Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Πάντως έχει βγει βρώμα πως ο παίκτης, που ΤΩΡΑ έγινε κουτσάλογο, παλτό κτλπ, είναι προσωπική επιλογή του Ντούσαν. ΑΝ ισχύει.....
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
εγω αλλο σου λεω εσυ αλλα μου λες  :idiot:
παικτικα τον μανταλο δεν τον εχω δει και δεν εχω αποψη
αλλα οχι σε καθε σας κινηση να βγαινετε και να λετε για μνμ του τιγρη
ελεος χαλαρωστε και λιγο  :birdman:
τωρα η περιπτωση τζιμπουρ ειναι μπερδεμενη
τουλαχιστον οσο ηταν στην ομαδα δεν ειχε παρουσιασει προβληματα
τα ξεκινησε στην περιοδο των μεταγραφων
αποψη μου πιστευω ειναι παιχνιδι μανατζερ και εχει βρει ομαδα αλλα θελουν να ριξουν τις απαιτησεις του ολυμπιακου
ΜΑ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ. ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΟΣΦΠ ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΑΚΟΜΑ. Και απορεί κανείς γιατί οι φυλλάδες σας πουλάνε τρελλά φύλλα. Αφού πιστεύεται ΟΤΙ σας γράφουν!!! Ο Τζιμπούρ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ. ΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ....Και άρα αυτό το "όσο ήταν στην ομάδα" δεν ισχύει ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Αλλού είναι το πρόβλημα. Ο Μίτσελ, και ορθώς κατά τη γνώμη μου, πιστεύει πιο πολύ στον Μήτρογκολ (τον πούστη τον πάω τρελλά) από ότι στον Τζιμπούρ και γι αυτό τα τελευταία παιχνίδια τον είχε και πάγκο. Και είναι γνωστό πως πάγκος και Τζιμπούρ δε πάνε μαζί. Τόσο απλό. Κάθεσαι και πλέκεις θεωρίες συνομοσίας....
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
ΜΑ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ. ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΟΣΦΠ ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΑΚΟΜΑ. Και απορεί κανείς γιατί οι φυλλάδες σας πουλάνε τρελλά φύλλα. Αφού πιστεύεται ΟΤΙ σας γράφουν!!! Ο Τζιμπούρ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ. ΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ....Και άρα αυτό το "όσο ήταν στην ομάδα" δεν ισχύει ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Αλλού είναι το πρόβλημα. Ο Μίτσελ, και ορθώς κατά τη γνώμη μου, πιστεύει πιο πολύ στον Μήτρογκολ (τον πούστη τον πάω τρελλά) από ότι στον Τζιμπούρ και γι αυτό τα τελευταία παιχνίδια τον είχε και πάγκο. Και είναι γνωστό πως πάγκος και Τζιμπούρ δε πάνε μαζί. Τόσο απλό. Κάθεσαι και πλέκεις θεωρίες συνομοσίας....
ρε ξεκολλα και δες λιγο καθαρα
σαφως και ειναι τυπικα παιχτης μας
αν ηταν ελευθερος θα ειχε υπογραψει ηδη
τωρα αν ισχυει αυτο που εχω διαβασει και γω
οτι δλδ δεν τον υπολογιζε ο μιτσελ δεν γνωριζω
αλλα η ολη συμπεριφορα του δειχνει πιεση στην ομαδα να τον δωσει οσο οσο  :uglystupid:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Μόνο ο Κυφωνίδης?Πάρτυ γίνεται...
Κάποιος να συνεφέρει τον Χρηστίδη! :2funny:
στο σπορ φμ το ακουσα για τη μεταγραφη και ελεγε τις παπαριες αυτες  :grin:
εγω στη θεση του μαρινακη θα επειρνα ενα τιγρακη για κατοικιδιο  :grin:
εκει να δεις μηνυματα  :P
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ρε ξεκολλα και δες λιγο καθαρα
σαφως και ειναι τυπικα παιχτης μας
αν ηταν ελευθερος θα ειχε υπογραψει ηδη
τωρα αν ισχυει αυτο που εχω διαβασει και γω
οτι δλδ δεν τον υπολογιζε ο μιτσελ δεν γνωριζω
αλλα η ολη συμπεριφορα του δειχνει πιεση στην ομαδα να τον δωσει οσο οσο  :uglystupid:
Άρα από τη στιγμή που είναι ΤΥΠΙΚΑ παίκτης σας ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ πρόβλημα στην ομάδα όταν δε πηγαίνει στις προπονήσεις. Και ξαναματαρωτώ. ΕΣΕΙΣ (οι ΟΣΦΠούδες, φίλαθλοι και εφημερίδες) δε λέγατε πως μπροστά στον πρόεδρο θα είναι σούζα; Τώρα που ΔΕΝ είναι τι έγινε; Έγινε σοφτ ο πρόεδρός σας ή δε τον πληρώνεται;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
στο σπορ φμ το ακουσα για τη μεταγραφη και ελεγε τις παπαριες αυτες  :grin:
εγω στη θεση του μαρινακη θα επειρνα ενα τιγρακη για κατοικιδιο  :grin:
εκει να δεις μηνυματα  :P
Ο Μελισσάν πάντως έχει για κατοικίδιο ένα θεόχοντρο μπουλντόκ που δε μπορεί να πάρει τα πόδια του  ;) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Υ.Γ Το άρθρο του Νικολακό (που ουσιαστικά λέει πως ο παίχτης ήταν στα υπόψη του ΟΣΦΠ) το διάβασες ή ακόμα;
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
στο σπορ φμ το ακουσα για τη μεταγραφη και ελεγε τις παπαριες αυτες  :grin:
εγω στη θεση του μαρινακη θα επειρνα ενα τιγρακη για κατοικιδιο  :grin:
εκει να δεις μηνυματα  :P
Ε ας πάρει...ποιος τον κρατάει?
Τον Μάνταλο πάντως τον πήρε ο πουθενάς!!! :2funny:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Άρα από τη στιγμή που είναι ΤΥΠΙΚΑ παίκτης σας ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ πρόβλημα στην ομάδα όταν δε πηγαίνει στις προπονήσεις. Και ξαναματαρωτώ. ΕΣΕΙΣ (οι ΟΣΦΠούδες, φίλαθλοι και εφημερίδες) δε λέγατε πως μπροστά στον πρόεδρο θα είναι σούζα; Τώρα που ΔΕΝ είναι τι έγινε; Έγινε σοφτ ο πρόεδρός σας ή δε τον πληρώνεται;
και σου ξαναπαντω αγωνιστικα προβληματα δεν προκαλεσε
και στα παπαρια μου στο φιναλε και ο σοφτ χοντρος και ο τζιμπουρ
ουτε μαρινακικος ειμαι ουτε τζιμπουρικος
ολυμπιακος ειμαι  :uglystupid:


Ο Μελισσάν πάντως έχει για κατοικίδιο ένα θεόχοντρο μπουλντόκ που δε μπορεί να πάρει τα πόδια του  ;) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Υ.Γ Το άρθρο του Νικολακό (που ουσιαστικά λέει πως ο παίχτης ήταν στα υπόψη του ΟΣΦΠ) το διάβασες ή ακόμα;
εσςυ πιστευεις οτι αν τον ηθελε δεν θα τον ειχε παρει απο τον γεναρη οπως αλλους παιχτες τις σουπερ λιγκ
ε και να τον ηθελε εκανε προταση και του τον πηρατε μεσα απο τα χερια  :think:
και για τον βαζελο ακουσα οτι τον ηθελε
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
και σου ξαναπαντω αγωνιστικα προβληματα δεν προκαλεσε
και στα παπαρια μου στο φιναλε και ο σοφτ χοντρος και ο τζιμπουρ
ουτε μαρινακικος ειμαι ουτε τζιμπουρικος
ολυμπιακος ειμαι  :uglystupid:

εσςυ πιστευεις οτι αν τον ηθελε δεν θα τον ειχε παρει απο τον γεναρη οπως αλλους παιχτες τις σουπερ λιγκ
ε και να τον ηθελε εκανε προταση και του τον πηρατε μεσα απο τα χερια  :think:
και για τον βαζελο ακουσα οτι τον ηθελε
ΑΝ δε φύγει που θέλει θα τα δεις και τ αγωνιστικά προβλήματα. Μη βιάζεσαι. ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ φύγει ο Αμπντουν ουουουουουουου, τότε θα δείτε και εσείς μπουκέτα....

Ναι ναι. Όπως τον Λούκας του ΠΑΟΚ (πλέον) που τον είχες κλεισμένο από τον Γενάρη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:. Αυτό πάντως για τον ΠΑΟ είναι αλήθεια. Ο παίκτης ήταν στα υπόψι και των 2 ομάδων και πες πως ο ΟΣΦΠ έχει την (οικονομική) πολυτέλεια να πάρει καλύτερο μη έλληνα παίκτη σε λίγο μεγαλύτερη ηλικία (Ράγιος του Αστέρα πχ αν και δεν έχει θέμα στα 10 ο ΟΣΦΠ, αλλού είναι το πρόβλημά του κατά την άποψή μου) ο ΠΑΟ βλέπει παίκτες που θέλει να προτιμούν να παίξουν του χρόνου στη Β Εθνική (Μελισσάν θα τρελλάνεις κόσμο ΑΝ πάρεις το κύπελο με την ΑΕΚ στη Β εθνική και θα χρειαστεί να φτιάξεις ΚΑΙ ΑΛΛΟ στάδιο για να χωρέσουν τα διαρκείας ΜΟΝΟ) παρά σ αυτόν...
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
ΑΝ δε φύγει που θέλει θα τα δεις και τ αγωνιστικά προβλήματα. Μη βιάζεσαι. ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ φύγει ο Αμπντουν ουουουουουουου, τότε θα δείτε και εσείς μπουκέτα....

Ναι ναι. Όπως τον Λούκας του ΠΑΟΚ (πλέον) που τον είχες κλεισμένο από τον Γενάρη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:. Αυτό πάντως για τον ΠΑΟ είναι αλήθεια. Ο παίκτης ήταν στα υπόψι και των 2 ομάδων και πες πως ο ΟΣΦΠ έχει την (οικονομική) πολυτέλεια να πάρει καλύτερο μη έλληνα παίκτη σε λίγο μεγαλύτερη ηλικία (Ράγιος του Αστέρα πχ αν και δεν έχει θέμα στα 10 ο ΟΣΦΠ, αλλού είναι το πρόβλημά του κατά την άποψή μου) ο ΠΑΟ βλέπει παίκτες που θέλει να προτιμούν να παίξουν του χρόνου στη Β Εθνική (Μελισσάν θα τρελλάνεις κόσμο ΑΝ πάρεις το κύπελο με την ΑΕΚ στη Β εθνική και θα χρειαστεί να φτιάξεις ΚΑΙ ΑΛΛΟ στάδιο για να χωρέσουν τα διαρκείας ΜΟΝΟ) παρά σ αυτόν...
μα ουτε ο βαζελος εχω ακουσει οτι εχει κανει επισημη προταση
αρα μιλαμε στον αερα,εδω και κλεινω
καλο μεσημερι  :rockon:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Και εκτός κουβέντας να πω πως αυτό που γίνεται (δηλαδή το να κυνηγάμε κατά κύριο λόγο παιδιά μεταξύ 20 και 23,24 ετών) ΜΟΝΟ καλό είναι για την ΑΕΚ. Κέρδος για την ομάδα, από όποια άποψη και αν το δεις
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
μα ουτε ο βαζελος εχω ακουσει οτι εχει κανει επισημη προταση
αρα μιλαμε στον αερα,εδω και κλεινω
καλο μεσημερι  :rockon:
Πριν γίνει μια επίσημη πρόταση πάντα υπάρχουν μεσάζοντες που βολιδοσκοπούν. Εσύ λες να πήγε ο τίγρης και με το καλημέρα να είπε "πάρε τόσα και δώσε μου τον παίκτη του χρόνου" ;  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Έβαλε κάποιον (κάποιοι λένε τον κύριο Λάνσια) να ρωτήσει για το πόσο περίπου παίζει να τον δώσει η Ξάνθη, έμαθε και έκανε επίσημη πρόταση...Έτσι γινόταν ΠΑΝΤΑ στο ποδόσφαιρο (στο Ελληνικό τουλάχιστον). Και όταν γινόταν μια επίσημη πρόταση από μία ομάδα ΤΟΤΕ γινόταν και ΕΠΙΣΗΜΕΣ αντιπροτάσεις από άλλες. Τώρα ΑΝ η πρόταση ήταν "Χ χρήματα αλλά απάντηση σήμερα αλλιώς αποσυρώμαστε" δε το ξέρω.

Υ.Γ Καλο μεσημέρι. Και εγώ σε λίγο την κάνω για μπάνιο :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Άσχετο : πρίν λίγη ώρα το πρωτοβάθμιο όργανο επίλυσης οικονομικών διαφορών  δικαίωσε τον Γιώργο Δώνη στην διαμάχη του με την Π.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. , καί με απόφαση του  υποχρεώνει την Π.Α.Ε. να καταβάλλει στον 43χρονο τεχνικό το ποσό τών 800.000 € ! υπενθυμίζεται ότι ό πρώην τεχνικός του Π.Α.Ο.Κ. μετά την απόλυση του είχε απαιτήσει να του καταβληθεί ολόκληρο το ποσό που προέβλεπε το συμβόλαιο του μέχρι το 2014 , ή Π.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ έχει πάντως το δικαίωμα έφεσης κάτι που αναμένεται να κάνει άμεσα καί να  έρθει σε συμβιβασμό με τον πρώην τεχνικό της ομάδας  με ένα πολύ μικρότερο τίμημα , κάτι μου θυμίζει αυτή ή ιστορία με τα καθ' ημάς  :headbang: :headbang: !! 
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
σας ενδιαφερει...το νου σας ...ενισχυονται οι αντιπαλοι...

www.gazzetta.gr/football/article/527140/tetraplo-htypima-gia-doxa-petroysas]http://www.gazzetta.gr/football/article/527140/tetraplo-htypima-gia-doxa-petroysas[/url]

Στην απόκτηση των Λάζαρου Μουρατίδη, Πέτρο Σερέτη, Στέλιου Πατένταλη και Νίκι Στέρεφ προχώρησε η Δόξα Πέτρουσας, φτάνοντας με αυτό τον τρόπο τις επτά μεταγραφές. Παρελθόν από τους Δραμινούς αποτελεί ο Χρήστος Λαζίδης.


Ο πρώτος παίζει στη θέση του επιθετικού και αποτελεί γνώστη της κατηγορίας καθώς έχει 183 συμμετοχές και 38 γκολ έχοντας αγωνιστεί σε Δόξας Δράμας, Αιολικό, Αναγέννηση Γιαννιτσών, Τύρναβο, Πόντιους Κατερίνης και Απόλλωνα Καλαμαριάς.

Ο δεύτερος είναι 27χρονών αγωνίζεται ως δεξιός χαφ και έχει παίξει σε Δόξα Δράμας, Ρόδο, Αμπελόκηπους, Μέγα Αλέξανδρο Καλαμπακίου και μέχρι πρότινος στο Δοξάτο. Όσον φορά τον Πατένταλη είναι 25χρονών παίζει στη θέση του κεντρικού αμυντικού και έχει περάσει από το δυναμικό της Δόξας Δράμας, της Προσοτσάνης και του Περιθωρίου από το οποίο και αποκτήθηκε.

Τέλος σε ότι έχει να κάνει με το τελευταίο απόκτημα του συλλόγου της Ανατολικής Μακεδονίας Νίκι Στέρεφ την περσινή χρονιά αγωνιζόταν στο Στρατώνι Χαλκιδικής, και  παλιότερα στο Μέγα Αλέξανδρο Ξηροποτάμου αλλά και  τις Ακαδημίες της αγγλικής Μπέρμιγχαμ.

Στον αντίποδα παρελθόν από τις τάξεις του δραμινού συγκροτήματος αποτελεί ο μέσος Χρήστος Λαζίδης.


Διάβασε περισσότερα στο: Τετραπλό χτύπημα για Δόξα Πετρούσας | gazzetta.gr
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Μόνο έτσι χαλάει το deal με Μάνταλο…

Σε ποια περίπτωση δεν πρόκειται να ισχύσει η συμφωνία της ΑΕΚ με τον Πέντρο Μάνταλο, προκειμένου να ντυθεί στα κιτρινόμαυρα τη σεζόν 2014-2015;
Όπως σας πληροφόρησε το AEK Live, η Ένωση ήρθε σε συμφωνία με την Ξάνθη για την απόκτηση του Πέτρου Μάνταλου, προκειμένου να προστεθεί στο κιτρινόμαυρο ρόστερ τη σεζόν 2014-2015. Ωστόσο, υπάρχει μία μικρή παράμετρος για να τεθεί σε ισχύ η συμφωνία. Σύμφωνα με πηγές, ο 22χρονος επιθετικός θα αγωνιστεί στην ΑΕΚ εφόσον ανέβει στη Football League.

Διαφορετικά, το deal χαλάει αφού ο παίκτης δεν θέλει να παίξει σε μή επαγγελματική κατηγορία.

Όπως τόνισε βέβαια και ο Δημήτρης Μελισσανίδης στη συνέντευξη Τύπου της έναρξης της νέας διοίκησης της ΑΕΚ, αυτό το σενάριο φαντάζει πολύ κουφό. Έτσι δεν είναι; Οπότε δεν θα χρειαστεί ο παίκτης να πει όχι του χρόνου…
www.aek-live.gr/%ce%bc%cf%8c%ce%bd%ce%bf-%ce%ad%cf%84%cf%83%ce%b9-%cf%87%ce%b1%ce%bb%ce%ac%ce%b5%ce%b9-%cf%84%ce%bf-%ce%bd%cf%84%ce%b9%ce%bb-%ce%bc%ce%b5-%ce%bc%ce%ac%ce%bd%cf%84%ce%b1%ce%bb%ce%bf/]http://www.aek-live.gr/%ce%bc%cf%8c%ce%bd%ce%bf-%ce%ad%cf%84%cf%83%ce%b9-%cf%87%ce%b1%ce%bb%ce%ac%ce%b5%ce%b9-%cf%84%ce%bf-%ce%bd%cf%84%ce%b9%ce%bb-%ce%bc%ce%b5-%ce%bc%ce%ac%ce%bd%cf%84%ce%b1%ce%bb%ce%bf/[/url]
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
σας ενδιαφερει...το νου σας ...ενισχυονται οι αντιπαλοι...

www.gazzetta.gr/football/article/527140/tetraplo-htypima-gia-doxa-petroysas]http://www.gazzetta.gr/football/article/527140/tetraplo-htypima-gia-doxa-petroysas[/url]

Στην απόκτηση των Λάζαρου Μουρατίδη, Πέτρο Σερέτη, Στέλιου Πατένταλη και Νίκι Στέρεφ προχώρησε η Δόξα Πέτρουσας, φτάνοντας με αυτό τον τρόπο τις επτά μεταγραφές. Παρελθόν από τους Δραμινούς αποτελεί ο Χρήστος Λαζίδης.


Ο πρώτος παίζει στη θέση του επιθετικού και αποτελεί γνώστη της κατηγορίας καθώς έχει 183 συμμετοχές και 38 γκολ έχοντας αγωνιστεί σε Δόξας Δράμας, Αιολικό, Αναγέννηση Γιαννιτσών, Τύρναβο, Πόντιους Κατερίνης και Απόλλωνα Καλαμαριάς.

Ο δεύτερος είναι 27χρονών αγωνίζεται ως δεξιός χαφ και έχει παίξει σε Δόξα Δράμας, Ρόδο, Αμπελόκηπους, Μέγα Αλέξανδρο Καλαμπακίου και μέχρι πρότινος στο Δοξάτο. Όσον φορά τον Πατένταλη είναι 25χρονών παίζει στη θέση του κεντρικού αμυντικού και έχει περάσει από το δυναμικό της Δόξας Δράμας, της Προσοτσάνης και του Περιθωρίου από το οποίο και αποκτήθηκε.

Τέλος σε ότι έχει να κάνει με το τελευταίο απόκτημα του συλλόγου της Ανατολικής Μακεδονίας Νίκι Στέρεφ την περσινή χρονιά αγωνιζόταν στο Στρατώνι Χαλκιδικής, και  παλιότερα στο Μέγα Αλέξανδρο Ξηροποτάμου αλλά και  τις Ακαδημίες της αγγλικής Μπέρμιγχαμ.

Στον αντίποδα παρελθόν από τις τάξεις του δραμινού συγκροτήματος αποτελεί ο μέσος Χρήστος Λαζίδης.


Διάβασε περισσότερα στο: Τετραπλό χτύπημα για Δόξα Πετρούσας | gazzetta.gr
Αυτόν η αλήθεια είναι ότι τον φοβάμαι. Εξάλλου ξέρεις εσύ πολλούς παίκτες ομάδων Α Εθνικής που να έχουν μάθει τα μυστικά της μπάλας από ομάδες Πρέμιερ Λιγκ;  ;) :grin:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Πιστευω οτι θα του δωθει προσωπικα.
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Ας κρατήσουν τον Καραλή ρε γαμώτο. Είναι εξελίξιμος παίκτης και απ'όσο ακούω θέλει να μείνει. Και επιτέλους ας ασχοληθούμε και με κανέναν σοβαρό αμυντικό (στόπερ), έχουμε πήξει στα χαφ αλλά στα μετόπισθεν πάσχουμε. Καλός και ο Τσιρίλο για Γ' αλλά μέχρι εκεί.

Την καλημέρα μου αδέρφια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom