Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

nnikosss

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
145
Κριτικές
13
Like
86
Πόντοι
11
Αν και στη Κίνα που είμαι είχα πει πως θα έκανα τα πάντα για να μπορέσω να δω την ομάδα. Ευτυχώς μετά από κάποια χρόνια εδώ έχω βρει άκρες και κονέ και έτσι ένας Κινέζος φίλος με έφτιαξε. Πήγα σπίτι του, κάτι έκανε με τον λαπτοπ μου (μη με ρωτάτε) και έχωντας σουπερ φαστ σύνδεση το είδα σχεδόν λάιβ (και τα 94 λεπτά απλά με 5 λεπτα καθυστερήσεις από τον πραγματικό χρόνο που γινόταν το παιχνίδι).
Επειδή το λοιπόν διαβάζω ΜΑΛΑΚΙΕΣ, ειλικρινά υπάρχει ένας Παναθηναϊκος, Ολυμπιακός, ΠΑΟΚτζής, Πανιώνιος και δε ξέρω και εγώ τι άλλο που ΔΕ θα ήταν ευχαριστημένος αν έβλεπε τα πιτσιρίκια της ομάδας του με 0 εμπειρία από ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟ να μπορούν να παίζουν έτσι μια ομάδα (ακόμα και αν είναι ο Αστέρας) με παίκτες που και έχουν παιχνίδια στα πόδια τους και πιο έμπειροι είναι; Δηλαδή ΥΠΟΑΡΧΟΥΝ ΤΟΣΟΙ μαλάκες εκεί στην Ελλάδα που θα περίμεναν παιδιά ηλικίας 20 χρονών (αν και κατά τη γνώμη μου στα 20 ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΤΑΛΕΝΤΟ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝ αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία) που μέσα σε ελάχιστο διάστημα τους κάλεσαν να αναπληρώσουν μεγάλα κενά και να σηκώσουν μεγάλο φορτίο, να διαλύσει στα 4 σημεία του ορίζοντα μια ομάδα με έμπειρους παίκτες και που έχουν παίξει και κάποια παιχνίδια παραπάνω. ΞΕΧΝΑΜΕ ότι ΑΥΤΑ τα παιδιά πριν από λίγους μήνες ήταν στις ακαδημίες;;;
Εγώ ειλικρινά έμεινα ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΟΣ με την εικόνα της ομάδας. Μάλιστα για ένα διάστημα στο 2ο ημίχρονο (πριν από το γκολ) έλεγα οτι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να μπει (σε 2 φάσεις ο τερματοφύλακας του Αστέρα έκανε μεγάλες επεμβάσεις). Αλλά δε μπορείς να βγάλεις το όπλο και να πυροβολήσεις έναν παίκτη 20 χρονών που δεν έβαλε το γκολ επειδή ο αντίπαλος τερματοφύλακας έκανε τεράστια επέμβαση.
Ναι η ομάδα θα ήταν πολύ καλύτερη αν είχε στην άμυνα έναν έστω Μανωλά που πήγε στον ΟΣΦΠ (που δεν τον κατηγορώ ΚΑΘΟΛΟΥ για να είμαστε εξηγημένοι). Θα ήταν καλύτερη αν στο κέντρο υπήρχε ένας Κατσουράνης (έστω και στα 34 του και με το πακέτο τσιγάρα την ημέρα. ΣΗΜΕΙΩΣΗ περιμένω να δω και τον Γκερέιρο τώρα που ΛΟΓΙΚΑ θα πάρει τη φανέλα βασικού στο σπίτι). Και στην επίθεση ένας έστω Μάντζιος θα βελτίωνε την επιθετική ικανότητα της ομάδας. Αλλά έτσι ήρθαν τα πράγματα και δε τους έχουμε. Θα πορευτούμε με αυτούς που έχουμε και θα έρθουν και όπου πάει. Και ακόμα και στο τοπικό ερασιτεχνικό να πάμε, ΑΕΚ θα είμαστε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε.
Αυτή τη στιγμή στο πρωτάθλημα οι ομάδες που θα είναι με διαφορά από τις άλλες είναι ο ΟΣΦΠ (φυσικά), ο ΠΑΟ και ο ΠΑΟΚ. Όλες οι άλλες είναι πανω κάτω στα ίδια σκατά. Απλά άλλες είναι στην επιφάνεια και άλλες μέσα.
Προσωπικά εγώ ΑΝ και εφόσον ΑΝ γυρίσω Δεκέμβρη στην Ελλάδα θα πηγαίνω κάθε Κυριακή στο γήπεδο δε πα να είμαστε και στη τελευταία θέση. Και θα ματώνουν τα χέρια μου από τα χειροκροτήματα προς τους πιτσιρικάδες δε πα ννα χάνουν και 10-0 από την Άνω Μαγούλα. Υπάρχει περίπτωση να βλέπω 20χρονα να παλεύουν με τη ψυχή τους και εγώ να ξενερώνω ακόμα και αν χάνουμε; ΑΕΚ είμαι, όχι ΟΣΦΠ και ΠΑΟ

sυμφωνω απολυτα. πηγα στο γηπεδο κ μαλιστα μονος μου γιατι οι 2-3 φιλοι ομοφρονες ηταν διακοπες. την καταχαρηκα την ομαδα. κ οταν ο κοσμος εμψυχωνε τα πιτσιρικια με επιασα να δακρυζω. οπως καποτε με το σεζαρ με τη μιλαν, οπως με τη 4αρα στο γαβρο. δεν ειναι υπερβολη παιδια. η ομαδα αναγεννιεται απο τις σταχτες της και τωρα θελει στηριξη οσο ποτε. προτιμω πιτσιρικια να ματωνουν παρα επααγελματιες αδιαφορους. παραφωνια δυστυχως ο φουρταδο, μυριζει παλτο αλλα πιου, κριμα. και κατι αλλο. η εξεδρα ειναι ετοιμη να φαει το λαγο. προσπαθει παιδια εχει περασει πολλα κι αυτος. δεν θα γινει ποτε αυτο που περιμεναμε αλλα προσπαθει.
η μονη μας διαφωνια για το μανωλα ειναι που το παιζει γαβρος κ φιλαει φανελες. ειναι γελειοτητες που ουτες φιλοι γαβροι τα γουσταρουν.
βρηκαμε κεντρικο αμυντικο διδυμο για χρονια κουτρουμπης μπουγαιδης μου κανουν κατι σε δελλα μωρα. η ομαδα χρειαζεται οπωσδηποτε κατι σα μαντζιο ενα ψηλο μπροστα. ο παυλης ματωσε αλλα ο σανκαρε τον εφαγε κι εναν οργανωτη 10ρη για να εχει μια καλουτσικη χρονια κ να τερματισει κοντα σε ευρωπη. για ελλαδα μιλαμε ρε παιδια. το μονο που φοβαμαι ειναι μην αρχισει ξεπουλημα απο δεκεμβρη οποτε θαε εχουμε κανει μια ρρυπα στο νερο
επισης η ομαδα θελει κ τυχη για να ανεβει η ψυχολογια. μετα το γκολ το ματς τελειωσε, το εβλεπες στα ματια τους. ναι ειμαστε αεκ πρεπει να νικαμε αλλα ειμαστε αεκ κ χειροκρουουμε κ τη προσπαθεια. πολλα απο τα παιδια που παιξανε χτες δεν ηταν καν ταλεντα η διεθνεις στις μικρες εθνικες
 

nikos trelos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2011
Μηνύματα
197
Like
0
Πόντοι
1
O tenniskiller εχει δικαιωμα να σχολιαζει οπως και ο Λιλας εδω μεσα γιατι το κρεας που εχει βαλει τοσα χρονια στον κωλο του δεν ζυγιζετε.Θα παιζω με 20χρονα και δεν θα πεσω κατηγορια,το σιγουρο ειναι πως δεν θα γινω παραρτημα του γαυρου.Εμεις φιλε κουβαλαμε χιλιαδες προσφυγες σε ολη την Ελλαδα και μας ξερουν και στην ευρωπη.Δεν ειμαστε γειτονια αλλα η ΑΕΚ ρε γατακι!Νιαου ρε νιαου
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
η μονη μας διαφωνια για το μανωλα ειναι που το παιζει γαβρος κ φιλαει φανελες. ειναι γελειοτητες που ουτες φιλοι γαβροι τα γουσταρουν.
Θα σου πω γιατί δε κατηγορώ τον Μανωλά. Γιατί η ομάδα επί ένα χρόνο έπρεπε να του δώσει 150 χιλιάρικα για να έχει ισχύ το συμβόλαιο που είχε υπογράψει πέρσι το καλοκαίρι και για 1 χρόνο μπόρεσε να του τα δώσει. Άρα ήταν ελεύθερος να υπογράψει ΟΠΟΥ ΗΘΕΛΕ. Τώρα γιατί πήγε στον ΟΣΦΠ και όχι στο εξωτερικό αυτό είναι δικό του θέμα και δεν με απασχολεί.
Και αυτά που λένε μερικοί "ο θείος του ήταν σημαία" τα θεωρώ μαλακίες. Αύριο μεθαύριο ο γιος του Ντέμη μπορεί να παίζει στον ΟΣΦΠ. Μια είναι η σημαία της ομάδας ο δικέφαλος αετός. Ναι μπορεί να μου αρέσει πχ ο Χ παίκτης αλλά δε θα σαλτάρω αν για τον Α ή Β λόγο πάει σε αντίπαλη ομάδα. 35χρονών είμαι, όχι 16.
Τώρα για το αν φιλάει φανέλες και τα λοιπά να πω ότι δε βλέπω ματς του ΟΣΦΠ οπότε δεν γνωρίζω, αλλά και από την άλλη αν το πάμε έτσι και εμείς θα έπρεπε να θεωρούμε γελοιότητα το γεγονός ότι για σχεδόν μια 5ετία ο Λύμπε φιλούσε τη φανέλα της ΑΕΚ παρά το γεγονός ότι για πολλά χρόνια ήταν όχι απλά παίκτης του ΠΑΟ αλλά πρωτοκλασσάτος και αρχηγός και της ομάδας....Οπότε και τη φανέλα του ΟΣΦΠ να φίλησε ο Μανωλάς απλά στα αρχίδια μου. Παίκτης του ΟΣΦΠ είναι όχι της ΑΕΚ

Υ.Γ Παρεπιπτώντος διάβασα πως δε ξεκινάει στον σημερινό αγώνα και πως ο προπονητής του ΟΣΦΠ δεν τον πολυπιστεύει. ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ πως πήγε στον ΟΣΦΠ για να παίξει και τσ λ, να κάνει και κάποιο όνομα στην Ευρώπη μπας και πάρει και καμιά μεταγραφή και παίξει και στην Εθνική. Μακάρι να βγω ψεύτης αλλά θα σκουπίσει πολύ πάγκο φέτος, παρότι πιστεύω πως ικανότητες έχει (οχι σαν τον θείο του μη λέμε και μαλακίες)
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Την καλησπέρα μου σε όλους τους κιτρινόμαυρους αετούς... :rockon: :rockon: :rockon:
 

qwerty1

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Θα σου πω γιατί δε κατηγορώ τον Μανωλά. Γιατί η ομάδα επί ένα χρόνο έπρεπε να του δώσει 150 χιλιάρικα για να έχει ισχύ το συμβόλαιο που είχε υπογράψει πέρσι το καλοκαίρι και για 1 χρόνο μπόρεσε να του τα δώσει. Άρα ήταν ελεύθερος να υπογράψει ΟΠΟΥ ΗΘΕΛΕ. Τώρα γιατί πήγε στον ΟΣΦΠ και όχι στο εξωτερικό αυτό είναι δικό του θέμα και δεν με απασχολεί.
Και αυτά που λένε μερικοί "ο θείος του ήταν σημαία" τα θεωρώ μαλακίες. Αύριο μεθαύριο ο γιος του Ντέμη μπορεί να παίζει στον ΟΣΦΠ. Μια είναι η σημαία της ομάδας ο δικέφαλος αετός. Ναι μπορεί να μου αρέσει πχ ο Χ παίκτης αλλά δε θα σαλτάρω αν για τον Α ή Β λόγο πάει σε αντίπαλη ομάδα. 35χρονών είμαι, όχι 16.
Τώρα για το αν φιλάει φανέλες και τα λοιπά να πω ότι δε βλέπω ματς του ΟΣΦΠ οπότε δεν γνωρίζω, αλλά και από την άλλη αν το πάμε έτσι και εμείς θα έπρεπε να θεωρούμε γελοιότητα το γεγονός ότι για σχεδόν μια 5ετία ο Λύμπε φιλούσε τη φανέλα της ΑΕΚ παρά το γεγονός ότι για πολλά χρόνια ήταν όχι απλά παίκτης του ΠΑΟ αλλά πρωτοκλασσάτος και αρχηγός και της ομάδας....Οπότε και τη φανέλα του ΟΣΦΠ να φίλησε ο Μανωλάς απλά στα αρχίδια μου. Παίκτης του ΟΣΦΠ είναι όχι της ΑΕΚ

Υ.Γ Παρεπιπτώντος διάβασα πως δε ξεκινάει στον σημερινό αγώνα και πως ο προπονητής του ΟΣΦΠ δεν τον πολυπιστεύει. ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ πως πήγε στον ΟΣΦΠ για να παίξει και τσ λ, να κάνει και κάποιο όνομα στην Ευρώπη μπας και πάρει και καμιά μεταγραφή και παίξει και στην Εθνική. Μακάρι να βγω ψεύτης αλλά θα σκουπίσει πολύ πάγκο φέτος, παρότι πιστεύω πως ικανότητες έχει (οχι σαν τον θείο του μη λέμε και μαλακίες)

εγώ πάντως χαίρομαι που δεν θα δει χορτο στο τιγάνι ούτε με το κυάλι. αιντε με το κολοπαιδο
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
μάγκες το σκεφτόμουνα πριν αρχίσει το πρωτάθλημα αλλά δεν ήθελα να το πιστέψω, φέτος πάμε να παλέψουμε για να μην πεσουμε Β εθνική, άμα δεν μπορείς να κερδίσεις την Ξάνθη του Μαρίνου βράσε ρύζι  :jerking:
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
μάγκες το σκεφτόμουνα πριν αρχίσει το πρωτάθλημα αλλά δεν ήθελα να το πιστέψω, φέτος πάμε να παλέψουμε για να μην πεσουμε Β εθνική, άμα δεν μπορείς να κερδίσεις την Ξάνθη του Μαρίνου βράσε ρύζι  :jerking:
Γιατι εχεις καλυτερη ομαδα απο την ξανθη η τις υπολοιπες μικρες ομαδες;
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
images

images


Είμαι σίγουρος οτι το γνωρίζετε αλλά δεν μπορώ να μην σας το ξαναπώ  [size=20pt] γαμιέστε λέμε[/size]
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Τα άλλα τα παιδάκια ήταν πιο μεγαλόσωμα γι'αυτό μας κέρδισαν  :grin:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Διοικούντες την παε, δώστε ενα πολύ γρήγορο τέλος σε αυτό το τσίρκο που φορά την πάλαι ποτέ ένδοξη φανέλα με τον δικέφαλο αετό στο στήθος.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Στο.. σφυρί έβγαλαν τη βίλα τους, ο Ντέμης Νικολαϊδης και η Δέσποινα Βανδή, η οποία σύμφωνα με πληροφορίες πουλήθηκε έναντι 4.5 εκατομμυρίων ευρώ.
www.sport.gr/Gossip.html]http://www.sport.gr/Gossip.html[/url]
*Φτώχεια καταραμένη  >:(
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Βγάλε τα κόμπλεξ σου..Τόσο καιρό στη σφαλιάρα ήσουν!Όσο μιλάς τόσο περισσότερο σε τσούζει και τόσο μεγαλύτερη αξία μας προσδίδεις..Τόση όση ΠΟΤΕ ΣΟΥ δεν κατάφερες να αποκτήσεις...Νεοσμυρνιώτικη κοτούλα, βγήκες να τσιμπολογήσεις,αλλά οι ΕΞΑΡΕΣ δεν ξεχνιούνται...Και μη σε ξαναδώ εδω,να γράφεις στη τρύπα σου....
όπου θέλω θα γράφω όπως και εσείς ερχόσασταν και γράφατε μαλακίες κάποτε.
Κοτούλα πες την μάνα σου αν δεν γνωρίζεις τον άλλο μάλακα!

Και κάτι άλλο μετά από 2 αγωνιστικές.....

"Κάνει πολκύ κρύο εκεί στην κορυφή"
Αλήθεια που είναι κρυμμένοι όλοι αυτοί που σας βοηθούσαν τόσα χρόνια?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ε  Ξ  Α  Φ  Α  Ν  Ι  Ζ  Ο  Λ
(φάρμακο για την Β΄Εθνική κατά του άγχους)
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
6.998
Πόντοι
1.486
όπου θέλω θα γράφω όπως και εσείς ερχόσασταν και γράφατε μαλακίες κάποτε.
Κοτούλα πες την μάνα σου αν δεν γνωρίζεις τον άλλο μάλακα!

Και κάτι άλλο μετά από 2 αγωνιστικές.....

"Κάνει πολκύ κρύο εκεί στην κορυφή"
Αλήθεια που είναι κρυμμένοι όλοι αυτοί που σας βοηθούσαν τόσα χρόνια?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ε   Ξ   Α   Φ   Α   Ν   Ι   Ζ   Ο   Λ
(φάρμακο για την Β΄Εθνική κατά του άγχους)
Ετοιμάσου για ..μπανακι, για να μην πιάνεις στο στόμα σου μανες!
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
6.998
Πόντοι
1.486

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom