Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
Φίλε pleasure διαβασε παραπάνω γιάυτό που περιμένεις.Φίλε aektzis ξέφυγες...Και αν θέλεις στείλε μου το pm που έλαβες για να ληφθούν μέτρα...
 

Επισκέπτης
δειγμα γραφης τρομοκρατη των πληκτρων..
να τον χαιρεστε..
 

Επισκέπτης
GAYροι παρτε φορα και κλαστε μας τα αρχιδια.αλλα αυτοι ειστε οταν μιλαμε για ευρωπη το γυρνατε στην ελλαδα.οσο για τις εξαρες εχεις φαει και εσυ απο εμενα,μονο ανοιξε τα ματια σου και διαβασε ιστορια.και αμα θες ανοιξε και το κολαρακι σου να ερθω να μπω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τα μετρα να ειναι αντιστοιχα & για τον συντακτη του παραπανω μυνηματος
 

Επισκέπτης
ΤΟ ΤΟΥΡΚΟΙ ΚΑΙ ΤΟΥΡΚΟΓΥΦΤΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΡΙΣΙΔΙΑ..?
και βεβαια ειναι καταδικαστεες αυτες οι βρισιες τις οποιες ΕΓΩ δεν εχω χρησιμοποιησει ΠΟΤΕ..ο tilestora δεν θυμαμαι τι ελεγε,οσο για τον Alexandros1976 δεν ηθελε να βρισει απλα ειπε οτι ο πλαγιος τροπος βρισιματος που χρησιμοποιει ο aektzis τον εξωθει να αρχισει να βριζει & εκεινος χρησιμοποιωντας αυτους τους χαρακτηρισμους..
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
και βεβαια ειναι καταδικαστεες αυτες οι βρισιες τις οποιες ΕΓΩ δεν εχω χρησιμοποιησει ΠΟΤΕ
η ερωτηση δεν ειναι για εσενα αλλα για αυτους που "πρασινισαν" τονμ ΑΕΚΤΖΗ.....
 

aektzis

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Like
17
Πόντοι
1
δεν πειραζει οι κοτες στελνουν pm ενω οι αεκτζηδες τα στελνουν κατ΄ευθειαν
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Το Τούρκοι και Τουρκόγυφτοι δεν είναι βρισίδια...?
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Και αυτό είναι βρισίδια που αναφέρεις και αυτά που είπε aektzis.Αν υπάρχουν τέτοιες εμετικές εκφράσεις στέλνουμε pm σε κάποιον mod που είναι on-line για να σβήνονται.Το μέλος που θα συνεχίζει να βρίζει πέρα απο διαγραφή των post του θα γίνεται και ban.
αυτο που λες εγινε εχτες!!!!αλλα δεν ειδα κανενα σβησημο και καμια πρασινη ενδειξη....
 

aektzis

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Like
17
Πόντοι
1
ρε παιδια αφηστε τους οποτε γουσταρουνε επεμβαινουν,νομιζουν οτι αυτο που κανουν ειναι εξυπναδα
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Για πες μου που γίνανε αυτά? Ειλικρινά εγώ δεν τα είδα.
δεν εχω καμια αμφιβολια για τις προθεσεις σας(mods=admin) εκανα ομως παρα πολλες συστασεις για αυτο το θεμα και χαιρομαι που εστω και τωρα ολα μπηκανε στην θεση τους....
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
το μυνημα αυτό  ηταν του αεκτζις
καλα ρε κομπλεξικοι GAYροι γιατι δεν μπαινετε στα δικα σας θεματα να γραψετε και μας ζαλιζετε τ΄αρχιδια με τις παπαριες σας τοσο πολυ σας τσουζει;

από εδώ νομιζω ότι βγαζουμε ακρη για το ποιος βριζει……
η δικη μου απαντηση ηταν αυτή…..

λεγε οτι γουσταρεις ...
κοψε το GAyρος
γιατι θα αρχισω τα τουρκος -τουρκογυφτος-μωαμεθανος-τουρκοσπορος και τα λοιπα....


οπως μου μιλανε μιλαω
ζητω συγνωμη αν παρεξηγηθηκαν αεκτζιδες που δεν επρεπε...
αλλα πρεπει και αυτοι να "κοβουν" τους δικους τους που και που
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Eiμαστε ΓΑΥΡΟΙ κια γουσταρουμε!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Άντε  να  δούμε  τι  "λέει"  ο  Μπλάνκο  αύριο...
ελπίζω  να  μην  έγινε  τόση  φασαρία  το  καλοκαίρι  για  το  τίποτα!
Φόρτσα  Αεκάρα!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
Για να δούμε...Λέει τίποτα ή θα πέσει ..μπλάνκο στον Μπλάνκο!! :think: :think: :think: :think:
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Αξιέπαινη η κίνηση της ΠΑΕ σχετικά με το φιλικό... όχι όμως και η προσέλευση του κόσμου...
 

Συνημμένα

  • FILA8LOS.jpg
    FILA8LOS.jpg
    12 KB · Εμφανίσεις: 20
  • enwsh.jpg
    enwsh.jpg
    9 KB · Εμφανίσεις: 18

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα κ καλή βδομάδα σε όλους τους φίλους κ τα αδέρφια.
Πραγματικά μικρή ήταν η παρουσία του κόσμου στο μίνι τουρνουά για τους πυρόπληκτους.Βέβαια ένα τέτοιο ποσό που μαζεύτηκε δεν είναι κ αμελητέο και αν προστεθεί στους μισθούς των ποδοσφαιριστών που προσφέρθηκαν,τότε θα μαζευτειί ένα αρκετά αξιοσέβαστο ποσό.Μάζευε και ας είναι κ ρώγες.


Κάτι άλλο τώρα.Δυστυχώς έπεσε στην αντίληψη μου μια λογομαχία άνευ προηγουμένου με βαριές εκφράσεις μετάξύ μελών για τις ομάδες.Θα παρακαλούσα θερμότατα, αν περνάει ο λόγος μου λίγο,έστω λίγο,να αποφεύγουμε να προβαίνουμε σε ανταλλαγές βαριών εκφράσεων,που το μόνο που μπορεί να αποφέρουν είναι νεύρα,βρισιές και αποπομπές μελών.ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΛΑΚΙΤΣΑ & ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.Θα ήμουν ευγνώμων προς τα αδέλφια,να δείξουν το ίδιο ήθος που διέπει την ομάδα μας και να δίνουν το παράδειγμα όταν μας προκαλούν οπαδοί άλλων ομάδων.Ειμαι σίγουρος ότι αυτό θα κάνετα.Σας θέλω ΕΔΩ ΜΕΣΑ δυναμικούς και δραστήριους,πάντα όμως μέσα στα κόσμια πλαίσια.Τον αλλόθρησκο οπαδό μπορείς να τον εκνευρίσεις και με κόσμιο-κοσμιότατο τρόπο.Αρκεί αν ξέρεις πως.

ΕΛΑ ΡΕ ΑΕΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :uglystupid: :idiot: :headbang: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom