Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.730
Like
3.114
Πόντοι
506
Ε τοτε τι μαλακιες λες οτι δεν υπηρχε παραγκα και ιστοριες.Παραδεχτηκες οτι ποδοσφαιρικα ο γαυρος ειναι πουστης.
Αυτο φτανει. :rockon:

Ρε μαλακα με δουλευεις τωρα;Εχω φιλους παοκια που αντι για wallpaper να εχουν την γκομενα εχουν τον Ιβαν πλακα με κανεις δεν μπορει.Υπερασπιστης σε τι ειμαι στον τιγρη,ο πρωτος ειμαι που λεω οτι ειναι λαμογιο και απατεωνας.
[size=15pt]Οι κινησεις του ομως μεχρι στιγμης ειναι σωστες.[/size]Και γηπεδο παει να φτιαξει,και οργανωσε την ΑΕΚ που ηταν ενα μπαχαλο.

οπως αποδεικνυεται, ΔΕΝ ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ το αν ειναι κανεις λαμογιο η απατεωνας.
αρκει να κανει σωστες κινησεις....

τις κινησεις του ΒΑΓΓΕΛΑ πως τις βλεπεις ;;;
ΓΑΜΕΙ ΚΑΛΑ Ο ΘΡΥΛΟΣ ;;;;

 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
οπως αποδεικνυεται, ΔΕΝ ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ το αν ειναι κανεις λαμογιο η απατεωνας.
αρκει να κανει σωστες κινησεις....

τις κινησεις του ΒΑΓΓΕΛΑ πως τις βλεπεις ;;;
ΓΑΜΕΙ ΚΑΛΑ Ο ΘΡΥΛΟΣ ;;;;

Σε απασχολουσε εσενα δηλαδη οταν ειχες τον κροκους προεδρο; :think:
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.730
Like
3.114
Πόντοι
506
ο ιδιος εχεις δωσει την απαντηση στο ερωτημα σου  ;)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ο ιδιος εχεις δωσει την απαντηση στο ερωτημα σου  ;)
Το τι κανει εκτος ποδοσφαιρου δεν με νοιαζει ρε τυπε,εμενα με νοιαζει στο ποδοσφαιρο να ειναι καθαρος.
Πες μου εναν απο αυτους που ειναι στο ποδοσφαιρο αυτην την στιγμη που δεν ειναι λαμογιο να σου πω μπραβο.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Αν νομίζουν κάποιοι ότι ο Μελισσάν, και ο κάθε Μελισσάν, θα καθήσουν να πλακώσουν στο ξύλο διαιτητές παράγοντες κτλπ, να πάει να κοιταχτεί. Αυτές είναι πολιτικές Μπέου και Ψωμιάδη.
Ο Μελισσάν πχ θα φροντίσει ΑΛΛΙΩΣ την ΕΠΟ. Και αυτό φαίνεται καθαρά από το γεγονός ότι η ΑΕΚ ΔΕΝ έκανε έφεση στην απόφαση για τη τιμωρία της. ΑΝ έκανε έφεση ήταν σα ν έλεγε "θέλω να τα βρούμε" κοινώς "εγώ εσάς σας αναγνωρίζω". Επειδή ΟΜΩΣ δεν έκανε το μύνημα στάλθηκε. Είναι μετοχος σε μια εταιρεία που κατέχει τον ΟΠΑΠ, δίνει φράγκα για τον Ελληνικό Αθλητισμό ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ, πλέον είναι σ ανοιχτή γραμμή με πρωθυπουργό και υπουργούς και γ.γ. Δε ξέρω αν θα κινηθούν τίποτα περίεργες βαλίτσες όπως είχε γίνει πριν μία 15ετία στην Αλεξανδρούπολη, στις τότε εκλογές της ΕΠΟ (  ;) ), αλλά το κόβω λίγο δύσκολο ΑΥΤΗ η διοίκηση να παραμείνει. Τώρα αν θα κάνει τα ίδια ή χειρότερα μ αυτά που έκανε ο κρόκους δε ξέρω. Και να πω την αλήθεια ΝΝ (κοινώς Να και αν κάνει Να και αν δε κάνει). Αυτό που μπορώ με σχετική σιγουριά να πω είναι πως κανένας στο κοντινό μέλλον δε θα μπορεί να παίζει με την ΑΕΚ. Και αυτό είναι το σωστό
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Αν νομίζουν κάποιοι ότι ο Μελισσάν, και ο κάθε Μελισσάν, θα καθήσουν να πλακώσουν στο ξύλο διαιτητές παράγοντες κτλπ, να πάει να κοιταχτεί. Αυτές είναι πολιτικές Μπέου και Ψωμιάδη.
Ο Μελισσάν πχ θα φροντίσει ΑΛΛΙΩΣ την ΕΠΟ. Και αυτό φαίνεται καθαρά από το γεγονός ότι η ΑΕΚ ΔΕΝ έκανε έφεση στην απόφαση για τη τιμωρία της. ΑΝ έκανε έφεση ήταν σα ν έλεγε "θέλω να τα βρούμε" κοινώς "εγώ εσάς σας αναγνωρίζω". Επειδή ΟΜΩΣ δεν έκανε το μύνημα στάλθηκε. Είναι μετοχος σε μια εταιρεία που κατέχει τον ΟΠΑΠ, δίνει φράγκα για τον Ελληνικό Αθλητισμό ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ, πλέον είναι σ ανοιχτή γραμμή με πρωθυπουργό και υπουργούς και γ.γ. Δε ξέρω αν θα κινηθούν τίποτα περίεργες βαλίτσες όπως είχε γίνει πριν μία 15ετία στην Αλεξανδρούπολη, στις τότε εκλογές της ΕΠΟ (  ;) ), αλλά το κόβω λίγο δύσκολο ΑΥΤΗ η διοίκηση να παραμείνει. Τώρα αν θα κάνει τα ίδια ή χειρότερα μ αυτά που έκανε ο κρόκους δε ξέρω. Και να πω την αλήθεια ΝΝ (κοινώς Να και αν κάνει Να και αν δε κάνει). Αυτό που μπορώ με σχετική σιγουριά να πω είναι πως κανένας στο κοντινό μέλλον δε θα μπορεί να παίζει με την ΑΕΚ. Και αυτό είναι το σωστό
Πες στους κινεζους οτι γαμιουνται αυτοι και η πρωτοχρονια τους.Ακου 3 βδομαδες αργια.
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.730
Like
3.114
Πόντοι
506
Αν νομίζουν κάποιοι ότι ο Μελισσάν, και ο κάθε Μελισσάν, θα καθήσουν να πλακώσουν στο ξύλο διαιτητές παράγοντες κτλπ, να πάει να κοιταχτεί. Αυτές είναι πολιτικές Μπέου και Ψωμιάδη.

ορθα, ποτε δε θα κανε κατι τετοιο ο τιγρης





....ο άτυχος διαιτητής άφησε αιχμές για τον τότε πρόεδρό της, τον Δημήτρη Μελισσανίδη.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ορθα, ποτε δε θα κανε κατι τετοιο ο τιγρης





....ο άτυχος διαιτητής άφησε αιχμές για τον τότε πρόεδρό της, τον Δημήτρη Μελισσανίδη.
Ώραια όλα αυτά. Πες μας τώρα εξυπνάκια και το τι έκανε ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ σας στο περσινό τελικό που γράφτηκε και στο φύλλο αγώνα. Γιατί ΓΙ ΟΛΑ αυτά που λες και που έλεγαν για τον Μελισσάν προ 20ετίας δεν είχε γραφτεί ΤΙΠΟΤΑ στο φύλλο αγώνος (τουλάχιστον απ όσο ξέρω)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Συμφωνώ ότι και λίγες έφαγε ο Μπάκας, δεν ήταν μόνο το πέναλτυ ήταν προκλητική η διαιτησία του σε όλο το παιχνίδι μέσα ήμουν και το θυμάμαι.

Έπεσα πάνω σ' αυτό βίντεο, ας το δουν οι γάβροι για να θυμηθούν ή να μάθουν πως μεγαλύτερο πρόβλημα είχαμε με τον ΠΑΟ και το σύστημά του μέχρι ν' αρχίσει η εποχή Κόκκαλη-Παράγκας.

 από το 3.50
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.730
Like
3.114
Πόντοι
506
Ώραια όλα αυτά. Πες μας τώρα εξυπνάκια και το τι έκανε ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ σας στο περσινό τελικό που γράφτηκε και στο φύλλο αγώνα. Γιατί ΓΙ ΟΛΑ αυτά που λες και που έλεγαν για τον Μελισσάν προ 20ετίας δεν είχε γραφτεί ΤΙΠΟΤΑ στο φύλλο αγώνος (τουλάχιστον απ όσο ξέρω)

γρηγορη look here :cheesy:

το βιντεο με τον αλεφα δεν υπαρχει, απλα δεν υπαρχει....ΦΑΓΑΝΕ ΜΠΙΦΤΕΚΙΑ ΚΑΙ ΜΠΥΡΕΣ....οι ΜΠΑΤΙΡΗΔΕΣ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.857
Πόντοι
5.006
Ώραια όλα αυτά. Πες μας τώρα εξυπνάκια και το τι έκανε ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ σας στο περσινό τελικό που γράφτηκε και στο φύλλο αγώνα. Γιατί ΓΙ ΟΛΑ αυτά που λες και που έλεγαν για τον Μελισσάν προ 20ετίας δεν είχε γραφτεί ΤΙΠΟΤΑ στο φύλλο αγώνος (τουλάχιστον απ όσο ξέρω)
ρε φιλε εχουμε πει ποτε οτι ειμαστε παναγιτσες??????....εσεις εχετε παθει πολιτισμικο σοκ που τοσα χρονια μας το παιζατε αγνοι και ασπιλοι και τωρα που σας πηρε ο κοκκαλης νο. 2 δεν ξερετε τι να πειτε.....βεβαια ειναι αρχη ακομα και σας κατανοω...σε κανα δυο χρονια θα αρχισετε να λετε ατακες του στυλ ¨τιτλο θελω με οποιονδηποτε τροπο¨ και αλλα τετοια...
υ.γ : το να προσπαθησετε να μας πεισετε οτι ο μελισσανιδης ειναι το αντιστοιχο των αγγελοπουλαιων που θελεουν καθαρση στο μπασκετ σας καθιστα αυτοματως απιστευτα γελοιους....
υ.γ 2 : εχει τρελο γελιο να σας παιρνει ενας κοκκαλης και εσεις να μας το παιζετε παρθενες...
υ.γ 3 : σας περιμενουμε πως και πως στην α εθνικη....θα βγαλουμε τρελα γουστα...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ρε φιλε εχουμε πει ποτε οτι ειμαστε παναγιτσες??????....εσεις εχετε παθει πολιτισμικο σοκ που τοσα χρονια μας το παιζατε αγνοι και ασπιλοι και τωρα που σας πηρε ο κοκκαλης νο. 2 δεν ξερετε τι να πειτε.....βεβαια ειναι αρχη ακομα και σας κατανοω...σε κανα δυο χρονια θα αρχισετε να λετε ατακες του στυλ ¨τιτλο θελω με οποιονδηποτε τροπο¨ και αλλα τετοια...
υ.γ : το να προσπαθησετε να μας πεισετε οτι ο μελισσανιδης ειναι το αντιστοιχο των αγγελοπουλαιων που θελεουν καθαρση στο μπασκετ σας καθιστα αυτοματως απιστευτα γελοιους....
υ.γ 2 : εχει τρελο γελιο να σας παιρνει ενας κοκκαλης και εσεις να μας το παιζετε παρθενες...
υ.γ 3 : σας περιμενουμε πως και πως στην α εθνικη....θα βγαλουμε τρελα γουστα...
Οταν θα βγαλει τρελα δις ο Μελλισαν αδελφε απο το δημοσιο,τοτε να τον πεις Κοκκαλη νο2.
Η προδιδει στους γερμανους την χωρα του.Και μετα θα εχεις καθε δικιο να μας βριζεις εμας,που τον εχουμε κανει θεο.
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
ρε φιλε εχουμε πει ποτε οτι ειμαστε παναγιτσες??????....εσεις εχετε παθει πολιτισμικο σοκ που τοσα χρονια μας το παιζατε αγνοι και ασπιλοι και τωρα που σας πηρε ο κοκκαλης νο. 2 δεν ξερετε τι να πειτε.....βεβαια ειναι αρχη ακομα και σας κατανοω...σε κανα δυο χρονια θα αρχισετε να λετε ατακες του στυλ ¨τιτλο θελω με οποιονδηποτε τροπο¨ και αλλα τετοια...
υ.γ : το να προσπαθησετε να μας πεισετε οτι ο μελισσανιδης ειναι το αντιστοιχο των αγγελοπουλαιων που θελεουν καθαρση στο μπασκετ σας καθιστα αυτοματως απιστευτα γελοιους....
υ.γ 2 : εχει τρελο γελιο να σας παιρνει ενας κοκκαλης και εσεις να μας το παιζετε παρθενες...
υ.γ 3 : σας περιμενουμε πως και πως στην α εθνικη....θα βγαλουμε τρελα γουστα...
Θα έρθεις να σου πάρουμε μέτρα για την περικεφαλαία ή να τη φτιάξουμε μόνοι με κανά καρπούζι; :uglystupid:
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
Ένταση με Σαρρή και Μελισσανίδη!

Έντονη λογομαχία είχαν σε επικοινωνία τους οι Σαρρής και Μελισσανίδης με αφορμή την τιμωρία της ΑΕΚ!

Τηλεφωνική επικοινωνία με τον πρόεδρο της ΕΠΟ είχε ο ισχυρός άνδρας της ΑΕΚ θέλοντας να του μεταφέρει την δυσαρέσκειά του για την ποινή της ομάδας του. Ο Δημήτρης Μελισσανίδης πήρε προσωπικά τηλέφωνο τον Γιώργο Σαρρή σε μία συζήτηση, που μόνο ήρεμα δεν κύλησε. Υπήρξε ένταση κυρίως από την πλευρά του Μελισσανίδη, ο οποίος ήταν σαφέστατα ενοχλημένος με την απόφαση.

Παράλληλα βρήκε την ευκαιρία να συνδυάσει και άλλα θέματα και να στείλει τα μηνύματά του προς την Ομοσπονδία. Από την ΕΠΟ εκείνο που ανέκυπτε σύμφωνα με πληροφορίες ήταν πως ναι μεν περίμεναν αντίδραση από την ΑΕΚ αλλά όχι σε τέτοια έκταση. Επίσης στην Ομοσπονδία θεωρούν πως η απόφαση για την επιβολή της τιμωρίας στην ΑΕΚ ελήφθη βάση των προβλεπομένων κανονισμών.

Πηγή: gazzetta.gr
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.857
Πόντοι
5.006
Οταν θα βγαλει τρελα δις ο Μελλισαν αδελφε απο το δημοσιο,τοτε να τον πεις Κοκκαλη νο2.
Η προδιδει στους γερμανους την χωρα του.Και μετα θα εχεις καθε δικιο να μας βριζεις εμας,που τον εχουμε κανει θεο.
ρε φιλε δεν αναφερομαι στο τι κανει εξω απο το ποδοσφαιρο...ειναι προφανες οτι δεν θα σου την πω για τις λαμογιες που κανει στις αλλες του δουλιες....αν και ο μελισσαν με το λαθρεμποριο και ολα αυτα που ακουγονται μια χαρα περναει εις βαρος του ελληνικου λαου..αλλα αυτα δεν με νοιαζουν..εγω τον παρομοιαζω με τον κοκκαλη γιατι ακολουθει τις ιδιες τακτικες για πραγματα που εχουν σχεση με το ποδοσφαιρο..
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.857
Πόντοι
5.006
Θα έρθεις να σου πάρουμε μέτρα για την περικεφαλαία ή να τη φτιάξουμε μόνοι με κανά καρπούζι; :uglystupid:
εσυ θα ερθεις να σου παρω μετρα για την κωλοτρυπιδα σου ή να σου φερω το πρωτο αγγουρι που θα βρω....
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ρε φιλε δεν αναφερομαι στο τι κανει εξω απο το ποδοσφαιρο...ειναι προφανες οτι δεν θα σου την πω για τις λαμογιες που κανει στις αλλες του δουλιες....αν και ο μελισσαν με το λαθρεμποριο και ολα αυτα που ακουγονται μια χαρα περναει εις βαρος του ελληνικου λαου..αλλα αυτα δεν με νοιαζουν..εγω τον παρομοιαζω με τον κοκκαλη γιατι ακολουθει τις ιδιες τακτικες για πραγματα που εχουν σχεση με το ποδοσφαιρο..
Ποιες ειναι οι ιδιες τακτικες μεχρι στιγμης;Ελεγχει την διαιτησια;Εχει στην διοικηση καποιον σαν τον Θωμα;
Η τον καραμπαμπα τωρα;Η εχει  βαλει για προεδρους στην Σουπερ Λιγκ και στην ΕΠΟ προεδρους συνδεσμων της ΑΕΚ;
Ολα αυτα που ακους απο τις γαυροφυλαδες εννωεις....Ενταξει εσυ πιστευε τες,δικαιωμα σου.
Πες μας ομως εσυ ποιες ειναι οι τακτικες κοκκαλη που ακολουθει κατα την γνωμη σου ο Μελισσαν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom