Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Υ.Γ Τον βρήκα τον κερατά. Σταθάκης ο κεντρικό αμυντικός. Απλά δεν υπάρχει σα παίκτης ΓΕΝΙΚΑ.
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
ΟΚ. Αρκετά ασχοληθήκαμε με τους αλλόθρησκους. Πάμε στα δικά μας θέματα, τ αγωνιστικά, όπου υπάρχει θέμα.

Όποιος είδε/άκουσε το ματς, θα κατάλαβε πως το θέμα στην άμυνα ΕΙΝΑΙ ΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣΤΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ. Δε ξέρω τι σκατά κάνουν στις προπονήσεις, αλλά Δέλλα υπάρχει θέμα. Η αμυντική λειτουργία της ομάδας ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ. Και ως γνωστόν όταν δεν έχεις αμυντική λειτουργία τότε απλά ΔΕΝ ΠΑΣ ΠΟΥΘΕΝΑ. Γιατί αν δε μπορείς να κόψεις τον αντίπαλό σου, και ν προωθήσεις τη μπάλα χέσε ψηλά.
Δε ξέρω τι βλέπει ο Δέλλας από τους αμυντικούς του, αλλά δε νομίζω να θεωρεί πως αμυντικά όλα είναι καλά. Ένας παίκτης μάλιστα της ΑΕΚ, δε θυμάμαι τ όνομά του αλλά έχω σταμπάρει τη μάπα του, ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ (για να μη πω παίκτης) ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ. Δηλαδή εεεεεεεεεεεεεελεος. Το λέω και το φωνάζω εδώ και 2 μήνες. Μ αυτή την άμυνα ΔΕ ΠΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ. Τι να σου κάνει και ο Τσιρίλο;;; Παραμέλησαν τον σχεδιασμό της άμυνας ΟΛΟΙ τους (από Ντούσαν μέχρι και Δέλλα) και τώρα τι; Τρέχουμε να προλάβουμε τι; Σε μια βδομάδα ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΑΘΕΙΣ ΑΜΥΝΑ ΡΕ ΔΕΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ. Έπρεπε να ήταν το Νο1 ΜΑΘΗΜΑ προς τους παίκτες. ΚΑΜΙΑ, μα ΚΑΜΙΑ σωστή αμυντική λειτουργία από τους κεντρικούς αμυντικους.
Θα μπουν οι άλλοι και θα κοροϊδεύουν και δε θα έχουν και άδικο

εχει σκεφτει ο "λεφτας" να παρει κανα προπονητη?
εχει 3 μηνες μονο χορηγιες μαζευει και παντελονιαζει
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
Πέρα από όλα τα αλλά το κακό είναι πως επι δυο χρόνια θα πορωνουν τον κόσμο και φοβάμαι ότι  δε θα βγει σε καλό.

 ακριβως . Οταν πορωνεις (ριζοσπαστικοποιεις) τον κόσμο καποια στιγμη μπορει να πάψεις να τον ελεγχεις και δεν θα ξερεις την αντιδραση του(και η Αριστερα αυτο επαθε -πορωσε τον κοσμο κατα του μνημονιου και πήγε ο κόσμος και ψηφισε ΧΑ  :) )

 μας προβλέπω μπαχαλάκηδες και μονιμους κλάψες της Β Εθνικής .

Τλός ανρωτιεμαι ποιος στόκος κανονισε το "φιλικο" με τον Ιωνικό . Εινα ποτε δυνατον να κανονιζεις φιλικό με την ομάδα που σου κοστισε ενα καθοριστικότατο πρωταθλημα ??
και πηγαμε και χασαμε κιολας από τον ανύπαρκτο Ιωνικό . ΗΜΑΡΤΟΝ.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Προπονητης Δελλας , δεν υπάρχει. Τι να λέμε τωρα. Υπάρχει ο Δελλας που θέλει να γίνει προπονητής. Αναμεσα στο θελω να γινω και στο ειμαι , υπάρχει τεραστια απόσταση.Αν αρχισουν να επαναπαύονται στις δηλωσεις Μελισσανιδη << και εγω να κατευω στο ερασιτεχνικο , θα το πάρω>>, στο ..ειμαστε ΑΕΚ και εδω περναμε για πλάκα κλπ δεν λεω οτι θα εχουν προβλημα για τον στοχο(άνοδο) αλλά οτι θα φανε και πίκρες. Μην ξεχνάμε οτι για πολλους αντιπάλους (αν οχι ολους) , θα ειναι κορυφαια στιγμη της καριερας τους να αντιμετωπισουν την ΑΕΚ. Πόσο μάλλον να καταφερουν να παρουν και ενα αποτελεσμα.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
 ακριβως . Οταν πορωνεις (ριζοσπαστικοποιεις) τον κόσμο καποια στιγμη μπορει να πάψεις να τον ελεγχεις και δεν θα ξερεις την αντιδραση του(και η Αριστερα αυτο επαθε -πορωσε τον κοσμο κατα του μνημονιου και πήγε ο κόσμος και ψηφισε ΧΑ  :) )

 μας προβλέπω μπαχαλάκηδες και μονιμους κλάψες της Β Εθνικής .

Τλός ανρωτιεμαι ποιος στόκος κανονισε το "φιλικο" με τον Ιωνικό . Εινα ποτε δυνατον να κανονιζεις φιλικό με την ομάδα που σου κοστισε ενα καθοριστικότατο πρωταθλημα ??
και πηγαμε και χασαμε κιολας από τον ανύπαρκτο Ιωνικό . ΗΜΑΡΤΟΝ.
Μέσα σε όλα επεσες ρε Τρουενο.
Πρωτον ειμαστε ΑΕΚ. Δεν ειμαστε μπαχαλακηδες και κλάψες. Απλα δεν τρωμε κουτόχορτο να ειμαστε κατευθυνομενοι απο την εκαστοτε διοικηση και να λέμε πεταει ο γαιδαρος , πετάει. Σαν αλλους εμμισθους επιστημονες.. Παικτες και προπονητες , πρεπει να ακολουθησουν και αυτοι τις αρχες μας.
Δευτερον αυτοι που  πορωνονται και ειναι ικανοι να φτασουν στα άκρα , ειναι πολλοι λίγοι και ευκολα εντοπισιμοι απο αυτους που τους πορωνουν. :sunglasses: Οσο για το παραδειγμα σου, δεν πιστευω οτι ο κοσμος που ψηφισε ΧΑ , σκεφτοταν την πολιτικη θεση της απεναντι στο μνημονιο. :grin: Αλλά προβληματα του υποσχοταν να λυσει. Προβληματα που για την Αριστερα  δεν υπαρχουν. Π.χ Η κυρα-Κατινα που θελει να παει να παρει την συνταξη της και φοβαται να παει στην τραπεζα, οταν θα παει το γομαρι της ΧΑ και θα την συνοδευσει δεν θα σκεφτεται μνημονια και ιδεολογιες.
Οσο για τον Ιωνικο , θα παιζουμε που θα παιζουμε ολη την χρονια με ομαδες που πρωτη φορα θα ακουσουμε (και ευχομαι και τελευταια). Ας παιξουμε και κανα φιλικο με καποιο γνωστο ονομα. Τους λόγους της ηττας, αναλυουμε...,
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Προπονητης Δελλας , δεν υπάρχει. Τι να λέμε τωρα. Υπάρχει ο Δελλας που θέλει να γίνει προπονητής. Αναμεσα στο θελω να γινω και στο ειμαι , υπάρχει τεραστια απόσταση.Αν αρχισουν να επαναπαύονται στις δηλωσεις Μελισσανιδη << και εγω να κατευω στο ερασιτεχνικο , θα το πάρω>>, στο ..ειμαστε ΑΕΚ και εδω περναμε για πλάκα κλπ δεν λεω οτι θα εχουν προβλημα για τον στοχο(άνοδο) αλλά οτι θα φανε και πίκρες. Μην ξεχνάμε οτι για πολλους αντιπάλους (αν οχι ολους) , θα ειναι κορυφαια στιγμη της καριερας τους να αντιμετωπισουν την ΑΕΚ. Πόσο μάλλον να καταφερουν να παρουν και ενα αποτελεσμα.
Έχεις απόλυτο δίκιο σ αυτό που λες για Δέλλα. Απλά διαφωνώ στο γεγονός ότι επειδή ΔΕΝ είναι ακόμα προπονητής αυτό αυτόματα σημαίνει πως είναι και για τον πούτσο καβάλα. Έχει θέματα ΚΑΙ ο Δέλλας. Ακόμα μαθαίνει. Θα μου πεις "μα να μαθαίνει σε βάρος της ΑΕΚ; Να πάει αλλού να μάθει". Και εδώ έρχεται ο αντίλογος που λέει "πως στη Γ Εθνική η ΑΕΚ ΛΟΓΙΚΑ δεν θα έχει θέμα να πραγματοποιήσει τους στόχους της και άρα ο Δέλλας μπορεί να μάθει από τα λάθη του χωρίς αυτά να στοιχίσουν, οπότε του χρόνου στη Β θα είναι πιο έτοιμος και στην Α θα μπορεί να σταθεί κανονικά". Το θέμα μου ΔΕΝ είναι αν είναι έτοιμος προπονητής ή όχι. Το θέμα μου είναι πως ενώ εδώ και 2 μήνες βλέπει (γιατί αν δε μπορεί τα το δει τότε αλλάζει το θέμα) πως ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΜΥΝΑ και δε κάνει σχεδόν τίποτα (το ΜΟΝΟ που έκανε είναι που έβαλε τον Ρόβα κεντρικό αμυντικό). Δε ξέρω τι του δείχνει ο Σταθάκης στις προπονήσεις και πόσο τον πιστεύει αλλά Σ ΟΛΑ ΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΟΤΙ ΓΚΟΛ ΦΑΓΑΜΕ ήταν από λάθος του παίκτη αυτού (ή ξέχασε να καλύψει παίκτη ή δεν έκανε σωστή αλληλοκάληψη κτλπ). Χωρίς να ξέρω, απλά αναρωτιέμαι, αυτός ο Ντουμπουρετ (πως λέγεται το παλικάρι) που για 2 βδομάδες μας είχαν φάει τ αυτιά ΠΟΣΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΕΙΝΑΙ;;;; Ο Σταθάκης εμένα μου θυμίζει τη περσινή περίπτωση του Φουρτάδο που όλοι αναρωτιόμασταν ΠΟΣΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ είναι πχ ο Σταματής και δεν τον χρησιμοποιούσαν βασικό. Και ξαναλέω πως για μένα η άμυνα είναι το παν. Αν δε μπορεί ο αμυντικός να κόψει τον αντίπαλο και στη συνέχεια να μεταβιβάσει σωστά τη μπάλα μπροστά τότε καληνύχτα.
Οι παίκτες και το προπονητικό τιμ φέτος (αλλά κ τ επόμενα χρόνια) δεν θα έχουν ΚΑΜΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ. Όλα είναι τακτοποιημένα και όλα θα πληρόνονται στην ώρα τους. Οπότε ΚΑΜΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ. Ας δείξουν ότι φοράνε παντελόνια και ας πουν "δε μπορούμε να προσφέρουμε στην ομάδα και φεύγουμε".
Υ.Γ Για τ επεισόδια δ τ έκανα γαργάρα. Απλά περιμένω πρώτα να δω αντίδραση Μελισσάν, ΑΝ υπάρξει και μετά.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Βλεπεις? Λεμε το ίδιο πράγμα απλά σταματάς ενα βημα πριν. Επειδη λοιπον ο Δελλας ήταν αμυντικος , για μενα αν ένα πραγμα θα ηξερε πρωτο να διδάξει , αυτό θα ηταν η αμυνα. Και μετα όλα τα άλλα συστηματα για αναπτυξη. Αφου 3 μηνες μονταρει μια ομαδα και δεν μπορει να ξεκινησει απο κει, εγω το παω μεχρη τέλος και λεω ειναι υποψηφιος να γινει προπονητης. Δεν ειναι προπονητης.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Πόσο μαλάκας εισαι για να συγχεεις τα επισόδια με την κατηγορία μόνο και μόνο για να πεις για την κατηγορία. Η μαλακία ειναι ανίκητη έτσι? Μόλις βρεις την ευκαρία για να την <<παίξεις>> , βγαζεις εξω τον ....κλώνο.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Βλεπεις? Λεμε το ίδιο πράγμα απλά σταματάς ενα βημα πριν. Επειδη λοιπον ο Δελλας ήταν αμυντικος , για μενα αν ένα πραγμα θα ηξερε πρωτο να διδάξει , αυτό θα ηταν η αμυνα. Και μετα όλα τα άλλα συστηματα για αναπτυξη. Αφου 3 μηνες μονταρει μια ομαδα και δεν μπορει να ξεκινησει απο κει, εγω το παω μεχρη τέλος και λεω ειναι υποψηφιος να γινει προπονητης. Δεν ειναι προπονητης.
Το ίδιο λέμε. Απλά σου λέω πως ΜΠΟΡΕΙ να σκέφτεται η διοικηση. Και σου λέω ότι θεωρεί ότι ο Δέλλας μέσα από τη πορεία της ΑΕΚ στη Γ εθνική να ψηθεί χωρίς κάποιο φόβο αφού εύκολα ή δύσκολα η ΑΕΚ τον στόχο της θα τον πετύχει. Τώρα ΑΝ όντως ψηθεί και μπορέσει να σταθεί είναι ΑΛΛΟ εντελώς θέμα.
Θεωρώ ότι έχει κάνει σε 3 μήνες μεγάλα λάθη στο χτίσιμο της ομάδας (υπεροπλία στα ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΓΕΝΗ χαφ, σχεδόν ΚΑΝΕΝΑ αμυντικογενές χαφ και πλειάδα επιλογών στην επίθεση ΑΛΛΑ 0 στην άμυνα). Σ όλα τ φιλικά δεν είδαμε σχεδόν ΚΑΝΕΝΑ αυτοματισμό. Αν εξαιρέσεις το ματς με την Ομόνοια όπου σταθήκαμε καλά για 20-30 λεπτά σ όλα τ άλλα ματς σταθήκαμε στις ατομικές ενέργειες παικτών.
Και για να τελιώνω. Τόσο οι νέοι παίκτες όσο και ο Δέλλας φέτος θα ψηθούν. Εκτός από τους πιτσιρικάδες ψήνεται και ο Δέλλας. Αν βγει θα είναι καλό για την ομάδα, αν όχι τότε ο Μελισσάς από του χρόνου θα πρέπει ν αρχίσει να ψάχνεται.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Περα απο τα συστήματα , ειμαι περιεργος να δω πως θα αντιδρασει σε οτι αφορα συμπεριφορες παικτων. Κακα τα ψεματα. Πιθανον απο καποιους εμπειρους παικτες (κορδέρο?) να υπαρξει αδιαφορια σε ορισμενα ματς ή να αποφευγουν να πανε με δυναμη σε μονομαχιες. Κατι που πολυ πιθανον να κανουν οι αντιπαλοι απο υπερβαλλον ζηλο λόγο της προκλησης οτι παιζουν με την ΑΕΚ.
Εχει διαχειριστει καταστασεις σε αποδυτηρια σαν παικτης αλλά τωρα ειναι στην απεναντι μεριά.
 

psofilospso

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2013
Μηνύματα
430
Like
0
Πόντοι
1
Μήπως θα ήθελες να μας βάλεις και ένα λινκ με τα επεισόδια στη Λειβαδιά ή είναι κρατικό μυστικό που τ "ουδέτερα" σάιτ δε θέλουν να μάθουμε;;;;
το λινκ ειναι το θεμα?ειστε τα ιδια με αυτους που κατηγορειτε και το παιζετε και υπερανω  :grin:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Περα απο τα συστήματα , ειμαι περιεργος να δω πως θα αντιδρασει σε οτι αφορα συμπεριφορες παικτων. Κακα τα ψεματα. Πιθανον απο καποιους εμπειρους παικτες (κορδέρο?) να υπαρξει αδιαφορια σε ορισμενα ματς ή να αποφευγουν να πανε με δυναμη σε μονομαχιες. Κατι που πολυ πιθανον να κανουν οι αντιπαλοι απο υπερβαλλον ζηλο λόγο της προκλησης οτι παιζουν με την ΑΕΚ.
Εχει διαχειριστει καταστασεις σε αποδυτηρια σαν παικτης αλλά τωρα ειναι στην απεναντι μεριά.
Το πως θα διαχειριστεί καταστάσεις θα έχει πολύ να κάνει και από τη στήριξη της διοίκησης. Αν η διοίκηση τον στηρίζει ΑΠΟΛΥΤΑ δύσκολα θα χάσει τον έλεγχο. Είναι πολύ σημαντικό γι έναν προπονητή να ξέρει πως έχει τις πλάτες της διοίκησης. Ένας λόγος που ο Ντούσαν πέτυχε ότι πέτυχε στη πρώτη του θητεία έχει να κάνει με το γεγονός πως η διοίκηση τον στήριζε ΑΠΟΛΥΤΑ. Αν ο παίκτης καταλάβει ότι ο προπονητής δεν έχει ΚΑΜΙΑ στήριξη τότε τ αποδυτήρια θα γίνουν μπουρδέλο
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Οσο για τα επεισόδια , το contra τα διαχωριζει σε δυο σκελη.

<<..Η πορεία των οπαδών της Ένωσης ξεκίνησε στις 17:15 από τη Λεωφόρο Δεκελείας με κατεύθυνση τη Νίκαια. Φοβούμενοι ότι θα κατευθυνθούν προς το σύνδεσμο οπαδών του Ολυμπιακού στον Κορυδαλλό, οι αστυνομικοί τους έστησαν μπλόκο και άρχισαν τα επεισόδια.Στη συνέχεια οι οπαδοί της ΑΕΚ συγκεντρώθηκαν πίσω από το γήπεδο του Ιωνικού στην οδό Αδάνων και πραγματοποίησαν νέα επίθεση στους αστυνομικούς, με συνέπεια να τραυματίσουν δύο εξ αυτών. Υπήρξαν και εννέα προσαγωγές οπαδών...>>

Οπου υπάρχουν ΜΑΤ , δεν αργουν να γινουν επεισοδια. Ειναι αυτη αβροτητα που συμπεριφερονται που σε συνδυασμο με την λογικη του οχλου , οδηγει 8 στις 10 φορες σε συμπλοκη.

και το 2ο σκελος.

<<..Δέκα λεπτά πριν από τη σέντρα της φιλικής αναμέτρησης, οπαδοί του Ιωνικού εισέβαλαν στον αγωνιστικό χώρο και έφτασαν στην εξέδρα εκείνων της ΑΕΚ, προκειμένου να πετάξουν καπνογόνα και άλλα... καλούδια, τα οποία επεστράφησαν. Η αστυνομία για ακόμα μία φορά δεν έκανε καλά τη δουλειά της, καθώς εκσφενδονίστηκαν μέχρι και μεταλλικά αντικείμενα!..>>
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
το λινκ ειναι το θεμα?ειστε τα ιδια με αυτους που κατηγορατε και το παιζετε και υπερανω  :grin:
Ποιος το παίζει υπεράνω βρε παπάρα; Άντε γιατί την έχεις δει τιμητής των πάντων. Δες παλιότερα μου ποστ και μετά έλα μίλα μου. Λες να μην τ έχω χώσει στην ορίτζιναλ; Δες τους παπάρες τους δικους σου που γράφουν στο θρεντ της ομάδας σου πως κάνουν την θύρα 7 θεό και μετά έλα μίλα στο θρεντ της ΑΕΚ ότι την έχουμε δει υπεράνω.
Και ναι παπάρα ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΛΙΝΚ θέμα. Γιατί δε σε είδα στο θρεντ σου να λες ΚΟΥΒΕΝΤΑ για τ ότι τα κάνατε ΠΟΥΤΑΝΑ στη Λειβαδιά (και πέρασε αβαβα από τον Αθλητικό Εισαγγελέα) αλλά με το που έγιναν επεισόδια σε ματς που ήταν η ΑΕΚ (και που ξεκίνησαν από δακρυγόνα που πέταξαν "οπαδοί του Ιωνικού" )πετάχτηκες σα τη πορδή...
Χου ρε φλουφλη....
 

psofilospso

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2013
Μηνύματα
430
Like
0
Πόντοι
1
ψιλοτσαντιστηκες ε?τσουζει η αληθεια ε "παπαρα"? :2funny: :2funny:  :2funny:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ψιλοτσαντιστηκες ε?τσουζει η αληθεια ε "παπαρα"? :2funny: :2funny: :2funny:
Όταν έχω να κάνω με μπετοβλακες πάντα τσαντίζομαι γιατί δε μπορώ να πιστέψω πως υπάρχουν άνθρωποι που αντί για μυαλό έχουν μαύρη τρύπα.
Και ποια είναι η αλήθεια ρε τεράστιε; Ότι έπεσε ξύλο στο ματς με τον Ιωνικό;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom