Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
μαλακιες
απλά είναι τα πράγματα
με το πρώτο καπνογόνο διακόπτεται ο αγώνας και τέρμα
για οποιαδήποτε ομάδα

όσο αφορά για τον Ολυμπιακό, χωρίς πλάκα γιατί εκείνη τη μέρα μόλις τελείωσε ο αγώνας έκλεισα την τηλεόραση και μετά είδα πως είχε γίνει ιστορία:
έχει κανένας φωτό που να δείχνει να χτυπάνε παίκτη οπαδοί; γιατί δεν έχω δει
και η εντύπωση που μου έχει μείνει είναι πως το σούσουρο έγινε περισσότερο επειδή η διαιτησία ήταν κάκιστη σε συνδυασμό με την είσοδο των φιλάθλων
περισσότερο δηλαδή ήταν νεύρα παρά έγινε όντως κάτι - αυτή η εντύπωση μου έχει μείνει.
φωτογραφίες για το αντίθετο είδα (τον Καντέ να χτυπάει φίλαθλο), το αντίστροφο δεν το είδα, γιαυτό αν έχει κάποιος ας ποστάρει καμιά να μορφωθώ κι εγώ
οπως και να χει φιλε στο καραισκακη μπουκαραν μεσα πανω απο 100 ατομα... στην τουμπα εγινε ντου με αγριες διαθεσεις αντικειμενα και καπνογονο που χτυπησε τον σαχα... στο αεκ-ατρομητος 10 ατομα ειχαν μπει μεσα και εκαναν βολτα με ενα πανο και αλλοι 20 πεταγαν εξω απο το γηπεδο πετραδακια στα ματ... τωρα το βρηκαμε οτι και να γινει ριχνουμε 1 αγωνιστικη τιμωρια και ολα κομπλε...
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Καλα τα λεει το αρθρο... προς το παρων φως στο τουνελ δεν υπαρχει... τα μονα που κανουν την αεκ μεγαλη αυτη τη στιγμη ειναι ο κοσμος και η ιστορια της,τιποτα αλλο... πιστευω αυτα τα δυο αρκουν για να παρει η ομαδα το κυπελλο αλλα και παλι μετα τι γινετε?  :huh:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Εργοτέλης και ξερό ψωμί....πάλι στα κίτρινα θα είμαστε ;)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
μαλακιες
απλά είναι τα πράγματα
με το πρώτο καπνογόνο διακόπτεται ο αγώνας και τέρμα
για οποιαδήποτε ομάδα

όσο αφορά για τον Ολυμπιακό, χωρίς πλάκα γιατί εκείνη τη μέρα μόλις τελείωσε ο αγώνας έκλεισα την τηλεόραση και μετά είδα πως είχε γίνει ιστορία:
έχει κανένας φωτό που να δείχνει να χτυπάνε παίκτη οπαδοί; γιατί δεν έχω δει
και η εντύπωση που μου έχει μείνει είναι πως το σούσουρο έγινε περισσότερο επειδή η διαιτησία ήταν κάκιστη σε συνδυασμό με την είσοδο των φιλάθλων
περισσότερο δηλαδή ήταν νεύρα παρά έγινε όντως κάτι - αυτή η εντύπωση μου έχει μείνει.
φωτογραφίες για το αντίθετο είδα (τον Καντέ να χτυπάει φίλαθλο), το αντίστροφο δεν το είδα, γιαυτό αν έχει κάποιος ας ποστάρει καμιά να μορφωθώ κι εγώ
καλα δεν εχεις δει την φωτο που ριχνουν κατω τον σισσε ρε;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Καλα τα λεει το αρθρο... προς το παρων φως στο τουνελ δεν υπαρχει... τα μονα που κανουν την αεκ μεγαλη αυτη τη στιγμη ειναι ο κοσμος και η ιστορια της,τιποτα αλλο... πιστευω αυτα τα δυο αρκουν για να παρει η ομαδα το κυπελλο αλλα και παλι μετα τι γινετε?  :huh:
ποιος κανει την ΑΕΚ μεγαλη;ο κοσμος της;ωραιο αστειο...ειδικα η οριτζιναλ κανει την ΑΕΚ τεραστια  :S :S :S :S :S
τετοιο κοσμο δεν τον χρειαζομαστε.
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
ποιος κανει την ΑΕΚ μεγαλη;ο κοσμος της;ωραιο αστειο...ειδικα η οριτζιναλ κανει την ΑΕΚ τεραστια  :S :S :S :S :S
τετοιο κοσμο δεν τον χρειαζομαστε.
Στην Ελλαδα οταν εισαι τριτοτεταρτος,εχεις να παρεις τιτλο κοντα 20 χρονια και καταφερνεις να μαζεψεις 30-40 χιλιαδες κοσμο τοτε εισαι μεγαλη ομαδα...  το ερωτημα ειναι ως ποτε θα αντεξουν οι αεκτζηδες τους α-μετοχους? γιατι σωτηρα στον οριζοντα δεν βλεπω...
 

ΑΡΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
830
Like
30
Πόντοι
6
τι τους βλέπε και δεν τους κυνηγάτε χέστηδες και μπάσταρδα είναι όλα τους

Επεισόδια με τους «τρομοκράτες οπαδούς του παοκ»

Για άλλη μία φορά δημιουργήθηκαν σοβαρά επεισόδια σε αγώνα του ερασιτεχνικού αθλητισμού, όπου ανεγκέφαλοι με τα διακριτικά του παοκ επιτέθηκαν σε παίκτες και διοίκηση του Φιλίππου, αλλά και σε οπαδούς της ΑΕΚ προκαλώντας αρκετές υλικές ζημιές στο κέντρο της πόλης.
Η Βέροια θύμισε… Λαμία και κάποιοι κατάφεραν να διώξουν οικογένειες με μικρά παιδιά που είχαν πάει να παρακολουθήσουν την αναμέτρηση του παοκ με τον Φίλιππο. Σύμφωνα με μαρτυρίες, όλα άρχισαν όταν μερίδα των οπαδών του παοκ επιτέθηκε στον αρχηγό της ομάδας του Φιλίππου, Μπαντή, ο οποίος μετά την (αρχικά) φραστική επίθεση που δέχτηκε έκανε το λάθος να απαντήσει και στην συνέχεια οι οπαδοί μπήκαν στον αγωνιστικό χώρο και τον χτύπησαν. Ο αθλητής του Φιλίππου τραυματίστηκε μάλιστα, όταν από γροθιά που δέχτηκε μάτωσε!

Εκτός από την ιδιαίτερα εκρηκτική κατάσταση στο γήπεδο, αυτόπτες μάρτυρες κάνουν λόγο για περίπου 400 χούλιγκαν του παοκ, οι οποίοι συνεπλάκησαν με αντίστοιχους της ΑΕΚ στο κέντρο της Βέροιας, προκαλώντας αρκετές υλικές ζημιές.

Ο πρόεδρος της ομάδας, Γιώργος Φύκατας έκανε δηλώσεις στο aek365 και τόνισε τα εξής:

«Ζήσαμε την γνωστή τρομοκρατία των οπαδών του παοκ. Ο επίσημος παοκ δεν μας είχε ενημερώσει πως θα έρχονταν οπαδοί στο γήπεδο και η Αστυνομική δύναμη δεν ήταν ισχυρή. Ξαφνικά όμως είδαμε περίπου 400 άτομα να κάνουν «ντου» και να μπαίνουν στο γήπεδο, αναγκάζονταν αρκετούς από τους οπαδούς μας να αποχωρήσουν από το γήπεδο φοβούμενοι πως θα συμβούν επεισόδια, ενώ οι υπόλοιποι αναγκάστηκαν να στριμωχτούν σε μια γωνία για να παρακολουθήσουν την αναμέτρηση. Ενώ από έξω από το γήπεδο προπηλάκισαν και το Γενικό Γραμματέα της ομάδας μας, κ. Καψάλα τον οποίο μάλιστα στην συνέχεια έσπρωξαν κι έριξαν κάτω για να μπουν μέσα.

Η συνέχεια όμως ήταν χειρότερη αφού με την είσοδό τους επιτέθηκαν φραστικά στον αρχηγό της ομάδας, Μπαντή ο οποίος με την σειρά του έκανε το λάθος να τους απαντήσει και τότε αυτοί μπήκαν μέσα στον αγωνιστικό χώρο και τον χτύπησαν. Έπειτα ο παίκτης μάτωσε μετά από γροθιά που έφαγε αλλά οι διαιτητές τόνισαν πως θα έπρεπε να πάρει και κόκκινη κάρτα!

Από την πλευρά μας σκεφτήκαμε ακόμα και να μην κατέβουμε, να πάρουμε τη ομάδα και να φύγουμε , αλλά οι διαιτητές που είναι και οπαδοί του παοκ , χωρίς αυτό να μας ενοχλεί, μας ειδοποίησαν πως σε περίπτωση που γίνει κάτι τέτοιο θα υποστούμε τις ανάλογες κυρώσεις Έτσι αποφασίσαμε να παίξουμε με την ελπίδα το παιχνίδι να μην γίνει ντέρμπι γιατί αλλιώς τα πράγματα θα ήταν δύσκολα και μπορεί να είχαμε ζήσει και χειρότερες καταστάσεις από αυτές της Λαμίας.

Μέσα στα αποδυτήρια είχαμε μια συζήτηση με τους παίκτες οι οποίοι είχαν τον φόβο αλλά ήλπιζαν πως δεν θα γίνει τίποτα ώστε να καταφέρουμε να τελειώσει το παιχνίδι και να φύγουμε σώοι.

Δεν δώσαμε συνέχεια από την πλευρά μας γιατί δεν θέλαμε να τραυματιστεί άλλο το άθλημα και θα περιμένουμε να δούμε ποια θα είναι η απόφαση της Ομοσπονδίας».

Ο Γενικός Γραμματέας του Φίλιππου, κ. Καψάλης, δήλωσε από την πλευρά του: «Βρεθήκαμε σαν σωματείο για ακόμα μια φορά να μας προπηλακίζουν και μάρτυρες της γνωστής τρομοκρατίας. Από τον επίσημο παοκ δεν είχαμε κάποια ενημέρωση για προσέλευση των οπαδών και τελικά βρεθήκαμε να έχει γέμιση η πόλη. Ενώ σε μαγαζιά γύρω από το γήπεδο έγινα ορισμένες μικροζημιές με τους κατόχους να ζητούν από τον Φίλιππο και τον κ. Φύκατα να αποκαταστήσει. Ενώ στην συνέχεια είδαμε και τους τοίχους έξω από το γήπεδο να είναι βαμμένοι στα χρώματα του συλλόγου τους. Παραλίγο να ζήσουμε στιγμές Λαμίας. Περιμένουμε μέχρι τα μέσα της νέας εβδομάδας να φτάσουν οι εκθέσεις της Αστυνομίας και το φύλλο αγώνα στα γραφεία της Ομοσπονδίας για να δούμε τι αποφάσεις θα παρθούν».
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Εχουμε αγωνα σημερα... το θυμαται κανεις?  :P
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
οπως και να χει φιλε στο καραισκακη μπουκαραν μεσα πανω απο 100 ατομα... στην τουμπα εγινε ντου με αγριες διαθεσεις αντικειμενα και καπνογονο που χτυπησε τον σαχα... στο αεκ-ατρομητος 10 ατομα ειχαν μπει μεσα και εκαναν βολτα με ενα πανο και αλλοι 20 πεταγαν εξω απο το γηπεδο πετραδακια στα ματ... τωρα το βρηκαμε οτι και να γινει ριχνουμε 1 αγωνιστικη τιμωρια και ολα κομπλε...
περίμενε
το γεγονός πως μπήκανε 100 άτομα μετά το ματς δεν συνιστά γεγονός τρομερό
σαφώς και το να πέσει αντικείμενο που να απειλεί την ακεραιότητα του αθλητή είναι κολάσιμο - όπως και το να μπούνε 100 άτομα που να απειλήσουνε τη ζωή των αθλητών, αλλά ξαναλέω πως με ψυχρό μάτι (αποκομμένο από το συναίσθημα που γεννά η κακή διαιτησία του ματς) δεν έχω δει κάτι που να συνιστά κολάσιμο γεγονός (χτύπημα δηλαδή αθλητή ή απειλή)

Δεν λέω πως δεν υπήρξε ή πως δεν ήταν λάθος η είσοδος των φιλάθλων, απλά ρωτάω αν έχετε δει εσείς κάτι σε φωτογραφία που να μην το έχω δει εγώ
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
καλα δεν εχεις δει την φωτο που ριχνουν κατω τον σισσε ρε;
όχι, έχω δει μία που τον κρατάνε - τραβολογάνε αν το θέλεις. Αλλά δεν έχω δει καμία να χτυπάνε παίκτη.
αλλά έχω δει και αρκετές που ο Καντέ και ο Σισέ πάνε να βαρέσουνε οπαδούς
και λέω μήπως τυχόν τελικά προηγήθηκαν νευράκια από τους παίκτες - ξαναλέω, πραγματικά δεν έχω δει κάτι.
Αν υπάρχει απλά θέλω να τις δω. Δεν αμφισβητώ κανένα γεγονός, απλά δεν έχω δει κάτι.
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Εύκολα περναμε πάλι σήμερα...Α ρε ΑΕΚΑΡΑ..... :rockon: :rockon: :rockon: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Εύκολα περναμε πάλι σήμερα...Α ρε ΑΕΚΑΡΑ..... :rockon: :rockon: :rockon: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:

και χωρις σκοκο,δελλα,μακο και παγκο τον μπλανκο... με εντερ και λαγο αν παιζουν λιγο με μυαλο και παθος μπορουν να κερδιζουν λαρισες και ξανθες...
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.588
Κριτικές
31
Like
13.165
Πόντοι
5.097
και χωρις σκοκο,δελλα,μακο και παγκο τον μπλανκο... με εντερ και λαγο αν παιζουν λιγο με μυαλο και παθος μπορουν να κερδιζουν λαρισες και ξανθες...
κοιτα μην ερθει 4-3
μεγαλο λαμογιο ο αδαμιδης ειναι πολλα τα ΄λεφτα πηλαδακη  :2funny: :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Σε λάθος ομάδα βρήκαμε να ξεσπάσουμε :headbang:
Την καλησπέρα μου σε όλους.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
όχι, έχω δει μία που τον κρατάνε - τραβολογάνε αν το θέλεις. Αλλά δεν έχω δει καμία να χτυπάνε παίκτη.
αλλά έχω δει και αρκετές που ο Καντέ και ο Σισέ πάνε να βαρέσουνε οπαδούς
και λέω μήπως τυχόν τελικά προηγήθηκαν νευράκια από τους παίκτες - ξαναλέω, πραγματικά δεν έχω δει κάτι.
Αν υπάρχει απλά θέλω να τις δω. Δεν αμφισβητώ κανένα γεγονός, απλά δεν έχω δει κάτι.
o οπαδος ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ στον αγωνιστικο χωρο....τελεια και παυλα...
δε θα κατσω να συζητησω τα αυτονοητα...

υ.γ.η πρωτη γραμμη του ποστ που παρεθεσα διεκδικει τον τιτλο της μεγαλυτερης μαλακιας που χω διαβασει εδω μεσα...
υ.γ.1.στο χω ξαναπει...κοψε τον πρωταθλητη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom