Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (0 μέλη και 60 επισκέπτες)

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Αυτοί η διοίκηση του γαύρου τελικά είναι για πολύ φτύσιμο...

Κύριε Πρόεδρε,


Η ΠΑΕ Ολυμπιακός υπέγραψε με την εταιρεία σας τη σύμβαση χορηγίας έχοντας τη πεποίθηση ότι βασίζεται στην αρχή της ανταποδοτικότητας και ότι η εταιρεία σας προβαίνει στη σύναψη αυτής της συμβάσεως γνωρίζοντας και έχοντας σταθμίσει την αξία, τη δυναμική, την αξιοπιστία, τη διεθνή εικόνα και θέση της ομάδας του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ στα πλαίσια και των οικονομικών συνθηκών που επικρατούν. Σας υπενθυμίζω, αν και απόλυτα περιττό, αλλά αισθάνομαι υποχρεωμένος να το κάνω επειδή μου ζητήσατε να σας απευθυνθώ εγγράφως, ότι ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ είναι η πρώτη στη βαθμολογία της UEFA ελληνική ομάδα με τις περισσότερες συμμετοχές σε διεθνείς διοργανώσεις, αποτελεί παράδειγμα οικονομικής ευρωστίας και απολαμβάνει της σταθερής και ακλόνητης εμπιστοσύνης δεκάδων χιλιάδων φιλάθλων σε κάθε αγωνιστική της εκδήλωση. Καταβάλει συνεχώς προσπάθειες ώστε να διασφαλίζει τη ποιότητα του επαγγελματικού ποδοσφαίρου καταπολεμώντας τα φαινόμενα βίας και συμβάλλοντας στη προβολή του αθλητισμού της χώρας μας διεθνώς ιδιαίτερα κατά τα τελευταία χρόνια.

Όταν δεχθήκαμε τη μείωση του οικονομικού ανταλλάγματος της χορηγίας στα πλαίσια της επιχειρηματολογίας σας για τις οικονομικές συνθήκες που επικρατούν, δεσμευτήκατε προφορικά ότι οι συμβάσεις που υπογράφονται με τις ΠΑΕ της Super League αλλά και γενικότερα η άσκηση της χορηγικής σας πολιτικής θα διέπεται από τις αρχές της διαφάνειας και ιδιαίτερα της ίσης μεταχείρισης χωρίς αυτό να αλλοιώνεται από οιονδήποτε μεταβολή της μετοχικής σας σύνθεση. Μας δηλώσατε δε ότι αυτό αποτελεί δέσμευση της εταιρείας σας στα πλαίσια της αξιοπιστίας των ενεργειών σας στην άσκηση της χορηγικής σας πολιτικής.

Στη τηλεφωνική μας επικοινωνία σας επισήμανα ότι ενέργειες και πρακτικές της Διοίκησης της εταιρείας σας, κατά το τελευταίο διάστημα, κλονίζουν τις αρχές στις οποίες είχαμε τη πεποίθηση ότι βασίστηκε η σύναψη της μεταξύ μας συνεργασίας. Περαιτέρω δοκιμάζονται ασφαλώς και οι αρχές που διέπουν τη λειτουργία της εταιρείας σας λαμβάνοντας υπόψη μάλιστα ότι η εταιρεία σας εκμεταλλεύεται μονοπωλιακά την αγορά των παιχνιδιών στοιχήματος σχετικά με την έκβαση και των αγώνων του επαγγελματικού ποδοσφαίρου.

Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ όντας απεριόριστα υπεύθυνος τόσο απέναντι στους φιλάθλους του όσο και στην ελληνική και διεθνή κοινή γνώμη δεν επιθυμεί να σχετίζεται με οποιοδήποτε χορηγικό πρόγραμμα της εταιρείας σας το οποίο δε θεμελιώνεται πάνω στις αρχές της ανάπτυξης της αθλητικής οικονομίας, της αναβάθμισης της κοινωνικής προσφοράς και της διαφάνειας. Προς αποφυγή οποιασδήποτε δημόσιας διένεξης σας πρότεινα την αμοιβαία λύση της χορηγικής σύμβασης, γεγονός που αρχικά αποδεχθήκατε ως «εύλογο» και «απολύτως σεβαστό».

Ευελπιστώντας, ότι η παράκληση σας να σας αποστείλω τη παρούσα είναι προς διευκόλυνση σας και δεν αποσκοπεί σε διαμόρφωση αντιπαραθέσεων αλλά αποτελεί την ειλικρινή επιθυμία σας για λύση χωρίς εκατέρωθεν επιφυλάξεις, σας καλώ σε άμεση συνεννόηση για την υλοποίηση της.

Σε κάθε περίπτωση είναι δεδομένη η αντίθεση μας σε πρακτικές που θίγουν τη μεγαλύτερη ελληνική ποδοσφαιρική ομάδα και νοθεύουν τον υγιή ανταγωνισμό στο ελληνικό ποδόσφαιρο.

Για την ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Ιωάννης Βρέντζος
Διευθύνων Σύμβουλος»
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
αν αποποιηθεί τη χορηγία ο Ολυμπιακός είναι μαγκιά του Μαρινάκη αλλά προσωπική μαγκιά
ουτε του Ολυμπιακού ούτε τίποτα άλλο
Τώρα, στον ΟΠΑΠ και στην ΑΕΚ και στο Μελισσανίδη πρακτικά κλαίν μάιν
τώρα πια ιδιωτική εταιρία είναι.
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
αν αποποιηθεί τη χορηγία ο Ολυμπιακός είναι μαγκιά του Μαρινάκη αλλά προσωπική μαγκιά
ουτε του Ολυμπιακού ούτε τίποτα άλλο
Τώρα, στον ΟΠΑΠ και στην ΑΕΚ και στο Μελισσανίδη πρακτικά κλαίν μάιν
τώρα πια ιδιωτική εταιρία είναι.
Επισήμως ζήτησε την "κοινή συναινέση λύση" της συνεργασίας μεταξύ ΟΠΑΠ και ολυμπιακού.
Την χορηγία δεν την αποδέχεται. Οριστικό.
Για την χορηγία όμως των "Παραπολιτικών" μόκο. Τουμπέκα. Αλλά εκεί φυσικά, δεν έχει "επιστήμονες", για να το παίζει μάγκας. Είναι το προσωπικό του μέσο μαζικής "ενημέρωσης". Μεγάλη προσωπική μαγκιά του χοντρού.
Χου ρε!

Υ.Γ. Η παράθεση αδερφέ μοϊκανέ δεν είναι επί προσωπικού, όπως φαντάζομαι μπορείς να αντιληφθείς και εσυ. Υπήρξε απλά η αφορμή για το ποστ.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Επισήμως ζήτησε την "κοινή συναινέση λύση" της συνεργασίας μεταξύ ΟΠΑΠ και ολυμπιακού.
Την χορηγία δεν την αποδέχεται. Οριστικό.
Για την χορηγία όμως των "Παραπολιτικών" μόκο. Τουμπέκα. Αλλά εκεί φυσικά, δεν έχει "επιστήμονες", για να το παίζει μάγκας. Είναι το προσωπικό του μέσο μαζικής "ενημέρωσης". Μεγάλη προσωπική μαγκιά του χοντρού.
Χου ρε!

Υ.Γ. Η παράθεση αδερφέ μοϊκανέ δεν είναι επί προσωπικού, όπως φαντάζομαι μπορείς να αντιληφθείς και εσυ. Υπήρξε απλά η αφορμή για το ποστ.
φανταζομαι θα συμφωνήσεις πως όλοι έχουνε τους ειδησεογράφοντές τους.
το αν του ενός λέγεται παραπολιτικά και του αλλουνού αλλιώς, άσχετο.

και να μην έχει κάποιος, φτιάχνει, εφόσον θέλει να είναι στο παιχνίδι.

αυτά...
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
φανταζομαι θα συμφωνήσεις πως όλοι έχουνε τους ειδησεογράφοντές τους.
το αν του ενός λέγεται παραπολιτικά και του αλλουνού αλλιώς, άσχετο.

και να μην έχει κάποιος, φτιάχνει, εφόσον θέλει να είναι στο παιχνίδι.

αυτά...
Αν μου κατονομάσεις ποια πολιτική εφημερίδα είναι ιδιοκτησίας ή έστω συμφερόντων μελισσανίδη, ναι θα συμφωνήσω.
Την "Ωρα για Σπορ" δεν μπορείς να τη βάλεις στο παιχνίδι για ευνόητους λόγους.
 

pexaras

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2013
Μηνύματα
319
Like
2
Πόντοι
1
καλημερα προσφυγοπουλες μου
σας χυνω ολες
warnmute.gif
 ξανά[/URL] τα ίδια. Μην ξαναγράψεις σ' αυτό το topic...
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Επειδή έγινε λόγος πάλι για τα...φώτα υποχρεώνομαι να ξαναγράψω την αλήθεια μπας και την μάθουν μερικοί επιστήμονες κι εξυπνάκηδες.

24/10/93 ΑΕΚ - ΟΣΦΠ για την 9η αγωνιστική. Η ΑΕΚ πρώτη με 20 β. ο ΟΣΦΠ δεύτερος με 18 β. Στο 83' με το σκορ στο 1-1 και τον ΟΣΦΠ με 10 παίκτες πέφτουν τα φώτα. Εκείνη τη μέρα υπήρχαν προβλήματα με την ηλεκτροδότηση και είχε πέσει το ρεύμα και στο Περιστέρι - ΠΑΟΚ (μπάσκετ) αλλά και στο κοινοβούλιο. Ο ηλεκτρολόγος του σταδίου είχε λάβει τα μέτρα του και είχε καλέσει συνεργείο της ΔΕΗ αλλά όταν απεκατεστάθη η ηλεκτροδότηση διαπιστώθηκε ότι δημιουργήθηκε βραχυκύκλωμα και η βλάβη δεν μπορούσε να αποκατασταθεί.
Το ματς επαναλήφθηκε την 1/12/1993 στην Ρόδο (νομίζω) και ο ΟΣΦΠ κέρδισε 2-1. Στο τέλος η ΑΕΚ κατέκτησε το πρωτάθλημα με +7 από ΠΑΟ και +11 από ΟΣΦΠ. :rockon:
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Ο ΟΣΦΠ για άλλη μια φορά δείχνει πόσο ομαδικός παίχτης είναι και γιατί είναι άξια η πιο...αγαπητή ομάδα της Ελλάδας. Αφού ήταν η τελευταία ομάδα που μπήκε στην κεντρική διαχείριση (μαζί με Σκόντα) όταν τελείωσαν τα χαριστικά κρατικά λεφτά, είναι η πρώτη ομάδα που σπάει τη κεντρική χορηγία επειδή δεν συμφωνεί με τις...αξίες του ΟΠΑΠ.
Μήπως να μην έπαιζε καθόλου αφού το πρωτάθλημα λέγεται "SUPERLEAGUE ΟΠΑΠ";   :sunglasses:


http://[URL unfurl="true"]www.superleaguegreece.net/img/superleague-logo-opap.jpg[/img[/URL]] [img]http://[URL unfurl="true"]www.superleaguegreece.net/img/gras_new_opap.jpg[/img[/URL]]


[MEDIA=youtube][/MEDIA]
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Τώρα ξύπνησαν αυτοί. :jerking: :jerking: :jerking:

[size=20pt]Ερώτηση στη Βουλή για τους δανεικούς[/size]

Οι δύο βουλευτές, έθεσαν το ζήτημα στην Βουλή διότι όπως υποστηρίζουν τίθεται θέμα αξιοπιστίας του πρωταθλήματος αλλά και του στοιχήματος , ενώ ανέφεραν το παράδειγμα του Ολυμπιακού και διερωτήθηκαν διερωτώνται αν τα αρμόδια όργανα προτίθενται να θεσπίσουν αυστηρότερους κανόνες με πλαφόν δανεικών ή απαγόρευση σε ομάδες που αγωνίζονται στην ίδια κατηγορία.

«[size=14pt]Ο πρωταθλητής Ελλάδας, έχει δανείσει 16 ποδοσφαιριστές σε εννέα ελληνικούς συλλόγους, εκ των οποίων οι 12 είναι σε επτά ομάδες της Σούπερ Λίγκας[/size]. Ανεξάρτητα με το τι ισχύει σε άλλες χώρες και μετά τα τόσα ‘ύποπτα’ συνέβησαν τα τελευταία χρόνια, που έχουν στοχοποιήσει τη χώρα μας στους διεθνείς οργανισμούς του ποδοσφαίρου, οι οποίοι διερευνούν διαχρονικά τα ‘σκανδαλώδη’ αποτελέσματα των αγώνων αυτών, για τα οποία έχει επιληφθεί και η ελληνική Δικαιοσύνη, διερωτώμεθα αυτό που κάθε καλόπιστος φίλαθλος του ποδοσφαίρου και τυχόν παίκτης του Στοιχήματος διερωτάται: Μήπως ήρθε η ώρα να θεσπισθούν από τα αρμόδια όργανα της Πολιτείας (υπουργείο - ΕΠΟ) υγιείς και αυστηρότεροι κανόνες στο θέμα αυτό, με πλαφόν 'δανεικών' και απαγόρευση δανεισμού σε ομάδες της ίδιας κατηγορίας;», υπογράμμισαν σχετικά στην ερώτηση οι δύο ανεξάρτητοι βουλευτές.


 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Κάλιο αργά παρά ποτέ. Εχει καταντήσει αηδία το θεμα με τα υποκαταστήματα.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
Επειδή έγινε λόγος πάλι για τα...φώτα υποχρεώνομαι να ξαναγράψω την αλήθεια μπας και την μάθουν μερικοί επιστήμονες κι εξυπνάκηδες.

24/10/93 ΑΕΚ - ΟΣΦΠ για την 9η αγωνιστική. Η ΑΕΚ πρώτη με 20 β. ο ΟΣΦΠ δεύτερος με 18 β. Στο 83' με το σκορ στο 1-1 και τον ΟΣΦΠ με 10 παίκτες πέφτουν τα φώτα. Εκείνη τη μέρα υπήρχαν προβλήματα με την ηλεκτροδότηση και είχε πέσει το ρεύμα και στο Περιστέρι - ΠΑΟΚ (μπάσκετ) αλλά και στο κοινοβούλιο. Ο ηλεκτρολόγος του σταδίου είχε λάβει τα μέτρα του και είχε καλέσει συνεργείο της ΔΕΗ αλλά όταν απεκατεστάθη η ηλεκτροδότηση διαπιστώθηκε ότι δημιουργήθηκε βραχυκύκλωμα και η βλάβη δεν μπορούσε να αποκατασταθεί.
Το ματς επαναλήφθηκε την 1/12/1993 στην Ρόδο (νομίζω) και ο ΟΣΦΠ κέρδισε 2-1. Στο τέλος η ΑΕΚ κατέκτησε το πρωτάθλημα με +7 από ΠΑΟ και +11 από ΟΣΦΠ. :rockon:

  ΣΒΗΣΤΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΚΑΙ ΑΝΑΨΤΕ ΤΟΥΣ ΦΑΚΟΥΣ
  ΑΠΟΨΕ ΘΑ ΓΑΜΗΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ


  Τελικα χασαμε βεβαια αλλα δεν πειραζει .

  με την φωτοβολιδα εχουν φαγωθει οι γαβροι αλλα νταξ το ποιο δικαιο τοτε ηταν να συνεχιστει το παιχνιδι από εκει που σταμάτησε .
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
  ΣΒΗΣΤΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΚΑΙ ΑΝΑΨΤΕ ΤΟΥΣ ΦΑΚΟΥΣ
  ΑΠΟΨΕ ΘΑ ΓΑΜΗΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ


  Τελικα χασαμε βεβαια αλλα δεν πειραζει .

  με την φωτοβολιδα εχουν φαγωθει οι γαβροι αλλα νταξ το ποιο δικαιο τοτε ηταν να συνεχιστει το παιχνιδι από εκει που σταμάτησε .
δακρυγονο ήταν φίλε και πετάχτηκε από έξω. Οντως κέρδιζαν 2-1 στο84' και στον επαναληπτικο στη Ρόδο έχασαν 1-0, αλλά τότε έτσι ήταν ο κανόνας. Η ΑΕΚ βέβαια Τρίτη βγήκε τότε αλλά λένε πως τους κοψαμε το πρωτάθλημα ενώ τερμάτισαν 8 βαθμούς πίσω από τον ΠΑΟ. :jerking:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
αν αποποιηθεί τη χορηγία ο Ολυμπιακός είναι μαγκιά του Μαρινάκη αλλά προσωπική μαγκιά
ουτε του Ολυμπιακού ούτε τίποτα άλλο
Τώρα, στον ΟΠΑΠ και στην ΑΕΚ και στο Μελισσανίδη πρακτικά κλαίν μάιν
τώρα πια ιδιωτική εταιρία είναι.

αρνούνται τα λεφτά του ΟΠΑΠ λογω μελισσανιδη,αλλα κλεινουν χορηγο την Τραπεζα Πειραιως του Αεκτζη Σαλα και που μετοχος ειναι ο Σμετς του ΟΠΑΠ? Κατι δεν μου κάθεται καλα ...κάποιοι "κύκλοι" προσπαθούν να δημιουργήσουν εντυπωσεις.
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.210
Πόντοι
34.267
Καλημερούδια σε όλους τους ΑΕΚτζήδες! Τελευταίο τεστ με Ιωνικό και ξεκινάμε το πρωτόγνωρο ταξίδι. Με το καλό και τα τελικά σχέδια για έναρξη εργασιών στο εργοτάξιο "Αγ. Σοφιάς". Μην την αφήσουμε (και φέτος) την ομάδα μόνη. ΟΛΟΙ ΓΗΠΕΔΟ. Και τις μέρες που δεν  μπορούμε να πάμε ας δώσουμε την κάρτα σ'ένα φίλο να πάει.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
αρνούνται τα λεφτά του ΟΠΑΠ λογω μελισσανιδη,αλλα κλεινουν χορηγο την Τραπεζα Πειραιως του Αεκτζη Σαλα και που μετοχος ειναι ο Σμετς του ΟΠΑΠ? Κατι δεν μου κάθεται καλα ...κάποιοι "κύκλοι" προσπαθούν να δημιουργήσουν εντυπωσεις.
Για αρχή καλημέρα.
Για παρασύνθημα. Γιατί τους το χαλάς;;; Ε; Μπορείς αν μου πεις; Εδώ έκανα ασκήσεις ταντρικού σεξ για να μη τους το πω για να δω που στον πούτσο θα το πάνε και έρχεσαι εσύ και σε 3 γραμμές μου χαλάς τη πλάκα; Πρέπει να ντρέπεσαι που στερείς από τους συνΑΕΚτζήδες σου το γέλιο  >:(  :grin:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Καλημερούδια σε όλους τους ΑΕΚτζήδες! Τελευταίο τεστ με Ιωνικό και ξεκινάμε το πρωτόγνωρο ταξίδι. Με το καλό και τα τελικά σχέδια για έναρξη εργασιών στο εργοτάξιο "Αγ. Σοφιάς". Μην την αφήσουμε (και φέτος) την ομάδα μόνη. ΟΛΟΙ ΓΗΠΕΔΟ. Και τις μέρες που δεν  μπορούμε να πάμε ας δώσουμε την κάρτα σ'ένα φίλο να πάει.
Ερώτηση. Μπορώ να δώσω τη κάρτα διαρκείας που έχω σε φίλο μου; Δε παίζει πρόβλημα. Κάτι άκουσα πως οι έλεγχοι φέτος θα είναι αυστηρότεροι. Εγώ θα τη δώσω φυσικά (όπως έκανα και παλιότερα) έτσι και αλλιώς σε φίλο μου, απλά ρωτώ για να μη δημιουργηθεί πρόβλημα
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.210
Πόντοι
34.267
Ερώτηση. Μπορώ να δώσω τη κάρτα διαρκείας που έχω σε φίλο μου; Δε παίζει πρόβλημα. Κάτι άκουσα πως οι έλεγχοι φέτος θα είναι αυστηρότεροι. Εγώ θα τη δώσω φυσικά (όπως έκανα και παλιότερα) έτσι και αλλιώς σε φίλο μου, απλά ρωτώ για να μη δημιουργηθεί πρόβλημα
...μέρα Γκρεκ! Πέρυσι πήγαινα πολλές φορές με επιπλέον κάρτα φίλου που δούλευε Κυριακές και επέλεγα κάποιο παλικάρι που φαινόταν να είχε πρόβλημα οικονομικό και τον έβαζα μέσα. Και μόνο η ικανοποίηση να βοηθάς κάποιον για την αξεπέραστη "αρρώστια" φτάνει! Πόσο μάλλον φέτος που ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ να δώσουμε το βροντερό μας παρών για ν'απογειωθεί ο Δικέφαλός μας. Έλεγχοι ταυτοποίησης δεν παίζουνε. Καρατσεκαρισμένο! Έβαζα ενήλικο με παιδική κάρτα σου λέω....
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Για αρχή καλημέρα.
Για παρασύνθημα. Γιατί τους το χαλάς;;; Ε; Μπορείς αν μου πεις; Εδώ έκανα ασκήσεις ταντρικού σεξ για να μη τους το πω για να δω που στον πούτσο θα το πάνε και έρχεσαι εσύ και σε 3 γραμμές μου χαλάς τη πλάκα; Πρέπει να ντρέπεσαι που στερείς από τους συνΑΕΚτζήδες σου το γέλιο  >:(  :grin:

καλημέρα Γρηγόρη!

ε δεν φημίζομαι και για την υπομονή μου...δεν άντεξα πια ,από χθες μέχρι και τον Τράγκα επιστράτευσαν για να ρίξει νερό στο μύλο τους..λύσαξαν ,μέχρι και ότι κινδυνεύει η πολιτική ζωή της χώρας είπαν από την κόντρα του τίγρη με τον παιδοβούβαλο!!!! έλεος πια
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
17 χρονη πουτανίτσα εκδίδεται σε κόκκινη παράγκα στον Πειραιά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom