Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Πως να τον δεις ρε Γρηγορη να γραφει στο θρεντ του Ολυμπιακου? Το μαλακιστηρι βγαζει τον κλωνο μολις εχει κατι να γραψει εδω. Μετά ξαναπιάνει το <<εργόχειρο>> :jerking: :jerking: :jerking:
Μαλακάκο τα ποστ σου φαινονται. Στο εχω ξαναπει αλλά δεν εννοεις να το καταλαβεις. Η μαλακια που σε εχει βαρεσει στο κεφαλι ,μονο εσυ νομιζεις οτι ειναι εξυπναδα. Ξανατραβα στην τρυπα σου.
 

psofilospso

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2013
Μηνύματα
430
Like
0
Πόντοι
1
Όταν έχω να κάνω με μπετοβλακες πάντα τσαντίζομαι γιατί δε μπορώ να πιστέψω πως υπάρχουν άνθρωποι που αντί για μυαλό έχουν μαύρη τρύπα.
Και ποια είναι η αλήθεια ρε τεράστιε; Ότι έπεσε ξύλο στο ματς με τον Ιωνικό;
απο αυτα που εγραψα εσυ καταλαβες οτι ηθελα να πω οτι εγιναν επεισοδια?
εγω ειμαι ο μπετοβλακας τελικα? :2funny: :2funny: :2funny:
ενταξει δεν σε παρεξηγω και δεν σε ξαναπαιρνω σοβαρα ομως γιατι πρεπει να εισαι "περιορισμενης ευθυνης" :grin:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
ασε μας ρε μπουμπη. . .
Με αποστόμωσες τωρα.

Πες μας ρε βλημα τι θελεις να μας πεισεις οτι εισαι?
Μαλακας κλωνος που παρακολουθει το θρεντ και μολις σου ερθει η  :jerking: :jerking: μπαινεις σαν <<ψοφιμι>> και γραφεις ?
ή
Σκετος μαλακας που μπαινεις στο μπου καθε 4-5 μερες οταν εχεις να γραψεις κατι για άλλες ομαδες?

Εμενα με εχεις πεισει για το πρωτο.



 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
απο αυτα που εγραψα εσυ καταλαβες οτι ηθελα να πω οτι εγιναν επεισοδια?
εγω ειμαι ο μπετοβλακας τελικα? :2funny: :2funny: :2funny:
ενταξει δεν σε παρεξηγω και δεν σε ξαναπαιρνω σοβαρα γιατι πρεπει να εισαι "περιορισμενης ευθυνης" :grin:
Ήθελες να πεις ότι στη Γ εθνική γίνονται ΣΥΝΕΧΕΙΑ επεισόδια ε; Και αυτό να υποθέσω το ξέρεις από τα ένσημά σου που έχει κολήσει παρακολουθώντας Γ εθνική; Ενώ στην Α εθνική ΔΕ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ε; Και το έκανες αβαβα το λινκάκι για τα επεισόδια που κάνατε στη Λειβαδιά ε;
Εκτός και αν εννοούσες "τι ωραία τι καλά έπεσε ξύλο".
Τώρα το ποιος είναι περιορισμένης ευθύνης.....Ε εντάξυ (σκατό)γαύρος είσαι (όχι ΟΣΦΠ για να καταλαβαίνουμε τη διαφορά) σε καταλαβαίνω.
 

psofilospso

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2013
Μηνύματα
430
Like
0
Πόντοι
1
παλι δεν εχεις πιασει το νοημα,οποτε αστο,εχεις δικιο. . . :grin:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Τι κοσμοσυροη σημερα στο οακα,χαμος γινοταν,ειμαι σιγουρος οτι οποιος ηθελε εισιτηριο δεν θα εβρισκε με τιποτα. . . :grin:
Σου τ είπα πως θα σε περιμενα στη γωνία βλακάκο. Χαμός σήμερα στο Καραϊσκάκη ε; Είμαι σίγουρος ότι όποις ήθελε εισητήριο δε θα έβρισκε με τίποτά  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :birdman: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge:
 

psofilospso

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2013
Μηνύματα
430
Like
0
Πόντοι
1
Σου τ είπα πως θα σε περιμενα στη γωνία βλακάκο. Χαμός σήμερα στο Καραϊσκάκη ε; Είμαι σίγουρος ότι όποις ήθελε εισητήριο δε θα έβρισκε με τίποτά  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :birdman: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge:
εισαι σιγουρα ναυπηγος? :think:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ποσα τετοια σας περιμενουν στη γου εθνικη. . .
Γράφεις αυτή τη μαλακία και ποιο είναι το νόημά της; Ότι ΟΛΟΙ οι οπαδοί των ομάδων θα μας περιμένουν να μας "υποδεχτούν" έτσι; Ή ότι οι δικοί σας οι ουρακοτάγκοι θα βάζουν κασκόλ άλλων ομάδων για να κυνηγάνε του ΑΕΚτζίδες. Και που σαι βλακάκο. Οι δικοί μας ουρακοτάγκοι τ έβαλαν με τους αστυνομικούς στην αρχή και μετά όταν οι δικοί σας έφτασαν κοντά στους δικούς μας τους πήραν και αυτούς στο κυνήγι
Άντε τώρα μάζεψε τα κουβαδάκια σου και σ άλλη παραλία.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Είσαι ΣΙΓΟΥΡΑ μαλάκας. Και αυτό δεν είναι ερώτηση είναι διαπίστωση  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
Τα βλέπεις? Μονο για τον Δελλα εχουμε μια διαφωνια σαν προπονητη. Στα άλλα , συμφωνουμε.  :2funny: :2funny: :2funny:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ασε μας ρε μπουμπη. . .
Τα "μπούμπη" και τα θρούμπη αλλού. Μπαίνεις μέσα. Γράφεις πως μας περιμένουν και άλλα τέτοια στη Γ εθνική. Τι μας περιμένει ρε; Ξύλο; Από ποιόν; Από τους γαύρους; Ελάτε. Λες να σας φοβηθούμε ή να το βάλουμε στα πόδια. Ντου κάναμε στους αστυνομικούς. Και όταν μας έκαναν ντου οι "οπαδοί" του Ιωνικού ντου κάναμε και εμείς (τ ότι η αστυνομία δεν έπιασε ΚΑΝΕΝΑΝ από τους "οπαδούς" του Ιωνικού το παραβλέπω). Ούρτιοι και οι οπαδοί και των 2 ομάδων; Ούρτιοι. Αλλά πιο ούρτιος είσαι εσύ που πιστεύεις πως "φάγαμε σφαλιάρες".
Και όταν σου ζητάω να γράψεις το λινκ για τα επεισόδια που κάνατε στη Λειβαδιά (και το έκανε αβαβα ο Αθλητικός Εισαγγελέας και ο διοικητής της αστυνομίας) μου λες ΠΑΠΑΡΙΕΣ του στυλ "δεν είναι το λινκ το θέμα μας", "δε κατάλαβες τι εννοω" και άλλες τέτοιες ΑΡΧΙΔΙΕΣ. Είσαι άντρας ρε; Φοράς παντελόνια; Αν ναι γράψε ΞΕΚΑΘΑΡΑ αυτό που θέλεις να πεις. Με μισολογά μιλάνε οι γυναίκες, οι ντιγκιντάγκες και τα φουρά.  :grin: :grin: :grin:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Σου τ είπα πως θα σε περιμενα στη γωνία βλακάκο. Χαμός σήμερα στο Καραϊσκάκη ε; Είμαι σίγουρος ότι όποις ήθελε εισητήριο δε θα έβρισκε με τίποτά  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :birdman: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge:
Ψόφηλε να υποθέσω πως δε μπόρεσες να βρεις εισητήριο σήμερα για το Καραϊσκάκη ε; Δε βρήκες τίποτα; Ούτε στη μαύρη αγορά; Τόσο κακός χαμός γινόταν ε;

(Σου το είπα πως θα σε περιμένα στη γωνία)
 

psofilospso

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2013
Μηνύματα
430
Like
0
Πόντοι
1
αντε να στο κανω λιανα αφου ειναι μπροστα στα ματια σου και δεν το βλεπεις ή μαλον δεν πολυστροφαρεις.
ξεκινησα απο τα επεισοδια για να καταληξω οτι ειστε τελικα ιδιοι με αυτους που κατηγορειτε και οτι το παιζετε υπερανω,ειναι κατι αλλο να εισαι αεκ ντεμεκ κλπ κλπ.εγραψες του κοσμου τις λαλακιες γιατι δεν επιασες αυτο που ηθελα να πω ενω το εγραφα,αλλα ενταξει δεν σε παρεξηγω,ολα καλα  :grin:
 

psofilospso

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2013
Μηνύματα
430
Like
0
Πόντοι
1
Ψόφηλε να υποθέσω πως δε μπόρεσες να βρεις εισητήριο σήμερα για το Καραϊσκάκη ε; Δε βρήκες τίποτα; Ούτε στη μαύρη αγορά; Τόσο κακός χαμός γινόταν ε;

(Σου το είπα πως θα σε περιμένα στη γωνία)
εχω παντα διαρκειας φιλε μου :grin:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
αντε να στο κανω λιανα αφου ειναι μπροστα στα ματια σου και δεν το βλεπεις ή μαλον δεν πολυστροφαρεις.
ξεκινησα απο τα επεισοδια για να καταληξω οτι ειστε τελικα ιδιοι με αυτους που κατηγορειτε και οτι το παιζετε υπερανω,ειναι κατι αλλο να εισαι αεκ ντεμεκ κλπ κλπ.εγραψες του κοσμου τις λαλακιες γιατι δεν επιασες αυτο που ηθελα να πωενω το εγραφα,αλλα ενταξει δεν σε παρεξηγω,ολα καλα  :grin:
Με το "πόσα τέτοια σας περιμένουν στη γου εθνική" ήθελες να ΠΕΙΣ ότι είμαστε ίδιοι με αυτούς που κατηγορούμε; (ποιοι κατηγορούν τους άλλους είναι άλλο θέμα. Αφού όταν έγιναν τ επεισόδια στον τελικό με τον Ατρόμητο στο θρεντ αυτό ΟΛΟΙ οι ΑΕΚτζήδες έβριζαν αυτούς που τ έκαναν πουτάνα, ενω στο δικό σου θρεντ ΟΛΟΙ έκαναν θεούς τους μαλάκες τους δικους σας).
Φιλικά σου το λέω. ΠΗΓΑΙΝΕ ΞΑΝΑ σχολείο. Όταν γράφεις "πόσα τέτοια σας περιμένουν στη Γ εθνική" και το θέμα είναι το ξύλο ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΝΝΟΕΙΣ ότι οι ΑΕΚτζήδες έκαναν επεισόδια ΑΛΛΑ ότι οι ΑΕΚτζήδες έφαγαν ξύλο στα επεισόδια. Κανονικά θα έπρεπε ν έγραφες "πόσα τέτοια ακόμα θα κάνετε στη Γ εθνική" για να εννοείς αυτά που έγραψες  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:. Αλλά εντάξυ άλλο εννοούσες, άλλο έγραψες.
Ξαναλέω, πριν μπεις και γράψεις στο θρεντ της ΑΕΚ για υπεράνω κάνε μια ιστορική αναδρομή. Οι πλειοψηφία των εδώ ΑΕΚτζίδων τα λόγια της απέναντι στις μαλακίες της ορίτζιναλ δε τα μασάει. Τ έχει ακούσει η ορίτζιναλ για τα καλά απ εδώ μέσα. Αντίθετα τρέχα στο θρεντ της ομάδας σου για να δεις αποθεώσεις της θύρας 7 και προσπάθειες να δικαιολογήσουν τα αδικαιολογητα
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
εχω παντα διαρκειας φιλε μου :grin:
Βρήκες τη θέση σου; Θα ήταν δύσκολο να φτάσεις ε; Κοσμοσυρροή. Θα είχε και......10χιλιάδες κόσμο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Σου είπα πως θα σε περιμένω στη γωνία. Ειρωνεύτηκες τον κόσμο που πήγε στο ΦΙΛΙΚΟ για την Ομόνοια σε ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ μέρα, τώρα θα σε γλεντήσω για τους 10χιλιάδες κόσμο που πήγε σ ΕΠΙΣΗΜΟ ματς του ΟΣΦΠ το ΣΑΒΒΑΤΟ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom