Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
Μάλιστα. Για τον Σαββίδη ομολογώ δεν ξέρω. Αλλά ότι ο Μελισσαν έχει προσήλωση στην Ορθοδοξία είναι γεγονός αναμφισβήτητο. Τουλάχιστον 10 φορές την ημέρα μνημονεύει την Παναγία .

ειναι φιλοι 20 χρονια
μαζι ανοιξαν την παναγια σουμελα
και γενικα δινουν λεφτα για τα ποντιακα μνημια
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
εντάξει παιδιά να αγκαλιαστούμε και να φορέσουμε και τις καινούργιες φανέλες να λέμε ΑΕΚ είμαστε έχουμε ιστορία ,δύναμη ,βαριά φανέλα, τώρα και χρήμα αύριο και γήπεδο....Ομάδα πότε θα έχουμε να καθόμαστε να βλέπουμε μπαλίτσα ?

Δηλαδή το ότι είμαστε Γ Εθνική είναι δικαιολογία να μην φτιάξουμε ομάδα που θα έχει 30 βαθμους διαφορά από τον δεύτερο τα Χριστούγεννα? Τι σόι ΑΕΚ είμαστε τότε?

Μόνο τότε θα μπούμε mars στην Β' κρύβοντας το τόπι και ξανακάνοντας την ίδια πορεία ...

Μόνο τότε θα είμαστε ΑΕΚ
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
εντάξει παιδιά να αγκαλιαστούμε και να φορέσουμε και τις καινούργιες φανέλες να λέμε ΑΕΚ είμαστε έχουμε ιστορία ,δύναμη ,βαριά φανέλα, τώρα και χρήμα αύριο και γήπεδο....Ομάδα πότε θα έχουμε να καθόμαστε να βλέπουμε μπαλίτσα ?

Δηλαδή το ότι είμαστε Γ Εθνική είναι δικαιολογία να μην φτιάξουμε ομάδα που θα έχει 30 βαθμους διαφορά από τον δεύτερο τα Χριστούγεννα? Τι σόι ΑΕΚ είμαστε τότε?

Μόνο τότε θα μπούμε mars στην Β' κρύβοντας το τόπι και ξανακάνοντας την ίδια πορεία ...

Μόνο τότε θα είμαστε ΑΕΚ
Το χρημα που το ειδες τυπε;
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
εντάξει παιδιά να αγκαλιαστούμε και να φορέσουμε και τις καινούργιες φανέλες να λέμε ΑΕΚ είμαστε έχουμε ιστορία ,δύναμη ,βαριά φανέλα, τώρα και χρήμα αύριο και γήπεδο....Ομάδα πότε θα έχουμε να καθόμαστε να βλέπουμε μπαλίτσα ?

Δηλαδή το ότι είμαστε Γ Εθνική είναι δικαιολογία να μην φτιάξουμε ομάδα που θα έχει 30 βαθμους διαφορά από τον δεύτερο τα Χριστούγεννα? Τι σόι ΑΕΚ είμαστε τότε?

Μόνο τότε θα μπούμε mars στην Β' κρύβοντας το τόπι και ξανακάνοντας την ίδια πορεία ...

Μόνο τότε θα είμαστε ΑΕΚ
Eτσι.
Οταν ξεκινήσανε οι μουρμούρες τους δέκα τους έκοψε ο μαθητευόμενος μάγος.
Γιατί νόμιζα οτι μόνο εμείς βλέπαμε οτι πάμε με κάρο και όχι με τρένο.
*Επι τη ευκαιρία να δώσω και εγω τα θερμά μου συλληπητήρια στον Ντούσαν για τον χαμό της μητέρας του.
www.aek365.com/a-291249/efuge-h-mhtera-tou-ntousan-mpagebits.htm]http://www.aek365.com/a-291249/efuge-h-mhtera-tou-ntousan-mpagebits.htm[/url]
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
με το 1,9 μύριο του ΟΠΑΠ κάνεις παρέλαση στην κατηγορία ,αγοράζεις και τα κυλικεία μαζί με τις ομάδες
μπα αυτα πανε καβα,μαζι με ολα τα υπολοιπα.για αργοτερα.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Ο γύφτος ο Αλαφού δε χρειάζεται. Χρειάζεται όμως ο ΠΑΟ. Και επειδή ο Αλαφού είναι πρόεδρος του ΠΑΟ χρειάζεται κ αυτός. Στα συν ότι έχει και ΣΚΑΙ και καθημερινή και γενικα ΜΜΕ οπότε καταλαβαίνεις.
Πάντως όταν από μέσα Ιουνίου έλεγα πως ο Μελισσαν με τον Ιβαν θα χαράξουν κοινή πορεία και κοινό μέτωπο εναντίων του ΟΣΦΠ (δε θα μου κάνει καμία εντύπωση αν έχουν ΗΔΗ μοιράσει και την πίτα) ο Χρηστίδης έλεγε πως μ έχει πιάσει παραληρημα και δε ξέρω τι λέω και ζω σ ένα φανταστικό κόσμο.
Τεσπα. Εδώ είμαστε και θα δούμε ποιος ήταν σε παραλήρημα και ποιος ζούσε σε φανταστικό κόσμο.
ακου με...και ακου καλα μιας και με μνημονευεις συνεχως...
το οτι εσυ καταβαλλεις φιλοτιμες προσπαθειες να γελιοποιεισαι οσο δυνατον περισσοτερο δεν σημαινει οτι σε αυτη σου την κατρακυλα θα χρησιμοποιεις και καλα πραγματα που εγω ''εχω πει''
το οτι σε μονιμο και αδιαλλειπτο παραληρημα το ειπα το λεω και θα το λεω μεχρι να δω οτι αυτο δεν συμβαινεια...
αλλο αυτο και αλλο να πετας μια μαλακια οτι ειπα εγω οτι εισαι σε παραληρημα επειδη πεντε καρπαζοεισπρακτορες αποφασισαν να ενωθουν για να παρουν μαζι φορα και να μου κλασουν τα αρχιδια ...
αυτο εγιονε και στο παρελθον γινεται και τωρα και προφανως θα υπαρχει η αναγκη να συνεχισει να γινεται και στο μελλον...
δεν αρνηθηκα ορι ''χαραζουν κοινη γραμμη'' οι πσολοχυμενες στη μαπα πουτανες μου...αρα μη λες μαλακιες...
για αλλους λογους λεω οτι παραληρεις και το ξερεις καλα...
εχεις καψα με την παρτη μου ,στον πουτσο μου μην βαζεις στο στομα μου πραγματα που δεν εχω πει...
παρτε ολοι μαζι φορα να μου κλασετε τα ριπαπα...να ξερεις οτι εχει και μεγαλυτερο γουστο ετσι...
παιζεις ντερμου με την μαντρα και πανηγυριζεις για την πρωτοκαθεδρια που ΘΑ παρεις και τα ταρταρα που θα ριξεις τον θρυλο  :jerking:
αν αυτο δεν σημαινει πως καποπιος παραληρει και τελει υπο συγχηση δεν ξερω τια αλλο μπορει να σημαινει...
προσγειωσου, πατα στη γη (οσο ειναι αυτο δυνατο) μετρα το μποι σου και προχωρα...και οταν καποτε καπου φτασεις γυρνα πιοσω δες τι εχεις κανει και τοτε αναλογα καμαρωνε...
μεχρι τοτε ...
πουτσα πουτσα και ξανα μανα πουτσα...
αυτα...
απλα και κατανοητα...
καλη κουτρουβαλα ....
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
«Χαράζουν» κοινή πορεία Σαββίδης, Μελισσανίδης, Αλαφούζος

Πριν αλέκτωρ λαλήσει... άπαξ, επιβεβαιώνεται πλήρως το χθεσινό πρωτοσέλιδο αποκαλυπτικό ρεπορτάζ του Metrosport για το μέτωπο που προσπαθούν να σχηματίσουν υπέρ της αξιοπιστίας του ελληνικού ποδοσφαίρου οι Σαββίδης, Αλαφούζος, Μελισσανίδης. Αποκλειστικές πληροφορίες μας αναφέρουν ότι ήδη έγιναν δυο συναντήσεις, μια του Σαββίδη με τον Μελισσανίδη και μία του διοικητικού ηγέτη της ΑΕΚ με τον Αλαφούζο.
Στις συναντήσεις αυτές επιβεβαιώθηκε το πολύ καλό κλίμα που υπάρχει στις σχέσεις όλων των πλευρών και δόθηκε η ευκαιρία να λυθούν και οποιεσδήποτε παρεξηγήσεις υπήρχαν για τη μετακίνηση του Κουτρουμπή στον Παναθηναϊκό. Μάλιστα, ο Ιβάν Σαββίδης έχει ιδιαίτερες σχέσεις με τον Δημήτρη Μελισσανίδη εδώ και πάρα πολλά χρόνια, λόγω της κοινής ποντιακής καταγωγής τους και της προσήλωσής τους στην Ορθοδοξία.
Βασικό στοιχείο και των δυο συναντήσεων ήταν να βρεθεί κοινός τόπος στο ελληνικό ποδόσφαιρο ώστε να υπάρξει μίνιμουμ αξιοπιστίας.
Ο μεγαλομέτοχος του ΠΑΟΚ θέλει οπωσδήποτε να μπουν εξαρχής οι όροι του παιχνιδιού, καθώς αρνείται "να πετάει λεφτά στη τουαλέτα", όπως χαρακτηριστικά δήλωσε ο ίδιος. Ο επικεφαλής της Παναθηναϊκής Συμμαχίας μπορεί να είναι νέος στον ποδοσφαιρικό χώρο, οι επιχειρηματικές του δραστηριότητες όμως του έχουν διδάξει ότι χωρίς αξιόπιστο προϊόν ουδείς μπορεί να βαδίσει στο δρόμο των επενδύσεων. Οσο για τον Δημήτρη Μελισσανίδη, που είναι παλιά καραβάνα, έχει κάθε λόγο να ενδιαφέρεται για "καθαρό παιχνίδι", αφού πλέον έχει τα ηνία του ΟΠΑΠ, του οποίου τα κέρδη εξαρτώνται εν πολλοίς από τους παίκτες του Στοιχήματος.
Η μεγάλη είδηση που αποκαλύπτει σήμερα το Metrosport, πέρα από τα δυο μυστικά ραντεβού που προηγήθηκαν, είναι ότι οι τρεις άνδρες συμφώνησαν εντός των επόμενων ημερών να συναντηθούν για πρώτη φορά όλοι μαζί ώστε να χαράξουν κοινή θεσμική πορεία. Αντίπαλοι θα είναι μόνο μέσα στο γήπεδο...
Από metrosport.gr

ο γυφτος ο αλαφου σε τι χρειαζεται?


Μάλιστα, εξαιρετική κίνηση, θα παει αιώνες μπροστα το ελληνικό ποδόσφαιρο,.........

Ο ένας ο νταβατζης θα γίνουν τρεις...... :jerking:

Και το κάνουν για το καλο του ποδοσφαίρου, ο ρπ που προσπαθεί να πάρει οτι κινείται ΚΟΨΩΧΡΟΝΙΑ (και καλα κάνει επιχειρηματικά, αλλα που ειναι οι κορώνες σας οτι θα έρθουν να μας πάρουν τζάμπα και θα γίνουμε εργάτες των 400€;;;) ο ΜΙΝΤΙΑΡΧΗΣ λαμογιο που εχει κάνει ΌΡΓΙΑ στα κανάλια του και ο γνωστός και μη εξαιρεταιος πιστολερο λαθρεμπορος καυσίμων ο οποιος παρα τις εκκρεμοδικιες του πήρε άλλη μι ΔΕΚΟ (ΟΠΑΠ) κοψωχρονια και μοιράζει τη χορηγία στο ποδόσφαιρο ΟΠΩΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ......

Αλλα τι λέω, βολεύει τις ομάδες "μας", θα "πάρουμε τα σκήπτρα της βρωμιας" απο το γαυρο και όλα καλα..... :jerking:

Έτσι θα παει μπροστα το πράγμα.....
 

psofilospso

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2013
Μηνύματα
430
Like
0
Πόντοι
1
Τον πεξάρα και τους ομοίους του θα τους βρίζω όπου βρεθώ και σταθώ. Εσένα θα σε περιμένω στη γωνιά.
Δε μου λες το παιχνιδάκι στο τσ λου τουλάχιστον τ έπαιξες 2πλο για να ρεφάρεις;;  :birdman:
μην με περιμενεις στη γωνια γιατι αγχωνομαι και δεν μπορω να κοιμηθω το βραδυ :grin:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Αντε Βλακες GAYροι ελατε και με τον Μανδραικο που θα παιξουμε να κανετε τους οπαδους τους και να φατε και τις μαπες σας οπως με τον ιωνικο και να παρετε μια και καλη τον ΜΠΟΥΛΟ!!!
 

psofilospso

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2013
Μηνύματα
430
Like
0
Πόντοι
1
παιδια,καθιστε στα αυγα σας και μη βγαζετε γλωσσα  :grin:
 

Συνημμένα

  • 533253_10151839980209351_291153293_n.jpg
    533253_10151839980209351_291153293_n.jpg
    52,1 KB · Εμφανίσεις: 15

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ακου με...και ακου καλα μιας και με μνημονευεις συνεχως...
το οτι εσυ καταβαλλεις φιλοτιμες προσπαθειες να γελιοποιεισαι οσο δυνατον περισσοτερο δεν σημαινει οτι σε αυτη σου την κατρακυλα θα χρησιμοποιεις και καλα πραγματα που εγω ''εχω πει''
το οτι σε μονιμο και αδιαλλειπτο παραληρημα το ειπα το λεω και θα το λεω μεχρι να δω οτι αυτο δεν συμβαινεια...
αλλο αυτο και αλλο να πετας μια μαλακια οτι ειπα εγω οτι εισαι σε παραληρημα επειδη πεντε καρπαζοεισπρακτορες αποφασισαν να ενωθουν για να παρουν μαζι φορα και να μου κλασουν τα αρχιδια ...
αυτο εγιονε και στο παρελθον γινεται και τωρα και προφανως θα υπαρχει η αναγκη να συνεχισει να γινεται και στο μελλον...
δεν αρνηθηκα ορι ''χαραζουν κοινη γραμμη'' οι πσολοχυμενες στη μαπα πουτανες μου...αρα μη λες μαλακιες...
για αλλους λογους λεω οτι παραληρεις και το ξερεις καλα...
εχεις καψα με την παρτη μου ,στον πουτσο μου μην βαζεις στο στομα μου πραγματα που δεν εχω πει...
παρτε ολοι μαζι φορα να μου κλασετε τα ριπαπα...να ξερεις οτι εχει και μεγαλυτερο γουστο ετσι...
παιζεις ντερμου με την μαντρα και πανηγυριζεις για την πρωτοκαθεδρια που ΘΑ παρεις και τα ταρταρα που θα ριξεις τον θρυλο  :jerking:
αν αυτο δεν σημαινει πως καποπιος παραληρει και τελει υπο συγχηση δεν ξερω τια αλλο μπορει να σημαινει...
προσγειωσου, πατα στη γη (οσο ειναι αυτο δυνατο) μετρα το μποι σου και προχωρα...και οταν καποτε καπου φτασεις γυρνα πιοσω δες τι εχεις κανει και τοτε αναλογα καμαρωνε...
μεχρι τοτε ...
πουτσα πουτσα και ξανα μανα πουτσα...
αυτα...
απλα και κατανοητα...
καλη κουτρουβαλα ....
Ειλικρινά βαριέμαι να ψάξω τ αντίστοιχα ποστ που είχα γράψει για να δεις τι έγραφα κ εσύ έλεγες ότι παραληρώ. Επίσης ειλικρινά βαριέμαι να ψάχνω στα ποστ για να βρω τα λόγια που δεν έχεις πει/γράψει. Όταν σου έλεγα πως ΟΤΑΝ ο ΟΠΑΠ περάσει στα χέρια του Μελισσάν θ αλλάξει το σκηνικό και θα δημιουργήσει τις συνθήκες ο Μελισσάν ν αποχωρηστείς από τα 3μύρια έλεγες πως με ΑΝ και ΟΤΑΝ δε κάνεις τίποτα. 2 μήνες μετά τ ΑΝ και τ ΟΤΑΝ έγιναν πραγματικότητα και όμως συνεχίζεις να λες για παραλήρημα. Δικαίωμά σου.
Στο παρελθον που λες ΠΟΤΕ δεν είχε γίνει αυτό δηλαδή να χαράξουν κοινή γραμμή ΠΑΟΚ, ΠΑΟ και ΑΕΚ. ΠΟΤΕ τα τελευταία 15-17 χρόνια. Το γιατί δεν είναι του παρόντος να το αναλύσω.
Και για να το παω και παρακάτω. Όταν ο Καβλαρχος είχε ζητήσει μια άποψη για του ομίλους του Τσου Λ του είχα γράψει πως είναι ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ πρόγραμμα που μπορούσε να σας κάτσει. Είχα πει πως αν το σκορ ξεφύγει κιόλας (και το 1-4 μπορείς να πεις ότι είναι ένα σκορ που δεν έχει ξεφύγει) τότε δύσκολα τα πράγματα με τον Μίτσελ. Τότε θυμάσαι τι έγραψες εσύ και οι ομοίοι σου; Πως δε κρίνω αντικειμενικά. Θες να σου πω τι τον έσωσε τον Μίτσελ και δεν του πήρατε το κεφάλι; Τα 25 πρώτα σας λεπτά. Πιάσατε αυτή τη γαμημένη καραμέλα και της γαμήσατε τη μάνα στο γλύψιμο. Και αυτό τ έκαναν και οι αντι-ολυμπιακές εφημερίδες και σάιτ που βρίζετε. Ναι ήταν 25 πάρα πολύ καλά λεπτά που όντως την είχατε κολλήσει τη Παρί στον τοίχο. Ε και; Σφύριξε ο διαιτητής τη λήξη στο 30; ΟΧΙ. Στο δεύτερο ημίχρονο ήσασταν Χ-Α-Λ-Ι-Α. Και για να το πάω παρακάτω είχα γράψει πως ο ΟΣΦΠ στο τέλος του πρώτου γύρου ΠΑΖΕΙ και να μη μαζέψει βαθμό.
Τέλος πάντων. Αν πιστεύεις ότι είμαι σε παραλήρημα γιατί θέλω να κλείσει ο ΟΣΦΠ σα σωματείο, τότε βγάλε τη σκούφια σου και βάραμε. Γιατί έχεις γράψει ΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΤΡΗΤΕΣ φορές το ίδιο για την ΑΕΚ. Αλλά ΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΤΡΗΤΕΣ όμως. Οπότε ή ΚΑΙ οι 2 είμαστε σε διαρκές παραλήρημα (με εσένα να είσαι κάτι χρόνια μπροστά από μένα) ή ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ εκφράζουμε κάτι που θέλουμε να γίνει. Εσύ να μου λιώνεις το κεφάλι και να μην μ αφήσεις να σηκωθώ και εγώ να σηκωθώ απ εκεί που με οδήγησα και να σε εξαφανίσω σα σωματείο. Διαλέγεις και παίρνεις. Αλλά μη μου θες και τη πίτα ολάκερη και τον σκύλο χορτάτο. Μονά ζυγά δικά σου δε πάει (όσο και αν το έχεις συνηθίσει τόσα χρόνια)
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Μάλιστα, εξαιρετική κίνηση, θα παει αιώνες μπροστα το ελληνικό ποδόσφαιρο,.........

Ο ένας ο νταβατζης θα γίνουν τρεις...... :jerking:

Και το κάνουν για το καλο του ποδοσφαίρου, ο ρπ που προσπαθεί να πάρει οτι κινείται ΚΟΨΩΧΡΟΝΙΑ (και καλα κάνει επιχειρηματικά, αλλα που ειναι οι κορώνες σας οτι θα έρθουν να μας πάρουν τζάμπα και θα γίνουμε εργάτες των 400€;;;) ο ΜΙΝΤΙΑΡΧΗΣ λαμογιο που εχει κάνει ΌΡΓΙΑ στα κανάλια του και ο γνωστός και μη εξαιρεταιος πιστολερο λαθρεμπορος καυσίμων ο οποιος παρα τις εκκρεμοδικιες του πήρε άλλη μι ΔΕΚΟ (ΟΠΑΠ) κοψωχρονια και μοιράζει τη χορηγία στο ποδόσφαιρο ΟΠΩΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ......

Αλλα τι λέω, βολεύει τις ομάδες "μας", θα "πάρουμε τα σκήπτρα της βρωμιας" απο το γαυρο και όλα καλα..... :jerking:

Έτσι θα παει μπροστα το πράγμα.....
Ενώ τώρα ε; Που αποφάσισε ο χοντρός πως σε χρειάζεται στη μονομαχία και κανόνισε ν αρχίσεις να παίρνεις και εσύ τα ποντάκια σου ε; Μία χαρά όλα. Αλλά τι λέω; ΦΥΣΙΚΑ και είναι όλα μια χαρά αφού βολεύει την ομάδα "σου".
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
Ενώ τώρα ε; Που αποφάσισε ο χοντρός πως σε χρειάζεται στη μονομαχία και κανόνισε ν αρχίσεις να παίρνεις και εσύ τα ποντάκια σου ε; Μία χαρά όλα. Αλλά τι λέω; ΦΥΣΙΚΑ και είναι όλα μια χαρά αφού βολεύει την ομάδα "σου".

αστον, γλειφει κανα κοκκαλακι και βολευεται
αν και ειναι ατυχοι φετος
ακολουθουν το προγραμμα του αφεντικου και ειναι σκουρα τα πραγματα
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Ενώ τώρα ε; Που αποφάσισε ο χοντρός πως σε χρειάζεται στη μονομαχία και κανόνισε ν αρχίσεις να παίρνεις και εσύ τα ποντάκια σου ε; Μία χαρά όλα. Αλλά τι λέω; ΦΥΣΙΚΑ και είναι όλα μια χαρά αφού βολεύει την ομάδα "σου".


Δεν είδες;; Και πέρσι και φέτος που πήρα τους γαμημενους τους δανεικους, ξεσκιστηκα να παίρνω πεναλτυ και αποβολες αντιπάλου..... και το"αφεντικό" πέρασε αέρα πατέρα απο το βικελιδης.....

Και φέτος σε 4 αγωνιστικές πήρα 1 ολόκληρο βαθμό σφαζοντας τον λεβαδειακο προχθες, 2 πεναλτυ και 2 αποβολες μου έδωσε.....

Καλα το πάτε, πες πες θα το πιστεψετε κιόλας...... :2funny:
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Δεν είδες;; Και πέρσι και φέτος που πήρα τους γαμημενους τους δανεικους, ξεσκιστηκα να παίρνω πεναλτυ και αποβολες αντιπάλου..... και το"αφεντικό" πέρασε αέρα πατέρα απο το βικελιδης.....

Και φέτος σε 4 αγωνιστικές πήρα 1 ολόκληρο βαθμό σφαζοντας τον λεβαδειακο προχθες, 2 πεναλτυ και 2 αποβολες μου έδωσε.....

Καλα το πάτε, πες πες θα το πιστεψετε κιόλας...... :2funny:
Γιατί δε σ' έσωσαν οι δανεικοί; Και οι παρατρεχάμενοι δε σου άνοιξαν τα πόδια όταν χρειάστηκε; Το σκανδαλάκι με το αρ. 99 που έπαιζες όλη τη χρονιά μπλοκάροντας τις προσφυγές και τις αφαιρέσεις βαθμών με τίνος τις πλάτες το πέτυχες; Το ματσάκι που έπρεπε να είχε διακοπεί στο πρώτο ημίχρονο ποιος σ' άφησε να το παίξεις;

Αλλά ξέχασα, ήταν οφσάιντ το γκολ του Πετρόπουλου, πάλι σε σφάξανε... :pipa3:
 

Jigsaw24

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
2.417
Like
736
Πόντοι
96
«Η ΑΕΚ επιθυμεί να ευχαριστήσει τους φίλους της ομάδας που ήδη προμηθεύτηκαν το εισιτήριο διαρκείας τους για τη νέα σεζόν. Απέδειξαν για ακόμη μια φορά, όπως πάντα στο παρελθόν, την ανιδιοτελή αγάπη τους για την ΑΕΚ.

Παράλληλα ένιωσαν την ικανοποίηση ότι συμμετείχαν συμβολικά στην προσπάθεια που καταβάλλεται για την πραγματοποίηση του μεγάλου οράματος όλων μας, αυτού της ανέγερσης του γηπέδου της ΑΕΚ στη Νέα Φιλαδέλφεια.

Η διάθεση των διαρκείας συνεχίζεται και ολοκληρώνεται την Παρασκευή 20 Σεπτεμβρίου. Αναγνωρίζοντας όμως το πρόβλημα που αντιμετωπίζουν πολλοί φίλαθλοι της ομάδας μας που ναι μεν επιθυμούν να αγοράσουν εισιτήριο διαρκείας, αλλά δεν έχουν τη δυνατότητα να το πραγματοποιήσουν λόγω ανεργίας, αποφασίστηκε να τους δοθεί η δυνατότητα να το προμηθευτούν για το χρονικό διάστημα από 23 έως 30/9 στην τιμή των 30 ευρώ.

Θύρες: 3, 5, 13 και 1-35.

Απαραίτητη προϋπόθεση για την αγορά του η προσκόμιση της κάρτας ανεργίας του ΟΑΕΔ. Σημειώνεται, δε, ότι δε θα ισχύσει το προνόμιο αγοράς μετοχών υπέρ της ανέγερσης του γηπέδου».

www.sport-fm.gr/article/aek-gia-olous/722392]http://www.sport-fm.gr/article/aek-gia-olous/722392[/url]
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Δεν είδες;; Και πέρσι και φέτος που πήρα τους γαμημενους τους δανεικους, ξεσκιστηκα να παίρνω πεναλτυ και αποβολες αντιπάλου..... και το"αφεντικό" πέρασε αέρα πατέρα απο το βικελιδης.....

Και φέτος σε 4 αγωνιστικές πήρα 1 ολόκληρο βαθμό σφαζοντας τον λεβαδειακο προχθες, 2 πεναλτυ και 2 αποβολες μου έδωσε.....

Καλα το πάτε, πες πες θα το πιστεψετε κιόλας...... :2funny:
μην μασας ρε τις τελευταιες αγωνιστικες θα μεταμορφωθεις σε μπαρτσελονα παλι και θα ριχνεις 4αρες και θα σωθεις.
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Γιατί δε σ' έσωσαν οι δανεικοί; Και οι παρατρεχάμενοι δε σου άνοιξαν τα πόδια όταν χρειάστηκε; Το σκανδαλάκι με το αρ. 99 που έπαιζες όλη τη χρονιά μπλοκάροντας τις προσφυγές και τις αφαιρέσεις βαθμών με τίνος τις πλάτες το πέτυχες; Το ματσάκι που έπρεπε να είχε διακοπεί στο πρώτο ημίχρονο ποιος σ' άφησε να το παίξεις;

Αλλά ξέχασα, ήταν οφσάιντ το γκολ του Πετρόπουλου, πάλι σε σφάξανε... :pipa3:



Το οτι  κέρδισα κάποιους αδιάφορους εσυ το λες στημένο..... Εγινεεεεεε

Το οτι δε διακόπηκε ένα ματς για 20 ηλίθιους το λες στήσιμο......

Στην Ελλάδα ρε καραγκιόζηδες, που πήρες κυπελλο σε αγώνα ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΛΗΞΕ ΠΟΤΕ, που μπήκε ΟΛΗ Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΜΕΣΑ και κυνηγούσε τους ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΤΟΥΣ..... Μιλάς εσυ και ο άλλος ο γυφταρας της τρουμπας που ΤΑΚΙΜΙΑΣΑΤΕ παιχνίδι που ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΛΗΞΕ και ο τέρματας σου Σαχα έφαγε πυρός στην πλάτη, κάηκε η μπλούζα του και φάγατε και κυνηγητό απο τα μεμετια......

Τι ωραία που τα ξεχνάτε, ψάχνετε ΝΟΜΟ,ΤΑΞΗ ΚΑΙ ΗΘΙΚΗ μονο με τον ΑΡΗ, ποσο καμμενοι παίζει να είστε ρε......

Το 99 και την προσωρινή παύση πληρωμών, ΑΣ´ΤΑ, ΔΕ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ...... Χάρη σε σένα και τα ΟΡΓΙΑ που έγιναν για πάρτη σου το 2004 μπήκα ίσως και εγω στο 44, αλλα άλλος πληρώνει και άλλος έκανε μεταγραφές για πρωτάθλημα και τσουλου με τα ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΦΠΑ.......


Άντε ρε κουνηστε την κεφαλα σας που ψάχνετε με τον ΑΡΗ, τιμιότητα στο ποδόσφαιρο και τις κωλαρες σας τις βγάζετε απ´ έξω..... Κάτσε τώρα στη γ´ περήφανα που ο πιστολερο ΣΑΣ ΕΡΙΞΕ και βλέπε τον ρωσοποντιο να ΠΙΣΤΟΛΙΑΖΕΙ ΠΑΓΩΜΕΝΑ ΧΡΕΗ ΔΕΚΑΕΤΙΑΣ και να απαιτεί να πληρώσει το 35-40% απο αυτα και ΣΚΟΥΞΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom