Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ρε φίλε και μόνο που συγκρίνεις τα δικά μας με το Τσου-λου είναι τραγικό. Κάνε υπομονή κι άντεξε το πείραγμα που στο κάτω-κάτω μας αξίζει. :dunno:
Mα τι συγκριση ακριβως εννοεις;



 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Αρχη με νικη για την ΑΕΚ.Ενα μετριο πρωτο ημιχρονο,ενα κακο δευτερο,παρολαυτα 2 γκολακια,4 κλασικες ευκαιριες..
Γενικα υποτιμησαν παρα πολυ τον αντιπαλο,και αν συνεχιστει αυτο θα εχουμε προβλημα.Με λιγη σοβαροτητα,πιστευω θα εχουμε μονο νικες σε αυτη την φετινη περιπετεια.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
  Φτωχο ποδοσφαιρο (ενα δεκαλεπτο ειδα). Αα ρε ΑΕΚ τι μας κανεις πως θα περναμε τωρα την Κυριακη μας . Θα στεναξουν τα μπουρδελα από Αεκτζηδες που πανε να σκοτωσουν την ωρα τους .
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
  Φτωχο ποδοσφαιρο (ενα δεκαλεπτο ειδα). Αα ρε ΑΕΚ τι μας κανεις πως θα περναμε τωρα την Κυριακη μας . Θα στεναξουν τα μπουρδελα από Αεκτζηδες που πανε να σκοτωσουν την ωρα τους .
Ε,είχαμε άγχος γιατί ήταν η πρώτη μας εμφάνιση σε μία νέα  για εμάς κατηγορία.... :grin:

Για το δεύτερο που λες.... :2funny: :2funny: :2funny:

Είδα τον αγώνα....χάσαμε αρκετές ευκαιρίες,θα μπορούσαμε μεγαλύτερο σκόρ....αλλά θα μπορούσε και να μας στοιχίσει,ειδικά στο 1-0 και την ευκαιρία που είχαν....
Πρέπει να τελειώνουμε γρήγορα τους αγώνες....αν μπορούμε φυσικά....
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Ε,είχαμε άγχος γιατί ήταν η πρώτη μας εμφάνιση σε μία νέα  για εμάς κατηγορία.... :grin:

Για το δεύτερο που λες.... :2funny: :2funny: :2funny:

Είδα τον αγώνα....χάσαμε αρκετές ευκαιρίες,θα μπορούσαμε μεγαλύτερο σκόρ....αλλά θα μπορούσε και να μας στοιχίσει,ειδικά στο 1-0 και την ευκαιρία που είχαν....
Πρέπει να τελειώνουμε γρήγορα τους αγώνες....αν μπορούμε φυσικά....
Το ματς το ειδα κι εγω διαδικτυακά..Για να λεει ο εκφωνητής ότι ο ..Κοδρέρο ειναι ο πιο ποιοτικός ποδοσφαιριστής της κατηγορίας...φαντασου τους άλλους....Τελος πάντων..ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ!!!
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
1280858_10153231229255456_1927924630_n.jpg
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
Το ματς το ειδα κι εγω διαδικτυακά..Για να λεει ο εκφωνητής ότι ο ..Κοδρέρο ειναι ο πιο ποιοτικός ποδοσφαιριστής της κατηγορίας...φαντασου τους άλλους....Τελος πάντων..ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ!!!
Έπαιξε καλά ο Κορδέρο....έτρεχε,έκοβε....νομίζω για την κατάσταση της ΑΕΚ είναι πολύτιμος....

Εεεε.....μας συμφέρει που είναι ο πιο ποιοτικός παίκτης της κατηγορίας.... :grin:
Για να δούμε την συνέχεια....

Πάντως το έβλεπα και ακόμα και τώρα δεν το πιστεύω...ή μάλλον δεν θέλω να το πιστέψω....
Το βλέπαμε μαζί με τον Πατέρα μου,τον θείο μου και τον ξάδελφο μου και λέγαμε για παρηγοριά ότι παίζουμε φιλικό.... :(
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
Α.....την ξανθιά την θυμήθηκα. :grin:  ....την έδειξε κάποια στιγμή σε κοντινό πλάνο για αρκετά δεύτερα.... :rolleyes:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Κερδισμένη της αγωνιστικής η ΑΕΚ, η οποία
μετά από τη νίκη της και σε συνδυασμό με την
ισοπαλία του Ολυμπιακού, μείωσε τη διαφορά
της από τους ερυθρόλευκους στους -186
βαθμούς.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Απλα   εκρινα  οτι  αφου  το  δειχνει  επρεπε  να  ενημερωσω........αν  εκανα  λαθος  να  μου  πεις  να  μην  το  ξανακανω............. :grin:

Αν  δεν  κοιμηθω  θα  το  δω  και  εγω........
Πλάκα εκανα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Κερδισμένη της αγωνιστικής η ΑΕΚ, η οποία
μετά από τη νίκη της και σε συνδυασμό με την
ισοπαλία του Ολυμπιακού, μείωσε τη διαφορά
της από τους ερυθρόλευκους στους -186
βαθμούς.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Η Δήμαρχος μίλησε στον Sentra για τη συνάντηση της με τον Δημήτρη Μελισσανίδη, τονίζοντας πως στις 2 Οκτωβρίου θα παρουσιασθούν τα σχέδια του γηπέδου στο Συμβούλιο το οποίο θα είναι ανοιχτό για τον κόσμο!

Αναλυτικά όσα είπε :

Για την συνάντηση με τον Δημήτρη Μελισσανίδη:
«Πραγματοποιήθηκε σήμερα η πρώτη μου συνάντηση με τον κ. Μελισσανίδη. Ορίσαμε Δημοτικό Συμβούλιο για την Τετάρτη 2 Οκτωβρίου με μοναδικό θέμα την κατασκευή του γηπέδου. Μάλιστα, θα είναι ανοιχτό για τον κόσμο. Μπορεί να έρθει να παρακολουθήσει τα σχέδια και τις προτάσεις του κ. Μελισσανίδη. Θεωρώ πως είναι πολύ καλές οι συνθήκες για να υλοποιηθεί το όνειρο και να αποκτήσει επιτέλους η ΑΕΚ το σπίτι της. Το σχέδιο είναι πολύ ωραίο και πρόκειται μόνο για γήπεδο και θα κατασκευαστεί στο χώρο που βρισκόταν το παλιό».

Για το αν πιστεύει πως θα υπάρξουν αντιδράσεις:
«Είμαι πολύ χαρούμενη, γιατί δεν θα υπάρξουν αντιδράσεις από τους δημότες καθώς δεν υπάρχουν παρεμβάσεις στο Άλσος Νέας Φιλαδέλφειας. Οι δημότες της Νέας Φιλαδέλφειας υποστηρίζουν την ΑΕΚ και αγωνιούν για το παρόν και το μέλλον της. Αν ξαναέρθει στην Φιλαδέλφεια η ΑΕΚ, είναι δεδομένο ότι θα γράψει ιστορία με διακρίσεις και δόξες»

Για τον Δημήτρη Μελισσανίδη:
«Είναι δημιουργικός, αποφασιστικός, θέλει να κάνει πράγματα και ό,τι κάνει το κάνει καλά. Ευτυχώς βρέθηκε στο δρόμο της ΑΕΚ για να της φτιάξει ένα γήπεδο πολύ όμορφο».

Για τα οφέλη που θα έχει η Νέα Φιλαδέλφεια από την κατασκευή του γηπέδου:
«Όταν γκρεμίστηκε το γήπεδο ερήμωσε η πόλη. Θα δωθεί η ευκαιρία να δημιουργούν θέσεις εργασίας, να αναπτυχθεί η τοπική οικονομία, να μειωθεί η ανεργία και να αναβαθμιστεί η περιοχή. Σας καλώ στο Δημοτικό Συβούλιο στις 2 Οκτωβρίου στις 19:00 να δείτε τις προτάσεις και τα σχέδια του κ. Μελισσανίδη».
Ταισμένε θα είναι ανοιχτό για τον κόσμο...μπορείς να πας και να πεις τον πόνο σου! :grin:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Αντε να δουμε φιλε...Εγω παντως αρχιζω και πιστευω οτι τωρα,κατι μπορει να γινει..δεν μπορει τοση κινητοποιηση για το τιποτα..
Σου έλεγα να κρατάς πισινή αλλά εσύ μάσησες από την προπαγάνδα του τεχνείου και ήθελες να το παίξεις αρχιτέκτονας-περιβαλλοντολόγος-συγκοινωνιολόγος και δικαστικός λειτουργός ταυτόχρονα! :grin:
Τέλος πάντων...ο Πόντιος είναι αποφασισμένος για μεγάλα πράγματα! :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom