Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
http://[URL unfurl="true"]www.aek1924.gr/images/fotos_dikes_mas/leukoi1924.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.aek1924.gr/images/fotos_dikes_mas/paiktes-prwth.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.aek1924.gr/images/fotos_dikes_mas/kosmos1924-prwti.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.aek1924.gr/images/fotos_dikes_mas/kosmos1924-1.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.aek1924.gr/media/k2/items/cache/1cb4a0c8363cf7b61e4bae3b726f5dfc_L.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.aek1924.gr/images/fotos_dikes_mas/melisan-prwti.JPG[/img[/URL]]
[url=http://[URL unfurl="true"]www.aek1924.gr/podosfairo/podosfairo-andrwn/item/10804-%CE%B1%CF%80%CE%BF%CE%B8%CE%AD%CF%89%CF%83%CE%B7-%CF%83%CF%84%CE%B1-%CF%83%CF%80%CE%AC%CF%84%CE%B1-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%B1%CE%B5%CE%BA]http://www.aek1924.gr/podosfairo/podosfairo-andrwn/item/10804-%CE%B1%CF%80%CE%BF%CE%B8%CE%AD%CF%89%CF%83%CE%B7-%CF%83%CF%84%CE%B1-%CF%83%CF%80%CE%AC%CF%84%CE%B1-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%B1%CE%B5%CE%BA[/url[/URL]]
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Μα το ποστ που έκανα ΕΓΩ για τα εισητήρια ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ με το ποστ του μπουμπ!!! Πριν βγάλεις συμπεράσματα ρώτα πρώτα.....Εμείς γλεντάμε και πίνουμε στ όνομα του Μελισσάν, εσύ μεθάς;
ενταξει ρε γρηγορη...απλα επειδη το εκανες κολλητα μετα απο αυτον μπερδευτηκα...γιατι χαλιεσαι;;παρανοηση ...το εχω ριξει στα σκληρα μετα τις φωτο του τιγρη με το σουπερ γυαλι...λογικο δεν ειναι;;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ενταξει ρε γρηγορη...απλα επειδη το εκανες κολλητα μετα απο αυτον μπερδευτηκα...γιατι χαλιεσαι;;παρανοηση ...το εχω ριξει στα σκληρα μετα τις φωτο του τιγρη με το σουπερ γυαλι...λογικο δεν ειναι;;
Δε χαλάστηκα, απλά το τόνισα. Όσο για τα ναρκωτικά όλοι έχουμε πέσει σ αυτά. Εμείς με τα 5χιλιάρικα σε 10 μέρες, οι άλλοι που ακούνε αυτα τα νούμερα και ψάχνουν να βρουν τι πίνουμε και δε τους δίνουμε, άλλοι με τα γυαλιά του Μελισσάν, στη Ν.Φ ΟΛΟΙ αφού το στάδιο είναι πιο κοντά να γίνει πραγματικότητα και θα κινηθεί λιγάκι ο δήμος που έχει νεκρώσει καμιά 10ετία κτλπ.....Εδώ ο Σαμαράς από τη κάβλα του έχει πέσει στα πιο σκληρά πεθαίνεις ναρκωτικά κ δηλώνει "Από Σεπτέμβρη απογειωνόμαστε"....(βάσιμε πληροφορίες λένε ότι το είπε για την ΑΕΚ απλά μερικοί το παρεξήγησαν και νόμιζαν πως το είπε για την ελληνική οικονομία :grin: :grin: :grin: :grin: )
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Δε χαλάστηκα, απλά το τόνισα. Όσο για τα ναρκωτικά όλοι έχουμε πέσει σ αυτά. Εμείς με τα 5χιλιάρικα σε 10 μέρες, οι άλλοι που ακούνε αυτα τα νούμερα και ψάχνουν να βρουν τι πίνουμε και δε τους δίνουμε, άλλοι με τα γυαλιά του Μελισσάν, στη Ν.Φ ΟΛΟΙ αφού το στάδιο είναι πιο κοντά να γίνει πραγματικότητα και θα κινηθεί λιγάκι ο δήμος που έχει νεκρώσει καμιά 10ετία κτλπ.....Εδώ ο Σαμαράς από τη κάβλα του έχει πέσει στα πιο σκληρά πεθαίνεις ναρκωτικά κ δηλώνει "Από Σεπτέμβρη απογειωνόμαστε"....(βάσιμε πληροφορίες λένε ότι το είπε για την ΑΕΚ απλά μερικοί το παρεξήγησαν και νόμιζαν πως το είπε για την ελληνική οικονομία :grin: :grin: :grin: :grin: )
Αυτή είναι έκφραση τάιγκερ!Ώρα να μας πει ο στραβοσουγιάς ότι θα ζαλιζόμαστε και θα πέφτουμε κάτω με την Ελλάδα που θα φτιάξει... :2funny:
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16

Σπουδαία μεταγραφή καί με διττή σημασία τόσο για  την αξία  του συγκεκριμένου παίκτη που όχι άδικα θεωρείται το μοναδικό καθαρόαιμο 10αρι που υπάρχει αυτή την στιγμή στο ελληνικό ποδόσφαιρο  :rockon: :rockon: , όσο καί για το γεγονός ότι μετά απο πολύ καιρό ό Πανόπουλος δέχθηκε να παραχωρήσει παίκτη του στην ΑΕΚ ! βέβαια το γεγονός ότι ή μεταγραφή θα ολοκληρωθεί ουσιαστικά την επόμενη περίοδο ίσως γεννάει κάποια ερωτηματικά  :think: :think: !!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Σπουδαία μεταγραφή καί με διττή σημασία τόσο για  την αξία  του συγκεκριμένου παίκτη που όχι άδικα θεωρείται το μοναδικό καθαρόαιμο 10αρι που υπάρχει αυτή την στιγμή στο ελληνικό ποδόσφαιρο  :rockon: :rockon: , όσο καί για το γεγονός ότι μετά απο πολύ καιρό ό Πανόπουλος δέχθηκε να παραχωρήσει παίκτη του στην ΑΕΚ ! βέβαια το γεγονός ότι ή μεταγραφή θα ολοκληρωθεί ουσιαστικά την επόμενη περίοδο ίσως γεννάει κάποια ερωτηματικά  :think: :think: !!
Η αλήθεια είναι ότι το αφήνει λίγο φλου...

«Καλωσορίσατε όλοι στην ΑΕΚ. Είμαστε στην αρχή, χρειάζεται δουλειά και υπομονή από όλους μας για να φτάσουμε την ΑΕΚ εκεί που της αξίζει. Θα είναι δύσκολα στην Γ' εθνική για όλους. Είμαστε μεγάλη ομάδα όμως και θα καταφέρουμε να επιστρέψουμε το συντομότερο δυνατό»
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
πολυ καλη μεταγραφικη κινηση οντως..λιγο που τον ειχα δει ξερει μπαλα και χει τρεξιματα..
αυτος πρεπει να ναι ο προσανατολισμος μας τα επομενα δυο χρονια οχι να κλεινουμε τελειωμενα μοσκαρια για την επιθεση
κ τους μαραντονες της αλβανιας για τα εξτρεμ..γενικα μακρια ο βατραχος απο το σχεδιασμο..ετσι θα γυρισουμε σουπερλιγκ με ελληνικο κορμο με μ.ο 23-25 ετων και με ακομη 3-4 προσθηκες δυνατες θα μαστε "ετοιμοι" που λεει κ ο δικος σου..

ασχετο με τη μεταγραφη,γατε πες μ γνωμη για την τετραδα που ναι στην ομαδα..εκτος απο βατραχο που μας τον παντρεψανε ως τα στερνα του,ο λυμπε δν νομιζω πως εχει τα κονε για τη θεση..ο μονος που γουσταρω με χιλια,ειναι ο Τραι..πιστευω θα γινει μεγαλος προπονητης..
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
πολυ καλη μεταγραφικη κινηση οντως..λιγο που τον ειχα δει ξερει μπαλα και χει τρεξιματα..
αυτος πρεπει να ναι ο προσανατολισμος μας τα επομενα δυο χρονια οχι να κλεινουμε τελειωμενα μοσκαρια για την επιθεση
κ τους μαραντονες της αλβανιας για τα εξτρεμ..γενικα μακρια ο βατραχος απο το σχεδιασμο..ετσι θα γυρισουμε σουπερλιγκ με ελληνικο κορμο με μ.ο 23-25 ετων και με ακομη 3-4 προσθηκες δυνατες θα μαστε "ετοιμοι" που λεει κ ο δικος σου..

ασχετο με τη μεταγραφη,γατε πες μ γνωμη για την τετραδα που ναι στην ομαδα..εκτος απο βατραχο που μας τον παντρεψανε ως τα στερνα του,ο λυμπε δν νομιζω πως εχει τα κονε για τη θεση..ο μονος που γουσταρω με χιλια,ειναι ο Τραι..πιστευω θα γινει μεγαλος προπονητης..
Για τη θέση του Λύμπε εγώ θα προτειμούσα Ιβιτς. Το έχεις. Απλά είναι ακόμα νωρίς για τον Λύμπε να τον κρίνουμε. Όσο για τον Ντούσαν ουσιαστικά είναι τα μάτια και τ αυτιά του Μελισσάν στην ομάδα.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
πολυ καλη μεταγραφικη κινηση οντως..λιγο που τον ειχα δει ξερει μπαλα και χει τρεξιματα..
αυτος πρεπει να ναι ο προσανατολισμος μας τα επομενα δυο χρονια οχι να κλεινουμε τελειωμενα μοσκαρια για την επιθεση
κ τους μαραντονες της αλβανιας για τα εξτρεμ..γενικα μακρια ο βατραχος απο το σχεδιασμο..ετσι θα γυρισουμε σουπερλιγκ με ελληνικο κορμο με μ.ο 23-25 ετων και με ακομη 3-4 προσθηκες δυνατες θα μαστε "ετοιμοι" που λεει κ ο δικος σου..
Αυτό ακριβώς έλεγα από την πρώτη στιγμή!Αυτός πρέπει να είναι ο προσανατολισμός της ομάδας...δεν χρειάζεσαι 30φεύγα μισοτελειωμένους (εξαιρούνται περιπτώσεις τύπου Γέα που έχουν άλλο σκεπτικό)!

ασχετο με τη μεταγραφη,γατε πες μ γνωμη για την τετραδα που ναι στην ομαδα..εκτος απο βατραχο που μας τον παντρεψανε ως τα στερνα του,ο λυμπε δν νομιζω πως εχει τα κονε για τη θεση..ο μονος που γουσταρω με χιλια,ειναι ο Τραι..πιστευω θα γινει μεγαλος προπονητης..
Δεν έχω άποψη χίτμαν!Θεωρώ ότι είναι μεγάλο στοίχημα όλες αυτές οι επιλογές και ότι γίνανε κυρίως για λόγους "ενότητας"...
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
πολυ καλη μεταγραφικη κινηση οντως..λιγο που τον ειχα δει ξερει μπαλα και χει τρεξιματα..
αυτος πρεπει να ναι ο προσανατολισμος μας τα επομενα δυο χρονια οχι να κλεινουμε τελειωμενα μοσκαρια για την επιθεση
κ τους μαραντονες της αλβανιας για τα εξτρεμ..γενικα μακρια ο βατραχος απο το σχεδιασμο..ετσι θα γυρισουμε σουπερλιγκ με ελληνικο κορμο με μ.ο 23-25 ετων και με ακομη 3-4 προσθηκες δυνατες θα μαστε "ετοιμοι" που λεει κ ο δικος σου..

ασχετο με τη μεταγραφη,γατε πες μ γνωμη για την τετραδα που ναι στην ομαδα..εκτος απο βατραχο που μας τον παντρεψανε ως τα στερνα του,ο λυμπε δν νομιζω πως εχει τα κονε για τη θεση..ο μονος που γουσταρω με χιλια,ειναι ο Τραι..πιστευω θα γινει μεγαλος προπονητης..
T καλύτερο είναι να βλέπεις τι γράφουν σαν σχόλια οπαδοί άλλων ομάδων (ο παίκτης ήταν στα υπόψι πολλών ομάδων Α εθνικής)... Μιλάμε για τρελλό γέλιο. Ένας γράφει μάλιστα είναι παίκτης φωτοβολίδα που τον έκαναν "μεγάλο μεταγραφικό χτύπημα" οι εφημερίδες.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
T καλύτερο είναι να βλέπεις τι γράφουν σαν σχόλια οπαδοί άλλων ομάδων (ο παίκτης ήταν στα υπόψι πολλών ομάδων Α εθνικής)... Μιλάμε για τρελλό γέλιο. Ένας γράφει μάλιστα είναι παίκτης φωτοβολίδα που τον έκαναν "μεγάλο μεταγραφικό χτύπημα" οι εφημερίδες.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
nai γρηγορη ακουσα τον κυφωνιδη οτι στελνει μνμ ο μελλισανιδης  :2funny:
μας πηρατε το μανταλο μεσα απο τα χερια  :rockon:
αξιοι  :rockon:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
nai γρηγορη ακουσα τον κυφωνιδη οτι στελνει μνμ ο μελλισανιδης  :2funny:
μας πηρατε το μανταλο μεσα απο τα χερια  :rockon:
αξιοι  :rockon:
Ναι ναι και τον Λούκας του ΠΑΟΚ κλεισμένο τον είχατε από τον Φλεβάρη αλλά σας τον πήρε ο ΠΑΟΚ και από παικταράς έγινε "άμπαλος χωρίς ματς στα πόδια του". Άστα τ έχουμε μάθει....Και αφού σε πέτυχα εδώ. Δε με λες, τώρα ο Τζιμπούρ που σας κάνει νερά είναι επειδή δε πληρώνεται; Γιατί όταν έφυγε από την ΑΕΚ και ήρθε στον ΟΣΦΠ λέγατε πως μπροστά στον πρόεδρο θα είναι σούζα και από τη στιγμή που θα πληρώνεται θα είναι αρνάκι... :2funny: :2funny: :birdman:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Ναι ναι και τον Λούκας του ΠΑΟΚ κλεισμένο τον είχατε από τον Φλεβάρη αλλά σας τον πήρε ο ΠΑΟΚ και από παικταράς έγινε "άμπαλος χωρίς ματς στα πόδια του". Άστα τ έχουμε μάθει....Και αφού σε πέτυχα εδώ. Δε με λες, τώρα ο Τζιμπούρ που σας κάνει νερά είναι επειδή δε πληρώνεται; Γιατί όταν έφυγε από την ΑΕΚ και ήρθε στον ΟΣΦΠ λέγατε πως μπροστά στον πρόεδρο θα είναι σούζα και από τη στιγμή που θα πληρώνεται θα είναι αρνάκι... :2funny: :2funny: :birdman:
εγω αλλο σου λεω εσυ αλλα μου λες  :idiot:
παικτικα τον μανταλο δεν τον εχω δει και δεν εχω αποψη
αλλα οχι σε καθε σας κινηση να βγαινετε και να λετε για μνμ του τιγρη
ελεος χαλαρωστε και λιγο  :birdman:
τωρα η περιπτωση τζιμπουρ ειναι μπερδεμενη
τουλαχιστον οσο ηταν στην ομαδα δεν ειχε παρουσιασει προβληματα
τα ξεκινησε στην περιοδο των μεταγραφων
αποψη μου πιστευω ειναι παιχνιδι μανατζερ και εχει βρει ομαδα αλλα θελουν να ριξουν τις απαιτησεις του ολυμπιακου
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
nai γρηγορη ακουσα τον κυφωνιδη οτι στελνει μνμ ο μελλισανιδης  :2funny:
μας πηρατε το μανταλο μεσα απο τα χερια  :rockon:
αξιοι  :rockon:
Μόνο ο Κυφωνίδης?Πάρτυ γίνεται...

Βαγγέλη, έχεις χαιρετίσματα
Κάποιος να συνεφέρει τον Χρηστίδη! :2funny:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
nai γρηγορη ακουσα τον κυφωνιδη οτι στελνει μνμ ο μελλισανιδης  :2funny:
μας πηρατε το μανταλο μεσα απο τα χερια  :rockon:
αξιοι  :rockon:

Φάε σκατά. Όταν ο Γρηγόρης γράφει κάτι δε λέει λόγια του αέρα. Και είναι γνωστό πως ΕΙΔΙΚΑ ο Νικολακό, που γουστάρει και ο Χρηστίδης, γράφει κάτι είναι ουσιαστικά σα να το γράφει η ΙΔΙΑ η ΠΑΕ. Μόκο τώρα και πήγαινε να παίξεις στο θρεντ της ομάδας σου και να γράψεις πόσο παλτό είναι ο παίκτης  :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
εγω αλλο σου λεω εσυ αλλα μου λες  :idiot:
παικτικα τον μανταλο δεν τον εχω δει και δεν εχω αποψη
αλλα οχι σε καθε σας κινηση να βγαινετε και να λετε για μνμ του τιγρη
ελεος χαλαρωστε και λιγο  :birdman:
τωρα η περιπτωση τζιμπουρ ειναι μπερδεμενη
τουλαχιστον οσο ηταν στην ομαδα δεν ειχε παρουσιασει προβληματα
τα ξεκινησε στην περιοδο των μεταγραφων
αποψη μου πιστευω ειναι παιχνιδι μανατζερ και εχει βρει ομαδα αλλα θελουν να ριξουν τις απαιτησεις του ολυμπιακου

ΑΚΟΜΑ να το διαβάσεις; ΑΚΟΜΑ;;;;;

Παράθεση
Βαγγέλη, έχεις χαιρετίσματα<


Εγώ νόμιζα ότι θα έλεγε

"Μη τρομάξεις ΑΚΟΜΑ Βαγγέλη....Να δεις τι σου έχω για μετά"

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom