Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (3 μέλη και 7 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Εγω δεν θελω τιτλο με κασετες,παραγκες,παραρτηματα φιλε... πρωτα θελω να δω το τοπι να παιζετε επι χορτου και μετα δικαιους τιτλους αλλα στην ελλαδα δεν νομιζω να το προλαβω αυτο αν και δεν ειμαι μεγαλος στα χρονια... τωρα οι οπαδοι του γαυρου για μενα ξερεις πως ειναι? σαν τους ψηφοφορους των δυο μεγαλων κομματων ενα πραμα... ειπαμε οι μισοι ελληνες τρωνε κουτοχορτο και τους αρεσει η γευση του.
μπα
όλοι οι οπαδοί το ίδιο είναι
είτε είναι σε κόμματα είτε είναι στην μπάλα
3 λόγοι υπάρχουν για να είσαι οπαδός (δηλαδή να μην ακούς τι λέει ο άλλος)
ή είσαι στο payroll ή είσαι κουτός ή είσαι ιδεολόγος

η ουσία όμως δεν είναι το γιατί είσαι οπαδός αλλά το τι συνεπάγεται. Και συνεπάγεται πως απλά δεν βλέπεις ποτέ τα χάλια σου
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
μπα
όλοι οι οπαδοί το ίδιο είναι
είτε είναι σε κόμματα είτε είναι στην μπάλα
3 λόγοι υπάρχουν για να είσαι οπαδός (δηλαδή να μην ακούς τι λέει ο άλλος)
ή είσαι στο payroll ή είσαι κουτός ή είσαι ιδεολόγος

η ουσία όμως δεν είναι το γιατί είσαι οπαδός αλλά το τι συνεπάγεται. Και συνεπάγεται πως απλά δεν βλέπεις ποτέ τα χάλια σου
Μια χαρα τα βλεπω και τα χαλια μου,αν παρακολουθεις το θρεντ της αεκ στο οποιο και γραφεις θα το ξερεις... και η ουσια ειναι οτι ποτε δεν υπαρχει περιπτωση να δεις μπαλα της προκοπης οσο θα υπαρχουν παραγκες,μαπα διαιτησιες και παραρτηματα στην σουπερλιγκ,το ιδιο εργο θα βλεπεις μεχρι να πεθανεις...
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
μπα
όλοι οι οπαδοί το ίδιο είναι
είτε είναι σε κόμματα είτε είναι στην μπάλα
3 λόγοι υπάρχουν για να είσαι οπαδός (δηλαδή να μην ακούς τι λέει ο άλλος)
ή είσαι στο payroll ή είσαι κουτός ή είσαι ιδεολόγος

η ουσία όμως δεν είναι το γιατί είσαι οπαδός αλλά το τι συνεπάγεται. Και συνεπάγεται πως απλά δεν βλέπεις ποτέ τα χάλια σου
Εγώ είμαι ρομαντικός ιδεολόγος να μείνω ή να φύγω;;;  :tooth:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
μετα τον κασαπαρο το χαος... ετσι ειναι. Κατι χουανφραν και κατι ντατομο τους ειχε για πρωινο... Στα αγωνιστικα το μεγαλυτερο προβλημα της ομαδας ειναι τα δυο μπακ οπως κ να χει...
Eλα μου ντε που δεν τα έχει!!!
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Eλα μου ντε που δεν τα έχει!!!
Ε αφου μας φορτωνουν οι μανατζαρεοι το καθε παλτο (χουανφραν,αρουαμπαρενα,ντατομο) πως θα εχουμε μπακ? ο κυριος ντουσαν στην προετοιμασια δεν ειδε οτι η ομαδα κατεβαινει στο πρωταθλημα μονο με τον καραμπελα για μπακ?
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Ο βιολιστης της Στεγης Οκονσκι; ;-) Στη γειτονια που εμενε η γιαγια μου εμεναν αρκετοι ποδοσφαιριστες παλιοτερα, εβλεπα συχνα Μπατιστα, Σαβεφσκι και αλλους. Μια φορα, Σαββατο τοτε και ο Αντ1 εδειχνε το Σουπερ Σαββατο, ειχα παει στον φουρνο της γειτονιας και χαζευα τα αθλητικα για λιγο. Δεν ειχα καταλαβει μεχρι να φυγω οτι πισω μου ηταν ο Ντανιελ με καποιον και συζητουσαν για  εναν αγωνα :)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
τα λεφτά ποιός θα τα βάλει;;;
αν ειναι να γινει το γηπεδο,καλοθελητες θα βρεθουν,εχει ψωμι ενα γηπεδο.θα δεις οτι τωρα θα σκανε μυτη ξαφνικα και επενδυτες για την ομαδα.αρκει να λεει αληθεια ο βουρος και οχι μαλακιες.
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
αν ειναι να γινει το γηπεδο,καλοθελητες θα βρεθουν,εχει ψωμι ενα γηπεδο.θα δεις οτι τωρα θα σκανε μυτη ξαφνικα και επενδυτες για την ομαδα.αρκει να λεει αληθεια ο βουρος και οχι μαλακιες.

Δηλαδή τύπου Κοζώνη και Αλεχάντρο Σκλαβενίτη;;;;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ποιός Κοζώνης και μαλακίες!!! Μακρής (όχι ο Ορέστης) κύριοι.....Γι αυτό θέλει να πάρει την ΑΕΚ....Πάντως φαντάζεστε η ΑΕΚ να πάρει τελικά το ΟΚ για την Φιλαδέλφεια και στο τέλος να μην υπάρχει κάποιος να χτίσει γήπεδο; Θα το ξαναχτίσουμε όπως παλιά. Θα πηγαίνουν οι ΑΕΚτζήδες τα βράδια, θα παίρνουν το πιλοφόρι το μυστρί και θα το χτίζουν...
Όσο για το άθρο του κόντρα είναι αυτό που πολλοί από εμάς έχουμε γράψει εδώ και 5 μήνες σχεδόν
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Ποιός Κοζώνης και μαλακίες!!! Μακρής (όχι ο Ορέστης) κύριοι.....Γι αυτό θέλει να πάρει την ΑΕΚ....Πάντως φαντάζεστε η ΑΕΚ να πάρει τελικά το ΟΚ για την Φιλαδέλφεια και στο τέλος να μην υπάρχει κάποιος να χτίσει γήπεδο; Θα το ξαναχτίσουμε όπως παλιά. Θα πηγαίνουν οι ΑΕΚτζήδες τα βράδια, θα παίρνουν το πιλοφόρι το μυστρί και θα το χτίζουν...
Όσο για το άθρο του κόντρα είναι αυτό που πολλοί από εμάς έχουμε γράψει εδώ και 5 μήνες σχεδόν

Αμα είναι για μυστρί είμαι μέσα
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006

Συνημμένα

  • fe1_max.jpg
    fe1_max.jpg
    25,3 KB · Εμφανίσεις: 29

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
o νοτιας ΔΕ φευγει απο την αεκ...εχει το προπονητικο,και δε θα αφησει την ομαδα στην τυχη της....
και για τον παπα διατηρω τις επιφυλαξεις μου παρα τα οσα ακουγονται...
τετοιοι επιχειρηματιες δεν πετανε λεφτα ετσι ευκολα,ποσο μαλλον αν δεν εχουν και την καβλα με τη μπαλα...


η λυση δεν ειναι να φυγουν αυτοι οι δυο,οι οποιοι αποδεικνυονται κυριοι/σοβαροι ανθρωποι και οχι κανελλοπουλοι..
η λυση ειναι να ρθει συμπαικτης που να παρει το τιμονι,συμπαρασυροντας παραλληλα και αυτους..
εξαλλου το προβλημα δεν ειναι η παρουσια αυτων,αλλα η απουσια συμπαικτη..
ακομα ομως και αν δε βρεθει κανεις,προσωπικα προτιμω παπα-νοτια παρα πρωτοδικειο...
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
o νοτιας ΔΕ φευγει απο την αεκ...εχει το προπονητικο,και δε θα αφησει την ομαδα στην τυχη της....
και για τον παπα διατηρω τις επιφυλαξεις μου παρα τα οσα ακουγονται...
τετοιοι επιχειρηματιες δεν πετανε λεφτα ετσι ευκολα,ποσο μαλλον αν δεν εχουν και την καβλα με τη μπαλα...


η λυση δεν ειναι να φυγουν αυτοι οι δυο,οι οποιοι αποδεικνυονται κυριοι/σοβαροι ανθρωποι και οχι κανελλοπουλοι..
η λυση ειναι να ρθει συμπαικτης που να παρει το τιμονι,συμπαρασυροντας παραλληλα και αυτους..
εξαλλου το προβλημα δεν ειναι η παρουσια αυτων,αλλα η απουσια συμπαικτη..
ακομα ομως και αν δε βρεθει κανεις,προσωπικα προτιμω παπα-νοτια παρα πρωτοδικειο...
Τί συνέβη,τί έμαθες και άλλαξες γνώμη;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom