Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.857
Πόντοι
5.006
Ποιες ειναι οι ιδιες τακτικες μεχρι στιγμης;Ελεγχει την διαιτησια;Εχει στην διοικηση καποιον σαν τον Θωμα;
Η τον καραμπαμπα τωρα;Η εχει  βαλει για προεδρους στην Σουπερ Λιγκ και στην ΕΠΟ προεδρους συνδεσμων της ΑΕΚ;
Ολα αυτα που ακους απο τις γαυροφυλαδες εννωεις....Ενταξει εσυ πιστευε τες,δικαιωμα σου.
Πες μας ομως εσυ ποιες ειναι οι τακτικες κοκκαλη που ακολουθει κατα την γνωμη σου ο Μελισσαν.
ο καιρος γαρ εγγυς  :grin: :grin: :grin: :grin:
τα περιστατικα που εχουν ακουστει μεχρι τωρα δεν εχουν διαψευστει απο κανεναν (επιθεσεις σε παραγοντες)
και απο τα λεγομενα του φαινεται τι θελει να κανει...εδω ειμαστε και θα τα δουμε...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ο καιρος γαρ εγγυς  :grin: :grin: :grin: :grin:
τα περιστατικα που εχουν ακουστει μεχρι τωρα δεν εχουν διαψευστει απο κανεναν (επιθεσεις σε παραγοντες)
και απο τα λεγομενα του φαινεται τι θελει να κανει...εδω ειμαστε και θα τα δουμε...
Επιθεσεις σε παραγοντες;Σε ποιον; :think:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ε πως τον λενε εκεινον που του κανανε απεντομωση??? :grin: :grin: :grin:
κατι ακουστηκε και για εναν νομικο συμβουλο της επο....
Σε γαυροσελιδα η γαυροσαιτ το διαβασες και αυτο,να φανταστω.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Στα είπε και χθές...τα ίδια λέει...πήγαινε δες στην σελίδα 5898,έχει και το λίνκ... :grin:

Ο ξυλοδαρμός που έλεγε χθές,έγινε απεντόμωση σήμερα... :tooth:
Για αυτη την μαλακια συνεχιζει να λεει;Εγω ειμαι σιγουρος οτι αυτο βγηκε απο καμια μαλακισμενη γαυροσελιδα.
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
Για αυτη την μαλακια συνεχιζει να λεει;Εγω ειμαι σιγουρος οτι αυτο βγηκε απο καμια μαλακισμενη γαυροσελιδα.
Ναι γι' αυτό λέει ακόμα... :grin:  Ε,μέχρι να βρει-βρούνε κάτι άλλο... :tooth:

Έχουμε πολλά να ακούσουμε φαίνεται... :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
maketa-aek-1w.jpg
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.857
Πόντοι
5.006
Για αυτη την μαλακια συνεχιζει να λεει;Εγω ειμαι σιγουρος οτι αυτο βγηκε απο καμια μαλακισμενη γαυροσελιδα.
ρε μαλακα η επιθεση στον παραγοντα αναφερεται παντου...ακομα και σε πρωτοσελιδα εφημεριδας,νομιζω η σπορτδαυ ή η live sport...τωρα ο αλλος κολλησε στο ψεκασμο ή στον ξυλοδαρμο... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ρε μαλακα η επιθεση στον παραγοντα αναφερεται παντου...ακομα και σε πρωτοσελιδα εφημεριδας,νομιζω η σπορτδαυ ή η live sport...τωρα ο αλλος κολλησε στο ψεκασμο ή στον ξυλοδαρμο... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Εγω εννοω οτι οτι αυτο ηταν δουλεια Μελισσανιδη.Η ηταν δικο σου συμπερασμα;
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.857
Πόντοι
5.006
Εγω εννοω οτι οτι αυτο ηταν δουλεια Μελισσανιδη.Η ηταν δικο σου συμπερασμα;
ετσι ακουγεται...ειναι προφανες οτι δεν μπορει να γραφτει καπου επωνυμα χωρις αποδειξεις...οπως και σε ο,τι κατηγορειται ο χοντρος ή ο κοκκαλης, ποτε δεν αναφερονται τα ονοματα τους....
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
ρε μαλακα η επιθεση στον παραγοντα αναφερεται παντου...ακομα και σε πρωτοσελιδα εφημεριδας,νομιζω η σπορτδαυ ή η live sport...τωρα ο αλλος κολλησε στο ψεκασμο ή στον ξυλοδαρμο... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Ο άλλος μάλλον είμαι εγώ... :grin:

Το λίνκ που ανέβασες δεν αναφέρει πουθενά για ξυλοδαρμό...Εσύ το είπες... :idiot: :uglystupid:
Μιλάει καθαρά για επίθεση με σπρέϊ... :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ετσι ακουγεται...ειναι προφανες οτι δεν μπορει να γραφτει καπου επωνυμα χωρις αποδειξεις...οπως και σε ο,τι κατηγορειται ο χοντρος ή ο κοκκαλης, ποτε δεν αναφερονται τα ονοματα τους....
Ναι ρε φιλε εγω λεω που ακουγεται.Δειξε μου που.Και εξηγησε μου για ποιον λογο να το κανει ο Μελισσανιδης,απο την στιγμη που θεμα με την διαιτησια δεν εχει η ΑΕΚ και εχει εξασφαλισει ηδη την ανοδο της απο τον Δεκεμβριο.
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
Εγω εννοω οτι οτι αυτο ηταν δουλεια Μελισσανιδη.Η ηταν δικο σου συμπερασμα;
Ε,τώρα τι ρωτάς... :grin:

Πλάκα,πλάκα χθές ο Ανέστης τα έτρωγε... :grin:  Αγαλμα έμενε... :tooth:

Πάντως λένε ότι είναι καλός... :think:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.857
Πόντοι
5.006
Ναι ρε φιλε εγω λεω που ακουγεται.Δειξε μου που.Και εξηγησε μου για ποιον λογο να το κανει ο Μελισσανιδης,απο την στιγμη που θεμα με την διαιτησια δεν εχει η ΑΕΚ και εχει εξασφαλισει ηδη την ανοδο της απο τον Δεκεμβριο.
περναει μυνηματα για το μελλον τυπε...δηλαδη οταν οι επιστημονες κανουν κανα ντου σε παραγοντες,το εχει αναγκη ο ολυμπιακος...αφου παντα πρωτος ειναι...το κανουν απλα για να τους εχουν του χεριου τους οταν τους χρειαστουν...
τελος παντων,νομιζω πως του χρονου ειναι οι εκλογες στην επο, οποτε θα γινει του κουτρουλη ο γαμος τοτε...αν βαλουν τον κοριο της ευπ να δουλευει εκεινη την εποχη θα εχει τρελο γελιο η ολη φαση...
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Ναι ρε φιλε εγω λεω που ακουγεται.Δειξε μου που.Και εξηγησε μου για ποιον λογο να το κανει ο Μελισσανιδης,απο την στιγμη που θεμα με την διαιτησια δεν εχει η ΑΕΚ [size=30pt]και εχει εξασφαλισει ηδη την ανοδο της απο τον Δεκεμβριο.[/size]
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
καημενη κουλα τι σου ελαχε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
περναει μυνηματα για το μελλον τυπε...δηλαδη οταν οι επιστημονες κανουν κανα ντου σε παραγοντες,το εχει αναγκη ο ολυμπιακος...αφου παντα πρωτος ειναι...το κανουν απλα για να τους εχουν του χεριου τους οταν τους χρειαστουν...
τελος παντων,νομιζω πως του χρονου ειναι οι εκλογες στην επο, οποτε θα γινει του κουτρουλη ο γαμος τοτε...αν βαλουν τον κοριο της ευπ να δουλευει εκεινη την εποχη θα εχει τρελο γελιο η ολη φαση...
Ρε φιλε ο ξυλοδαρμος η το ψεκασμα περναει μυνηματα νομιζεις;Το μαρουλι μονο περναει μυνηματα τιποτα αλλο.
Μυνημα ειναι να σε παιξει ο αλλος στα ισια οπως ο Ζαχος επαιξε στον αγωνα με τον Αστερα που χασατε 2-0 και δεν ξανασφυρηξε ποτε.Μυνημα ειναι να τιμωρειται η ΑΕΚ με -3 βαθμους και 2 αγωνες χωρις οπαδους και εσεις για τα επεισοδια
στην Λειβαδια να τρωτε μονο 2500 ευρω προστιμο.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.857
Πόντοι
5.006
Ρε φιλε ο ξυλοδαρμος η το ψεκασμα περναει μυνηματα νομιζεις;Το μαρουλι μονο περναει μυνηματα τιποτα αλλο.
Μυνημα ειναι να σε παιξει ο αλλος στα ισια οπως ο Ζαχος επαιξε στον αγωνα με τον Αστερα που χασατε 2-0 και δεν ξανασφυρηξε ποτε.Μυνημα ειναι να τιμωρειται η ΑΕΚ με -3 βαθμους και 2 αγωνες χωρις οπαδους και εσεις για τα επεισοδια
στην Λειβαδια να τρωτε μονο 2500 ευρω προστιμο.
ρε τυπε αυτα τα μυνηματα μπορειτε να περασετε στην παρουσα φαση,αυτα περνατε...αφου δεν ελεγχετε την επο ακομα...
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Ε,τώρα τι ρωτάς... :grin:

Πλάκα,πλάκα χθές ο Ανέστης τα έτρωγε... :grin:  Αγαλμα έμενε... :tooth:

Πάντως λένε ότι είναι καλός... :think:

Ενα ματς ειδα για χαρη του Ανεστη και δεν προκειται να ξαναδω αλλο εβγαλα τα συμπερασματα μου
Ουτε για παγκο

Δυο λεξεις που χαρακτηριζανε την χθεσινη του εμφανιση
Αγαλμα
Κατασκηνωση (που να κανει εξοδο, για να κουραζεται ειναι το παληκαρι?)

Παμε για αλλα
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
Πιπη, γι' αυτό το έγραψα πριν...Είδα τις χθεσινές φάσεις και... :o :o

Πάνε καλά? :think:  Ενδιαφερόμαστε για τον συγκεκριμένο τερματοφύλακα? :headbang:

Τραγική εμφάνιση,εκτός αν έτυχε χθές... :grin:

Ούτε έξοδο έχει,όπως λες και εσύ...Άσε που βαριέται να πέσει απ' ότι φαίνεται... :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom