Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

mc90606

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1
aektzis λες να τους τσουζει η τεσσαρα που εφαγες?
 

aektzis

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Like
17
Πόντοι
1
καλα μιλατε και εσεις εχετε φαει και τεσσαρες και πενταρες και εφταρες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
καλα μιλατε και εσεις εχετε φαει και τεσσαρες και πενταρες και εφταρες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εισαι τοσο χαζουλης που δεν καταλαβες οτι ο mc90606 ειναι βαζελος..κι αφου δεν το καταλαβες αμεσως γιατι δεν διαβαζες κανενα απο τα προηγουμενα μυνηματα του για να ξερεις τι λες & σε ποιον???γιατι πολυ απλα εισαι εντελως χαζουλης..
 

aektzis

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Like
17
Πόντοι
1
εισαι πολυ χαζουλης.χρησιμοποιω πληθυντικο,τον ξερω οτι ειναι βαζελος αλλα που να καταλαβεις GAYρος δεν εισαι,λες και αυτοι δεν εχουν φαει τεσσαρες και πενταρες.ενταξει βεβαια τα εφτα μπαλακια ειχατε το προνομιο να τα φατε μονο εσεις  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
εισαι πολυ χαζουλης.χρησιμοποιω πληθυντικο,τον ξερω οτι ειναι βαζελος αλλα που να καταλαβεις GAYρος δεν εισαι,λες και αυτοι δεν εχουν φαει τεσσαρες και πενταρες.ενταξει βεβαια τα εφτα μπαλακια ειχατε το προνομιο να τα φατε μονο εσεις  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
λεγε οτι γουσταρεις ...
κοψε το GAyρος
γιατι θα αρχισω τα τουρκος -τουρκογυφτος-μωαμεθανος-τουρκοσπορος και τα λοιπα....
 

Επισκέπτης
εισαι πολυ χαζουλης.χρησιμοποιω πληθυντικο,τον ξερω οτι ειναι βαζελος αλλα που να καταλαβεις GAYρος δεν εισαι,λες και αυτοι δεν εχουν φαει τεσσαρες και πενταρες.ενταξει βεβαια τα εφτα μπαλακια ειχατε το προνομιο να τα φατε μονο εσεις  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ανοιξε τον λοκο σου να πεσουν οι καποτες απο τις επαναλαμβανομενες 6αρες που ΕΓΩ σου εχω ριξει & μετα μπορει να ξαναασχοληθω μαζι σου χαζοχαζουλη aektzi..

Υ.Γ οσο ο aektzis χρησιμοποιει πλαγιους τροπους για να με βριζει εγω θα τον βριζω στα ισια αφου ετσι εχω μαθει στην ζωη μου..
 

aektzis

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Like
17
Πόντοι
1
GAYροι παρτε φορα και κλαστε μας τα αρχιδια.αλλα αυτοι ειστε οταν μιλαμε για ευρωπη το γυρνατε στην ελλαδα.οσο για τις εξαρες εχεις φαει και εσυ απο εμενα,μονο ανοιξε τα ματια σου και διαβασε ιστορια.και αμα θες ανοιξε και το κολαρακι σου να ερθω να μπω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
GAYροι παρτε φορα και κλαστε μας τα αρχιδια.αλλα αυτοι ειστε οταν μιλαμε για ευρωπη το γυρνατε στην ελλαδα.οσο για τις εξαρες εχεις φαει και εσυ απο εμενα,μονο ανοιξε τα ματια σου και διαβασε ιστορια.και αμα θες ανοιξε και το κολαρακι σου να ερθω να μπω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
σιγα μην στραβοτσουτσουνιασεις ρε τρομοκρατη των πληκτρων..
 

aektzis

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Like
17
Πόντοι
1
καλα κοιτα μαλακες σαν εσενα εχω γνωρισει πολλους γι΄αυτο και σε γραφω στα αρχιδια μου.αντε να πιεις το γαλατακι σου γιατι αυτες μαλακιες τις λενε τα παιδια του δημοτικου GAYρακο
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Γιατί  προκαλείτε  χωρίς  λόγο  ρε  γαυράκια?
Δεν  έχετε  δικό  σας  "θέμα"  να  πάτε  να  γράψετε  τις  βλακείες  σας?
 

aektzis

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Like
17
Πόντοι
1
αυτο τους λεω και εγω και μου κανουν τους νταηδες,οι μαμακηδες και τα παιδια του καναπε
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
Λοιπόν,για να ηρεμήσετε οι καινούργιοι και να σταματήσετε..Φίλε αεκτζή ΕΔΩ δεν βρίζουμε απλά αντιπαραθέτουμε επιχειρήματα.Τόσες χιλιάδες posts σ'αυτό το thread έτσι συμπεριφερόμαστε.Κόσμια λοιπόν...Φίλε pleasuregiver στο είπα και χθες αλλά δεν ξέρω αν το διάβασες γιατί οι Mods πήραν φόρα και τα σβήσαν όλα:Ή έχεις το ακαταλόγιστο-με βάση τις αναφορές σου για τουρκόσπορους/τουρκόγυφτους-ή προκαλείς επίτηδες για να κλειδωθεί το thread λόγω καντηλιών εκατέρωθεν.Σταμάτα λοιπόν τις προκλήσεις και γράψε στο δικό σας μέρος.Το ίδιο ισχύει και για τον Alexandros1976:Φίλε μήν μας προκαλείς..Φιλικά προς όλους,
                                                    KALIS
 

Επισκέπτης
Λοιπόν,για να ηρεμήσετε οι καινούργιοι και να σταματήσετε..Φίλε αεκτζή ΕΔΩ δεν βρίζουμε απλά αντιπαραθέτουμε επιχειρήματα.Τόσες χιλιάδες posts σ'αυτό το thread έτσι συμπεριφερόμαστε.Κόσμια λοιπόν...Φίλε pleasuregiver στο είπα και χθες αλλά δεν ξέρω αν το διάβασες γιατί οι Mods πήραν φόρα και τα σβήσαν όλα:Ή έχεις το ακαταλόγιστο-με βάση τις αναφορές σου για τουρκόσπορους/τουρκόγυφτους-ή προκαλείς επίτηδες για να κλειδωθεί το thread λόγω καντηλιών εκατέρωθεν.Σταμάτα λοιπόν τις προκλήσεις και γράψε στο δικό σας μέρος.Το ίδιο ισχύει και για τον Alexandros1976:Φίλε μήν μας προκαλείς..Φιλικά προς όλους,
                                                    KALIS
δεν κανεις copy & paste εστω & μια ΔΙΚΗ μου αναφορα σε τουρκοσπορους κλπ για να ξερουμε τι λεμε δηλαδη????
 

aektzis

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Like
17
Πόντοι
1
καλις δεν ειμαι καινουργιος,επειδη εχω λιγα μυνηματα δεν παει να πει τιποτα.οσο για τον GAYρακο,σε αυτον πεστα γιατι αυτος ειναι καινουργιος και μας ζαλιζει τα αρχιδια με τις αρχιδιες που λεει.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Μάγκες εγώ λέω λίγο να ηρεμήσουμε.Δεν χρειάζονται αυτοί οι ρυθμοί έντασης μέσα στο forum.
ρε πανο συμφωνω αλλα οταν ο αλλος αποκαλει τους αεκτζηδες τουρκους και τουρκογυφτους και δεν γινετε τιποτα τι περιμενεις....?
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
δεν κανεις copy & paste εστω & μια ΔΙΚΗ μου αναφορα σε τουρκοσπορους κλπ για να ξερουμε τι λεμε δηλαδη????
Όπως έγραψα χθες σβήστηκαν καμιά 15αριά μηνύματα,ανάμεσα σε αυτά και αυτό περί τουρκόσπορων.Συγνώμη φίλε μου ήταν ο tilestora..
καλις δεν ειμαι καινουργιος,επειδη εχω λιγα μυνηματα δεν παει να πει τιποτα.οσο για τον GAYρακο,σε αυτον πεστα γιατι αυτος ειναι καινουργιος και μας ζαλιζει τα αρχιδια με τις αρχιδιες που λεει.
Όπως είδες φίλε μου είχαμε κίτρινη κάρτα.Γι'αυτό ήρεμα και πολιτισμένα να τα λέμε για να συνεχίσουμε να μιλάμε..
 

Επισκέπτης
Μάγκες εγώ λέω λίγο να ηρεμήσουμε.Δεν χρειάζονται αυτοί οι ρυθμοί έντασης μέσα στο forum.
& βεβαια δεν χρειαζονται αλλα να αποδωθουν τα του καισαρος τω καισαρι..αλλο η πλακιτσα & αλλο το βρισιμο..ο aektzis χρησιμοποιει & εξακολουθει να χρησιμοποιει πλαγιο τροπο για να μας βριζει ενω εγω τον εβρισα μια φορα & αυτη στα ισια οπως εγραψα..
τα λοιπα περι τουρκοσπορων περιμενω ακομη να μου πουν ποτε ΕΓΩ τα χρησιμοποιησα εστω & μια φορα..
 

aektzis

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Like
17
Πόντοι
1
βρε ξεκολιαρη μην μου ξανα στειλεις μυνημα γιατι θα το παρω το τηλεφωνο απο τον dark θα σε βρω και θα σε γαμαω μεχρι να βγαζεις αιμα.δεν με ξερεις και μην με ξαναενοχλησεις γαμιολη για αν σε βρω εσενα η βρω το τηλεφωνο σου θα σε κανω ρομπα μουνοπανο
warnwarn.gif
 Παρακαλώ[/URL] όχι βρισίδια εδώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom