Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Του χρονου θα το παρει παλι ο γαυρος ποιο ανετα και απο φετος... 2 παραρτηματα εχει στη σουπερλιγκ και αν τσιμπισει και τον ατρομητο θα εχει 3... στην εδρα του η διαιτησια τον παιζει 60-40 ακομα και αν ειναι μπροστα στο σκορ με 2-3 γκολ... φραγκα θα πεσουν απο του τσουλου και θα κανει 3-4 μεταγραφες απο τις οποιες οι 2 θα βοηθησουν και οι 2 θα ικανοποιησουν τις τσεπες μανατζαρεων κτλ... ο βαζελος θα προσπαθησει να χτυπησει τον γαυρο αλλα θα ειναι πισω 7-8 βαθμους τουλαχιστον 5 αγωνιστικες πριν το τελος... η αεκ θα παλευει τριτοτεταρτη με τον παοκ και ισως ανεβει ο αρουλης 5ος... αυτα θα γινουν. Τωρα ριξε 20 ευρω για το μεντιουμ.
χαααααααααχαχαααχαχα
ναι, οκ, φέτος το έχασες κι εσύ και ο ΠΑΟ επειδή ο ΟΣΦΠ είχε παραρτήματα...
μάλιστα
το κρύο νερό σε ξυπνάει να σε μπουγελώσω λίγο;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Έτσι είναι. Ο ΟΣΦΠ για κάποια χρόνια ακόμα θα είναι ο πρωταθλητής Ελλάδας και χαλαρά μάλιστα. Έτσι πιστεύω εγώ. Εκτός αν ο πιο άρρωστος βάζελος δηλαδή ο Γιαννακόπουλος αποφασίσει να πάρει την ΠΑΕ (σύμφωνα και με το γνωστό σύνθημα) και αρχίσει να τα σπρώχνει τρελλά. Η ΑΕΚ όπως έχουν τα πράγματα θα πολεμάει για την 3,4,5 θέση και εάν κατορθώνει να φτάσει σε κανένα τελικό κυπέλλου για να χρυσώνει το χάπι. Εκτός και εάν την πάρει κανένας άρρωστος ΑΕΚτζής λεφτάς και τα σπρώξει τόσο ώστε τα λεφτά που έσπρωξε φέτος ο Μαρινάκης να φαίνονται ψίχουλα.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
μην ακούσω κανένα Αεκτζή να παραπονιέται ξανά για διαιτησίες και λοιπές μαλακίες...
Γρηγόρη, όλα καλά τα λες, αλλά εδώ είσαι φάουλ
δεν μπορεί από τη μία να φωνάζουμε για παράγκες και από την άλλη να ονειρευόμαστε τη δική μας παράγκα

ειρωνικά το έγραψα. Δεν ονειρεύομαι καμία παράγκα.
 

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6
μια ζωη αεκ γιατι ποτε δεν θα θελα να ειμαι οπαδοs μιαs ομαδαs που θα ειναι gay-vrοs :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
μια ζωη αεκ γιατι ποτε δεν θα θελα να ειμαι οπαδοs μιαs ομαδαs που θα ειναι gay-vrοs :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
και μόνο που μιλάς έτσι φαίνεται πως έχεις χοντρό σεξουαλικό πρόβλημα

οπότε σε αφήνω στη μιζέρια σου
 

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6
και μόνο που μιλάς έτσι φαίνεται πως έχεις χοντρό σεξουαλικό πρόβλημα

οπότε σε αφήνω στη μιζέρια σου
δεν ειπα κατι για σενα απλα γραφω την αποψη μου στο θρεντ τηs αεκ τωρα αν εσενα σ αρεσει να μπαινειs και να γραφειs εδω οκ αλλα δεν φταιω εγω που εισαι εσυ gay
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
χαααααααααχαχαααχαχα
ναι, οκ, φέτος το έχασες κι εσύ και ο ΠΑΟ επειδή ο ΟΣΦΠ είχε παραρτήματα...
μάλιστα
το κρύο νερό σε ξυπνάει να σε μπουγελώσω λίγο;
Μη μου το παιζεις τωρα και εσυ προβατακι που ακουει τον μεγα μαρινακη οτι φετος διδαξατε ηθος? Παντως ειναι κριμα γιατι ο γαυρος εχει γηπεδο,κοσμο,λεφτα... κριμα να μην μπορουν να χειροκροτησουν ενα δικαιο τιτλο. Εξαλου οι ιδιοι οι γαυροι το λενε για την διαιτησια και τα παραρτηματα (πανιωνιος,βολος) δεν το λεμε μονο εμεις... μεχρι και ενα μικρο παιδακι να βαλεις να δει αγωνα στο καραισκακη θα καταλαβει οτι ο διαιτητης σφυριζει εδρα...
Οσο για το μπουγελομα μαλλον εσυ βλεπεις ονειρα αν νομιζεις οτι τα πρωταθληματα που πηρε ο γαυρος ειναι δικαια... τα μισα μουφες ειναι και υπαρχουν αρκετοι φιλαθλοι σας που το αναγνωριζουν...
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Έτσι είναι. Ο ΟΣΦΠ για κάποια χρόνια ακόμα θα είναι ο πρωταθλητής Ελλάδας και χαλαρά μάλιστα. Έτσι πιστεύω εγώ. Εκτός αν ο πιο άρρωστος βάζελος δηλαδή ο Γιαννακόπουλος αποφασίσει να πάρει την ΠΑΕ (σύμφωνα και με το γνωστό σύνθημα) και αρχίσει να τα σπρώχνει τρελλά. Η ΑΕΚ όπως έχουν τα πράγματα θα πολεμάει για την 3,4,5 θέση και εάν κατορθώνει να φτάσει σε κανένα τελικό κυπέλλου για να χρυσώνει το χάπι. Εκτός και εάν την πάρει κανένας άρρωστος ΑΕΚτζής λεφτάς και τα σπρώξει τόσο ώστε τα λεφτά που έσπρωξε φέτος ο Μαρινάκης να φαίνονται ψίχουλα.
Αρρωστος αεκτζης λεφτας δεν υπαρχει (εκτος του τιγρη)... Ο Μαρινακης που εχωσε λεφτα πηρε εγγυησεις οτι θα παρει κιολας μην τον εχεις για μαλακα,τοσους καφεδες επινε με μπεο και πατερα τον αυγουστο...
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Καλημέρα εις την ομήγυρη!!!
ΕΔΩ ΤΑ ΚΑΛΑ ΠΑΛΤΑ  :2funny: :2funny: :2funny:

Λύση και με Χουανφράν
Τελικά επετεύχθη συμφωνία και με τον Ισπανό αριστερό μπακ όπως δήλωσε ο εκπρόσωπός του


 

Συνημμένα

  • BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFl9xYzJjVTJfM3hHRTNGc0pZWksybUEAAAACaWQKAXgAAAAEc2l6ZQ.jpg
    BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFl9xYzJjVTJfM3hHRTNGc0pZWksybUEAAAACaWQKAXgAAAAEc2l6ZQ.jpg
    52,2 KB · Εμφανίσεις: 45

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ναι ρε συνΑΕΚτζη δε διαφωνώ. Αλλά πιστεύεις πως ΑΝ (λέω εγώ τώρα) έρθει κάποιος τρελλός λεφτάς ΝΑ ΜΗ ΖΗΤΗΣΕΙ ΕΓΓΥΗΣΕΙΣ; Τώρα να αυτές θα ήταν για σίγουρο πρωτάθλημα (κάτι που ΕΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ Ο ΛΕΦΤΑΣ ΔΕ ΘΑ ΖΗΤΟΥΣΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ) ή για καθαρό πρωτάθλημα, θα είχε να κάνει με το ήθος του λεφτά. Αλλά εάν ξέρεις εσύ κανέναν λεφτά με ήθος πες μου και εμένα να παώ να εργαστώ γι αυτόν.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Καλημέρα εις την ομήγυρη!!!
ΕΔΩ ΤΑ ΚΑΛΑ ΠΑΛΤΑ  :2funny: :2funny: :2funny:

Λύση και με Χουανφράν
Τελικά επετεύχθη συμφωνία και με τον Ισπανό αριστερό μπακ όπως δήλωσε ο εκπρόσωπός του

Ο Χουανφραν (ή όπως τον έλεγε μια ψυχή φρανφραν) δεν είναι παλτό. Άποψη μου βέβαια. Τον θεωρώ κλάσεις ναώτερο του Ντάντομο και θα ήταν μια καλή λύση για την αριστερή μας πλευρά. Αλλά το ότι τα βρήκαμε με τον Χουανφράν σε απασχολεί; Εδώ ο Φερερ έχει γίνει μέτοχος και πρόεδρος μιας Ισπανικής ομάδας από το συμβόλαιο που είχε με την ΑΕΚ. (Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ, εάν ρωτήσεις εμένα).
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Ναι ρε συνΑΕΚτζη δε διαφωνώ. Αλλά πιστεύεις πως ΑΝ (λέω εγώ τώρα) έρθει κάποιος τρελλός λεφτάς ΝΑ ΜΗ ΖΗΤΗΣΕΙ ΕΓΓΥΗΣΕΙΣ; Τώρα να αυτές θα ήταν για σίγουρο πρωτάθλημα (κάτι που ΕΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ Ο ΛΕΦΤΑΣ ΔΕ ΘΑ ΖΗΤΟΥΣΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ) ή για καθαρό πρωτάθλημα, θα είχε να κάνει με το ήθος του λεφτά. Αλλά εάν ξέρεις εσύ κανέναν λεφτά με ήθος πες μου και εμένα να παώ να εργαστώ γι αυτόν.
Μα γιατι νομιζεις οτι δεν ριχνει κανεις λεφτα σε αεκ? ακομα και σε παοκ? ξερουν εξ αρχης οτι εκτος απο λεφτα πρεπει να εχουν ευχαριστημενους και τους καταληλους ανθρωπους στις καταληλες θεσεις κτλ παρε παραδειγμα τους παπα-νοτια,εχουν βαλει 32 μυρια συνολικα μεσα σε 7 χρονια μονο οι δυο τους αλλα δεν εγινε τιποτα... γιατι? γιατι πολυ απλα οι ανθρωποι δεν μπηκαν στο ποδοσφαιρο για να φτιαξουν παραγκες και παραρτηματα... γιαυτο το λογο και ο παπας την κανει με ελαφρα...
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Ο Χουανφραν (ή όπως τον έλεγε μια ψυχή φρανφραν) δεν είναι παλτό. Άποψη μου βέβαια. Τον θεωρώ κλάσεις ναώτερο του Ντάντομο και θα ήταν μια καλή λύση για την αριστερή μας πλευρά. Αλλά το ότι τα βρήκαμε με τον Χουανφράν σε απασχολεί; Εδώ ο Φερερ έχει γίνει μέτοχος και πρόεδρος μιας Ισπανικής ομάδας από το συμβόλαιο που είχε με την ΑΕΚ. (Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ, εάν ρωτήσεις εμένα).
στανταρ η Νο1 μαλακια του ντεμακου...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Μη μου το παιζεις τωρα και εσυ προβατακι που ακουει τον μεγα μαρινακη οτι φετος διδαξατε ηθος? Παντως ειναι κριμα γιατι ο γαυρος εχει γηπεδο,κοσμο,λεφτα... κριμα να μην μπορουν να χειροκροτησουν ενα δικαιο τιτλο. Εξαλου οι ιδιοι οι γαυροι το λενε για την διαιτησια και τα παραρτηματα (πανιωνιος,βολος) δεν το λεμε μονο εμεις... μεχρι και ενα μικρο παιδακι να βαλεις να δει αγωνα στο καραισκακη θα καταλαβει οτι ο διαιτητης σφυριζει εδρα...
Οσο για το μπουγελομα μαλλον εσυ βλεπεις ονειρα αν νομιζεις οτι τα πρωταθληματα που πηρε ο γαυρος ειναι δικαια... τα μισα μουφες ειναι και υπαρχουν αρκετοι φιλαθλοι σας που το αναγνωριζουν...
γμτ.... και σας είπα να διαβάσετε προσεχτικά το ποστάρισμα για τη σύγχυση
αλλά κανείς σας δεν το διάβασε

ξεμπέρδεψέ τα λιγάκι στο μυαλό σου
ο διαιτητής σφυρίζει για διάφορους λόγους έδρα. Δεν είναι μόνο θέμα "παράγκας". Το γεγονός πως παίρνει μια ομάδα σφυρίγματα ΔΕΝ σημαίνει πως το πρωτάθλημα που παίρνει είναι μούφα. Ναι, και φέτος σφυρίγματα πήραμε, αλλά και να μην τα παίρναμε πάλι θα το παίρναμε.

Μάθετε να αναγνωρίζετε τον αντίπαλο επιτέλους. Η μαλακία πως για όλα φταίει η παράγκα είναι που έφτασε την ιστορία εδώ. Τα έχω ξαναπεί για την παράγκα, ποιος τι πού πώς.
Άντε και παραδεχόμαστε όλοι πως τα προηγούμενα πρωταθλήματα είναι πέτσινα
σε ικανοποιεί αυτό;
οκ;
πάμε παρακάτω λοιπόν. Επομένως εσύ έχεις μια χαρά ομάδα που θα έπαιρνε τα πρωταθλήματα αν δεν έπαιρνε σφυρίγματα ο ΟΣΦΠ. Το ίδιο και ο ΠΑΟ. Μια χαρά προπονητές, μια χαρά διοικήσεις κλπ

Έχει μαλλιάσει η γλώσσα μου 15 χρόνια. ΦΓτιάχτε εσείς πρώτα τα δικά σας και μετά θα έρθλουνε όλα. Και ΠΑΟ και ΑΕΚ δυνατούς θέλω, και πΑΟΚ και Άρη. Αλλά όχι από σπόντα για μια χρονιά

μιλάς για παράγκα. Ποιος θα σε σεβαστεί έτσι όπως είσαι; Έκανε πέρσι ο Θείος τον βαρύ και ο Πατέρας αλώνισε - έδειξε πως ο ΠΑΟ σοβαρεύτηκε. Τα γαμήσανε μετά, πάλι τα ίδια. ο Γόντικας ή ο Αγαμίδης θα πάνε να αντιπαρατεθούνε στο Μαρινάκη ;
σιγά μην δίδαξε ήθος ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΟΜΑΔΑ
έχω πει πολλές φορές: για μένα πρέπει ΟΛΕΣ να πέσουνε - μόνο ερασιτεχνισμό αντέχει η Ελλάδα. Ομάδες που τις συντηρεί ΟΛΕΣ το κράτος δεν καταλαβαίνω γιατί να είναι "επαγγελματικές" και να φεσώνουνε το κράτος διαρκώς
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
ΟΚ μεγαλε οτι πεις... ο θρυλος διδαξε μπαλα και ηθος φετος οπως και τις υπολοιπες χρονιες που πηρε πρωταθληματα. Μεχρι και αυτο που πηρε στα χαρτια ηταν αξιο,αφου ετσι θελεις να πιστευεις δεν θα κατσω να τσακωθω μαζι σου...
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Ο Χουανφραν (ή όπως τον έλεγε μια ψυχή φρανφραν) δεν είναι παλτό. Άποψη μου βέβαια. Τον θεωρώ κλάσεις ναώτερο του Ντάντομο και θα ήταν μια καλή λύση για την αριστερή μας πλευρά. Αλλά το ότι τα βρήκαμε με τον Χουανφράν σε απασχολεί; Εδώ ο Φερερ έχει γίνει μέτοχος και πρόεδρος μιας Ισπανικής ομάδας από το συμβόλαιο που είχε με την ΑΕΚ. (Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ, εάν ρωτήσεις εμένα).
Τώρα σταματάμε να κάνουμε συγκρίσεις με τον κάθε απιθανίδη

 

Συνημμένα

  • kasapis.jpg
    kasapis.jpg
    14,3 KB · Εμφανίσεις: 19

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Τώρα σταματάμε να κάνουμε συγκρίσεις με τον κάθε απιθανίδη
μετα τον κασαπαρο το χαος... ετσι ειναι. Κατι χουανφραν και κατι ντατομο τους ειχε για πρωινο... Στα αγωνιστικα το μεγαλυτερο προβλημα της ομαδας ειναι τα δυο μπακ οπως κ να χει...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ΟΚ μεγαλε οτι πεις... ο θρυλος διδαξε μπαλα και ηθος φετος οπως και τις υπολοιπες χρονιες που πηρε πρωταθληματα. Μεχρι και αυτο που πηρε στα χαρτια ηταν αξιο,αφου ετσι θελεις να πιστευεις δεν θα κατσω να τσακωθω μαζι σου...
αυτό είπα;;;
γμτ...σχολείο δεν πήγατε;;
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
αυτό είπα;;;
γμτ...σχολείο δεν πήγατε;;
Εγω δεν θελω τιτλο με κασετες,παραγκες,παραρτηματα φιλε... πρωτα θελω να δω το τοπι να παιζετε επι χορτου και μετα δικαιους τιτλους αλλα στην ελλαδα δεν νομιζω να το προλαβω αυτο αν και δεν ειμαι μεγαλος στα χρονια... τωρα οι οπαδοι του γαυρου για μενα ξερεις πως ειναι? σαν τους ψηφοφορους των δυο μεγαλων κομματων ενα πραμα... ειπαμε οι μισοι ελληνες τρωνε κουτοχορτο και τους αρεσει η γευση του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom