Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ρε σεις... θα μας τρελάνετε...
οι τύποι αυτοί παίζουνε μαζί τέννις, μπριτζ και μετοχές
ο ένας φυλάει τον κώλο του άλλου
δεν μιλάω για Πηλαδάκη και Μαρινάκη...μιλάω ΟΛΟΙ μεταξύ τους
και Πατεράδες και Μπέοι και λοιποί
αυτοί που ΔΕΝ γλείφουνε κοκκαλάκι φωνάζουνε

 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
o οπαδος ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ στον αγωνιστικο χωρο....τελεια και παυλα...
δε θα κατσω να συζητησω τα αυτονοητα...

υ.γ.η πρωτη γραμμη του ποστ που παρεθεσα διεκδικει τον τιτλο της μεγαλυτερης μαλακιας που χω διαβασει εδω μεσα...
υ.γ.1.στο χω ξαναπει...κοψε τον πρωταθλητη...
1. είπα πως δεν δικαιολογώ τίποτα...τι στο διάολο έχετε πάθει και δεν διαβάζετε; Άλλο αυτό και άλλο να λες πως χτυπήσανε παίκτες και να μην έχει γίνει. εγώ λέω πως απλά δεν ξέρω αν όντως έγινε και πως αν κάποιος έχει φωτό να τη βάλει να το δω. Τόσο τραγικό είναι; Αν δεν υπάρχει απλά μπορεί να είναι υπερβολές.
Προσωπικά στα αρχίδια μου- γενικώς για μένα το ελλ. πρωτάθλημα πρέπει να γίνει ερασιτεχνικό και να τις μαδήσουνε όλες τις ομάδες

2. Αν καταφέρεις να μου στέλνεις κάθε μέρα Πολωνία, Ουγγαρία, Ρουμανία, Βαλτικές, Τσεχία και λοιπές χώρες που είμαι τον πρωταθλητή ή οποιαδήποτε άλλη οπαδική εφημερίδα δεν έχω κανένα πρόβλημα να τη διαβάσω

άλλωστε γελάω με όλες τους πολύ
Υ.Γ. άει χέσου που θα μου πεις πως διαβάζω και πρωταθλητή - παίζει να είμαι ο μοναδικός εδώ μέσα που δεν διαβάζει ούτε μία φυλλάδα
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
1. είπα πως δεν δικαιολογώ τίποτα...τι στο διάολο έχετε πάθει και δεν διαβάζετε; Άλλο αυτό και άλλο να λες πως χτυπήσανε παίκτες και να μην έχει γίνει. εγώ λέω πως απλά δεν ξέρω αν όντως έγινε και πως αν κάποιος έχει φωτό να τη βάλει να το δω. Τόσο τραγικό είναι; Αν δεν υπάρχει απλά μπορεί να είναι υπερβολές.
Προσωπικά στα αρχίδια μου- γενικώς για μένα το ελλ. πρωτάθλημα πρέπει να γίνει ερασιτεχνικό και να τις μαδήσουνε όλες τις ομάδες

2. Αν καταφέρεις να μου στέλνεις κάθε μέρα Πολωνία, Ουγγαρία, Ρουμανία, Βαλτικές, Τσεχία και λοιπές χώρες που είμαι τον πρωταθλητή ή οποιαδήποτε άλλη οπαδική εφημερίδα δεν έχω κανένα πρόβλημα να τη διαβάσω

άλλωστε γελάω με όλες τους πολύ
Υ.Γ. άει χέσου που θα μου πεις πως διαβάζω και πρωταθλητή - παίζει να είμαι ο μοναδικός εδώ μέσα που δεν διαβάζει ούτε μία φυλλάδα
εγω εδω και 3-4 χρονια αγοραζω εφημεριδα μονο οταν ταξιδευω με κανα αεροπλανο-πλοιο ετσι για να περασει η ωρα... :P
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Βγάλτε μολύβι και χαρτί  :think:

Πως μπορούν να διαμορφωθούν τα δεδομένα της βαθμολογίας των play offs την τελευταία αγωνιστική- Ποιο το ιδανικό σενάριο για την ΑΕΚ και ποιο το... καταστροφικό

www.aek365.gr/a-114663/mporei-kai-allon-bathmo.htm]http://www.aek365.gr/a-114663/mporei-kai-allon-bathmo.htm[/url]
Οτι και να γινει ο βαζελας θα παει σπρωχτος στο τσουλου... εδω παιζει 60-40 κατα της αεκ η διαιτησια σε ματς οπως αυτο της λαρισας τι να περιμενουμε απο τα πλευ οφ? ας παρουμε το κυπελακι για φετος να γιατρεψουμε τις πληγες μας και ας φροντισει ο κυριος αδαμιδης να βρει κανα φραγκο για μεταγραφες, τα πλευ οφ δεν με ενδιαφερουν και τοσο...
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Οτι και να γινει ο βαζελας θα παει σπρωχτος στο τσουλου... εδω παιζει 60-40 κατα της αεκ η διαιτησια σε ματς οπως αυτο της λαρισας τι να περιμενουμε απο τα πλευ οφ? ας παρουμε το κυπελακι για φετος να γιατρεψουμε τις πληγες μας και ας φροντισει ο κυριος αδαμιδης να βρει κανα φραγκο για μεταγραφες, τα πλευ οφ δεν με ενδιαφερουν και τοσο...

Φράγκα για μεταγραφές ο Αδαμίδης;;;
Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Οτι και να γινει ο βαζελας θα παει σπρωχτος στο τσουλου... εδω παιζει 60-40 κατα της αεκ η διαιτησια σε ματς οπως αυτο της λαρισας τι να περιμενουμε απο τα πλευ οφ? ας παρουμε το κυπελακι για φετος να γιατρεψουμε τις πληγες μας και ας φροντισει ο κυριος αδαμιδης να βρει κανα φραγκο για μεταγραφες, τα πλευ οφ δεν με ενδιαφερουν και τοσο...
Τα πλέιοφς έτσι και αλλιώς εχουν γίνει για εμπορικούς σκοπούς, για να μαζευτεί μπαγιόκο για την επο για τις ομάδες απο τις ρεκλαμες tickets τηλεοπτικά κτλ
Για τον πούτσο καβάλα είναι. Αγγαρεία και μαρτύριο  :jerking: για όλους........
Κατι είχανε πεί ότι είναι η τελευταία χρονιά που γίνονται δεν θυμάμαι  :think:
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Τα πλέιοφς έτσι και αλλιώς εχουν γίνει για εμπορικούς σκοπούς, για να μαζευτεί μπαγιόκο για την επο για τις ομάδες απο τις ρεκλαμες tickets τηλεοπτικά κτλ
Για τον πούτσο καβάλα είναι. Αγγαρεία και μαρτύριο  :jerking: για όλους........
Κατι είχανε πεί ότι είναι η τελευταία χρονιά που γίνονται δεν θυμάμαι  :think:

Ελα όμως που βγάζουν στο Τσου Λου και θα γίνει σφαγή για αυτό
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Ελα όμως που βγάζουν στο Τσου Λου και θα γίνει σφαγή για αυτό
στα προκιματικα του τσουλου δεν εχει τυχη καμια απο τις ομαδες που θα παιξουν πλευ οφ...  οποτε μια μαλακια και μιση ειναι αυτη τη στιγμη ο συγκεκριμενος θεσμος...
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
στα προκιματικα του τσουλου δεν εχει τυχη καμια απο τις ομαδες που θα παιξουν πλευ οφ...  οποτε μια μαλακια και μιση ειναι αυτη τη στιγμη ο συγκεκριμενος θεσμος...

Δεν ξέρεις
μπορεί να κοιμηθεί ο ύψιστος
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
οχι δεν το ξερω... για πες το  :P

Σοβαρά τώρα
Ο Παπάς (που είναι σοβαρός άνθρωπος) δεν θα βάλει άλλα φράγκα και θέλει να φύγει
Ο Νοτιάς λέει αρκετά
Δεν βλέπω ποιός θα βάλει το χέρι στην τσέπη για να δώσει φράγκα στον Αδαμίδη για να πάρει παίκτες
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Σοβαρά τώρα
Ο Παπάς (που είναι σοβαρός άνθρωπος) δεν θα βάλει άλλα φράγκα και θέλει να φύγει
Ο Νοτιάς λέει αρκετά
Δεν βλέπω ποιός θα βάλει το χέρι στην τσέπη για να δώσει φράγκα στον Αδαμίδη για να πάρει παίκτες
αν κοιμηθει ο υψιστος οπως ειπες για την προκριση ελληνικης ομαδας στους ομιλους γιατι να μην ξυπνησει καλυτερα και να μας στειλει εναν επενδυτη της προκοπης... το θεμα ειναι τα χρεοι της ομαδας, ολοι οσοι εχουν κεφι και φραγκα να ασχοληθουν με την αεκ βλεπουν τα χρεοι και τρομαζουν...
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
στα προκιματικα του τσουλου δεν εχει τυχη καμια απο τις ομαδες που θα παιξουν πλευ οφ...  οποτε μια μαλακια και μιση ειναι αυτη τη στιγμη ο συγκεκριμενος θεσμος...
Πας καλά ρεεεεεεεεεεεεε!!!! :idiot:
Υπάρχουν μεγαθήρια στα προκριματικά ........όπως μακάμπι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
αν κοιμηθει ο υψιστος οπως ειπες για την προκριση ελληνικης ομαδας στους ομιλους γιατι να μην ξυπνησει καλυτερα και να μας στειλει εναν επενδυτη της προκοπης... το θεμα ειναι τα χρεοι της ομαδας, ολοι οσοι εχουν κεφι και φραγκα να ασχοληθουν με την αεκ βλεπουν τα χρεοι και τρομαζουν...

Το θέμα δεν είναι τα χρέη αλλά το ότι δεν ξέρει κανείς ΠΟΣΑ ΧΡΩΣΤΑΕΙ η ΑΕΚ
Αυτό είναι το πρόβλημα
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Το θέμα δεν είναι τα χρέη αλλά το ότι δεν ξέρει κανείς ΠΟΣΑ ΧΡΩΣΤΑΕΙ η ΑΕΚ
Αυτό είναι το πρόβλημα
Ξέρουνε!!! απλά δεν το ανακοινώνουνε μήπως και βρεθεί κανενα χάπατο και μας αγοράσει
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Ξέρουνε!!! απλά δεν το ανακοινώνουνε μήπως και βρεθεί κανενα χάπατο και μας αγοράσει
Φίλε
σπίτι όταν απίρνεις κάνεις έλεγχο τίτλων και βλέπεις τι συμβαίνει
Εδώ τι να κάνεις που δεν ξέρει κανείς τον πάτο;;;
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Φίλε
σπίτι όταν απίρνεις κάνεις έλεγχο τίτλων και βλέπεις τι συμβαίνει
Εδώ τι να κάνεις που δεν ξέρει κανείς τον πάτο;;;
Τον διαχειριστικό έλεγχο γιατί τον κάνανε γαργάρα και δεν των ανακοίνωσανε έ;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom