Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
Καλο θα ειναι να δουμε πρωτα πριν κρινουμε.Ολα δειχνουν αυτο που λες αλλα το ποδοσφαιρο δεν ειναι τοσο προβλεψιμο σαν το μπασκετ.Επισης θα ειμαστε σιγουρα ποιο γρηγοροι απο περυσι οποτε κανε υπομονη,το σαββατο ειναι κοντα
μην το εχεις σιγουρακι οτι θα παιξεις το σαββατο
 

nikos trelos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2011
Μηνύματα
197
Like
0
Πόντοι
1
Το πρωταθλημα θα ξεκινησει,κυνηγανε τρομοκρατες τωρα,μελλοντικα μπορει να παρει αναβολη!Αν πει η νοβα το οκ θα εχουμε εναρξη...
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Εντάξυ είπαμε ΑΕΚ, αλλά να είμαστε και λίγο ρεαλιστές...Αυτή η ομάδα με το ρόστερ που έχει αν πάρει οποιαδήποτε θέση πάνω από την 7η θα είναι άθλος και θα πρέπει να το θεωρήσουμε πρωτάθλημα. Μη λέμε και ότι θέλουμε. Με το ζόρι μπορούμε να κατεβάσουμε 11άδα. Δε λέω καλό το γεγονός πως έχουμε αρκετούς νεαρούς παίκτες στην ομάδα, αλλά χωρίς βοήθεια από έμπειρους και ψημένους παίκτες υπάρχει σοβαρός ο κίνδυνος στις πρώτες αποτυχίες να τους πάρει από κάτω και μετά τρέχα και σώσε καταστάσεις. Και από τους παλιούς που έχουν μείνει δε νομίζω πως ο Λαγός ή ο Αραμπατζής ή δε ξέρω και εγώ ποιος άλλος έχει μείνει μπορεί να πάρει την ομάδα στις πλάτες του. Η ομάδα θέλει το λιγότερο 4-5 παίκτες ψημένους, και όσο το δυνατόν καλούς. Και το γεγονός ότι πήραμε φορολογική ενημερώτητα δε σημαίνει πως θα τρέχουν οι παίκτες να κάνουν ουρά έξω από τη πόρτα της διοίκησης.

Και να πω για 2 λόγια για τη θρυλική ομάδα Μαύρου. Σοβαρά ρε μάγκες; Είσασταν τόσο καιρό πέριξ της ομάδας και δε ξέρατε την οικονομική κατάσταση της ομάδας;;; Δηλαδή θέλατε σχεδόν 2 μήνες για να καταλάβετε τα χάλια της;;;; Μαλακίες ρε πούστη μου. (ΠΡΟΣΟΧΗ δεν αναφέρομαι στον Θωμά Μαύρο αλλά για κάποια μέλη της ομάδας του που πριν από λίγες βδομάδες πήδηξαν από το καράβι).

Όσο για τον Βιντιάδη, ΑΝ δεν ήταν ο Δημητρέλος (που ΙΣΩΣ να έχει κάνει τη περισσότερη δουλεία από όλους του προέδρους της ΑΕΚ τα τελευταία 5 χρόνια μαζί) να πει πως είναι ότι είναι σοβαρό το ενδιαφέρον τότε θα σας έλεγα να κρατάτε μικρό καλάθι. Σημείωση πως μπροστά στον Βιντιάδη ο Παππάς είναι Ωνάσης (για να καταλάβουμε οικονομικά δεδομένα του Βιντιάδη, γιατί δε ξέρω ΑΝ πραγματικά υπάρχουν και άλλοι από πίσω του ή Αγγλική τράπεζα ή εταιρεία).

Αυτά. Οπότε ΑΕΚάρες μου υπομονή, και επιμονή και στηρίξτε την ομάδα όσο μπορείτε. Εγώ πάντως αγόρασα διαρκείας αν και πάλι είμαι Κίνα και θα επιστρέψω καλό Φλεβάρη πάλι Ελλάδα.
 

Tavros21

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2006
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ξέρω τώρα πως με αυτό που θα γράψω θα ρίξω βόμβα και θα ακούσω τα μύρια όσα, αλλά δε γαμιέται.....ΘΕΩΡΩ πως γι αυτή την ΑΕΚ με τους τόσους πιτσιρικάδες ιδανικός προπονητής θα ήταν ο Ντούσαν....Ναι ναι ξέρω "ουστ προδότη" και λοιπές μαλακίες, αλλά αυτή είναι η άποψή μου.

 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
b2dba550f2ab43092edaa5e5fe73c352_213362.jpg

Το πεπρωμένον φυγείν αδύνατον.
ΑΕΚ-Αστέρας Τρίπολης για το πρωτάθλημα 2012-2013 έγραψε 0-1.
 

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
πρωτο φαβορι για υποβιβασμο.....
εκει την καταντησαν κοσμος και διοικησεις
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Το καταχάρηκααααααααααααααααααααα!!!!!
Η αρχή του τέλους αρχίζειιιιιιιιιιιιιιιι
Σκοτεινόπουλο μαλακισμένο που είσαι κρυμένο???????????
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Λες...?

Η τράπεζα Seymour Pierce και ο «δαιμόνιος» ιδιοκτήτης της Κιθ Χάρις, που έχει εμπλακεί στις αγοραπωλησίες της... μισής Πρέμιερ Λιγκ, υπογράφουν μαζί με τον Βιντιάδη την πρόταση για την ΠΑΕ.....
Ναι,και μετά ξυπνήσατε!
Αρχίσανε τα παναθηναικίσια!!!!
Εμίρη δεν έχετε εσείς?
Παράταση ζωής λέγεται αυτό!!!
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
πρωτο φαβορι για υποβιβασμο.....
εκει την καταντησαν κοσμος και διοικησεις

Κωνσταντόπουλος, Κοντοές, Κουτρουμπής, Μπουγαΐδης, Αρκούδας, Γιάγκο, Λαγός, Γροντής, Κουρέλλας, Φούντας, Παυλής

O.k. Διαβάζοντας την σύνθεση σκέφτεσαι ότι πρόκειται για την Α.Ε. Κωλοπετινίτσας  :grin:

αλλά από την άλλη τα παιδιά το πάλεψαν αλλά το λάθος του Κωνσταντόπουλου …
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Κωνσταντόπουλος, Κοντοές, Κουτρουμπής, Μπουγαΐδης, Αρκούδας, Γιάγκο, Λαγός, Γροντής, Κουρέλλας, Φούντας, Παυλής

O.k. Διαβάζοντας την σύνθεση σκέφτεσαι ότι πρόκειται για την Α.Ε. Κωλοπετινίτσας  :grin:

αλλά από την άλλη τα παιδιά το πάλεψαν αλλά το λάθος του Κωνσταντόπουλου …
Με πορδές αυγά δεν βάφονται φίλε Cristiano, το γνωρίζεις.
Εχουμε καιρό να δούμε και τα τσάφ των μικρών αλλά τεσπα δεν αλλάζει κάτι.
Αεκ και ξερό ψωμί Αεκ για μια ζωή.
 

nnikosss

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
145
Κριτικές
13
Like
86
Πόντοι
11
υμουν γηπεδο . η γενικη αισθηση που πηρα ειναι οτι τα παιδια παλευουν απιστευτα. αν συνεχισουν κ δεν απογοητευτουν θα ερθουν αποτελεσματα. παιζαμε με τη 5η ομασδατου πρωταθληματος κ ημασταν καλυτεροι. τι νομιζετε οτι εχει απο ποιοτητα αυτιο το πρωταθλημα?λογικα η ομαδα θα παλεψει για Ευρωπη 5-8 την βλεπω/. για τα λεφτα κ τα προβληματα που εχουμε δυστυχως πρεπει να συμβιβαστουμε. μη ξεχναε οτι μεχρι πριν 2 μερες δε ξεραμε αν θα κατεβουμε. ψυχραιμια κ υπομονη. λυπηθηκα για την ηττα αλλα τουλαχιστον ειδα πιτσιρικια να το παλευουν κουτρουμπης αρκουδας φουντας κ γιαγκο κ κοντοες πολυ καλοι. αυτη η ομαδα με 3-4 εμπειρους κ καλους παικτες του χρονου μπορουν τουλαχιστον να πετυχουν οτι καναμε τα τελευταια 4-5 χρονια. υπομονη. θα ειναι δυσκολη χρονια αλλα υπαρχει φως
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
υμουν γηπεδο . η γενικη αισθηση που πηρα ειναι οτι τα παιδια παλευουν απιστευτα. αν συνεχισουν κ δεν απογοητευτουν θα ερθουν αποτελεσματα. παιζαμε με τη 5η ομασδατου πρωταθληματος κ ημασταν καλυτεροι. τι νομιζετε οτι εχει απο ποιοτητα αυτιο το πρωταθλημα?λογικα η ομαδα θα παλεψει για Ευρωπη 5-8 την βλεπω/. για τα λεφτα κ τα προβληματα που εχουμε δυστυχως πρεπει να συμβιβαστουμε. μη ξεχναε οτι μεχρι πριν 2 μερες δε ξεραμε αν θα κατεβουμε. ψυχραιμια κ υπομονη. λυπηθηκα για την ηττα αλλα τουλαχιστον ειδα πιτσιρικια να το παλευουν κουτρουμπης αρκουδας φουντας κ γιαγκο κ κοντοες πολυ καλοι. αυτη η ομαδα με 3-4 εμπειρους κ καλους παικτες του χρονου μπορουν τουλαχιστον να πετυχουν οτι καναμε τα τελευταια 4-5 χρονια. υπομονη. θα ειναι δυσκολη χρονια αλλα υπαρχει φως
5η θέση από κάτω να πάτε ευχαριστημένοι θα είστε!
Όταν αρχίσουν να μην πληρώνονται,όταν πέσει το ηθικό από τις ήττες,όταν δουν ότι δεν γίνονται μεταγραφές λόγω χρήματος τον Ιανουάριο,τότε να δεις κατηφόρα χωρίς σταματημό.
Δεν μετράει μόνο να τρέχεις σαν τον χαζό,θέλει και τεχνική και 2-3 παίκτες που θα πάρουν την ομάδα πάνω τους,δεν μετράει μόνο το όνομα.
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Που να δείτε και την Β Έθνική πως πάιζουν,αν πέσεις μετά είναι γολγοθάς να ανέβεις όταν βρεις ομάδες που σκοτώνονται χωρίς να παίζουν μπάλλα,δηλαδή όπως η ΑΕΚ φέτος!
 

nnikosss

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
145
Κριτικές
13
Like
86
Πόντοι
11
ειδα κ τη ποιοτητα των αλλων ομαδων πως γραφει στο γηπεδο. ασε ρε φιλε. σε αυτητ τη χωρα ολο κραζουμε με τη πρωτη στραβη. αυτα τα παιδια ειναι 20 μερες μαζι. εγω αυτη την ομαδα τη γουσταρω γιατι εχει αρχιδια κ σιγα σιγα θα τους μαθετε ολους, οπως μαθατε το καθενα που πηρε ευκαιριες κ ειχε παθος. σημερα αν δε τρυπαγαν τα χερια του ντιμη θα μιλαγαμε ολοι αλλιως
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
Με πορδές αυγά δεν βάφονται φίλε Cristiano, το γνωρίζεις.
Εχουμε καιρό να δούμε και τα τσάφ των μικρών αλλά τεσπα δεν αλλάζει κάτι.
Αεκ και ξερό ψωμί Αεκ για μια ζωή.

Δεκτό τύπε, αν τα αυγά είναι ο πρωταθλητισμός.
Νομίζω όμως ότι δεν υπάρχει φίλαθλος της ΑΕΚ που έχει τέτοιες αυταπάτες!
Για μένα τα αυγά ειναι οι αξιοπρεπείς εμφανίσεις και να μην γίνεσαι περίγελος των
Γιάννινα, Πλατανιά, Πανθρακικού, κ.λπ.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Αν και στη Κίνα που είμαι είχα πει πως θα έκανα τα πάντα για να μπορέσω να δω την ομάδα. Ευτυχώς μετά από κάποια χρόνια εδώ έχω βρει άκρες και κονέ και έτσι ένας Κινέζος φίλος με έφτιαξε. Πήγα σπίτι του, κάτι έκανε με τον λαπτοπ μου (μη με ρωτάτε) και έχωντας σουπερ φαστ σύνδεση το είδα σχεδόν λάιβ (και τα 94 λεπτά απλά με 5 λεπτα καθυστερήσεις από τον πραγματικό χρόνο που γινόταν το παιχνίδι).
Επειδή το λοιπόν διαβάζω ΜΑΛΑΚΙΕΣ, ειλικρινά υπάρχει ένας Παναθηναϊκος, Ολυμπιακός, ΠΑΟΚτζής, Πανιώνιος και δε ξέρω και εγώ τι άλλο που ΔΕ θα ήταν ευχαριστημένος αν έβλεπε τα πιτσιρίκια της ομάδας του με 0 εμπειρία από ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟ να μπορούν να παίζουν έτσι μια ομάδα (ακόμα και αν είναι ο Αστέρας) με παίκτες που και έχουν παιχνίδια στα πόδια τους και πιο έμπειροι είναι; Δηλαδή ΥΠΟΑΡΧΟΥΝ ΤΟΣΟΙ μαλάκες εκεί στην Ελλάδα που θα περίμεναν παιδιά ηλικίας 20 χρονών (αν και κατά τη γνώμη μου στα 20 ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΤΑΛΕΝΤΟ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝ αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία) που μέσα σε ελάχιστο διάστημα τους κάλεσαν να αναπληρώσουν μεγάλα κενά και να σηκώσουν μεγάλο φορτίο, να διαλύσει στα 4 σημεία του ορίζοντα μια ομάδα με έμπειρους παίκτες και που έχουν παίξει και κάποια παιχνίδια παραπάνω. ΞΕΧΝΑΜΕ ότι ΑΥΤΑ τα παιδιά πριν από λίγους μήνες ήταν στις ακαδημίες;;;
Εγώ ειλικρινά έμεινα ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΟΣ με την εικόνα της ομάδας. Μάλιστα για ένα διάστημα στο 2ο ημίχρονο (πριν από το γκολ) έλεγα οτι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να μπει (σε 2 φάσεις ο τερματοφύλακας του Αστέρα έκανε μεγάλες επεμβάσεις). Αλλά δε μπορείς να βγάλεις το όπλο και να πυροβολήσεις έναν παίκτη 20 χρονών που δεν έβαλε το γκολ επειδή ο αντίπαλος τερματοφύλακας έκανε τεράστια επέμβαση.
Ναι η ομάδα θα ήταν πολύ καλύτερη αν είχε στην άμυνα έναν έστω Μανωλά που πήγε στον ΟΣΦΠ (που δεν τον κατηγορώ ΚΑΘΟΛΟΥ για να είμαστε εξηγημένοι). Θα ήταν καλύτερη αν στο κέντρο υπήρχε ένας Κατσουράνης (έστω και στα 34 του και με το πακέτο τσιγάρα την ημέρα. ΣΗΜΕΙΩΣΗ περιμένω να δω και τον Γκερέιρο τώρα που ΛΟΓΙΚΑ θα πάρει τη φανέλα βασικού στο σπίτι). Και στην επίθεση ένας έστω Μάντζιος θα βελτίωνε την επιθετική ικανότητα της ομάδας. Αλλά έτσι ήρθαν τα πράγματα και δε τους έχουμε. Θα πορευτούμε με αυτούς που έχουμε και θα έρθουν και όπου πάει. Και ακόμα και στο τοπικό ερασιτεχνικό να πάμε, ΑΕΚ θα είμαστε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε.
Αυτή τη στιγμή στο πρωτάθλημα οι ομάδες που θα είναι με διαφορά από τις άλλες είναι ο ΟΣΦΠ (φυσικά), ο ΠΑΟ και ο ΠΑΟΚ. Όλες οι άλλες είναι πανω κάτω στα ίδια σκατά. Απλά άλλες είναι στην επιφάνεια και άλλες μέσα.
Προσωπικά εγώ ΑΝ και εφόσον ΑΝ γυρίσω Δεκέμβρη στην Ελλάδα θα πηγαίνω κάθε Κυριακή στο γήπεδο δε πα να είμαστε και στη τελευταία θέση. Και θα ματώνουν τα χέρια μου από τα χειροκροτήματα προς τους πιτσιρικάδες δε πα ννα χάνουν και 10-0 από την Άνω Μαγούλα. Υπάρχει περίπτωση να βλέπω 20χρονα να παλεύουν με τη ψυχή τους και εγώ να ξενερώνω ακόμα και αν χάνουμε; ΑΕΚ είμαι, όχι ΟΣΦΠ και ΠΑΟ
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
6.999
Πόντοι
1.486
Το καταχάρηκααααααααααααααααααααα!!!!!
Η αρχή του τέλους αρχίζειιιιιιιιιιιιιιιι
Σκοτεινόπουλο μαλακισμένο που είσαι κρυμένο???????????
Βγάλε τα κόμπλεξ σου..Τόσο καιρό στη σφαλιάρα ήσουν!Όσο μιλάς τόσο περισσότερο σε τσούζει και τόσο μεγαλύτερη αξία μας προσδίδεις..Τόση όση ΠΟΤΕ ΣΟΥ δεν κατάφερες να αποκτήσεις...Νεοσμυρνιώτικη κοτούλα, βγήκες να τσιμπολογήσεις,αλλά οι ΕΞΑΡΕΣ δεν ξεχνιούνται...Και μη σε ξαναδώ εδω,να γράφεις στη τρύπα σου....
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
Αν και στη Κίνα που είμαι είχα πει πως θα έκανα τα πάντα για να μπορέσω να δω την ομάδα. Ευτυχώς μετά από κάποια χρόνια εδώ έχω βρει άκρες και κονέ και έτσι ένας Κινέζος φίλος με έφτιαξε. Πήγα σπίτι του, κάτι έκανε με τον λαπτοπ μου (μη με ρωτάτε) και έχωντας σουπερ φαστ σύνδεση το είδα σχεδόν λάιβ (και τα 94 λεπτά απλά με 5 λεπτα καθυστερήσεις από τον πραγματικό χρόνο που γινόταν το παιχνίδι).
Επειδή το λοιπόν διαβάζω ΜΑΛΑΚΙΕΣ, ειλικρινά υπάρχει ένας Παναθηναϊκος, Ολυμπιακός, ΠΑΟΚτζής, Πανιώνιος και δε ξέρω και εγώ τι άλλο που ΔΕ θα ήταν ευχαριστημένος αν έβλεπε τα πιτσιρίκια της ομάδας του με 0 εμπειρία από ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟ να μπορούν να παίζουν έτσι μια ομάδα (ακόμα και αν είναι ο Αστέρας) με παίκτες που και έχουν παιχνίδια στα πόδια τους και πιο έμπειροι είναι; Δηλαδή ΥΠΟΑΡΧΟΥΝ ΤΟΣΟΙ μαλάκες εκεί στην Ελλάδα που θα περίμεναν παιδιά ηλικίας 20 χρονών (αν και κατά τη γνώμη μου στα 20 ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΤΑΛΕΝΤΟ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝ αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία) που μέσα σε ελάχιστο διάστημα τους κάλεσαν να αναπληρώσουν μεγάλα κενά και να σηκώσουν μεγάλο φορτίο, να διαλύσει στα 4 σημεία του ορίζοντα μια ομάδα με έμπειρους παίκτες και που έχουν παίξει και κάποια παιχνίδια παραπάνω. ΞΕΧΝΑΜΕ ότι ΑΥΤΑ τα παιδιά πριν από λίγους μήνες ήταν στις ακαδημίες;;;
Εγώ ειλικρινά έμεινα ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΟΣ με την εικόνα της ομάδας. Μάλιστα για ένα διάστημα στο 2ο ημίχρονο (πριν από το γκολ) έλεγα οτι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να μπει (σε 2 φάσεις ο τερματοφύλακας του Αστέρα έκανε μεγάλες επεμβάσεις). Αλλά δε μπορείς να βγάλεις το όπλο και να πυροβολήσεις έναν παίκτη 20 χρονών που δεν έβαλε το γκολ επειδή ο αντίπαλος τερματοφύλακας έκανε τεράστια επέμβαση.
Ναι η ομάδα θα ήταν πολύ καλύτερη αν είχε στην άμυνα έναν έστω Μανωλά που πήγε στον ΟΣΦΠ (που δεν τον κατηγορώ ΚΑΘΟΛΟΥ για να είμαστε εξηγημένοι). Θα ήταν καλύτερη αν στο κέντρο υπήρχε ένας Κατσουράνης (έστω και στα 34 του και με το πακέτο τσιγάρα την ημέρα. ΣΗΜΕΙΩΣΗ περιμένω να δω και τον Γκερέιρο τώρα που ΛΟΓΙΚΑ θα πάρει τη φανέλα βασικού στο σπίτι). Και στην επίθεση ένας έστω Μάντζιος θα βελτίωνε την επιθετική ικανότητα της ομάδας. Αλλά έτσι ήρθαν τα πράγματα και δε τους έχουμε. Θα πορευτούμε με αυτούς που έχουμε και θα έρθουν και όπου πάει. Και ακόμα και στο τοπικό ερασιτεχνικό να πάμε, ΑΕΚ θα είμαστε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε.
Αυτή τη στιγμή στο πρωτάθλημα οι ομάδες που θα είναι με διαφορά από τις άλλες είναι ο ΟΣΦΠ (φυσικά), ο ΠΑΟ και ο ΠΑΟΚ. Όλες οι άλλες είναι πανω κάτω στα ίδια σκατά. Απλά άλλες είναι στην επιφάνεια και άλλες μέσα.
Προσωπικά εγώ ΑΝ και εφόσον ΑΝ γυρίσω Δεκέμβρη στην Ελλάδα θα πηγαίνω κάθε Κυριακή στο γήπεδο δε πα να είμαστε και στη τελευταία θέση. Και θα ματώνουν τα χέρια μου από τα χειροκροτήματα προς τους πιτσιρικάδες δε πα ννα χάνουν και 10-0 από την Άνω Μαγούλα. Υπάρχει περίπτωση να βλέπω 20χρονα να παλεύουν με τη ψυχή τους και εγώ να ξενερώνω ακόμα και αν χάνουμε; ΑΕΚ είμαι, όχι ΟΣΦΠ και ΠΑΟ

είσαι ωραιος,ετσι πρεπει να ειναι οι οπαδοι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom