικα δεν εχουνε τελειωσει οσον αφορα τον φακελο για την εκδοση της οικοδομικης αδειας

Ψυλλοι πολλοι μπαινουνε στα αυτια μου και εγω δεν μασαω ταραμα λεμεεεεεε
Ποια στατικα ρε συ,την παρουσιαση με το χρονοδιαγραμμα την ειδες καθολου;Τελη Φλεβαρη με αρχες Μαρτη υπολογιζαν να βγουν οι αδειες οικοδομησης και τον Απριλιο να ξεκινησουν τα εργα.Δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα οσο νομιζετε,δεν θα χτιστει κανα περιπτερο.
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Ποια στατικα ρε συ,την παρουσιαση με το χρονοδιαγραμμα την ειδες καθολου;Τελη Φλεβαρη με αρχες Μαρτη υπολογιζαν να βγουν οι αδειες οικοδομησης και τον Απριλιο να ξεκινησουν τα εργα.Δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα οσο νομιζετε,δεν θα χτιστει κανα περιπτερο.

Καλααααα... εδω να ειμαστε να τα λεμεεεε
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16

Π Ο Σ Ο   μα   Π Ο Σ Ο     ΜΑΛΑΚΑΣ  ΕΙΣΑΙ........

Ρε  νουμερο  τα  σπατα  ανηκουν  στην αεκ ;   εεεεε;

Το  προπονητηριο  του  παοκ  ειναι  Δ Ι Κ Ο   του......... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Τι  συγκρινεις  ..........  αφου εισαι  μαλακας  και  ασχετος..........η  αεκ  δεν  εχει  Τ Ι Π Ο Τ Α.
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
Π Ο Σ Ο   μα   Π Ο Σ Ο     ΜΑΛΑΚΑΣ  ΕΙΣΑΙ........

Ρε  νουμερο  τα  σπατα  ανηκουν  στην αεκ ;   εεεεε;

Το  προπονητηριο  του  παοκ  ειναι  Δ Ι Κ Ο   του......... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Τι  συγκρινεις  ..........  αφου εισαι  μαλακας  και  ασχετος..........η  αεκ  δεν  εχει  Τ Ι Π Ο Τ Α.

μονιμα το ιδιο πραγμα κανει
λεει συνεχως ψεμματα για να δημιουργήσει εντυπωσεις
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Μαλλον  η  αεκ  εχει...............μονο  αυτο......... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

Συνημμένα

  • images (12).jpg
    images (12).jpg
    7 KB · Εμφανίσεις: 19

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Π Ο Σ Ο   μα   Π Ο Σ Ο     ΜΑΛΑΚΑΣ  ΕΙΣΑΙ........

Ρε  νουμερο  τα  σπατα  ανηκουν  στην αεκ ;   εεεεε;

Το  προπονητηριο  του  παοκ  ειναι  Δ Ι Κ Ο   του......... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Τι  συγκρινεις  ..........  αφου εισαι  μαλακας  και  ασχετος..........η  αεκ  δεν  εχει  Τ Ι Π Ο Τ Α.
Οταν σου λεω ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ για το καραισκακη βλακαρχε δεν μου λες οτι ειναι του ολυμπιακου; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
Απλο μικρο αλλά δικό μου
και αυτο που ξεκιναει να κανει ο σαββιδης στην θερμη σε ενα διμηνο θα ειναι δικο του και θα το δινει στον ΠΑΟΚ
οποτε να το βαλει στον πατο του
αλλα το απλο ειναι ΔΙΚΟ μου

http://[URL unfurl="true"]www.paokfc.gr/wp-content/uploads/2013/01/kafe02.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.paokfc.gr/wp-content/uploads/2013/01/kafe05.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.paokfc.gr/wp-content/uploads/2013/01/mt_684519_NEA_MESHMBRIA_PROPONHTIKO_KENTRO_PAE_PAOK_31-08-2011.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.paokfc.gr/wp-content/uploads/2013/01/mt_684562_NEA_MESHMBRIA_PROPONHTIKO_KENTRO_PAE_PAOK_31-08-2011.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.paokfc.gr/wp-content/uploads/2013/12/gymnastirio760.jpg[/img[/URL]]
[img]http://photos.wikimapia.org/p/00/00/99/52/21_big.jpg
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
μονιμα το ιδιο πραγμα κανει
λεει συνεχως ψεμματα για να δημιουργήσει εντυπωσεις
Μα σε τι ειπα ψεμματα φιλε μου;Μου ειπες για καρα και εγω σου εδειξα που γυμναζεστε εσεις και που γυμναζετε η ΑΕΚ.Το ψεμα που ειναι;
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Οταν σου λεω ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ για το καραισκακη βλακαρχε δεν μου λες οτι ειναι του ολυμπιακου; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εξακολουθεις  να  εισαι  Μ Ε Γ Α Λ Ο Σ  μ α λ α κ α ς........το  καραισκακη  πανηλιθιε  ανηκει  για  49
χρονια  στην  καραισκακη  αε  .........  και  δεν  ανηκει  σε  κανενα  κρατος.
Ποιος  ειναι  μετοχος  στην  εταιρια  ξερεις ;

Το  γηπεδο  που  ΘΑ   φτιαξετε  σε  ποιον  θα  ανηκει  πες  μου  για  να  γελασω....περιμενω.... :2funny: :2funny:
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.730
Like
3.114
Πόντοι
506
Εχουμε να δούμε κάτι κωλοτουμπες εδώ μέσα απο τους αγνους κι αμολυντους αεκτζηδες που θα αφήσουν ιστορία!
Η ψηφοφορία που έβαλε κάποιος τις προάλλες για το πώς θέλουν να παίρνουν τα πρωταθληματα από δω και πέρα τα λέει όλα.
Ηδη έχουν αρχίσει σιγα σιγα, από τις δηλωσεις εδώ μέσα χανουμιών του στυλ ''Ολοι οι παράγοντες είναι ίδιοι'' το γυρισαν στο ''Ο μελισσανιδης δεν ειναι Κοκκαλης'' κτλ.
Θα πέσει το γελιο της αρκούδας!

ξερεις αδερφακι μου τι παει να πει φαρισαιοι ;;; τι παει να πει υποκριται ;;;


βαλε δω ρε να σιχαθει η ψυχη σου....


το παιχνιδι τελειωσε, κερδισαμε....ας ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ....



ειχα προτασοφ.....ειχα λιτοφτσενκο....πρωταθληματα σηκωναν ομως τα αοματα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom